NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Lillard trade után nem hiszem hogy frusztrációbol mondta, mikor ő kérte a tradet.A Lillard trade után mondta és a Memphis elleni lose után is kijött belőle a frusztráció.Giannis nyilatkozat azért elég karcos volt, hogy ez nem az ő csapata.mármint még a szezon elejéről?
Mikor rosszul megy, akkor nem az övé, pedig mindent megkapott.
Ha meg úgy gondolja, h Lillard jobb nála, akkor nincs önbizalma???
Willie Parker
vagy megint elmondta?
Negritis, a vajda
Ebben most pont nincs benne a mondat, de élőben volt
www.si.com/nba/bucks/news/frustrated-giannis-antetokounmpo-calls-out-team-after-embarrassing-losses
Willie Parker
Amit linkeltél abban meg semmi rossz nincs, igen is ha úgy érzi a társai nem hajtanak kérje számon őket.
több mint 2 éve
A Lillard trade után mondta és a Memphis elleni lose után is kijött belőle a frusztráció.Giannis nyilatkozat azért elég karcos volt, hogy ez nem az ő csapata.mármint még a szezon elejéről?
Mikor rosszul megy, akkor nem az övé, pedig mindent megkapott.
Ha meg úgy gondolja, h Lillard jobb nála, akkor nincs önbizalma???
Willie Parker
vagy megint elmondta?
Negritis, a vajda
Ebben most pont nincs benne a mondat, de élőben volt
www.si.com/nba/bucks/news/frustrated-giannis-antetokounmpo-calls-out-team-after-embarrassing-losses
több mint 2 éve
Giannis nyilatkozat azért elég karcos volt, hogy ez nem az ő csapata.mármint még a szezon elejéről?
Mikor rosszul megy, akkor nem az övé, pedig mindent megkapott.
Ha meg úgy gondolja, h Lillard jobb nála, akkor nincs önbizalma???
Willie Parker
vagy megint elmondta?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Giannis nyilatkozat azért elég karcos volt, hogy ez nem az ő csapata. Mikor rosszul megy, akkor nem az övé, pedig mindent megkapott.
Ha meg úgy gondolja, h Lillard jobb nála, akkor nincs önbizalma???
több mint 2 éve
imádom hogy JJ végre nekiment Docnakahogy Austin Rivers mentegeti apucit extra szánalmas
de Pat Bev is megér egy isét 😀
www.youtube.com/watch?v=poTELimRpyc
www.youtube.com/watch?v=j6pCQxLcaqs
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
en.wikipedia.org/wiki/NBA_playoffsjajj dejo. akkor van remeny 😊ez a nyugati top 4 versenyfutas nagyon de nagyon kemeny lesz.nem, egy ideje megváltoztatták hogy a csoportelsők nem kiemeltek
szabalyok gondolom nem valtoztak igy a Wolves, Thunder, Nuggets triobol vmeik idegenben kezdi a PO-t ugye?
csebi
Negritis, a vajda
csebi
2016: While the playoff bracketing did not change, qualification criteria were changed. The teams with the eight best records in each conference receive playoff berths, with no automatic berths or guaranteed top-four seed placement for division champions.
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
jajj dejo. akkor van remeny 😊ez a nyugati top 4 versenyfutas nagyon de nagyon kemeny lesz.nem, egy ideje megváltoztatták hogy a csoportelsők nem kiemeltek
szabalyok gondolom nem valtoztak igy a Wolves, Thunder, Nuggets triobol vmeik idegenben kezdi a PO-t ugye?
csebi
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
ez a nyugati top 4 versenyfutas nagyon de nagyon kemeny lesz.nem, egy ideje megváltoztatták hogy a csoportelsők nem kiemeltek
szabalyok gondolom nem valtoztak igy a Wolves, Thunder, Nuggets triobol vmeik idegenben kezdi a PO-t ugye?
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ez a nyugati top 4 versenyfutas nagyon de nagyon kemeny lesz. szabalyok gondolom nem valtoztak igy a Wolves, Thunder, Nuggets triobol vmeik idegenben kezdi a PO-t ugye?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Hat ha 3 csapatot “elkapnak” ami reális lehet az kb duplazza az első 4 pickre az esélyeiket ( 15%rol 30-ra ).Young 4 hétig nem lesz. Vajon ez a tank előszele?Hova tankolnak ilyenkor már?
dawyd728
garincsa
több mint 2 éve
Young 4 hétig nem lesz. Vajon ez a tank előszele?Hova tankolnak ilyenkor már?
dawyd728
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Young 4 hétig nem lesz. Vajon ez a tank előszele?
