NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
 twitter.com/wojespn/status/1264961126879703040

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
én mostanra daráltam le a last dancet, általában 3 részt néztem egyben.
sztem annyira nem gáz, mint ahogy itt olvastam a véleményeket.
Talán a Krausenál lóg ki nálam a lóláb, mert szerencsétlen már nem él, így semmi lehetősége nem volt, hogy a saját perspektíváját is elmagyarázza. A végén már azért árnyalták a Jacksonos dolgot, mert az elején egyértelműen úgy mutatták be, hogy az Krause döntése volt, hogy nem jön vissza a következő évben, de azért az utolsó részben csak elmondta Phil, hogy fáradt volt és pihenésre volt szüksége, ráadásul most olvasom, hogy ő mindig max 7 évben gondolkozott, mert utána lényegében a hangja már elveszik az öltözőben.
Amúgy elképesztő, hogy még ennyi évvel később és azután, hogy meghalt, milyen haraggal tudtak Krauseról beszélni főleg MJ valamint pár cukkolós jelenet kimaradhatott volna kegyeleti okokból, mert semmi jelentőségük nem volt azon kívül, hogy megmutatták, hogy MJ és Pippen kb bármit beszólhattak neki.

ez azért sok mindent árnyal:
 www.blogabull.com/2017/3/24/15044772/the-true-story-of-jerry-krause-breakup-of-the-bulls-michael-jordan-phil-jackson-scottie-pippen

ráadásul Pippent főleg nem értem, mert itt pl le is írják, hogy azért mert a Bulls belement a sign+tradebe 20 misivel többet kapott a Houstontól, a Bulls lényegében semmit sem kapott érte (egy meccs után kirakták Rogerst, valamint egy 2. körös cetli az elképesztően gyenge 2000-es draftról):
 www.nbcsports.com/chicago/bulls/jerry-krause-explains-why-bulls-dynasty-unraveled-his-words

Amúgy alapvetően a rebuildről alkotott elképzelése is szerintem helytálló volt. De nem volt szerencséje, mert a 2000es draftra tárazott be elképesztően, amely draftról összesen 3 db játékos jutott el All-Starig, és egy Stromile Swift volt az 1/2. Jó szeme volt centerekhez, mert Brandet is ő draftolta majd Chandlert is, de egyikük sem játszott olyan jól a Bullsban, mint későbbi karrierjükben.

Kerr megütése: én ezt nem érzem annyira komolynak. Én is csapatsportban toltam, nem ilyen magas szinten, de nálunk is előfordult, hogy edzésen összekaptunk, egyszer egyik legjobb barátommal verekedtünk össze edzés közben. Edzés után a zuhanyzóban meg már együtt röhögtünk. A cukkolás, a trashtalk meg minden csapatsportágban az öltöző része, aki ezt nem bírja ki az meccsen sem fogja bírni, amit az ellenfelétől kap.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Patrick Ewing is koronavírusos.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
RIP Jerry Sloan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Btw el se tudom képzelni mi az a dokumentum film ami nem valakinek a nézőpontját mutatja be.
Eazzy
Nincs ilyen dokumentumfilm, nem is tud ilyen készülni.
Mert még ha mutatja is, hogy ez a fehér, ez a fekete, akkoris X mutatta, és ami szerinte a fekete az a fekete, és ami szerinte a fehér az a fehér.
Nem is kell egy dokufilmnek objektívnek lennie, de nem is szabad úgy kezelni.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
sztem nem volt jó az utolsó része a GoZ-nak, hypeolják a james vs jordant és annyi?
vagy ez a paródia a GoT befejezésére?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Velem együtt nézte lö asszony, aki egyrész kosárlabdát se nagyon néz, NBA-t meg főleg, de a Jordan korszak neki már ki is esett teljesen.
Nagyon tetszett neki. Megkérdeztem, hogy Pippen-ről mit tudott meg így 10 rész után. Egyetlen szóval nem mondott negatívat róla. Pedig teljesen kívülálló, mégis úgy fejeztük be, hogy Pippen a király, Rodmanből minden másodperc arany volt. Krause pedig szerinte egy zseni GM lehetett. Na ennyir arról, hogy a sorozat mennyire vezetett félre embereket - semennyire.

Grant meg mit hisztizik? Elmondta a sorozatban is, hogy nem Ő volt. Jordan meg hogy szerinte Ő volt. Hát most ebben a cikkben mi a különbség azon kívül, hogy bárdolatlanabb?

Btw el se tudom képzelni mi az a dokumentum film ami nem valakinek a nézőpontját mutatja be. Jordan a showrunner, és ehhez képest még nem is torzít akkorát amekkorát torzíthatott volna.

