NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Szerintem Zion kapta volna, mert o viszi a hype-ot, belole kell sztart csinalni a semmire. Morant jobb persze, es nonsense is, ha nem o kapja. Jo is, hogy Zion negserult, mert igy nem tudjak odatolni neki a kamudijat szerencsere.
Stez
Mondjuk az se mellékes, hogy mióta bemutatkozott olyan számokat hoz, amelyek mellett nehéz is lett volna Morantnak odaadni, ha Zion nem lett volna sérült a szezon elején.
Jughead
Hat nem tudom. Te igy latod, en nem. Megint a szamok. Meccseit szoktad nezni? Csak mert minden masodikon nullat vedekezik, tamadasban az indulo sebessege brutalis, vedekezesben a reakcioideje viszont az enyemmel vetekedhet kb, ha perimeterrol egy az egybe elindul valaki, tizbol hetszer o az ellenkezo iranyba mozdul el. Es egyaltalan nem is vedekezik jol, annyiszor verik at a palank kozeleben is, ami mar sok egy negyeshez kepest. Ja varj, igazad van, mi kerul be a hyoe videojaba? Hat persze, hogy az a ket-harom blokkja, az nincs emlitve, hogy haromszor ennyinel o hibazik.

A szamai pedig szerintem egyaltalan nem kitunoek, egy magasembernel azert dupla duplaktol nem tudok elajulni, tekintve, hogy tiz lepattano azert illik is, ha ennyit idozik a festekben es jatszik 30 perceket.

Mezonyszazalekban nem rossz, az teny, de buntetozesben peldaul simmonsi szinteken van.

Ha pedig megnezed tenylegesen a jatekat, akkor eleg erosen az a nagy helyzet, hogy ez a srac vagy nulla kondiban van es a serulese utan egyaltalan nem hoztak ot fel, vagy pedig, ami nagyobb baj, hogy o ezzel a sullyal es testalkattal sosem lesz 32 perces stabil kezdojatekos. 10 perc utan a seggen veszi mar a levegot, a mozgasa nagyon belassul. Minden mozdulatan erzed, hogy idotitett bomba, ha nem fogyasztjak le baromi gyorsan, akkor nem fogja birni. Mar most is nehezen birja, pedig meg csak ujonc. Es nem 23 eves ujonc.

Zion egyelore total egysiku jatekos, es abszolut csaloka tultolt sztar, aki egyetemen is volt. Van egyket oriasi sapkaja, amiken amul mindenki, kozben hulyere verik allandoan vedekezesben, amit persze nem lataz osszefoglaloban. Emiatt meg allandoan ki kell mozdulnia masnak, hogy segitsen Zionnak, ami altal valaki uresen marad. Filyamatosan utemkesesben van. Tamadasban viszont nem rossz, mondjuk en egyelore azt latom, hogy sokan komolyan sem veszik es allnak igazan oda, meg izlelgetik, mit tud, mindenesetre ugy van nyomva a media reszerol, ami szerintem azert fals kepet mutat rola. Mint ahogy az altalad emlitett szamai is.

Morant ezzel szemben azert eleg kemenyen playmaker, meccseket dontott el mar most, komplettebbnek tunik mar most Zionnal. Illetoleg szerintem az asszisztjai ilyen korulmenyek kozott ertekesebbek, mint az amugy tobbszor is centert jatszo Zion lepattanoi, ha mar a szamokon akarunk mindenkepp lovagolni.

Es akkor ismet ott tartunk, hogy Zion lejatszott nyolc darab meccset, es mar megint serult, most a bokajaval van gebasz.

Ha azt nezzuk, hogy mi lenne, ha ugyanannyi meccset jatszottak volna, akkor szerinted Zion mutatoi mennyire estek volna vissza 40+ meccs utan, ezzel a testalkattal, mennyit rontott volna a faradtsag a szamain? Szerintem ez is komoly tenyezo lenne, es nem keveset. Persze ez mar felteteles, mindenesetre en egyelore szamok ide vagy oda, csalodottan nezem Ziont, sokkal nagyobb dominanciat vartam tole, foleg vedekezesben. Oke, nekem a vedekezes a heppem, teny. De akkor sem tudom szo nelkul hagyni, ha valaki egysiku.
Stez
Ja Morant se a védekezésével tűnik ki szóval ez nem érv (Zion catch all statokban egyelőre veri).

