NBA
32 feliratkozó
több mint 3 éve
Elkezdtem Bronny után olvasgatni egy kicsit. 18 évet már betöltötte, jövőre ha jól tudom jöhet a draftra. Viszont a faterhoz képest nagyon alacsony. Nőnek még az emberek jelentősebbet 18 felett? Vagy megmaradt guardnak?Messi says hi, bár ehhez lehet kellett a spéci katalán gumibogyószörp is....
Sixo
Elvileg még azért nőhet kicsit magától is, pláne ha közben ezt mindenféle hormonnal vagy űranyaggal megtámogatják de jelentőset már biztos nem fog magasodni.
több mint 3 éve
Elkezdtem Bronny után olvasgatni egy kicsit. 18 évet már betöltötte, jövőre ha jól tudom jöhet a draftra. Viszont a faterhoz képest nagyon alacsony. Nőnek még az emberek jelentősebbet 18 felett? Vagy megmaradt guardnak?
több mint 3 éve
Steph egy Doncic kópiummal jelentkezett, mondjuk Clay nem volt üresen.THIS STEPH PASS TO KLAY 🤯
— Bleacher Report (@BleacherReport) March 29, 2023
UNREAL. pic.twitter.com/n2CloiS4JY
több mint 3 éve
www.si.com/nba/2023/03/28/nikola-jokic-praises-joel-embiid-mvp-race-nuggets-76ersEmbiid amúgy megint csucskosre veszi a játszott meccsek számát
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Nem néztem a tavalyi évetCsak a szezon eleje óta? Szerintem már tavaky is pozitív volt a FT-mérleg nem kicsit...Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀jah telefonról szívás tud lenni
tenorx
a lényeg hogy a szezon eleje óta a lakers dobja közel a legtöbbet és ellene dobják közel a legkevesebbet
ez minimálisan változott az utóbbi időben
Negritis, a vajda
slowmotion
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Csak a szezon eleje óta? Szerintem már tavaky is pozitív volt a FT-mérleg nem kicsit...Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀jah telefonról szívás tud lenni
tenorx
a lényeg hogy a szezon eleje óta a lakers dobja közel a legtöbbet és ellene dobják közel a legkevesebbet
ez minimálisan változott az utóbbi időben
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
mondjuk azok után hogy a Chris Paul tradet megrépázták kussoljon is a ligaPozitív játékos, mert a csaló liga mindig bailoutolja a Lakerst ilyen játékosokkal a nagy lófaszért, amit jelenlegi helyzetben Westbrook testesített meg.volt az is, de legfőkébb azon beszélgettünk hogy Vanderbilt pozitív vagy negatív játékos 😊Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
tenorx
Toca
tenorx
Negritis, a vajda
Még mindig fel vagyok baszva, hogy Westbrook offloadolásából pozitív játékost kaptak vissza.
tenorx
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Pozitív játékos, mert a csaló liga mindig bailoutolja a Lakerst ilyen játékosokkal a nagy lófaszért, amit jelenlegi helyzetben Westbrook testesített meg.volt az is, de legfőkébb azon beszélgettünk hogy Vanderbilt pozitív vagy negatív játékos 😊Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
tenorx
Toca
tenorx
Negritis, a vajda
Még mindig fel vagyok baszva, hogy Westbrook offloadolásából pozitív játékost kaptak vissza.
több mint 3 éve
volt az is, de legfőkébb azon beszélgettünk hogy Vanderbilt pozitív vagy negatív játékos 😊Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
tenorx
Toca
tenorx
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
tenorx
Toca
több mint 3 éve
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀jah telefonról szívás tud lenni
tenorx
a lényeg hogy a szezon eleje óta a lakers dobja közel a legtöbbet és ellene dobják közel a legkevesebbet
ez minimálisan változott az utóbbi időben
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
tenorx
több mint 3 éve
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
több mint 3 éve
Gondolom ez is ilyen full véletlenVótmá 8-al lentebb 😛
Statisztikai anomália ez a dupla 😀
tenorx
több mint 3 éve
Gondolom ez is ilyen full véletlenebből indult ki az egész ...
Statisztikai anomália ez a dupla 😀
tenorx
olvass vissza ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gondolom ez is ilyen full véletlen
Statisztikai anomália ez a dupla 😀
több mint 3 éve
Nem kellett csalódnom benned, conteók nagymesterében 😛nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnekszerintem meg 'kell' james és a Lakers az NBA-nek a rájátszásba és ezt segítik is ahogy tudják
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
Negritis, a vajda
🤘 gaben 🤘
több mint 3 éve
nyilván a tények elhangzottaknem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnekszerintem meg 'kell' james és a Lakers az NBA-nek a rájátszásba és ezt segítik is ahogy tudják
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
Negritis, a vajda
🤘 gaben 🤘
innentől már hit kérdése
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnekszerintem meg 'kell' james és a Lakers az NBA-nek a rájátszásba és ezt segítik is ahogy tudják
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
Negritis, a vajda
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnekde valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
O_OMa nem kapott egy technikait, amit vissza kéne vonni? Vagy mára már szóltak, hogy ne is adjanak neki?
