NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
James megállította a meccset és kidobott két olyan szurkolót,akiknek nagyobb volt a pofája,mint kellett volna,aztán ahogy írod foglalkozott egy kicsit a meccsel is,random bevágott 3 bődületes stepback 3-ast és megnyerték a meccset. Celebeskedés.
DrChef
A seggfejség és a kosárlabdatudás között ritkán van összefüggés.
somoskovig
Reggie Miller,Kevin Garnett,Kobe Bryant,Michael Jordan,Karl Malone, Chris Paul,Jerry West, Wilt Chamberlain,Larry Bird,Isiah Thomas. Kapásból ők jutottak eszembe,akiknél kéz a kézben jár a kettő.

Az seggfejség amúgy,hogy kidobat két olyan embert akik többet hisznek maguknál,mint akik. Inkább ez szerintem mint egy újabb tömegverekedés vagy hasonló.
DrChef
Más az, ha valaki a pályán seggfej, mint aki azon kívül.

Én meg azt gondolom, hogy a játékosoknak nem sok köze van ahhoz, hogy hogyan szurkolnak a szurkolók (nyilván a rasszizmus meg a homofóbia kivételével). Még jó, hogy nem magyar megye 1-ben vagy 2-ben focizik James, amilyen beszólások ott mennek... 😀

több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
James megállította a meccset és kidobott két olyan szurkolót,akiknek nagyobb volt a pofája,mint kellett volna,aztán ahogy írod foglalkozott egy kicsit a meccsel is,random bevágott 3 bődületes stepback 3-ast és megnyerték a meccset. Celebeskedés.
DrChef
A seggfejség és a kosárlabdatudás között ritkán van összefüggés.
somoskovig
Reggie Miller,Kevin Garnett,Kobe Bryant,Michael Jordan,Karl Malone, Chris Paul,Jerry West, Wilt Chamberlain,Larry Bird,Isiah Thomas. Kapásból ők jutottak eszembe,akiknél kéz a kézben jár a kettő.

Az seggfejség amúgy,hogy kidobat két olyan embert akik többet hisznek maguknál,mint akik. Inkább ez szerintem mint egy újabb tömegverekedés vagy hasonló.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
James megállította a meccset és kidobott két olyan szurkolót,akiknek nagyobb volt a pofája,mint kellett volna,aztán ahogy írod foglalkozott egy kicsit a meccsel is,random bevágott 3 bődületes stepback 3-ast és megnyerték a meccset. Celebeskedés.
DrChef
A seggfejség és a kosárlabdatudás között ritkán van összefüggés.
somoskovig
hát ha jordanből indulunk ki akkor minél nagyobb faszkalap vagy annál jobb leszel 😊
Negritis
Mondjuk Jordant ismerve pont nem csinal problemat nehany faszkalap szurkolobol, hanem szepen az orruk elott hulyere alazza az ellenfelet, majd a pofajukba rohog.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
James megállította a meccset és kidobott két olyan szurkolót,akiknek nagyobb volt a pofája,mint kellett volna,aztán ahogy írod foglalkozott egy kicsit a meccsel is,random bevágott 3 bődületes stepback 3-ast és megnyerték a meccset. Celebeskedés.
DrChef
A seggfejség és a kosárlabdatudás között ritkán van összefüggés.
somoskovig
hát ha jordanből indulunk ki akkor minél nagyobb faszkalap vagy annál jobb leszel 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
James megállította a meccset és kidobott két olyan szurkolót,akiknek nagyobb volt a pofája,mint kellett volna,aztán ahogy írod foglalkozott egy kicsit a meccsel is,random bevágott 3 bődületes stepback 3-ast és megnyerték a meccset. Celebeskedés.
DrChef
A seggfejség és a kosárlabdatudás között ritkán van összefüggés.