A többi nem igazán tartozik ide. 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
A Golden State Warriorshöz cserélt Andrew Wiggins bemutatkozott új csapatánál. A kanadai játékos azt mondta, hogy Minnesotában folyamatosan veszítettek, míg a Golden State-nél kiépült a siker kultúrája, teljesen más a kettő. Veszíteni sosem élvezet, a Warriorsnál viszont mindenkinek a hozzáállásából érződik, hogy győztes, és ő is az akart lenni világ életében.
12-41es mérleg nem erről beszél 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Morantnek kell kapnia a teljes szezon miatt, de ez önmagában nem azt jelenti, hogy tehetségesebb, mint Zion. Zion csak pár meccset játszott, de azokon pont megmutatta, hogy miért van egy polc különbség közte és Ja között. Ez a 20pts+10reb közeli átlag ezekkel a ligaelit dobószázalékokkal elég kemény, és még védekezésben is ott van.
Cruyffista
jah csak papíron ezt drummond is tudja
meg deandre jordan is tudta
azt meg tudjuk mire elég

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 258
Morantnek kell kapnia a teljes szezon miatt, de ez önmagában nem azt jelenti, hogy tehetségesebb, mint Zion. Zion csak pár meccset játszott, de azokon pont megmutatta, hogy miért van egy polc különbség közte és Ja között. Ez a 20pts+10reb közeli átlag ezekkel a ligaelit dobószázalékokkal elég kemény, és még védekezésben is ott van.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Zion kapta volna, mert o viszi a hype-ot, belole kell sztart csinalni a semmire. Morant jobb persze, es nonsense is, ha nem o kapja. Jo is, hogy Zion negserult, mert igy nem tudjak odatolni neki a kamudijat szerencsere.
Stez
Mondjuk az se mellékes, hogy mióta bemutatkozott olyan számokat hoz, amelyek mellett nehéz is lett volna Morantnak odaadni, ha Zion nem lett volna sérült a szezon elején.
Jughead
Hat nem tudom. Te igy latod, en nem. Megint a szamok. Meccseit szoktad nezni? Csak mert minden masodikon nullat vedekezik, tamadasban az indulo sebessege brutalis, vedekezesben a reakcioideje viszont az enyemmel vetekedhet kb, ha perimeterrol egy az egybe elindul valaki, tizbol hetszer o az ellenkezo iranyba mozdul el. Es egyaltalan nem is vedekezik jol, annyiszor verik at a palank kozeleben is, ami mar sok egy negyeshez kepest. Ja varj, igazad van, mi kerul be a hyoe videojaba? Hat persze, hogy az a ket-harom blokkja, az nincs emlitve, hogy haromszor ennyinel o hibazik.

A szamai pedig szerintem egyaltalan nem kitunoek, egy magasembernel azert dupla duplaktol nem tudok elajulni, tekintve, hogy tiz lepattano azert illik is, ha ennyit idozik a festekben es jatszik 30 perceket.

Mezonyszazalekban nem rossz, az teny, de buntetozesben peldaul simmonsi szinteken van.

Ha pedig megnezed tenylegesen a jatekat, akkor eleg erosen az a nagy helyzet, hogy ez a srac vagy nulla kondiban van es a serulese utan egyaltalan nem hoztak ot fel, vagy pedig, ami nagyobb baj, hogy o ezzel a sullyal es testalkattal sosem lesz 32 perces stabil kezdojatekos. 10 perc utan a seggen veszi mar a levegot, a mozgasa nagyon belassul. Minden mozdulatan erzed, hogy idotitett bomba, ha nem fogyasztjak le baromi gyorsan, akkor nem fogja birni. Mar most is nehezen birja, pedig meg csak ujonc. Es nem 23 eves ujonc.

