Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Büdös makos chocker Celtics kurvara nem hiszem el…
Toca
És milyen hitvány figura volt az amiből ez lett...
FLZOLI
Ja Mazulla istenem, hihetetlen.
Ellepték 10 pontra és nagy futásban voltak erre időt kér. ( követe ha Brown volt ) onnan futott is a Heat egy jót.
Ez a Smart meg nyakában mindenkivel dobjon egy 3-ast Tyu.
Neki és Tatum / Brown duónak is megmentte a seggét White.
Remelem elbizzak magukat és nem egy 50 pontos Tatum jön mert azzal ez a Heat ilyen Bam-mal és 3 negyedes Butlerrel nem lesz meg.
Toca
Azért aranyos ez a megfejtés, mert tisztán látszott, hogy nem Smart volt az első opció, csak tudod van egy ellenfél is a pályán és elég jól levédték a “go to guy”-t.

Az meg már csak teoretikus kérdés, hogy ilyen helyzetben kire rajzolnál fel inkább egy figurát, arra akinek legalább aznap bement pár hármas vagy a papíron legjobb játékosodra, csak neki aznap távolról semmi nem ment be.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ezek után sima Heat w lesz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
OFF kérdés:
Tudnátok ajánlani Budapesten olyan helyet, ahol kedd hajnalban a 7. meccset meg lehetne nézni, kocsma, pub, bármi?

Akár itt, akár privátban, előre is köszi.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Atyaég, milyen finish volt! Így meg aztán még egyértelműbb a Boston továbbjutás most már otthon
zavi27
Remélem nem "dortmundozzák el" 😏(hogy ne mindig a Falcons szurkolókat piszkáljuk😉)

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Büdös makos chocker Celtics kurvara nem hiszem el…
Toca
És milyen hitvány figura volt az amiből ez lett...
FLZOLI
Ja Mazulla istenem, hihetetlen.
Ellepték 10 pontra és nagy futásban voltak erre időt kér. ( követe ha Brown volt ) onnan futott is a Heat egy jót.
Ez a Smart meg nyakában mindenkivel dobjon egy 3-ast Tyu.
Neki és Tatum / Brown duónak is megmentte a seggét White.
Remelem elbizzak magukat és nem egy 50 pontos Tatum jön mert azzal ez a Heat ilyen Bam-mal és 3 negyedes Butlerrel nem lesz meg.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Büdös makos chocker Celtics kurvara nem hiszem el…
Toca
És milyen hitvány figura volt az amiből ez lett...

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fú ez nagyon mély gyomros a Heatnek, innen idegenben visszajönni...

Teljes meccses god mode kell Jimmytől, plussz a többiek, elsősorban BigBem, Lowry, Gabe nagyon össze kell szedje magát.

Plussz a Boston mentális betlijében is bőven lehet bízni.

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Pedig a humbly best player megint odatette magát mikor kellett. 😀
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Atyaég, milyen finish volt! Így meg aztán még egyértelműbb a Boston továbbjutás most már otthon
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Ez a a Celtics ideggyenge ha döntőbe mennek én tuti nem nézem azt a mészárlást amit a Denver fog tolni.
Toca
Ha igazán ideggyengék, 0-3-nál feladják, a 4. meccsen kikapnak szolid 20-25 ponttal és már rég nincs miről beszélni.
Kampman
Ezt a meccset kb 3x megnyerhették volna és a végén bemákolják ezt nehezen vettem na.
De amit előző előtt is írtam ez a csapat full esélytelen a a Nuggets ellen mondjuk ilyen Adebayoval a Heat se sokkal jobb.
Tatum - Brown páros meg ahogy szorul a gatya úgy esnek vissza igazából nem is a csapat a chocker hanem ők. De többiek szépen kihúzták a szarbol őket.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Lusta vagyok, de PO ban mikor egyenlitett ki valaki utoljara 0-3rol?
Zsellértelkes Vrij
2003-ban a Portland a Dallas ellen.

 en.wikipedia.org/wiki/List_of_teams_to_overcome_3%E2%80%930_series_deficits#National_Basketball_Association
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ennyit a chokersegrol. Ennek a Nuggets örül a legjobban

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Büdös makos chocker Celtics kurvara nem hiszem el…
Toca
Bradytől tanulták😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Lusta vagyok, de PO ban mikor egyenlitett ki valaki utoljara 0-3rol?

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Ez a a Celtics ideggyenge ha döntőbe mennek én tuti nem nézem azt a mészárlást amit a Denver fog tolni.
Toca
Ha igazán ideggyengék, 0-3-nál feladják, a 4. meccsen kikapnak szolid 20-25 ponttal és már rég nincs miről beszélni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Büdös makos chocker Celtics kurvara nem hiszem el…
Toca
Ugyan ezt készültem én is írni pepitába 😛, egyébként a még durvább, hogy visszaállították az órát. Ha marad 2,1-en akkor pedig nincs meg. De sok apró tényező dönthetett volna oda-vissza.

Szóval jöhet a mindent eldöntő 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Ez a a Celtics ideggyenge ha döntőbe mennek én tuti nem nézem azt a mészárlást amit a Denver fog tolni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú bmeeeeg 😁
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Büdös makos chocker Celtics kurvara nem hiszem el…
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jöhet a 7.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Ott van geci, sorry a magyarosért

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Geciiiiiiiiiiiii nem hiszem el 7.meccs .
White
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Neeee
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
3 sec - meglepődnek ha nem faultra mennének
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Csak szolnom kellett egy Jimmy godba tette magát