NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
talán lebron anyja megint szóba áll vele lassan 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírek jönnek Delonte West felől.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-a-rendezodes-fele-mozdulhat-el-az-nba-es-kina-kozotti-konfliktus-44124
 www.sport1tv.hu/sztori/95597/az-nba-donto-otodik-meccsere-a-kinai-teve-sem-mondhat-nemet/
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Mókás.

 index.hu/mindekozben/2020/10/09/ujabb_sokkolo_pelda_lebron_james_elkepeszto_jatekintelligenciajara/
Sobri Jóska
sztem Rodman is volt ezen a szinten amúgy, csak ő nem volt ilyen kedves 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Mókás.

 index.hu/mindekozben/2020/10/09/ujabb_sokkolo_pelda_lebron_james_elkepeszto_jatekintelligenciajara/

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Bazska szerint 5.3an nézték a döntőt éjjel
még mindig szarabb mint a tavalyi, de az eddigi meccsekhez képest nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Kb. ez a papírforma úgy, hogy a Lakers-ben még van tartalék. Simán jobb csapat jelenleg.
Sobri Jóska
kuzma-caruso-morris
kcp-green
ebből az 5ből hogy ha kettő hozza magát AD-LBJ mellett akkor nem látom a vereséget
Negritis
Az a baj, hogy sokszor egysem hoz semmit! Greenre már abszolút nem lehet számítani, Carushow D-be jónak mondható, de támadásban nem túl erős, Morrisnál csak a 3pt-ra lehet számítani (kutya vacsorája...), Kuz meg KCP meg teljesen kiszámíthatatlan!
Persze összességében nincs gond, jól állunk, csak a bírózó Lakers haterek b@sznak fel folyamatosan...ha valaki bírózhat azok "mi" lennénk, mai meccsen is voltak érdekes fújások, vagy nem fújások!
Stoki
Első két meccsen volt olyan időszaka a meccsnek amikor 30+ volt közte. Ezt nem látom hogy lehet a bírókra fogni. Gondolom valami óriási Lakers haternek kell lennie hogy erre fogja valaki.


több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Kb. ez a papírforma úgy, hogy a Lakers-ben még van tartalék. Simán jobb csapat jelenleg.
Sobri Jóska
kuzma-caruso-morris
kcp-green
ebből az 5ből hogy ha kettő hozza magát AD-LBJ mellett akkor nem látom a vereséget
Negritis
Az a baj, hogy sokszor egysem hoz semmit! Greenre már abszolút nem lehet számítani, Carushow D-be jónak mondható, de támadásban nem túl erős, Morrisnál csak a 3pt-ra lehet számítani (kutya vacsorája...), Kuz meg KCP meg teljesen kiszámíthatatlan!
Persze összességében nincs gond, jól állunk, csak a bírózó Lakers haterek b@sznak fel folyamatosan...ha valaki bírózhat azok "mi" lennénk, mai meccsen is voltak érdekes fújások, vagy nem fújások!
Stoki
pont ez a lényeg hogy oké hogy 1-1 meccsen off
de még 3x kell mindegyiknek offnak lenni azt meg nem látom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 318 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kb. ez a papírforma úgy, hogy a Lakers-ben még van tartalék. Simán jobb csapat jelenleg.
Sobri Jóska
kuzma-caruso-morris
kcp-green
ebből az 5ből hogy ha kettő hozza magát AD-LBJ mellett akkor nem látom a vereséget
Negritis
Az a baj, hogy sokszor egysem hoz semmit! Greenre már abszolút nem lehet számítani, Carushow D-be jónak mondható, de támadásban nem túl erős, Morrisnál csak a 3pt-ra lehet számítani (kutya vacsorája...), Kuz meg KCP meg teljesen kiszámíthatatlan!
Persze összességében nincs gond, jól állunk, csak a bírózó Lakers haterek b@sznak fel folyamatosan...ha valaki bírózhat azok "mi" lennénk, mai meccsen is voltak érdekes fújások, vagy nem fújások!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Kb. ez a papírforma úgy, hogy a Lakers-ben még van tartalék. Simán jobb csapat jelenleg.
Sobri Jóska
kuzma-caruso-morris
kcp-green
ebből az 5ből hogy ha kettő hozza magát AD-LBJ mellett akkor nem látom a vereséget

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Kb. ez a papírforma úgy, hogy a Lakers-ben még van tartalék. Simán jobb csapat jelenleg.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Hát Butler nagyon rossz ütemben hagyta ki azt a sarok triplát. 😕
Toca
sztem nem tett neki jót h Adebayo visszatért, jóval kevesebb helye maradt támadni a gyűrűt
valamint Davis most nem küzdött falt gondokkal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Hát Butler nagyon rossz ütemben hagyta ki azt a sarok triplát. 😕
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
az első két meccshez képest Davis mintha önbizalom nélkül játszana, ami tudom hogy hülyén hangzik, de főleg az első félidőben alig állt bele a távoliakba inkább ment izmozni
viszont azzal meg a csapat ritmusa állt meg
-
valahogy megvan a vezetés a 3. végén, lesz-e 56-0 vagy 55-1?
hiányzik nagyon a ritmus a csapatból
-
4. elején Kuzma elég szép védekezést rakott össze Nunn-n
viszont ezt a Butler kosarat nem hiányoltam
-
morris nagy cigány

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
go for 3-1
-
2 perc, 3 eladott labda ...
-
KCP bekezdett, James és LBJ még "alszik"
Butler megint állat
-
a második eleje eddig katasztrófa, Kuzma ...
-
8 eladott labda 😒
-
ott a 9., és milyen szép passz Morristól Davisnek
ADnek fel kéne ébrednie úgy tűnik dolgozunk rajta
aztán Morris bevágja a trojkát
Green megint kihagyott egyet persze

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óriási volt, nagyon örülök, kifogtam ezt a részt. Sok mindent meg lehet érteni a mai időkre vonatkozóan is. Így még pikánsabb ami volta mostani keleti döntő, s a Lakers Miami döntő is. S valóban ezt látva érti az ember mennyit számítanak a nézők, s most hiányoznak nagyon.