Zion egyelore total egysiku jatekos, es abszolut csaloka tultolt sztar, aki egyetemen is volt. Van egyket oriasi sapkaja, amiken amul mindenki, kozben hulyere verik allandoan vedekezesben, amit persze nem lataz osszefoglaloban. Emiatt meg allandoan ki kell mozdulnia masnak, hogy segitsen Zionnak, ami altal valaki uresen marad. Filyamatosan utemkesesben van. Tamadasban viszont nem rossz, mondjuk en egyelore azt latom, hogy sokan komolyan sem veszik es allnak igazan oda, meg izlelgetik, mit tud, mindenesetre ugy van nyomva a media reszerol, ami szerintem azert fals kepet mutat rola. Mint ahogy az altalad emlitett szamai is.

Morant ezzel szemben azert eleg kemenyen playmaker, meccseket dontott el mar most, komplettebbnek tunik mar most Zionnal. Illetoleg szerintem az asszisztjai ilyen korulmenyek kozott ertekesebbek, mint az amugy tobbszor is centert jatszo Zion lepattanoi, ha mar a szamokon akarunk mindenkepp lovagolni.

Es akkor ismet ott tartunk, hogy Zion lejatszott nyolc darab meccset, es mar megint serult, most a bokajaval van gebasz.

Ha azt nezzuk, hogy mi lenne, ha ugyanannyi meccset jatszottak volna, akkor szerinted Zion mutatoi mennyire estek volna vissza 40+ meccs utan, ezzel a testalkattal, mennyit rontott volna a faradtsag a szamain? Szerintem ez is komoly tenyezo lenne, es nem keveset. Persze ez mar felteteles, mindenesetre en egyelore szamok ide vagy oda, csalodottan nezem Ziont, sokkal nagyobb dominanciat vartam tole, foleg vedekezesben. Oke, nekem a vedekezes a heppem, teny. De akkor sem tudom szo nelkul hagyni, ha valaki egysiku.

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Szerintem Zion kapta volna, mert o viszi a hype-ot, belole kell sztart csinalni a semmire. Morant jobb persze, es nonsense is, ha nem o kapja. Jo is, hogy Zion negserult, mert igy nem tudjak odatolni neki a kamudijat szerencsere.
Stez
Mondjuk az se mellékes, hogy mióta bemutatkozott olyan számokat hoz, amelyek mellett nehéz is lett volna Morantnak odaadni, ha Zion nem lett volna sérült a szezon elején.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Zion kapta volna, mert o viszi a hype-ot, belole kell sztart csinalni a semmire. Morant jobb persze, es nonsense is, ha nem o kapja. Jo is, hogy Zion negserult, mert igy nem tudjak odatolni neki a kamudijat szerencsere.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ja Morant az első rookie a szezonban akinek összejött a tripla-dupla.
Személy szerint nagyon élvezem a játékát és jó nézni, hogy mennyit javult vele a Memphis és lép előre lassan akár playoff contender csapattá.
Vajon ér a teljesítménye a ROY díja?
MirrMurr
Szerintem unanimous ROY, legalábbis nagyon remélem.
Duff
Így hogy Zion ennyit volt sérült, szerintem nem lehet kérdés. Ha egészséges lett volna, akkor nagyobb harc lehetett volna a címért.


több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Ja Morant az első rookie a szezonban akinek összejött a tripla-dupla.
Személy szerint nagyon élvezem a játékát és jó nézni, hogy mennyit javult vele a Memphis és lép előre lassan akár playoff contender csapattá.
Vajon ér a teljesítménye a ROY díja?
MirrMurr
Szerintem unanimous ROY, legalábbis nagyon remélem.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
 www.sport1tv.hu/sztori/89962/hetente-jelentkezo-nba-musort-indit-a-sport-tv/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ja Morant az első rookie a szezonban akinek összejött a tripla-dupla.
Személy szerint nagyon élvezem a játékát és jó nézni, hogy mennyit javult vele a Memphis és lép előre lassan akár playoff contender csapattá.
Vajon ér a teljesítménye a ROY díja?

