NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Melyik meccsekkel kezd a Sport TV?😊
wide open
Brooklyn Nets – Golden State Warriors: december 23., szerda 1:00, Sport1 (élő); ismétlés:15:15, Sport2

Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers: december 23., szerda 4:00, Sport1 (élő); ismétlés: 23:00, Sport1
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Melyik meccsekkel kezd a Sport TV?😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 980 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Harden hány hamburgert evett a bubble óta? 😮


És nem a fotó volt rossz szögből lőve.

iktriad
Lattam ezt a kepet es mint Harden fan megijedtem, aztan megneztem az osszefoglalot es ott tok normalisnak tunt. Mindig is volt egy ilyen apu test feelingje 😀
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Giannis marad, aztán ne lepődjünk meg ha két év múlva veri az asztalt cserét követelve.

Szerintem csalódás lesz számára ez a köv. pár év.
ZERO_L
viszont így most már budenholzert el lehet zavarni a picsába szezon végén mikor kiesnek az első körben
Negritis
Öhm, miért eddig mi akadályozta meg őket?
ZERO_L
az hogy Giannis szeret alatta játszani
Negritis
Pont ezért nem fogják elküldeni, mert a görög szava dönt/döntött és dönteni fog.

Azt meg kötve hiszem, hogy ha nem volt elég az első két komoly pofon, akkor majd a harmadik vagy negyedik után azt mondja, tényleg kéne ide egy kompetens edző.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 841 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harden hány hamburgert evett a bubble óta? 😮


És nem a fotó volt rossz szögből lőve.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 980 — The Mathematician
Giannis marad, aztán ne lepődjünk meg ha két év múlva veri az asztalt cserét követelve.

Szerintem csalódás lesz számára ez a köv. pár év.
ZERO_L
viszont így most már budenholzert el lehet zavarni a picsába szezon végén mikor kiesnek az első körben
Negritis
Öhm, miért eddig mi akadályozta meg őket?
ZERO_L
az hogy Giannis szeret alatta játszani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Giannis marad, aztán ne lepődjünk meg ha két év múlva veri az asztalt cserét követelve.

Szerintem csalódás lesz számára ez a köv. pár év.
ZERO_L
viszont így most már budenholzert el lehet zavarni a picsába szezon végén mikor kiesnek az első körben
Negritis
Öhm, miért eddig mi akadályozta meg őket?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 980 — The Mathematician
Giannis marad, aztán ne lepődjünk meg ha két év múlva veri az asztalt cserét követelve.

Szerintem csalódás lesz számára ez a köv. pár év.
ZERO_L
viszont így most már budenholzert el lehet zavarni a picsába szezon végén mikor kiesnek az első körben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Giannis marad, aztán ne lepődjünk meg ha két év múlva veri az asztalt cserét követelve.

Szerintem csalódás lesz számára ez a köv. pár év.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Keyontae Johnson, a Florida kivalo forwardja osszeesett a Florida State elleni meccsen (egy zsakolas utan kocogott vissza a felpalyanal) :/
Kritikus de stabil allapotban van.
Nyaron volt covidos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 841 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most jöttek ki Top100-as listák. ESPN, CBS... Bár ne néztem volna rárjuk.
Bohócok ezek mind. Hype machine az egész national media. Szakértelem nyomokban. Jó részük szerintem életében nem is kosarazott, de legalább league pass előfizetésük sincs, elég az ESPN, TNT, ABC hármast nézni, néha nba napi top 10-et. Abból bőven elegendő infó nyerhető.
dawyd728
Nem tárgyilagos és megkérődjelezhetetlen cikket akarnak írni, hanem olyat amiről sokan beszélnek és amivel kapcsolatban mehet a diskurzus.
Toca
NFL-ben nemrég vki leírta a HCk rangsorát: Judge 30., Gase 18 ...
csebi
Hát ez elég Gase.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Most jöttek ki Top100-as listák. ESPN, CBS... Bár ne néztem volna rárjuk.
Bohócok ezek mind. Hype machine az egész national media. Szakértelem nyomokban. Jó részük szerintem életében nem is kosarazott, de legalább league pass előfizetésük sincs, elég az ESPN, TNT, ABC hármast nézni, néha nba napi top 10-et. Abból bőven elegendő infó nyerhető.
dawyd728
Nem tárgyilagos és megkérődjelezhetetlen cikket akarnak írni, hanem olyat amiről sokan beszélnek és amivel kapcsolatban mehet a diskurzus.
Toca
NFL-ben nemrég vki leírta a HCk rangsorát: Judge 30., Gase 18 ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Most jöttek ki Top100-as listák. ESPN, CBS... Bár ne néztem volna rárjuk.
Bohócok ezek mind. Hype machine az egész national media. Szakértelem nyomokban. Jó részük szerintem életében nem is kosarazott, de legalább league pass előfizetésük sincs, elég az ESPN, TNT, ABC hármast nézni, néha nba napi top 10-et. Abból bőven elegendő infó nyerhető.
dawyd728
Nem tárgyilagos és megkérődjelezhetetlen cikket akarnak írni, hanem olyat amiről sokan beszélnek és amivel kapcsolatban mehet a diskurzus.
több mint 3 éve
dawyd728 3 693
Most jöttek ki Top100-as listák. ESPN, CBS... Bár ne néztem volna rárjuk.
Bohócok ezek mind. Hype machine az egész national media. Szakértelem nyomokban. Jó részük szerintem életében nem is kosarazott, de legalább league pass előfizetésük sincs, elég az ESPN, TNT, ABC hármast nézni, néha nba napi top 10-et. Abból bőven elegendő infó nyerhető.
több mint 3 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Fantasy NBA ligába várunk jelentkezőket!

