NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Valaki árulja már el a Philly miért erőlteti Embiidet? Azért hogy season ending legyen? Szezon elején vagyunk még, pihenje ki a sérülést.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
clickbait cím, de felemelő kontent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azért Donovan szólhatna a fiúknak, hogy nyugodtan lehet értelmesen kosárlabdázni az első félidőben is, nem csak a negyedik negyedben. 😕

" class="embed">
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Matthew99
Bazska szépen végigment mindegyiken az utolsó videójában

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
39:11- re nyertük a 4. negyedet Bostonban, ezzel a meccset is behúzva. 😲 DeRozan 37 pontot szórt.
Gergőke
Volt olyan időszak ezen a mérkőzésen, ahol azt hiszem idén a legrosszabb periódust hoztuk le, különösen védekezésben. Itt minden bejött a Celticnek és szerintem már azt hitték a bab is hús. Elképesztő 4.negyed volt, különösen a védekezés volt parádé.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
39:11- re nyertük a 4. negyedet Bostonban, ezzel a meccset is behúzva. 😲 DeRozan 37 pontot szórt.

" class="embed">
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 www.espn.com/nba/story/_/id/32504149/chicago-bulls-f-patrick-williams-surgery-dislocated-wrist-likely-rest-season

eh, bullsnak ez mennyire lesz gáz?
nem tudom idén mennyire fontos
Negritis
Ezt így most szerintem nehéz megmondani. Én azért bízom benne, hogy sikerül megoldani a hiányát.
Gergőke
Bakker pedig már kezdtem reménykedni...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.espn.com/nba/story/_/id/32504149/chicago-bulls-f-patrick-williams-surgery-dislocated-wrist-likely-rest-season

eh, bullsnak ez mennyire lesz gáz?
nem tudom idén mennyire fontos
Negritis
Ezt így most szerintem nehéz megmondani. Én azért bízom benne, hogy sikerül megoldani a hiányát.

" class="embed">
több mint 2 éve
dawyd728 3 704
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Röpke 38 pontot dobott így az 1. negyedben a Pacers a Netsnek.
empty taxi
A 2. negyedben viszont csak 17-et, így már 3-mal vezet a Nets félidőben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Röpke 38 pontot dobott így az 1. negyedben a Pacers a Netsnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1029%2Fr930284_1296x729_16-9.jpg
Bulls' Williams (wrist surgery) out 4 to 6 months
Bulls forward Patrick Williams will undergo surgery to repair torn ligaments in his left wrist and is expected to miss the remainder of the regular season, a source told ESPN.


eh, bullsnak ez mennyire lesz gáz?
nem tudom idén mennyire fontos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 942
ez a kings - suns jo kis meccs volt ..
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
És ott volt a végén a lehetőség
DeRozan kezében, hogy nyerjünk. 😕 Nem baj, megérdemelte a Knicks, gyakorlatilag végig vezettek.
Gergőke
Jaja, igazából Randle jó napja és Lavine (felesleges?) erőlködése döntött szerintem. Caruso játékát a Lakersben is szerettem, itt is jól nyomja. Jó lesz ez.

több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
És ott volt a végén a lehetőség
DeRozan kezében, hogy nyerjünk. 😕 Nem baj, megérdemelte a Knicks, gyakorlatilag végig vezettek.

" class="embed">
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nagyon kíváncsi vagyok, ma este a Knicks lesz az ellenfél, ez már keményebb dió lesz, mint az eddigiek.

" class="embed">
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Imádom.
dawyd728
Rengeteget javítana az NBA nézhetőségén, hogy ha tényleg hosszú távon megrendszabályoznák őt és a hozzá hasonlókat.
Kampman
currynek is volt már gondja olyanból hogy nem kapott faltot
young és doncic is elvileg "kárvallottja" a módosításoknak
de csak harden szenved igazából, de ő meg sztem fizikailag szarabb állapotba van mint mikor sörpocakot eresztett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Imádom.
dawyd728
Rengeteget javítana az NBA nézhetőségén, hogy ha tényleg hosszú távon megrendszabályoznák őt és a hozzá hasonlókat.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician


Imádom.
dawyd728


itt a feje 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 704


Imádom.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Meg van a 4:0. 😃 Természetesen látja az ember a hibákat, hogy bőven van mit javítani, de akkor is 1996- ban kezdődött így egy Bulls szezon utoljára.
Gergőke
Nem a hibákat kell látni, hanem hogy milyen pihe könnyű volt a sorsolás 😊
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Meg van a 4:0. 😃 Természetesen látja az ember a hibákat, hogy bőven van mit javítani, de akkor is 1996- ban kezdődött így egy Bulls szezon utoljára.

" class="embed">