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Ajánlom a ma éjjeli Bogdanovic buzzert a rockets ellen. Ha ezt Harden dobja, 100%, hogy még büntetőt is kap mellé.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Csak én látom úgy, hogy ezt az All-Star gálát totál felesleges megrendezni, annyira OP James csapata???
ZERO_L
Minden galat felesleges megrendezni, bohockodas az egesz, folosleges serulesfaktor. Olyan ez, mint a Pro Bowl, minden egyes mozdulatanal a jatekosoknak abban remenykedem, nehogy rosszul lepjenek, essenek, aztan a leheto legnevetsegesebb meccsen osszeszedjenek valami sulyos serulest. Az NBA-ben ez raadasul meg parasabb, mert ideny kozben jatsszak le ezt a szart, az NFL-ben ha valaki nem sulyosan serul meg, akkor legalabb van ideje felepulni teljesen, mert ott az ideny vegen megy a bohockodas. De ez csak az en velemenyem, en nem szeretem mar egy ideje ezeket a meccseket.
Stez
most ettől az alapvetéstől próbáltam eltekinteni, ha már meg kell rendezni és draftolnak alapon... akkor hogyan lehet ekkora különbség két csapat között

nehogy az legyen, hogy az utolsó játékrészt, ahol 24 pontot kell összeszedni a győzelemhez Lebronék lenyomják 5 perc alatt azt hello 😀


egyébként ezek miatt a totál őrült szabályváltozások miatt érdemes lesz szerintem megnézni, na nem mondom, hogy élőben, de felvételről, délután mindenképp



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak én látom úgy, hogy ezt az All-Star gálát totál felesleges megrendezni, annyira OP James csapata???
ZERO_L
Minden galat felesleges megrendezni, bohockodas az egesz, folosleges serulesfaktor. Olyan ez, mint a Pro Bowl, minden egyes mozdulatanal a jatekosoknak abban remenykedem, nehogy rosszul lepjenek, essenek, aztan a leheto legnevetsegesebb meccsen osszeszedjenek valami sulyos serulest. Az NBA-ben ez raadasul meg parasabb, mert ideny kozben jatsszak le ezt a szart, az NFL-ben ha valaki nem sulyosan serul meg, akkor legalabb van ideje felepulni teljesen, mert ott az ideny vegen megy a bohockodas. De ez csak az en velemenyem, en nem szeretem mar egy ideje ezeket a meccseket.
Stez
Viszont pénzt kap érte mindenki. Mondja le aki akarja.
🤘gaben🤘
Hat mondjuk nem hiszem, hogy mervado ez, szamukra ez apro, amit kapnak. De hat kinek mi.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
The Pistons traded their 2012 lottery pick for their 2011 lottery pick.

Én értem ezt a cserét.
Értem és megértem.
Csináltunk cap space-t de ki a fene akarna idejönni?
Bazzani
Múltbeli pickeket elcserélni az egyik legmenőbb húzás, amit egy GM csak kitalálhat.
Kampman
Múltbélire? Nullszaldós.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A gálának egyedül akkor lenne értelme ha minden évben külföldön rendeznek meg. Egy nagyobb csarnokot azért csak lehetne találni erre a célra...

Nem értem mért nem lehet ezt összehozni, az összes major sport benazik ezzel...

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Csak én látom úgy, hogy ezt az All-Star gálát totál felesleges megrendezni, annyira OP James csapata???
ZERO_L
Minden galat felesleges megrendezni, bohockodas az egesz, folosleges serulesfaktor. Olyan ez, mint a Pro Bowl, minden egyes mozdulatanal a jatekosoknak abban remenykedem, nehogy rosszul lepjenek, essenek, aztan a leheto legnevetsegesebb meccsen osszeszedjenek valami sulyos serulest. Az NBA-ben ez raadasul meg parasabb, mert ideny kozben jatsszak le ezt a szart, az NFL-ben ha valaki nem sulyosan serul meg, akkor legalabb van ideje felepulni teljesen, mert ott az ideny vegen megy a bohockodas. De ez csak az en velemenyem, en nem szeretem mar egy ideje ezeket a meccseket.
Stez
Viszont pénzt kap érte mindenki. Mondja le aki akarja.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
The Pistons traded their 2012 lottery pick for their 2011 lottery pick.