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 980 — The Mathematician
Nem követem már jó pár éve a ligát, de most szembejött velem a tweet, miszerint Paul George maximum szerződést írt alá a Clippersszel. 5 év, 226 millió dollár.

Nevetséges. 😀😀😀
Mikey
az összeg vagy mi?
Negritis
Az összeg, igen. Úgy en bloc az efféle szerződések.
Mikey
az nba-ben fix h mennyi a max szerződés, PG ott tart a karrierjében hogy neki ennyi a max
az hogy mennyire éri meg vagy sem más kérdés

valszeg nem véletlen hogy james-ad-pg is hosszabbít és max időre
valszeg nem sok esély van rá hogy a sapka helyre áll a kövi 3-4 évben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Nem követem már jó pár éve a ligát, de most szembejött velem a tweet, miszerint Paul George maximum szerződést írt alá a Clippersszel. 5 év, 226 millió dollár.

Nevetséges. 😀😀😀
Mikey
az összeg vagy mi?
Negritis
Az összeg, igen. Úgy en bloc az efféle szerződések.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 980 — The Mathematician
Nem követem már jó pár éve a ligát, de most szembejött velem a tweet, miszerint Paul George maximum szerződést írt alá a Clippersszel. 5 év, 226 millió dollár.

Nevetséges. 😀😀😀
Mikey
az összeg vagy mi?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Nem követem már jó pár éve a ligát, de most szembejött velem a tweet, miszerint Paul George maximum szerződést írt alá a Clippersszel. 5 év, 226 millió dollár.

Nevetséges. 😀😀😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
inkabb ide..
 www.youtube.com/watch?v=vXFt-cFDj5E
YoungZeeZee
Még nem láttam, de Iminél kevés unalmasabb, szárazabb, sótlanabb, alákérdezősebb, őszinte érdeklődéstől mentesebb youtuber van, aki interjúkat is csinál.
Na ha most ez az antitálent találkozik Bazska lelkesült semmitmondásával, közhelyparádéjával, abból valami csoda lehet ami kisül.
El is teszem hétvégére csemegének.
Sobri Jóska
kevés youtuber/influencer van aki még Kiss Iminél is lejjebb van a szememben
Heisman
OFF: milyen tekintetben? szakmailag emberileg vagy mindketto? nem "ertek" hozzajuk azert kerdem.
YoungZeeZee
Inkább emberileg. Amikor más emberek elkezdték kritizálni úgy kezdett viselkedni mint egy óvodás, leakelt posztokat, perekkel fenyegetőzött, ügyvéddel megkereste FMM Marcit és egy másik videóst hogy megsértették a személyiségét mert egy előadáson volt egy dia amin leírták hogy haldoklik a csatornája. Amilyen mű ahogy beszél, és megjátszása ennek a mesterkélt személyiségnek, azok mellett amiket művel egy igazi viccember lett a szememben.

Ja és ezek mellett 1000 emberes nézőbázissal megkapja a bennfentes szponzorációkat, így a semmiből megél.
Heisman
Már csak az a kérdés min vesztek össze Szirmaival?
KoporShow
Szirmainak van agya, Iminek nincs. Így bármin összeveszhettek.

több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
inkabb ide..
 www.youtube.com/watch?v=vXFt-cFDj5E
YoungZeeZee
Még nem láttam, de Iminél kevés unalmasabb, szárazabb, sótlanabb, alákérdezősebb, őszinte érdeklődéstől mentesebb youtuber van, aki interjúkat is csinál.
Na ha most ez az antitálent találkozik Bazska lelkesült semmitmondásával, közhelyparádéjával, abból valami csoda lehet ami kisül.
El is teszem hétvégére csemegének.
Sobri Jóska
kevés youtuber/influencer van aki még Kiss Iminél is lejjebb van a szememben
Heisman
OFF: milyen tekintetben? szakmailag emberileg vagy mindketto? nem "ertek" hozzajuk azert kerdem.
YoungZeeZee
Inkább emberileg. Amikor más emberek elkezdték kritizálni úgy kezdett viselkedni mint egy óvodás, leakelt posztokat, perekkel fenyegetőzött, ügyvéddel megkereste FMM Marcit és egy másik videóst hogy megsértették a személyiségét mert egy előadáson volt egy dia amin leírták hogy haldoklik a csatornája. Amilyen mű ahogy beszél, és megjátszása ennek a mesterkélt személyiségnek, azok mellett amiket művel egy igazi viccember lett a szememben.

Ja és ezek mellett 1000 emberes nézőbázissal megkapja a bennfentes szponzorációkat, így a semmiből megél.
Heisman
Már csak az a kérdés min vesztek össze Szirmaival?



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 980 — The Mathematician
Lehet már tudni melyik meccset lesznek láthatóak az első fordulóból?
wide open
nba-be nincsenek hagyományos értelembe vett fordulók
a karácsonyi meccseknél tudtommal még megy a box hogy hány meccset tud a sport tv adni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Lehet már tudni melyik meccset lesznek láthatóak az első fordulóból?
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
az első szó ami eszembe jut az alázat... jah nem




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/