Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Hú ez az All Star meccs eredmèny....szánalmas 😔
dande2
Mit vártál, védekezést?
Az már rendes meccseken is alig van.
Kampman
Nem vártam semmit ezért nem is nèztem 🙂 csak megnéztem a vègeredmènyt ès tudom mi a helyzet de akkor is szembesülni vele...kemèny
dande2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ez az All Star meccs eredmèny....szánalmas 😔
dande2
Mit vártál, védekezést?
Az már rendes meccseken is alig van.
Kampman
Nem vártam semmit ezért nem is nèztem 🙂 csak megnéztem a vègeredmènyt ès tudom mi a helyzet de akkor is szembesülni vele...kemèny
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Hú ez az All Star meccs eredmèny....szánalmas 😔
dande2
Mit vártál, védekezést?
Az már rendes meccseken is alig van.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ez az All Star meccs eredmèny....szánalmas 😔
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Két tripla király lesimazta a tegnapi napot. Ennyi maradt meg, na meg hogy a Magices ír nagyot ugrik.
Mondjuk ha Jeylen Brown zsákolóverseny nyert volna azért az mindent elmondott volna erről a számról, hogy mennyire lezüllött
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
 lakersnation.com/lakers-legend-kobe-bryant-statue-details/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Anno még LeBront is próbálta elkapni.
Sixo
nem okos, bár detroitban van ennek hagyománya

a lebron balhénak volt "forrása", nemtom Eubanks és közte mi történt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Anno még LeBront is próbálta elkapni.

több mint 2 éve
dawyd728 4 265

Sixo
Nem is értem hogy gondolta a Warriors.
Curryt leszámítva értéktelen a keretük. Ugyan James jelenlétével contenderré válhatnának, de egy zsák krumpliért minek adná oda a Lakers.
Inkább azt érzem csak média kreált témát.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
vagy akkor miért nem cseréltük el DAngelot?
Negritis, a vajda
Nekem gyanús, hogy senkinek nem kellett.
tenorx
nincs most szar szerződésen és nem is hosszú
ha akartuk volna tudjuk cserélni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
vagy akkor miért nem cseréltük el DAngelot?
Negritis, a vajda
Nekem gyanús, hogy senkinek nem kellett.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
 www.nba.com/news/lakers-sign-spencer-dinwiddie
 www.si.com/nba/mavericks/news/dallas-mavs-spencer-dinwiddie-reveals-reasons-signing-los-angeles-lakers

mi a fasznak nekünk SD?
vagy akkor miért nem cseréltük el DAngelot?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
 www.espn.com/nba/story/_/id/39515346/victor-wembanyama-triple-double-numbers

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Gondolod kétszer elköveti ugyanazt a hibát?
Toca
huhh, ez nehéz kérdés
remélem nem és sikerül egybe tartani a csapatot és cserélni azért akivel tudnak nyerni
de ha őszinte akarok lenni, igen ugyanúgy cheapass lesz mint korábban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Mokas lenne ha összeáll a egy Celtics - Bucks - Sixers ág a csoportgyozelemert
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
Toca
Inkább a Clippers toljon már egy first dancet.
tenorx
GSW-Clippers-Mavs-OKC prio sorrendben most nyugatról. Igazából OKC fentebb van de nekik meg van idejük 😀
Toca
Durant - westy - harden - green - ibaka csapatnál is azt hittük
Negritis, a vajda
És?
Toca
és kiderült hogy a tulajnak nincs kedve együtt tartani a csapatot
Negritis, a vajda
Gondolod kétszer elköveti ugyanazt a hibát?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
Toca
Inkább a Clippers toljon már egy first dancet.
tenorx
GSW-Clippers-Mavs-OKC prio sorrendben most nyugatról. Igazából OKC fentebb van de nekik meg van idejük 😀
Toca
Durant - westy - harden - green - ibaka csapatnál is azt hittük
Negritis, a vajda
És?
Toca
és kiderült hogy a tulajnak nincs kedve együtt tartani a csapatot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
Toca
Inkább a Clippers toljon már egy first dancet.
tenorx
GSW-Clippers-Mavs-OKC prio sorrendben most nyugatról. Igazából OKC fentebb van de nekik meg van idejük 😀
Toca
Durant - westy - harden - green - ibaka csapatnál is azt hittük
Negritis, a vajda
És?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
Toca
Inkább a Clippers toljon már egy first dancet.
tenorx
GSW-Clippers-Mavs-OKC prio sorrendben most nyugatról. Igazából OKC fentebb van de nekik meg van idejük 😀
Toca
Durant - westy - harden - green - ibaka csapatnál is azt hittük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
Toca
Inkább a Clippers toljon már egy first dancet.
tenorx
GSW-Clippers-Mavs-OKC prio sorrendben most nyugatról. Igazából OKC fentebb van de nekik meg van idejük 😀
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
Toca
Inkább a Clippers toljon már egy first dancet.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly
Negritis, a vajda
Igen utána a 2.felidoben figyeltem Doncic vonalon szálkássabb mint sokszor volt.

Curry-re meg nincsennek szavak remelem nem sérül le és a GSW tol még egy Last last dancet.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Most az egyszer kihagyhatta volna ...

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Tudom, hogy Doncicnál többször szóba került már a súlykérdés, de most tényleg nagyon feltűnő.
Kampman
Semmivel nem tűnik dagibbnak mint eddig
Toca
sőt, sztem jobb formába van mint pár éve
ő sose lesz szálkás, és még egy kicsit kéne leadnia, de összességében jó az irány
mivel ő pozizni is szokott így kell a súly

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!