több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
James megállította a meccset és kidobott két olyan szurkolót,akiknek nagyobb volt a pofája,mint kellett volna,aztán ahogy írod foglalkozott egy kicsit a meccsel is,random bevágott 3 bődületes stepback 3-ast és megnyerték a meccset. Celebeskedés.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Basszus, azt azért nem gondoltam, hogy az 1-16-os Rockets legyőz minket. 🤬🤬🤬
Gergőke
Szinte lehetetlen nyerni egy olyan csapat ellen aki majdnem 50%-al dobja a hármasokat. És nem is kevés kísérletből. Pont az ilyen meccseket kell elfelejteni, mert azzal mit tudsz csinálni, hogy a 3. negyedben dobsz 7-ből 1-et és kapsz 11-ből 8!!!-at?
Klaci79
Én azért voltam nagyon pipa, mert védekezésben voltak olyan elvárások,amik eddig idén nem. De már túl vagyok rajta 😃

" class="embed">
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Naaa a blazers oriasi otthon..kb csak win..es oriasi idegenben szinte csak L ...🤣
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
Nyilván ő a hibás és nem az, aki azt magyarázza neki, hogy reméli a fia meg fog halni…
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott

empty taxi
multkori meccsen is volt egy hasonlo poster zsakolas csak ott a szenvedo fel gyorsan kifutott az arenabol is. kozben Butlert verni mindig jo 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Basszus, azt azért nem gondoltam, hogy az 1-16-os Rockets legyőz minket. 🤬🤬🤬
Gergőke
Szinte lehetetlen nyerni egy olyan csapat ellen aki majdnem 50%-al dobja a hármasokat. És nem is kevés kísérletből. Pont az ilyen meccseket kell elfelejteni, mert azzal mit tudsz csinálni, hogy a 3. negyedben dobsz 7-ből 1-et és kapsz 11-ből 8!!!-at?

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.
Stez
most? a the decision óta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
James most epp megallittatta a meccset, es kivezettetett ket hazai szurkolot, akik beszoltak neki. Nyilvan nem mondtak szep dolgokat, de kicsit kezd unalmassa valni, hogy manapsag milyen cirkuszokat nyom a „palyan kivul”. Nem a jatekkal foglalkozik, kezd celebesedni. Allandoan a kozossegi oldalakon sirankozik valamiert.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Basszus, azt azért nem gondoltam, hogy az 1-16-os Rockets legyőz minket. 🤬🤬🤬

" class="embed">
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
A fő gond hogy tankolni sincs értelme mert oda az első kör, nem?
Negritis
Ja nem. Miénk a választásunk.
Jokic nem nagyon sérült elvileg. Szerencsére. Vele nem tudsz tankolni. És az az igazság ennek a csapatnak a dns-ben nem létezik. Utoljára a Shaw éra idején, illetve azt követő pár hónapban tankolt a csapat. Azok közül már senki nincs itt. Malone korszakban ilyen lépés nem létezett. Maga a csapatot körül lengi az a vibe, h itt senki sem volt jobb, mint 7. választás. Nyilván Gordon kivétel, de ő cserével jött. FA-n és drafton mind ilyen előéletű emberrel bővült a csapat. Szóval nem hiszem. Ahhoz Jokicnak kell tartós betegállományt jelentenie.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
MPJ műtét, folyt köv. 1 év múlva.
Közben Jokic is maródi most. Vele top5 D, nélküle 40+ pont negyedenként. Murray is csak ASG után térhet vissza. Hát mit mondjak? Ez a szezon se lesz áttörés és csak remélni tudom, h Mike bődületes szerződése nem lesz halott pénz a következő 4 szezonban.
Nugglife.

