Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Én ezt értem, de miért választaná bárki Rondo karrierjét? 😀 Nekem a kérdés érthetetlen, ha az a kérdés, hogy Kidd vagy Paul, akkor talán elgondolkodom, mert Kidd a végén bajnok lett (amúgy nem akkor is bármikor Paul), de Rondo karrierjében mi lenne a vonzó, a két gyűrű (egyszer percemberként, egyszer meg a bostoni BIG 3 mellett mint fontos kiegészítő)?
Jughead
nekem Rondo karrierje a mentalitása nélkül jobb lenne
ha nem veszed bele azt hogy hogyan viselkedett a csapataival (vezetőség, szurkolók, csapattársak) akkor neki egy teljes karrierje van amiben minden szerepel

CP3 karrierjében a szégyenfolt az nem az hogy milyen ember, hanem az hogy mint játékos egy lúzer
fasznak hiányzik minden második interjún arra válaszolni hogy mit adnék fel egy gyűrűért cserébe?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

Sixo
Mondjuk a kérdés maga felháborító.
Jughead
Mert?
Sixo
Hát mert egy lapon se említhető a két játékos.
Jughead
Nem is ez volt a kérdés, olvasd el újra 😉.
Amúgy én simán Paulét választanám. A nagy gyűrű szerzők közül cska Horryét vinném. 😀
Toca
Én ezt értem, de miért választaná bárki Rondo karrierjét? 😀 Nekem a kérdés érthetetlen, ha az a kérdés, hogy Kidd vagy Paul, akkor talán elgondolkodom, mert Kidd a végén bajnok lett (amúgy nem akkor is bármikor Paul), de Rondo karrierjében mi lenne a vonzó, a két gyűrű (egyszer percemberként, egyszer meg a bostoni BIG 3 mellett mint fontos kiegészítő)?

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Örülök a Kings bejutásának

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

Sixo
Mondjuk a kérdés maga felháborító.
Jughead
Mert?
Sixo
Hát mert egy lapon se említhető a két játékos.
Jughead
Nem is ez volt a kérdés, olvasd el újra 😉.
Amúgy én simán Paulét választanám. A nagy gyűrű szerzők közül cska Horryét vinném. 😀
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

Sixo
Mondjuk a kérdés maga felháborító.
Jughead
Mert?
Sixo
Hát mert egy lapon se említhető a két játékos.
Jughead
Igen. De ennek mi köze a kérdéshez? Negri leírta mi itt a dilemma. HoF játékos de POban csókerkedsz meg folyton megsérülsz és 0 gyűrű. Vagy 2 gyűrű néhány éves peaked alatt a posztod egyik legjobbja vagy, de hamar visszaesel és egész karriered alatt egy átlagos NBA játékosnak számítasz.

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

Sixo
Mondjuk a kérdés maga felháborító.
Jughead
Mert?
Sixo
Hát mert egy lapon se említhető a két játékos.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
sztem teljesen jogos kérdés hogy van egy alltime great, de gyűrű nélküli karriered
vagy keresel elég pénzt, nyersz 2-3 gyűrűt de a középszert nem sokáig tudod meghaladni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

Sixo
Mondjuk a kérdés maga felháborító.
Jughead
Mert?

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

Sixo
Mondjuk a kérdés maga felháborító.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Popnak nem kéne nyugdíjba mennie?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ha már Suns, jó lenne, ha ez a hibátlan mérleg kitartana ... mondjuk a bajnokság legvégéig. 😎 (Oké, oké abbahagyom az álmodozást.)


iktriad
15-0 lesz vele a Suns és a 2. kör közepén lesérül.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Suns, jó lenne, ha ez a hibátlan mérleg kitartana ... mondjuk a bajnokság legvégéig. 😎 (Oké, oké abbahagyom az álmodozást.)

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Inkább Rondo mert őt a Suns draftolta, de ha CP nyer a Sunsal akkor az övé jobban tetszene.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
1 vereség az 5. Hely 2 a 11.
Biztató

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Rui D-je hihetetlen, +20, amikor fenn volt
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Megvan az új kollektív szerződés

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah Durant 2. hazai meccse jóval erősebbre sikeredett. 11/15 30pont, mondjuk mindez a denverik cserék ellen.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Nyilván a szezon hajrájában támadta meg vmi vírus a teljes wolves öltözőt … KAT elmondása szerint tegnap egy falat kenyeret nem evett, alig tudott este aludni így játszott meccset

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Tyí de nagyot kapott a Bucks ma a Celticstől a valószínűsíthető keleti döntő előmeccsén.
Sixo
Egész évben ez volt. Bucks egy OT wint tud felmutatni a Celtics B ellen.

Nyilván PO-ra ez semmit nem jelent, mert lehet össze sem jön ez a párharc, de mind a 76ers mind a Bucks ellen a mentális előny Celticsnél van. Tavaly sem volt ez másképp.
Vicces mert én most pl a Cavstől jobban fosok, őket valamiért képtelenek vagyunk magabiztosan verni.
ZERO_L
Detto.
Neked is az év eleji két oda-vissza meccs rögzült be szerintem, amikor egyszerűen képtelen volt tenni bármit a Celtics Mitchell ellen. Megjegyzem, bár azóta Mitchell visszavett, a PO-ban nagy sansszal újra azt a Mitchellt fogjuk látni (a tavalyi szezon kivételével mindig szintet lépett POra), szal a Cavs-et én senki helyében nem írnám le, bármit is mondanak a szagértők. Ez a kelet legalább 4 szereplős.
Antonius
Túl fiatal az a csapat, idén szerintem még nem lesznek tényezők. Vagy legalábbis ahhoz perpill irreálisnak tűnő szintlépés kellene.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Tyí de nagyot kapott a Bucks ma a Celticstől a valószínűsíthető keleti döntő előmeccsén.
Sixo
Egész évben ez volt. Bucks egy OT wint tud felmutatni a Celtics B ellen.

Nyilván PO-ra ez semmit nem jelent, mert lehet össze sem jön ez a párharc, de mind a 76ers mind a Bucks ellen a mentális előny Celticsnél van. Tavaly sem volt ez másképp.
Vicces mert én most pl a Cavstől jobban fosok, őket valamiért képtelenek vagyunk magabiztosan verni.
ZERO_L
Detto.
Neked is az év eleji két oda-vissza meccs rögzült be szerintem, amikor egyszerűen képtelen volt tenni bármit a Celtics Mitchell ellen. Megjegyzem, bár azóta Mitchell visszavett, a PO-ban nagy sansszal újra azt a Mitchellt fogjuk látni (a tavalyi szezon kivételével mindig szintet lépett POra), szal a Cavs-et én senki helyében nem írnám le, bármit is mondanak a szagértők. Ez a kelet legalább 4 szereplős.

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
ja es nyilvan mire nagyjabol a legfontosabb emberek felepultek, ki kellett valakinek dolnie a top 7 rotaciobol: Naz Reid (talan a legjobb formaban levo Minny jatekos) torott csuklo miatt ki tudja meddig nem lesz bevetheto.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Ha már Vando volt téma a napokban.


dawyd728
nem, nem o.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
dawyd728 4 269
Ha már Vando volt téma a napokban.