Goodness. https://t.co/88laUNY9GA pic.twitter.com/ro0XnRowIE
— NBA (@NBA) March 28, 2023
Sixo
Jughead
The NBA has rescinded Dallas star Luka Doncic's 16th technical foul, making him eligible to play tonight vs. Pacers.
— Shams Charania (@ShamsCharania) March 27, 2023
több mint 3 éve
Yep az is hasonló, kontextus nélkül semmit se ér. Ugyanolyan hiba benne egy lépéshiba vagy zárás, amiből nem lesz pont (és amit sose fújnak be amúgy se, de kielemezve már látják), mint az, hogy pl. LeBront kétszer is game winner kísérlet közben faultolták.Kontextus nélkül semmi értelme a statnak, mutassák meg, hogy mennyit hibáztak a javukra és úgy van értelme, ez így egy semmi.Utolsó két perces jelentésben net Lakers javára van a legtöbb bírói tévedés.
Jughead
De kontextussal van a bajod. 😀
dawyd728
több mint 3 éve
dawyd728
4 269
Kontextus nélkül semmi értelme a statnak, mutassák meg, hogy mennyit hibáztak a javukra és úgy van értelme, ez így egy semmi.Utolsó két perces jelentésben net Lakers javára van a legtöbb bírói tévedés.
Jughead
De kontextussal van a bajod. 😀
több mint 3 éve
Gondoltam, ha már vitatod az adatokat, akkor tudod is, hogy hol kell megnézni (meglepő lesz, de nba.com) 😀eddig csak a team/player statokat láttam ott 😊
Jughead
és azt se tudtam hogy az első cuccot is át lehet kattintani, ezért köszi
amúgy ha a lineupokat nézem a 2 legjobb védekező lineup ami jelenleg elérhető
A. Davis - D. Schroder - D. Russell - T. Brown Jr. - R. Hachimura
35min, 88 def
A. Davis - D. Schroder - M. Beasley - T. Brown Jr. - J. Vanderbilt
54m, 100 d
A. Davis - D. Schroder - T. Brown Jr. - R. Hachimura - A. Reaves
31m, 100d
amúgy brutál hogy a ligában van 95 lineup ami 100+ percet játszott együtt, a Lakersnél 1
és az is esélytelen már
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gondoltam, ha már vitatod az adatokat, akkor tudod is, hogy hol kell megnézni (meglepő lesz, de nba.com) 😀Azért 15 meccsre szűrtem mert annyit engedett gyorsan az nba statsutolsó 15 meccsen lakers Drate: 111.5Huhh azért ez kemény. 😀
Vanderbilt: 112
támadásban ugyanez: 113.8 vs 108
szóval a 13.7 pont nem tudom honnan jött neked, tudva hogy Davis nélkül is sokat van fent sztem túlzás kijelenteni hogy vele szarabb védő csapat a lakers
www.nba.com/stats/players/advanced?LastNGames=15&TeamID=1610612747&dir=A&sort=DEF_RATING
www.nba.com/stats/teams/advanced?LastNGames=15&dir=A&sort=DEF_RATING
Negritis, a vajda
A csapat O és Dratingjében az az idő is benne van, mikor ő a pályán van, ezt ugye tudod?
Azt se értem miért szűkítetted le 15 meccsre, mikor 19 meccset játszott de legyen, nézzük az elmúlt 15 meccset, csak így a -13.7 nem fog kijönni.
Az elmúlt 15 meccsen 393 percet játszott. Ez alatt a 393 perc alatt a Lakers ORatingje 108.4, DRatingje 112.0, azaz -3.6 vele a csapat.
Az elmúlt 15 meccsen 327 percet ült a padon. Ez alatt a 327 perc alatt a Lakers ORatingje 117.9, DRatingje 106.8, azaz +11.1 nélküle a csapat.
Hát a szűkítésed nem tett jót neki, mert így még rosszabb a helyzet. :/ Az elmúlt 15 meccsen 14.7 ponttal rosszabb a Lakers vele.
Jughead
és a 14-15 pontot nem értem hogy jön ki ha alapból az "átlaghoz" képest 4 pont mínusz vele és a meccs felében pályán van
jó lenne amúgy ha linkelnéd is a statokat mert én nem találom amire te hivatkozol
cleaningtheglass.com/stats/team/14/lineups?off=3914&off=278#tab-four_factors
ha kivesszük russt és beverleyt akkor része annak a lineupnak ami 101et hoz védekezésben, ami amúgy egész szezont nézve a legjobb lineupunk
Negritis, a vajda
www.nba.com/stats/team/1610612747/onoffcourt-summary
Amúgy ahogy Te is írtad a Lakers net ratingje az elmúlt 15 meccsen +2.3, Vanderbilttel a pályán a csapat -3.6. Ez 5.9 pontos különbség, nem pedig 4. 😊