NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Ha sokat van a labda Simmonsnál, sokat fogják faltolni, büntetőzni meg nem tud.
empty taxi
Azért a 60% korántsem a nem tud kategória. Az 50 alatt kezdődik. Giannis sincs 70 felett..
| Persze crunch timeban vissza tud ez ütni, de éppen ezért nem lehet egy jelenlegi Simmonsból 1. emberként egy köré épített csapattal se tartósan 50W és 2. körnél tovább jutni, mert az a csapat egyszerűen nem lesz képes top10 szinten támadni, amikor a legjobban kell.
|
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ha sokat van a labda Simmonsnál, sokat fogják faltolni, büntetőzni meg nem tud.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nem biztos h Simmons-nak kell lenni-e a no1 optionnek hogy rá épüljön a csapat, vagy akár csak a támadójáték
masszívan támadnia kell a gyűrűt (ha nem jön a dobás) és onnan kiosztani
egy Rusty light-t hozni támadásban és körbevenni 3D-vel
ez nem lesz meg Phillyben sztem főleg nem míg Embiid ott van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
En adok meg neki ket evet, addig megtartjak, megnezik, miben es mennyit fejlodik. Csak hat egy ilyen jatekost eladni sem lesz egyszeru ilyen szerzodessel.
Stez
Szerintem nem lesz gond akkor se ha nem lesz jumper az eladással. Simmonsban annyi a trükk, hogy köré kell építeni a csapatot.
tenorx
Vannak kétségeim azért afelől h egy olyan csapat mit érhet el ahol Simmons lesz a no. 1 option.
empty taxi
PO 1-2. kör. 50W. Persze, ha nem köré van építve, mint a Bucks Giannis köré, akkor vannak bajok, ahogy voltak Giannis esetében is Coach Bud előtt.

Plusz, amint javít a dobásán határ a csillagos ég.
dawyd728
A számból vetted ki a szót. Pont a Bucks-ot akartam példának hozni, bár sztem azért Ben és Giannis képességei nem nagyon hasonlíthatók össze, Simmons minimum egy polccal a görög alatt van.
Fast Willie
Jelenleg igen. De ugye a labdavezetése pl jobb. Ezáltal könnyedebben szervez. Viszont gyengébb palánk alatti befejező, mondjuk ezzel is bőven átlagon felüli, majdnem elit, de Giannis jelenleg másik liga mindenki számára ebben. Védekezésben periméteren talán Simmons jobb is, ha nem is sokkal, de palánkhoz közel valóban 1-el magasabb polc. Meg ugye a dobása Giannisnak legalább van, még ha nem is üti meg vele az átlagost.

Összességében, ha Giannis helyére Simmons kerülne, az a csapat biztos nem érne el 60+W, és nem lenne contender, de mondjuk 20 csapatban franchise player lehetne. 10 meg kezét lábát törné, ha megszerezhetné.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
En adok meg neki ket evet, addig megtartjak, megnezik, miben es mennyit fejlodik. Csak hat egy ilyen jatekost eladni sem lesz egyszeru ilyen szerzodessel.
Stez
Szerintem nem lesz gond akkor se ha nem lesz jumper az eladással. Simmonsban annyi a trükk, hogy köré kell építeni a csapatot.
tenorx
Vannak kétségeim azért afelől h egy olyan csapat mit érhet el ahol Simmons lesz a no. 1 option.
empty taxi
PO 1-2. kör. 50W. Persze, ha nem köré van építve, mint a Bucks Giannis köré, akkor vannak bajok, ahogy voltak Giannis esetében is Coach Bud előtt.

