NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 071 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 582 — Jedi Master
Ez az új All Star meccs egyszerűen zseniális. Respect Chris Pauléknak, hogy ezt kitalálták.
Egyik legnagyobb sportélmény volt. 😎 Kb nagydöntő 7. meccs, csak a legnagyobb sztárokkal volt a 2.fele.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akik miatt elkezdtem az NBA-t nézni:

Matthew99
T-Mac volt Orlando királya, ők már a nyugdíjas generaciohoz tartoztak 😊

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Akik miatt elkezdtem az NBA-t nézni:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ilyen remek 4. negyedet és ilyen kemény védekezést nem soha nem láttam All Star meccsen. Jövőre még azt kell bevenni a szabályokba, hogy ne lehessen büntetővel megnyerni a meccset és akkor teljesen rendben van az a lebonyolítási forma.
iktriad
Sztem is jo volt a meccs, de leginkabb a 4. negyed huzta fel.
Buntetovel ne lehessen nyerni. Jo otlet, de akkor csak foul-t lenne a vegen.
Igy is jo volt.
Tobb rotacio kellett volna.
ZoliMP
Mondjuk a kezdők max 24 percet a cserék pedig 15-öt játszhatnak.

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Ilyen remek 4. negyedet és ilyen kemény védekezést nem soha nem láttam All Star meccsen. Jövőre még azt kell bevenni a szabályokba, hogy ne lehessen büntetővel megnyerni a meccset és akkor teljesen rendben van az a lebonyolítási forma.
iktriad
Sztem is jo volt a meccs, de leginkabb a 4. negyed huzta fel.
Buntetovel ne lehessen nyerni. Jo otlet, de akkor csak foul-t lenne a vegen.
Igy is jo volt.
Tobb rotacio kellett volna.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 965 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen remek 4. negyedet és ilyen kemény védekezést nem soha nem láttam All Star meccsen. Jövőre még azt kell bevenni a szabályokba, hogy ne lehessen büntetővel megnyerni a meccset és akkor teljesen rendben van az a lebonyolítási forma.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 265
Így van. Ketten lenyilatkozták azt is, hogy kire szavaztak volna, Gordonra. Tehát ha Wade-et Jones szavazójának vesszük és 2-1, még akkor is egy szavazatra lett volna Gordon a győzelemtől. Az még nem derült ki, hogy szándékos volt-e a dolog Wade részéről vagy simán csak benézte, így nem baszogatnám, megteszik azt elegen. De ha igen, az tényleg egy elég geci húzás, és azért lenne különösen elkeserítő, mert egy olyan játékostól sikerült elvennie a díjat, aki nem kevés melót tett bele. Ezért is tartom nevetségesnek hogy sokan azt ecsetelik, mennyire nem számít semmit. Nekünk lehet nem, neki viszont nagyon is.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 359 — Wrath of Khan
Az a full sztori, hogy a zsűri megbeszélte, hogy egálra hozza ezt a kört is (ami szintén gáz) és akkor utána a zsűrinek egyesével mondania kell egy nevet, aki megnyeri, nem pontozás van.

Na most DWade meg úgy döntött, hogy inkább a tavalyi csapattársa nyerjen, és ezért 1-el kevesebb pontot adott.
Látszik, hogy mielőtt megtudjuk ki nyer, DWade már veszi le a fülesét, illetve amikor a zsűri meglátja a pontokat Wade felé néz, hogy miafasz.

A nyilatkozatokból is ez látszik aztán.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Ha már zsakolas, az a hátrafele behuzos scorpion dunk nagyon beteg 😮

 youtu.be/1dTEXh4lxfA
FLZOLI
ez mi a faszom 😀
oriasi.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már zsakolas, az a hátrafele behuzos scorpion dunk nagyon beteg 😮