Én értem ezt a cserét.
Értem és megértem.
Csináltunk cap space-t de ki a fene akarna idejönni?
Bazzani
Múltbeli pickeket elcserélni az egyik legmenőbb húzás, amit egy GM csak kitalálhat.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak én látom úgy, hogy ezt az All-Star gálát totál felesleges megrendezni, annyira OP James csapata???
ZERO_L
Minden galat felesleges megrendezni, bohockodas az egesz, folosleges serulesfaktor. Olyan ez, mint a Pro Bowl, minden egyes mozdulatanal a jatekosoknak abban remenykedem, nehogy rosszul lepjenek, essenek, aztan a leheto legnevetsegesebb meccsen osszeszedjenek valami sulyos serulest. Az NBA-ben ez raadasul meg parasabb, mert ideny kozben jatsszak le ezt a szart, az NFL-ben ha valaki nem sulyosan serul meg, akkor legalabb van ideje felepulni teljesen, mert ott az ideny vegen megy a bohockodas. De ez csak az en velemenyem, en nem szeretem mar egy ideje ezeket a meccseket.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Csak én látom úgy, hogy ezt az All-Star gálát totál felesleges megrendezni, annyira OP James csapata???



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Pistons traded their 2012 lottery pick for their 2011 lottery pick.

Én értem ezt a cserét.
Értem és megértem.
Csináltunk cap space-t de ki a fene akarna idejönni?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivancsi leszek a Rocketsre, hogy magasember nelkul hogy fogjak megoldani. A GSW es a Spurs azert mas volt, ezeknel center nel volt, de 4es poszton volt meg fasza jatekos, a Houstonnal 4es es 5os poszton jelenleg szerintem kb kuka a csapat. Frankon kintrol akarnak gyurut nyerni es ezert egyre inkabb bealdoznak mindent. Van egy olyan erzesem, hogy csunya vege lesz ennek a csapatnak.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
nem állok neki egyesével bedobálni a tradeket, de zajlik az élet 😀
Negritis
Végülis olyan, ami a bajnokság megnyerésére érdemben kihatna még nincs.
Sobri Jóska
azért a morris to clippers sztem ilyen
Negritis
Eddig nem volt favorit a Clippers, most az lett?
Sobri Jóska
Szerintem eddig is ők voltak a #1 favoritok.
tenorx
Szerintem max a 3. LAL és a Bucks jelenleg előttük van szerintem/nem csak az állásra gondoltam /
kapitnono
nope, a LAL nincs top3 favoritba nálam

a bucks-clippers volt az első 2 nálam
ez lett tisztán clippers első hely
a heat-celtics-lal jött utána valahogy
a heat nálam simán 3. lett igu sokat fog dobni rajtuk PO-ban és Waiterst sikerült kibaszni

a lakers túl vékony a PO-hoz és Davisnek nincs jó "history"ja
akik sokat estek számomra az a rockets mert itt PO védekezés sehogy se lesz
Negritis
Pár hónap és kiderül, de szerintem eddig elég jó a Lakers főleg védekezésben, aztán majd meglátjuk mire lesz ez elég. Én a Celtics, Heat kettőst egyáltálán nem érzem meggyőzőnek még keleten sem.


több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
nem állok neki egyesével bedobálni a tradeket, de zajlik az élet 😀
Negritis
Végülis olyan, ami a bajnokság megnyerésére érdemben kihatna még nincs.
Sobri Jóska
azért a morris to clippers sztem ilyen
Negritis
Eddig nem volt favorit a Clippers, most az lett?
Sobri Jóska
Szerintem eddig is ők voltak a #1 favoritok.
tenorx
Szerintem max a 3. LAL és a Bucks jelenleg előttük van szerintem/nem csak az állásra gondoltam /
kapitnono
nope, a LAL nincs top3 favoritba nálam

a bucks-clippers volt az első 2 nálam
ez lett tisztán clippers első hely
a heat-celtics-lal jött utána valahogy
a heat nálam simán 3. lett igu sokat fog dobni rajtuk PO-ban és Waiterst sikerült kibaszni

a lakers túl vékony a PO-hoz és Davisnek nincs jó "history"ja
akik sokat estek számomra az a rockets mert itt PO védekezés sehogy se lesz

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!