Plusz, amint javít a dobásán határ a csillagos ég.
dawyd728
A számból vetted ki a szót. Pont a Bucks-ot akartam példának hozni, bár sztem azért Ben és Giannis képességei nem nagyon hasonlíthatók össze, Simmons minimum egy polccal a görög alatt van.
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
En adok meg neki ket evet, addig megtartjak, megnezik, miben es mennyit fejlodik. Csak hat egy ilyen jatekost eladni sem lesz egyszeru ilyen szerzodessel.
Stez
Szerintem nem lesz gond akkor se ha nem lesz jumper az eladással. Simmonsban annyi a trükk, hogy köré kell építeni a csapatot.
tenorx
Vannak kétségeim azért afelől h egy olyan csapat mit érhet el ahol Simmons lesz a no. 1 option.
empty taxi
PO 1-2. kör. 50W. Persze, ha nem köré van építve, mint a Bucks Giannis köré, akkor vannak bajok, ahogy voltak Giannis esetében is Coach Bud előtt.

Plusz, amint javít a dobásán határ a csillagos ég.

Viszont még egyelőre contender csapatba előbb raknék egy Draymond Greent, mint őt.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
En adok meg neki ket evet, addig megtartjak, megnezik, miben es mennyit fejlodik. Csak hat egy ilyen jatekost eladni sem lesz egyszeru ilyen szerzodessel.
Stez
Szerintem nem lesz gond akkor se ha nem lesz jumper az eladással. Simmonsban annyi a trükk, hogy köré kell építeni a csapatot.
tenorx
Vannak kétségeim azért afelől h egy olyan csapat mit érhet el ahol Simmons lesz a no. 1 option.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
En adok meg neki ket evet, addig megtartjak, megnezik, miben es mennyit fejlodik. Csak hat egy ilyen jatekost eladni sem lesz egyszeru ilyen szerzodessel.
Stez
Szerintem nem lesz gond akkor se ha nem lesz jumper az eladással. Simmonsban annyi a trükk, hogy köré kell építeni a csapatot.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En adok meg neki ket evet, addig megtartjak, megnezik, miben es mennyit fejlodik. Csak hat egy ilyen jatekost eladni sem lesz egyszeru ilyen szerzodessel.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Na, a 76ers is Simmonsszal kepzeli el a jovojet, Megvan a csapat alapja, bar az attoreshez Simmonsnak oriasit kell fejlodnie.
Stez
Nem feltétlen, csak inkább magához láncolja most, hogy ne legyen majd Free agency-s baszakodás.
Én nem lepődnék meg ha ettől függetlenül elcserélnék mjuk jövőre, ha továbbra se lesz semmi jumper.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, a 76ers is Simmonsszal kepzeli el a jovojet, Megvan a csapat alapja, bar az attoreshez Simmonsnak oriasit kell fejlodnie.

több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Erről a szituációról az Anthony-Iverson próbálkozása a Denvernek jut eszembe. Fényes véget ért.

Hiába játszottak együtt anno, mára mindketten olyan labdadomináns játékosokká váltak, és annyira nem tudnak labda nélkül játszani, h szerintem ez még rosszabb is lehet, mint Paullal.
dawyd728
Az a Nuggets all-time egyik kedvencem. Iverson-JR-Melo-Kenyon Martin-Nene-Camby világi csapat volt, persze nem vitték sokra.

Cousins fogyott, jó lenne ha egészséges tudna maradni


Hendrix
Thuggets

A Lakers és a Spurs csúnyán helyére tett minket. Akkor fiatalon nehezen is viseltem, h egy ennyire tehetséges bagázs mitől nem képes bajnoki címre. Aztán Billups érkeztével megértettem miről is szól a kosárlabda.
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Tetszik ez a Fall projekt, talán nem lesz fail 😊 Stevenst tartom olyan képességű coachnak, hogy megtalálja, hogyan lehetne jól használni. Persze, nyilván nem véletlenül nem draftolta a Celtics se, de nem tűnik teljesen elveszettnek.
dande
Nemhogy elveszett, hanem kb. mindenből pont lesz, amikor nála a labda, felugrás nélkül zsákol. Ha odadobják a környékére az pont. Hogy védekezed le? Sehogy...
Sobri Jóska
Marjanovics sem szorja a pontokat, pedig allva zsakol. Ugy vedekezed le, hogy atletikus vagy, es amig o ugrani nem bir, addig az NBA-jatekosok felenek meg van akkor sulypontemelkedese, hogy boven odaerjen. Raadasul azt elfelejted, hogy ezeknek a magasembereknek a mozgasa sokkal lassabb is, igy a sima dobomozdulatot is lassabban hajtjak vegre, ugyhogy boven lesz lehetosege odaerni a vedoknek.