több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Ööö... Te láttad is? 😁
Azért volt a döntőben az első 3 kísérlete is 50es, mert egyrészt nem akarták a showt korán befejezni, és nem is volt hozzá szívük pont nyilván a tavalyi év és Gordon miatt.
Sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé... What? Jonesnak a döntő 2. körében már nyernie kellett volna. Kreatívabb volt és látványosabb. Minden sikerült neki pontosan.
Lehet sajnálni Gordon örökké, de azt 2019 miatt lehet csak. Most meg mindenki ráfogja erre is... Pedig Jones simán megérdemelte.
Chargers LT
Igen, láttam. Jones valóban nagyon ügyesen megmutatta, hogy a lábközötti áthúzás minden szögből való változatát meg tudja csinálni, de ez minden, csak nem sokoldalúság. Az inkabb Gordont jellemezte. De ez mindegy is, szerintem tök jogosan jutottak el a 6. körig mind a ketten. Ott viszont Jones ellépte ÉS a mozdulatot is elszúrta, ami a lényege lett volna a zsákolásnak. Ha ez 48 pont, hogyan lehet Gordon Tacko áthúzása 47? Nem tudom igaz ez a stat, de elvileg soha senki nem tudott még áthúzni ilyen magas embert. Ennek fényében szerintem el lehetett volna tekinteni attól, hogy a feneke súrolta Fall búbját, és nem eljátszani a Heates spancikat.
Cruyffista
Ezert nem szeretem a pontozasos "sportokat".
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 265
Ööö... Te láttad is? 😁
Azért volt a döntőben az első 3 kísérlete is 50es, mert egyrészt nem akarták a showt korán befejezni, és nem is volt hozzá szívük pont nyilván a tavalyi év és Gordon miatt.
Sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé... What? Jonesnak a döntő 2. körében már nyernie kellett volna. Kreatívabb volt és látványosabb. Minden sikerült neki pontosan.
Lehet sajnálni Gordon örökké, de azt 2019 miatt lehet csak. Most meg mindenki ráfogja erre is... Pedig Jones simán megérdemelte.
Chargers LT
Igen, láttam. Jones valóban nagyon ügyesen megmutatta, hogy a lábközötti áthúzás minden szögből való változatát meg tudja csinálni, de ez minden, csak nem sokoldalúság. Az inkabb Gordont jellemezte. De ez mindegy is, szerintem tök jogosan jutottak el a 6. körig mind a ketten. Ott viszont Jones ellépte ÉS a mozdulatot is elszúrta, ami a lényege lett volna a zsákolásnak. Ha ez 48 pont, hogyan lehet Gordon Tacko áthúzása 47? Nem tudom igaz ez a stat, de elvileg soha senki nem tudott még áthúzni ilyen magas embert. Ennek fényében szerintem el lehetett volna tekinteni attól, hogy a feneke súrolta Fall búbját, és nem eljátszani a Heates spancikat.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 582 — Jedi Master
nem néztem viszont kinti haverok szerint döntetlenre mentek csak valakinek "bevillant" hogy inkább mégse
Negritis
Pont fordítva. El kellett dönteni. Ha döntetlenre mentek volna, a 3. kör után megosztják.
A 4.körben ezért is jött már több 9es pont.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 582 — Jedi Master
Undorító, amit Gordonnal megint megcsináltak. Az összes zsákolása 50/50 volt, sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé. Erre lehúzzák a végén amiért a 230 centis Tacko fejét kicsit súrolta, míg az ellenfele ellépte ugyanabban a körben az MJ-kopit. Pedig amúgy baromi látványos show volt, de csak sikerült elbaszni.
Cruyffista
Ööö... Te láttad is? 😁
Azért volt a döntőben az első 3 kísérlete is 50es, mert egyrészt nem akarták a showt korán befejezni, és nem is volt hozzá szívük pont nyilván a tavalyi év és Gordon miatt.
Sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé... What? Jonesnak a döntő 2. körében már nyernie kellett volna. Kreatívabb volt és látványosabb. Minden sikerült neki pontosan.
Lehet sajnálni Gordon örökké, de azt a Levine döntő miatt lehet csak. Most meg mindenki ráfogja erre is... Pedig Jones simán megérdemelte.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 071 — The Mathematician
nem néztem viszont kinti haverok szerint döntetlenre mentek csak valakinek "bevillant" hogy inkább mégse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 265
Undorító, amit Gordonnal megint megcsináltak. Az összes zsákolása 50/50 volt, sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé. Erre lehúzzák a végén amiért a 230 centis Tacko fejét kicsit súrolta, míg az ellenfele ellépte ugyanabban a körben az MJ-kopit. Pedig amúgy baromi látványos show volt, de csak sikerült elbaszni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 965 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Aaron Gordont már megint meglopták, úgy mint 2016-ban.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Stez
 www.youtube.com/watch?v=2fAsO0q7p2E
d3Y
Pedig Hanga a festekben mekkorat vedekezett. 😆

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 471

Stez

choose life
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Leglazább hail mary ever.
 twitter.com/okcthunder/status/1228141206779105281
Cruyffista
Az első hármasa!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
 index.hu/sport/kosarlabda/2020/02/15/kobe_bryant_meg_az_iden_a_hiressegek_csarnokaba_kerulhet/

lusta voltam a forrást is elolvasni, de ez így nulla darab gondolkodást feltételez. ha Kobe nem halt volna meg, akkor is bekerült volna, mint ahogy Duncan és Garnett is be fog kerülni. vannak egyértelmű választások, akik első adandó alkalommal bekerülnek, a liga negyedik legjobb pontdobója esetében ez nem kérdés, nem is lehet az.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lesz NBA-s műsor a Sport1-en. Csináltam egy facebook hátteret nekik:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
Boston előbb vonultatja vissza KG mezét mint a minny. Shame.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.