Szerintem megéri megnézni, akkor is ha szubjektív az elmesélés.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Game of Zones sorozatzáró.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
épp most nézem a 10. részt és Rodman szökésénél a Nightcrawler jutott eszembe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
Toca
Oké. Csak jeleztem, h akkor ez így csak a casual fanoknak szól. Aki meg akarja ismerni a 90-es évek Bullsát, az nem ebből kap reális képet. Ebben folyamatosan megerősítenek az ilyen esetek. Ha MJ fan vagy akkor kvázi barom vagy, ha nem nézed meg, de azért nem fogok életemből áldozni, h egy szubjektív interpretációját nézzem a korszaknak. Jó lenne, ha mások se vennék kézpénznek, ami ebben elhangzott.
dawyd728
Nincs olyan sport doku sorozat amiben mindent készpénznek lehet venni, nem is értem miért elvárás ez. Ha valaki meg központi figura és ő mesél akkor meg pláne.
Amúgy ami elhangzott Jordan szempontjából szorul szóra igaz, ő így élte meg.
Nem a Bullsrol szól a sorozat, MJ-ről szól és annak tökéletes is.
Toca
Ahogy egy a 30-as évekről szóló emlékirat is mennyire más, ha azt özv. Horthyné, vagy Szakasits Árpád írja.
De egyiket se nevezzük történelemnek, hanem legfeljebb kordokumentumnak, memoárnak, és aszerint is kezelendő.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
Toca
Oké. Csak jeleztem, h akkor ez így csak a casual fanoknak szól. Aki meg akarja ismerni a 90-es évek Bullsát, az nem ebből kap reális képet. Ebben folyamatosan megerősítenek az ilyen esetek. Ha MJ fan vagy akkor kvázi barom vagy, ha nem nézed meg, de azért nem fogok életemből áldozni, h egy szubjektív interpretációját nézzem a korszaknak. Jó lenne, ha mások se vennék kézpénznek, ami ebben elhangzott.
dawyd728
Nincs olyan sport doku sorozat amiben mindent készpénznek lehet venni, nem is értem miért elvárás ez. Ha valaki meg központi figura és ő mesél akkor meg pláne.
Amúgy ami elhangzott Jordan szempontjából szorul szóra igaz, ő így élte meg.
Nem a Bullsrol szól a sorozat, MJ-ről szól és annak tökéletes is.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
Toca
"Grant szerint ez nem dokusorozat, csak egy elbeszélés Jordan szemszögéből."

Ez szerintem mindenkinek tiszta. Pippen pedig, hogy negatív színben tűnt volna fel, szerintem hülyeség. A sorok között sem kellett olvasni ahhoz, hogy teljesen pozitív szereplő legyen, maga Jordan is rengetegszer méltatta.
winston
Olyan szempontból azért Pip felvetés tényleg jogos, hogy Rodman hülyeségei ellenére is mutatták mennyire fontos Jordennek. Kerr és Paxson fontos dobásairól volt szóm hogy MJ mennyire megbízott bennük.
Pip meg igen többször kiemelten a legfontosabb ember volt a részeket amiket kapott ezek ölelték fel:
Pip szerződése
Pip kiül az utolsó dobásról
Pip kilép a Bullsból és nem játszik az utolsó idényében

Azért szívesen láttam volna hosszabb snitet miért is volt ő a 2. legfontosabb tagja a Bullsnak.
Toca
Pedig ott a válasz. Jordan egója miatt. Pippen nélkül nem lett volna hatszoros bajnok, árnyék pedig a központi státuszára nem vetülhetett.

Amúgy im@dtam az egészet, a kosaras kártya gyűjteményem szólalt meg majd 10 órán keresztül. Át is lapozom amint hazaérek 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
Toca
Oké. Csak jeleztem, h akkor ez így csak a casual fanoknak szól. Aki meg akarja ismerni a 90-es évek Bullsát, az nem ebből kap reális képet. Ebben folyamatosan megerősítenek az ilyen esetek. Ha MJ fan vagy akkor kvázi barom vagy, ha nem nézed meg, de azért nem fogok életemből áldozni, h egy szubjektív interpretációját nézzem a korszaknak. Jó lenne, ha mások se vennék kézpénznek, ami ebben elhangzott.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
Toca
"Grant szerint ez nem dokusorozat, csak egy elbeszélés Jordan szemszögéből."

Ez szerintem mindenkinek tiszta. Pippen pedig, hogy negatív színben tűnt volna fel, szerintem hülyeség. A sorok között sem kellett olvasni ahhoz, hogy teljesen pozitív szereplő legyen, maga Jordan is rengetegszer méltatta.
winston
Olyan szempontból azért Pip felvetés tényleg jogos, hogy Rodman hülyeségei ellenére is mutatták mennyire fontos Jordennek. Kerr és Paxson fontos dobásairól volt szóm hogy MJ mennyire megbízott bennük.
Pip meg igen többször kiemelten a legfontosabb ember volt a részeket amiket kapott ezek ölelték fel:
Pip szerződése
Pip kiül az utolsó dobásról
Pip kilép a Bullsból és nem játszik az utolsó idényében

Azért szívesen láttam volna hosszabb snitet miért is volt ő a 2. legfontosabb tagja a Bullsnak.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
Toca
"Grant szerint ez nem dokusorozat, csak egy elbeszélés Jordan szemszögéből."