dawyd728
Történnek az események.
Dozier viszlát 1 év múlva
Hyland, aki elég pofás rookie, járógipszben. Jokic talán visszatér a napokban. Murray még 2-3 hónap. MPJ ugye jövőre, már ha...
Barton is elég furán mozog..
Még játszik ugyan.
Gordon viszont pofás. Kár, h nem maradt kezdő szintű játszótársa.
dawyd728
A portland hozta is igy.a 2. negyed kozepe vege fele mentek el egy 9-0 runnal de lehet 12-0 run volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
A fő gond hogy tankolni sincs értelme mert oda az első kör, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
MPJ műtét, folyt köv. 1 év múlva.
Közben Jokic is maródi most. Vele top5 D, nélküle 40+ pont negyedenként. Murray is csak ASG után térhet vissza. Hát mit mondjak? Ez a szezon se lesz áttörés és csak remélni tudom, h Mike bődületes szerződése nem lesz halott pénz a következő 4 szezonban.
Nugglife.

dawyd728
Történnek az események.
Dozier viszlát 1 év múlva
Hyland, aki elég pofás rookie, járógipszben. Jokic talán visszatér a napokban. Murray még 2-3 hónap. MPJ ugye jövőre, már ha...
Barton is elég furán mozog..
Még játszik ugyan.
Gordon viszont pofás. Kár, h nem maradt kezdő szintű játszótársa.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
James 1, Stewart 2 meccs
Negritis
Folyamatosan jönnek a videók mindenfelé, az jól látszik, hogy Stew egy idióta, hogy nem volt képes elengedni hamarabb ezt a dolgot és még verekedni akart percekkel később is, de hogy James sem 1 meccset érdemelt ezért az tuti.
Klaci79
sztem ez 0 meccs de max 1
összeakadtak, Stewart szarul zárta ki ahogy próbálta kiszabadítani a kezét úgy véletlen arcon könyökölte
nem hiszem hogy az volt a célja
 www.youtube.com/watch?v=pOyxlH_0bKg
fentről ÉN úgy látom hogy oda se néz mit fog találni, csak ránt egyet rajta

amúgy sztem az 1, 5 lett volna ideális
én 0, 3at vártam
Negritis
Ne már 😀
100%-ig biztos vagyok benne, hogy James nem véletlenül ütött ekkorát és pont oda. Persze nyilván nem néz oda, mert akkor nagy baj lett volna, de ennél ő sokkal rutinosabb.
Klaci79
sztem meg raadasul oda is nez, egybol a video elejen, de tegyuk fel, hogy nem nez oda akkor is egy sportolo tudja mit csinal. en is csaptam igy oda vizilabdaban, mikozben usztam el mellette, nem neztem oda, meg is kaptam a csere nelkuli kiallitast es a 3 meccset (jogosan, de az, hogy elotte haromszor rantott meg a masik jatekos, harmadszor mar a fejemnel fogva azt miert nem fujtak le azt nem ertettem. vagyis meccs utan vilagos lett, mert akkor meglepoen vezettunk 3mal egerben 4 perccel a vege elott az ute ellen es ha nyernek serdulo bajnokok. megkaptak az otost, meg a 4 perces elonyt megforditottak, bajnokok lettek, ott unnepeltek az elore lefoglalt etteremben a birokkal egyutt!)

en meg keveslem is az 1 meccset oszinten Jamesnek, ha ez nem o akkor minimum 2t adnak bkinek.
csebi
Ja de a lényeg az, hogy ez James, engem az 1 meccs is meglepett (pláne, hogy a Jokic eset is megmutatta, hogy a sztárokra más szabályok vonatkoznak, James meg minden más játékosnál magasabb polcon van).

Az viszont még inkább, hogy Stewart csak 2 meccset kapott, azt nem is tudom hovatenni, neve sincs és bár valóban vicces volt ahogy nyomta az FTG-t, de akkor is megakasztotta jó időre a meccset, meg elég nagy balhét okozott.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Full szándékosan ütött James.
Látszik, hogy odanéz előtte.
Fordított szereposztásban Stewartnak ez 10 meccs lett volna.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
James 1, Stewart 2 meccs
Negritis
Folyamatosan jönnek a videók mindenfelé, az jól látszik, hogy Stew egy idióta, hogy nem volt képes elengedni hamarabb ezt a dolgot és még verekedni akart percekkel később is, de hogy James sem 1 meccset érdemelt ezért az tuti.
Klaci79
sztem ez 0 meccs de max 1
összeakadtak, Stewart szarul zárta ki ahogy próbálta kiszabadítani a kezét úgy véletlen arcon könyökölte
nem hiszem hogy az volt a célja
 www.youtube.com/watch?v=pOyxlH_0bKg
fentről ÉN úgy látom hogy oda se néz mit fog találni, csak ránt egyet rajta