Raadasul egy ekkora jatekos nem is fogja birni azt az eszeveszett rohangalast, ugyhogy nem latom, hogy stabil kezdokent, sokaig szamolni lehetne vele, mondjuk meccsenkent 30 percig.
Stez
Marjanovics egy torz mutáns, nem sportoló a testalkata. (Tudom, jó ember.)
Fall nem lassú, csak nyurga.
Lehet kezdő szerintem.
Majd kiderül.
Sobri Jóska
Meglepne, ha kapna szerződést.
Jughead
Meglepne, ha egyből kezdő lenne.
De szerződést miért ne kaphatna?
Sobri Jóska
Mert nem NBA-szint. De a felhajtás miatt talán egy two-way benne lehet.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Cousins fogyott, jó lenne ha egészséges tudna maradni


Hendrix
Ha így volna, akkor nagyot dobhatna a Lakers játékán. Védekezés én, lepattanózásban, meg támadásnál is akár a palánk alatt.


több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Erről a szituációról az Anthony-Iverson próbálkozása a Denvernek jut eszembe. Fényes véget ért.

Hiába játszottak együtt anno, mára mindketten olyan labdadomináns játékosokká váltak, és annyira nem tudnak labda nélkül játszani, h szerintem ez még rosszabb is lehet, mint Paullal.
dawyd728
Az a Nuggets all-time egyik kedvencem. Iverson-JR-Melo-Kenyon Martin-Nene-Camby világi csapat volt, persze nem vitték sokra.

Cousins fogyott, jó lenne ha egészséges tudna maradni


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerzodest szerintem is kapni fog, az szvsz nem is lesz kerdes.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tetszik ez a Fall projekt, talán nem lesz fail 😊 Stevenst tartom olyan képességű coachnak, hogy megtalálja, hogyan lehetne jól használni. Persze, nyilván nem véletlenül nem draftolta a Celtics se, de nem tűnik teljesen elveszettnek.
dande
Nemhogy elveszett, hanem kb. mindenből pont lesz, amikor nála a labda, felugrás nélkül zsákol. Ha odadobják a környékére az pont. Hogy védekezed le? Sehogy...
Sobri Jóska
Marjanovics sem szorja a pontokat, pedig allva zsakol. Ugy vedekezed le, hogy atletikus vagy, es amig o ugrani nem bir, addig az NBA-jatekosok felenek meg van akkor sulypontemelkedese, hogy boven odaerjen. Raadasul azt elfelejted, hogy ezeknek a magasembereknek a mozgasa sokkal lassabb is, igy a sima dobomozdulatot is lassabban hajtjak vegre, ugyhogy boven lesz lehetosege odaerni a vedoknek.

Raadasul egy ekkora jatekos nem is fogja birni azt az eszeveszett rohangalast, ugyhogy nem latom, hogy stabil kezdokent, sokaig szamolni lehetne vele, mondjuk meccsenkent 30 percig.
Stez
Marjanovics egy torz mutáns, nem sportoló a testalkata. (Tudom, jó ember.)
Fall nem lassú, csak nyurga.
Lehet kezdő szerintem.
Majd kiderül.
Sobri Jóska
Meglepne, ha kapna szerződést.
Jughead
Meglepne, ha egyből kezdő lenne.
De szerződést miért ne kaphatna?

