NBA
32 feliratkozó
több mint 3 éve
#JinxtriadStrikesAgain. Bár majdnem ott volt Murray kezében az OT a végén. Nem baj, így söprés már nem lesz. Soha rosszabb nagydöntős meccset.Ezt most benézték a bírókJokicnak és Butler nagyon rossz dobóformájának hála megint kezd eldőlni.
De túl közeli a meccs
Negritis, a vajda
iktriad
több mint 3 éve
Azért a bírói hibák szépen segítik a heatetA vereség nem ezen múlik sajnos
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Robinson sajnos nyerni akarImádom a játékát. Az új Jason Kapono. 😀
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Robinson sajnos nyerni akar
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mph, brown és Murray is adósakEzt most benézték a bírókJokicnak és Butler nagyon rossz dobóformájának hála megint kezd eldőlni.
De túl közeli a meccs
Negritis, a vajda
iktriad
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jokic berugta a ketyerot megetette a malacokat és mennek 8alDe nehéz lesz a vége
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Ezt most benézték a bírókJokicnak és Butler nagyon rossz dobóformájának hála megint kezd eldőlni.
De túl közeli a meccs
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Ezt most benézték a bírókDe túl közeli a meccs
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
5 meccsen el fogja ezt intézni a Nuggets, sokkal kevésbé rapszodikus csapat, mint pl. a Celtics.Azért az ő előnyük is elfogyogat
Kampman
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
5 meccsen el fogja ezt intézni a Nuggets, sokkal kevésbé rapszodikus csapat, mint pl. a Celtics.
több mint 3 éve
Lowry iszonyat gyenge, de az egész heat túl sok labdát ad elMurray ha beindult akkor iszonyat nehéz lesz
Gsw elzarast nem engedik Bam nek
brauntol ez rk hiba
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Amig Bam azt hiszi hogy ő LMA addig a nuggets sztem boldogMondjuk palánk alatt a gyurunek háttal meg eszköztelen
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Bíróknak szóltak hogy legyen szoros vagy mi?Butler beleveti Murray kezébe és védő
Ugrál a labdával és semmi
Gordont 3an verik keresztbe semmi
Wtf
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heat jól kezdett a Denver meg a tóba se találna be egy csónakból
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
kezdő öt is ezt vette előwww.youtube.com/watch?v=xlolv4g6Nes
és ugye én is hasonlóra utaltam, hogy a zóna miért nem fog működni valszeg
amúgy a legnagyobb különbség amit a Denver fel tud mutatni a celtics-bucks duóval szemben az egy igazán elit kosár iq-jú játékos támadásban (és védekezésben is amúgy de az volt ott is) amivel a zóna könnyen átjátszható
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
igen. Young-nak örültem volna a legjobban de a védekezést kell rendbe rakni, arra pedig tökéletes választás lehet VogelVogel PhoenixÖrülünk Vincent?
DBook90
zinedine5
több mint 3 éve
Vogel mondjuk jó döntés sztemVogel PhoenixÖrülünk Vincent?
DBook90
zinedine5
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Akkor jövőre meg is van a bajnok, le se kell játszani a szezont, ennek örülökBREAKING: The Suns are planning to hire Frank Vogel as the franchise’s next coach, sources tell ESPN. Sides are starting work on a long-term deal. Vogel brings with him a 2020 NBA title and history of constructing high-level defenses. pic.twitter.com/csF6bO8Bp7
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) June 2, 2023
több mint 3 éve
Vogel Phoenix
több mint 3 éve
20 FTA vs 2 FTA. 😀 Ha ez egy Lakers meccsen történik, tele lenne sírva az internet, hogy a bírók ezt is elcsalták.Ez ritka valóban (olyannyira, hogy még sose volt NBA döntőben olyan, hogy egy csapat csak két büntetőt dobott), de ha valamin elment a meccs, akkor inkább ezen:
Jughead
Martin & Strus 17 kosárradobás, 1 találat.
több mint 3 éve
Azért nagyon sokat jelent a nuggetsnek h minden párharcba úgy ment bele h jóval többet tudott rá készülni, pihenni mint az ellenfélNa, de miért is? Mert mindenkit lerendeztek, ledomináltak simán. Erre jár a pihenés, ha így menetelsz, nem ellinkeskedsz meccseket mint mondjuk a Boston többször.
csebi
Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Azért nagyon sokat jelent a nuggetsnek h minden párharcba úgy ment bele h jóval többet tudott rá készülni, pihenni mint az ellenfél
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Na, jött simán a papírforma hazai az első meccsre, izgalmak nélkül.
több mint 3 éve
Imádom a csavotyoutu.be/Dv_o9zIZVYI
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!