amúgy sztem az 1, 5 lett volna ideális
én 0, 3at vártam
Negritis
Ne már 😀
100%-ig biztos vagyok benne, hogy James nem véletlenül ütött ekkorát és pont oda. Persze nyilván nem néz oda, mert akkor nagy baj lett volna, de ennél ő sokkal rutinosabb.
Klaci79
sztem meg raadasul oda is nez, egybol a video elejen, de tegyuk fel, hogy nem nez oda akkor is egy sportolo tudja mit csinal. en is csaptam igy oda vizilabdaban, mikozben usztam el mellette, nem neztem oda, meg is kaptam a csere nelkuli kiallitast es a 3 meccset (jogosan, de az, hogy elotte haromszor rantott meg a masik jatekos, harmadszor mar a fejemnel fogva azt miert nem fujtak le azt nem ertettem. vagyis meccs utan vilagos lett, mert akkor meglepoen vezettunk 3mal egerben 4 perccel a vege elott az ute ellen es ha nyernek serdulo bajnokok. megkaptak az otost, meg a 4 perces elonyt megforditottak, bajnokok lettek, ott unnepeltek az elore lefoglalt etteremben a birokkal egyutt!)

en meg keveslem is az 1 meccset oszinten Jamesnek, ha ez nem o akkor minimum 2t adnak bkinek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
James 1, Stewart 2 meccs
Negritis
Folyamatosan jönnek a videók mindenfelé, az jól látszik, hogy Stew egy idióta, hogy nem volt képes elengedni hamarabb ezt a dolgot és még verekedni akart percekkel később is, de hogy James sem 1 meccset érdemelt ezért az tuti.
Klaci79
sztem ez 0 meccs de max 1
összeakadtak, Stewart szarul zárta ki ahogy próbálta kiszabadítani a kezét úgy véletlen arcon könyökölte
nem hiszem hogy az volt a célja
 www.youtube.com/watch?v=pOyxlH_0bKg
fentről ÉN úgy látom hogy oda se néz mit fog találni, csak ránt egyet rajta

amúgy sztem az 1, 5 lett volna ideális
én 0, 3at vártam
Negritis
Ne már 😀
100%-ig biztos vagyok benne, hogy James nem véletlenül ütött ekkorát és pont oda. Persze nyilván nem néz oda, mert akkor nagy baj lett volna, de ennél ő sokkal rutinosabb.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Elég rasszista dolog eltiltani Jamest. Ideje lenne ha kiposztolna az instagramra egy fehér nba alkalmazottat célkereszttel a mellkasán.

Steelers fan
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
James 1, Stewart 2 meccs
Negritis
Folyamatosan jönnek a videók mindenfelé, az jól látszik, hogy Stew egy idióta, hogy nem volt képes elengedni hamarabb ezt a dolgot és még verekedni akart percekkel később is, de hogy James sem 1 meccset érdemelt ezért az tuti.
Klaci79
sztem ez 0 meccs de max 1
összeakadtak, Stewart szarul zárta ki ahogy próbálta kiszabadítani a kezét úgy véletlen arcon könyökölte
nem hiszem hogy az volt a célja
 www.youtube.com/watch?v=pOyxlH_0bKg
fentről ÉN úgy látom hogy oda se néz mit fog találni, csak ránt egyet rajta

amúgy sztem az 1, 5 lett volna ideális
én 0, 3at vártam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!