több mint 2 éve
az a baj hogy továbbra sincs elsőszámú direkt ballhandlerToo many options, szerintem Porzingis ki fogja rángatni őket a lelki szarból amibe néha képes esni a két legjobb emberünk. Én igazából már arra lennék kíváncsi, hogy ez a két ember mennyire nyugodna meg egy gyűrű után és vetkőznék le ezt az izgulást, bénázást ha ott lenne a gyűrű.Simább lett mint vártam, persze voltak hiányzók de jelenleg nem látom azt, hogy ki tudná megállítani a Celticset ha nem a sérülések vagy önmaguk a döntőig.a celtics jó csapat, de POban nem látom hogy mennek át a Heat-n
KeyG
a Bucks is necces, bár ott Rivers megoldja
Negritis, a vajda
KeyG
és szerintem ez ki fog jönni a POban
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Too many options, szerintem Porzingis ki fogja rángatni őket a lelki szarból amibe néha képes esni a két legjobb emberünk. Én igazából már arra lennék kíváncsi, hogy ez a két ember mennyire nyugodna meg egy gyűrű után és vetkőznék le ezt az izgulást, bénázást ha ott lenne a gyűrű.Simább lett mint vártam, persze voltak hiányzók de jelenleg nem látom azt, hogy ki tudná megállítani a Celticset ha nem a sérülések vagy önmaguk a döntőig.a celtics jó csapat, de POban nem látom hogy mennek át a Heat-n
KeyG
a Bucks is necces, bár ott Rivers megoldja
Negritis, a vajda
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Simább lett mint vártam, persze voltak hiányzók de jelenleg nem látom azt, hogy ki tudná megállítani a Celticset ha nem a sérülések vagy önmaguk a döntőig.a celtics jó csapat, de POban nem látom hogy mennek át a Heat-n
KeyG
a Bucks is necces, bár ott Rivers megoldja
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Simább lett mint vártam, persze voltak hiányzók de jelenleg nem látom azt, hogy ki tudná megállítani a Celticset ha nem a sérülések vagy önmaguk a döntőig.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
ESPN saját oldalánHa már 30 on 30 regebbi részeket valahol meglehet nézni ?Disney+on van pár
Toca
Negritis, a vajda
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Ha már 30 on 30 regebbi részeket valahol meglehet nézni ?Disney+on van pár
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
www.facebook.com/share/v/KsUg9PoMZfwVajPG/?mibextid=KsPBc6Mennyire Durant, tuti valamelyik Twitter fiókjával utána lealázta őket.
több mint 2 éve
Ha már 30 on 30 regebbi részeket valahol meglehet nézni ?
több mint 2 éve
Csak hogy mennyit fejlődött a támadójáték az utóbbi pár évben.The KD-Steph Warriors of 2016-17 that won 67 games and broke the record for most efficient offense in NBA history would rank *18th* in the NBA this season, below the Jazz and Timberwolves. pic.twitter.com/y9sOMSAy8C
— Kirk Goldsberry (@kirkgoldsberry) February 19, 2024
Egyébként elég sok helyen konszenzus, hogy a talent level most a legmagasabb az NBA-ben ever.
82 meccses alapszakasszal meg tényleg nehéz ultra komolyan venni bármelyik meccset nézőként, de mikor keleti - nyugati sztárcsapat csap össze az mégis must to watch kategória, ha mindenki játszik és igazából szerintem ez számít. Most a szezon negyedik Bulls - Heat meccsére nyilván senki nem kiváncsi az érintetteken kívül. Szerintem ez normális.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Nem tudom miért írtam ezt, totál brainfart😃Az All-Star gálából a 3 pontos verseny és a skills challenge értelmes, illetve a rookie gamenek van még létjogosultsága. Nekem tetszett ez a négycsapatos minitorna a pontlimittel, kár h a döntőre már sok lenne az újabb 40 pont. Talán 30 még belefért volna a 25 helyett.az első PO kör régóta 4 nyertig megy
A zsákolóversennyel kezdeni kell vmit, mert kínos: nekem jobban tetszene ha 2 kategória lenne, egy "amatőr"profik (akik ezzel kísérleteznek, mint az a zöldhajú gyerek), profi zsűrízéssel, mondjuk tízen, illetve egy G-League-ből válogatott fiatal csapat, akik nem féltik annyira magukat. Aztán mondjuk a 2-2 legjobb mehetne akár egymás ellen is.
NBA-st a közelébe nem engednék, annyira custom dolgokat adnak elő már.
A főmeccs helyett meg vmi 3x3-ra gondoltam, 8 csapikapival, draftszerűen (ebből lehetne külön show). Abból talán egy fokkal nagyobb presztízs és látvány születne.
Az alapszakaszban nekem elég lenne 60 meccs, ott talán már nem loadolnának annyit, cserébe a play-in és playoff hosszabb lehetne.
A playin-nél rossz ez az egymeccses bejutás, csak persze a sorozatok meg indokolatlan hátrányt jelentenének, illetve a PO-ba bejutók sokat pihiznek. Vmi ötlet azért nem ártana.
Az nekem no brainer, h regular rövidítésével az első PO kör megint 4 nyertig menne.