BLN mozgalomnak s hasonlóknak a másik oldalon erősen ajánlott lenne, de persze nem akarnák érteni...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm én erre most bukkantam rá! Most megy a Lakers Celtic rivalizálás 3. rész. Nagyon jó!!!

Nem akarom mindenhová berakni, lehet érdemes lenne vhogy itt a fórumon is jobban reklámozni. Ha még nem volt szó róla 😊

 www.sport1tv.hu/sztori/95316/dijnyertes-espn-dokumentumfilmeket-vetit-a-sport-tv/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Nem hittem volna hogy komolyabban felmerül a direkt adtak le a meccset teória. Ez azért nem egy magyar ligakupa...

Ha Butler nem kattan be ezt a meccset is hozza a Lakers a döcögős játékával, mert nekik elég 75-80% is hogy nyerjenek, míg a Heatnek 95-98%-on kell pörögni hogy esélyük legyen. Igen, ezek pontos számok, a tizedes jegyektol megkimeltem mindenkit és kerekitettem 😊
FLZOLI
Ezt mondom én is.
Ha majd nem ergyázik a Lakers, és komolyan veszi, és hozza az A-játékát, akkor pöröghet Butler (ami kizárt még 3 meccsen), akkoris nyernek,
Tegnap ergyáztak, és jó ez így mindenkinek.
Sobri Jóska
Ezt mondták Wadere is a Dallas ellen aztán ...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/10/01/egy_benzinkuton_szedtek_ossze_a_hajlektalanna_valt_volt_nba-sztart/
ZoliMP
van ott baj bőven
drog-alkohol és elvileg bipoláris

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 851
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/10/01/egy_benzinkuton_szedtek_ossze_a_hajlektalanna_valt_volt_nba-sztart/
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Nem hittem volna hogy komolyabban felmerül a direkt adtak le a meccset teória. Ez azért nem egy magyar ligakupa...

Ha Butler nem kattan be ezt a meccset is hozza a Lakers a döcögős játékával, mert nekik elég 75-80% is hogy nyerjenek, míg a Heatnek 95-98%-on kell pörögni hogy esélyük legyen. Igen, ezek pontos számok, a tizedes jegyektol megkimeltem mindenkit és kerekitettem 😊
FLZOLI
Ezt mondom én is.
Ha majd nem ergyázik a Lakers, és komolyan veszi, és hozza az A-játékát, akkor pöröghet Butler (ami kizárt még 3 meccsen), akkoris nyernek,
Tegnap ergyáztak, és jó ez így mindenkinek.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem hittem volna hogy komolyabban felmerül a direkt adtak le a meccset teória. Ez azért nem egy magyar ligakupa...

Ha Butler nem kattan be ezt a meccset is hozza a Lakers a döcögős játékával, mert nekik elég 75-80% is hogy nyerjenek, míg a Heatnek 95-98%-on kell pörögni hogy esélyük legyen. Igen, ezek pontos számok, a tizedes jegyektol megkimeltem mindenkit és kerekitettem 😊

több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Én meg úgy érzem, hogy jelezték a Lakers felé, hogy persze, 4-0-al is lehozhatják, de na, ha megoldható, legyen legalább 5, 6 meccs, senki se haragudna meg miatta. Lécci.
Sobri Jóska
Conspiracy ON!
Toca
Nem emberfeletti Heat játek volt zseniális egyéni teljesítményekkel, csak ergyázott a Lakers.
Sobri Jóska
Te láttad a meccset?

Butler élete legjobbjával kb. Döntő mvp szintre lépett
sapka
Én inkább a magához képest ergya Lakersre gondoltam.
Szerinted megfordíthatja a Heat?
Sobri Jóska
Szerintem van rá esély hogy megfordítja, ha Adebayo vissza tud térni G4-ra.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Én meg úgy érzem, hogy jelezték a Lakers felé, hogy persze, 4-0-al is lehozhatják, de na, ha megoldható, legyen legalább 5, 6 meccs, senki se haragudna meg miatta. Lécci.
Sobri Jóska
Conspiracy ON!
Toca
Nem emberfeletti Heat játek volt zseniális egyéni teljesítményekkel, csak ergyázott a Lakers.
Sobri Jóska
Te láttad a meccset?

Butler élete legjobbjával kb. Döntő mvp szintre lépett
sapka
Én inkább a magához képest ergya Lakersre gondoltam.
Szerinted megfordíthatja a Heat?
Sobri Jóska
Szerinted nem plusz kockázat minden egyes meccs? Mi van ha most "engednek" még egyet és 2-2 de az 5. meccsen megsérül Lebron?
rokaur
Nem engedtek, se nem adták le a meccset.
Csak nem szakadtak meg, nem haltak meg a győzelemért. Mondhatni félvállról vették, elergyázták. És emiatt senki se haragszik meg rájuk. Ennyi.