Ez szerintem mindenkinek tiszta. Pippen pedig, hogy negatív színben tűnt volna fel, szerintem hülyeség. A sorok között sem kellett olvasni ahhoz, hogy teljesen pozitív szereplő legyen, maga Jordan is rengetegszer méltatta.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
dawyd728
Akkor ne nézd meg. 😀
Ebből a cikkben sok újdonság nincs, akinek van egy kis esze az látja, hogy MJ elmondja a vilagképét amit szép sztorikkal megideologizálnak. Bőven van benne túlzás, főleg MJ gondolatait látjuk és ez nem baj hiszen róla szól.
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-horace-grant-szerint-michael-jordan-hazudik-a-the-last-danceben-42590

Nem láttam eddig, de a félelmeim úgy tűnik valósak. Nem hozta meg a kedvem. Sőt inkább csak erősített benne, h sport dokukat, ahol főszereplőnél van az utolsó vágás joga, ott nem én vagyok a célközönség.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
az a röhögés azért visszás, mert a legszarabb 4 PO meccséből 3 pont abban a döntőben van, ahogy írták korábban is

mindenki mondja hogy elbánnak Krause-szal, de nekem aki semmit nem tudott kb az egészről korábban
Krause egy zseni, aki nagyon jó érzékkel nyúlt hozzá a csapathoz, és Jordanék meg se próbálják értékelni azt a munkát amit ő azért végzett hogy akár csak 1 gyűrű is legyen

szóval Jordan szárnyálásához ugyanúgy kellett Krause is, mert nélküle nincs Pippen, nincs Kukoc, nincs Phil Jackson

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Huhh ez a 7. / 8. rész megint rohadt jó volt,kár hogy mindjárt vége...
Tony Adams
A 8. részben Jordan nevetése volt a sorozat csúcspontja. Tökéletesen megmutatta, hogy Jordan mennyire nem bírja elviselni a kritikát és ha rámutatnak arra, hogy bizony ő is sebezhető volt. Az a kicsinyes nevetés szerintem az eddigi legsokatmondóbb pillanat volt a sorozatban, hiszen Payton tényleg levette Jordant a pályáról (Jordan az utolsó 3 meccsen 23,7 pontot átlagolt, 36,7%-os mezőnymutatóval és 3,7 eladott labdával), de Jordan egy pillanatig nem ismerné ezt el, ehelyett kineveti azt, aki ezt mondja, hiszen ő sebezhetetlen, aki mást mond az hazudik...

Fentiek ellenére marha jó dokusorozat, azzal együtt is, hogy a történelmi hamisítások nagyon zavaróak tudnak lenni.
Jughead
Megmagyaráztad magadnak?
🤘gaben🤘
Szerintem igaza van. Ugyanakkor respekt, hogy annak ellenére, hogy kb. minden amit bemutattak a sorozatban Jordan tulajdona, ahhoz képest nem lett _annyira_ csak Jordan promo az egész. Az lett, de koránt sem csak önfényezés, persze az is igaz, hogy amiket sokan negatívumnak gondolunk vele kapcsolatban a sorozat és az emlékeink alapján, az ő fejében egyáltalán nem negatív dolog. Amit Krause-al művelnek benne, az nem szép, de Kerr és Pippen ezt is helyre tette azért valamelyest.

Jordan nevetése azért is fura és érdekes, mert így kevésbé látszik, hogy ő (ők) egyébként mennyire kemény mezőnyben voltak kiemelkedőek. A Bulls mellett voltak még elképesztő csapatok és egyéniségek, mégis ilyen dominánsak tudtak lenni.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Hát ennyi volt. Baromi jól osszerakott anyag, kár hogy vége 😊

Remélhetőleg lesz még hasonló a jövőben, a Kobe Shaq Lakers vagy a Spurs felivelese érdekes lehet még. Vagy esetleg egy LeBron doku
FLZOLI
Én egy Pistons Bad Boys ellendokut várok 😊
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ennyi volt. Baromi jól osszerakott anyag, kár hogy vége 😊

Remélhetőleg lesz még hasonló a jövőben, a Kobe Shaq Lakers vagy a Spurs felivelese érdekes lehet még. Vagy esetleg egy LeBron doku

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
fantasztikus ez az évad idáig, Kobe szereplése nagyon ízléses volt. nem tudom hova fog kifutni ez az évad, de nem akarom, hogy vége legyen 😀
shawnka
4 reszt toltam eddig le de ugyanezt erzem. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
hétvégén eljutottam a 6. részig, holnap sztem be is fejezem
nekem jobb így

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!