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Tetszik ez a Fall projekt, talán nem lesz fail 😊 Stevenst tartom olyan képességű coachnak, hogy megtalálja, hogyan lehetne jól használni. Persze, nyilván nem véletlenül nem draftolta a Celtics se, de nem tűnik teljesen elveszettnek.
dande
Nemhogy elveszett, hanem kb. mindenből pont lesz, amikor nála a labda, felugrás nélkül zsákol. Ha odadobják a környékére az pont. Hogy védekezed le? Sehogy...
Sobri Jóska
Marjanovics sem szorja a pontokat, pedig allva zsakol. Ugy vedekezed le, hogy atletikus vagy, es amig o ugrani nem bir, addig az NBA-jatekosok felenek meg van akkor sulypontemelkedese, hogy boven odaerjen. Raadasul azt elfelejted, hogy ezeknek a magasembereknek a mozgasa sokkal lassabb is, igy a sima dobomozdulatot is lassabban hajtjak vegre, ugyhogy boven lesz lehetosege odaerni a vedoknek.

Raadasul egy ekkora jatekos nem is fogja birni azt az eszeveszett rohangalast, ugyhogy nem latom, hogy stabil kezdokent, sokaig szamolni lehetne vele, mondjuk meccsenkent 30 percig.
Stez
Marjanovics egy torz mutáns, nem sportoló a testalkata. (Tudom, jó ember.)
Fall nem lassú, csak nyurga.
Lehet kezdő szerintem.
Majd kiderül.
Sobri Jóska
Meglepne, ha kapna szerződést.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha D'antoni ezt megoldja lehet még esélye a ligában mint komolyabb főedző. Érdekes lesz a Rockets jövőre nagyon

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Mondjuk egy vmit elfelejtunk itt: Harden ki nem állhatta Palit míg Westbrookkal bffek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem semmi statisztika.
 twitter.com/dr_ilardi/status/1149520851768754178
iktriad
Azert szerintem ez annyira nem is meglepo, tekintve, hogy a nevsor fele az elmult ket holt szezon valamelyikeben valt szabadugynokke. Az meg, hogy nem hosszabbit a csapataval... Na puff.

Viszont en rohadtul varom az uj idenyt, ez az elmebeteg piacolas, meg trade-elgetes pont ugy sult el, hogy jo 4-5 bajnok kaliberu csapat kialakult, a GSW meg Klay kiesesevel, Durant nelkul meg siman underdog is, ugyhogy baromi jo szezon lehet ez.

Mondjuk a Lakers szvsz nem jut sokaig, ha bemegy a PO-ba.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem semmi statisztika.
 twitter.com/dr_ilardi/status/1149520851768754178
iktriad
top játékosokon kívűl kb Curryn, Hardenen (aki ugye korábban váltott) és Giannison kívűl már senki nincs ott ahol 2 éve. vagy ha bővebb listát nézünk akkor még Klay, Embiid és Lillard.
érdekes trend, nem mondanám hogy szimpatikus.
braxa88
Ha minden igaz Steph Curry van a legrégebben a csapatánál az egész NBA-ben! 😮
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem semmi statisztika.
 twitter.com/dr_ilardi/status/1149520851768754178
iktriad
top játékosokon kívűl kb Curryn, Hardenen (aki ugye korábban váltott) és Giannison kívűl már senki nincs ott ahol 2 éve. vagy ha bővebb listát nézünk akkor még Klay, Embiid és Lillard.
érdekes trend, nem mondanám hogy szimpatikus.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem semmi statisztika.
 twitter.com/dr_ilardi/status/1149520851768754178
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erről a szituációról az Anthony-Iverson próbálkozása a Denvernek jut eszembe. Fényes véget ért.

Hiába játszottak együtt anno, mára mindketten olyan labdadomináns játékosokká váltak, és annyira nem tudnak labda nélkül játszani, h szerintem ez még rosszabb is lehet, mint Paullal.
dawyd728
En meg egyenesen biztos vagyok benne, hogy rosszabb lesz, mint Paullal. Egyreszt Paul azert vedekezesben joval jobb volt, masreszt mint irtad, Westbrook labdadominans, tamadni jobban tud Paulnal, de neki kell a labda, anelkul tragya, raadasul Paul rendesen osztogat, Westbrooknak meg nem kicsit stathajhaszasbol vannak a szamai, de szerintem korantsem vezenyel ugy, mint Paul. Westbrook tipikusan az a jatekos, aki egy labdaigenyes szupersztarra nincs jo hatassal.