Willie Parker
a load management meg sajnos ilyen pace és ennyi "kilóméter" mellett ami támadásokon belül is van sajnos megkerülhetetlen
a 80as években volt utoljára 100 fölötti pace ami a 90es években 90 alá is beesett
a dobások száma 88-90 között van, ami nagyjából kollerál a 80as évekkel
meglepő módon amúgy az FT-k száma jóval kevesebb 😀, sőt az történelmien kevés (engem azért lep meg mert iszonyatosan úgy érződik hogy szarrá fújják a meccseket sokszor)
www.basketball-reference.com/leagues/NBA_stats_per_game.html
stories.thinkingmachin.es/nba-in-30-years/
amit nem találtam meg az az hogy mondjuk 80-ban mennyi volt az átlag futott távolság egy meccsen, az csak 2014ig megy vissza
Negritis, a vajda
Ja ezeket tudom, Bazska is összeszedte.
Nem tudom, h a playoffot hogyan lehetne variálni, de a regulart rövidíteni kellene.
32 franchie-zal majd lehet azért kombinálni.
több mint 2 éve
Az All-Star gálából a 3 pontos verseny és a skills challenge értelmes, illetve a rookie gamenek van még létjogosultsága. Nekem tetszett ez a négycsapatos minitorna a pontlimittel, kár h a döntőre már sok lenne az újabb 40 pont. Talán 30 még belefért volna a 25 helyett.az első PO kör régóta 4 nyertig megy
A zsákolóversennyel kezdeni kell vmit, mert kínos: nekem jobban tetszene ha 2 kategória lenne, egy "amatőr"profik (akik ezzel kísérleteznek, mint az a zöldhajú gyerek), profi zsűrízéssel, mondjuk tízen, illetve egy G-League-ből válogatott fiatal csapat, akik nem féltik annyira magukat. Aztán mondjuk a 2-2 legjobb mehetne akár egymás ellen is.
NBA-st a közelébe nem engednék, annyira custom dolgokat adnak elő már.
A főmeccs helyett meg vmi 3x3-ra gondoltam, 8 csapikapival, draftszerűen (ebből lehetne külön show). Abból talán egy fokkal nagyobb presztízs és látvány születne.
Az alapszakaszban nekem elég lenne 60 meccs, ott talán már nem loadolnának annyit, cserébe a play-in és playoff hosszabb lehetne.
A playin-nél rossz ez az egymeccses bejutás, csak persze a sorozatok meg indokolatlan hátrányt jelentenének, illetve a PO-ba bejutók sokat pihiznek. Vmi ötlet azért nem ártana.
Az nekem no brainer, h regular rövidítésével az első PO kör megint 4 nyertig menne.
Willie Parker
a load management meg sajnos ilyen pace és ennyi "kilóméter" mellett ami támadásokon belül is van sajnos megkerülhetetlen
a 80as években volt utoljára 100 fölötti pace ami a 90es években 90 alá is beesett
a dobások száma 88-90 között van, ami nagyjából kollerál a 80as évekkel
meglepő módon amúgy az FT-k száma jóval kevesebb 😀, sőt az történelmien kevés (engem azért lep meg mert iszonyatosan úgy érződik hogy szarrá fújják a meccseket sokszor)
www.basketball-reference.com/leagues/NBA_stats_per_game.html
stories.thinkingmachin.es/nba-in-30-years/
amit nem találtam meg az az hogy mondjuk 80-ban mennyi volt az átlag futott távolság egy meccsen, az csak 2014ig megy vissza
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Az All-Star gálából a 3 pontos verseny és a skills challenge értelmes, illetve a rookie gamenek van még létjogosultsága. Nekem tetszett ez a négycsapatos minitorna a pontlimittel, kár h a döntőre már sok lenne az újabb 40 pont. Talán 30 még belefért volna a 25 helyett.A zsákolóversennyel kezdeni kell vmit, mert kínos: nekem jobban tetszene ha 2 kategória lenne, egy "amatőr"profik (akik ezzel kísérleteznek, mint az a zöldhajú gyerek), profi zsűrízéssel, mondjuk tízen, illetve egy G-League-ből válogatott fiatal csapat, akik nem féltik annyira magukat. Aztán mondjuk a 2-2 legjobb mehetne akár egymás ellen is.
NBA-st a közelébe nem engednék, annyira custom dolgokat adnak elő már.
A főmeccs helyett meg vmi 3x3-ra gondoltam, 8 csapikapival, draftszerűen (ebből lehetne külön show). Abból talán egy fokkal nagyobb presztízs és látvány születne.
Az alapszakaszban nekem elég lenne 60 meccs, ott talán már nem loadolnának annyit, cserébe a play-in és playoff hosszabb lehetne.
A playin-nél rossz ez az egymeccses bejutás, csak persze a sorozatok meg indokolatlan hátrányt jelentenének, illetve a PO-ba bejutók sokat pihiznek. Vmi ötlet azért nem ártana.
Az nekem no brainer, h regular rövidítésével az első PO kör megint 4 nyertig menne.