Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
Mondjuk ennél erősebb érvet nem hallottam eddig 😛
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
jobban csinálja mint harden csinálta
hatékonyabb is nála

17/18 Harden:
usage: 36.1
ts 61.9
30.4 pont, 8.8 ast, 5.4 reb
ast%45.1

Luka idén
34.3 pont, 8.9-8.8
ts 61.9
usage: 38.4
ast% 48.3

a 18/19es Harden szintjén van KB luka most, az viszont nem lett MVP

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
Jughead
Sejtettem, hogy a szilveszteri különkiadásos 5 literes kannásborból maradt még a hűtőben...

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 775
Doncic MVP címe igazából engem azért zavarna, mert amit idén hoz az mind játékstílusban, mind számokban Harden 2.0 kicsit (tényleg nagyon kicsit) gyengébb kivitelben, gyengébb csapatban. Nem érezném fairnek, hogy egy szezon után behozza Hardent MVP címek terén.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.
Cowboykarcsi90
Mindkettő esélytelen a playoffra a sztárjuk nélkül.
Toca
Ez így amúgy hülyeség. Nyilván ha van egy ilyen sztárod köré szervezel mindent, de a MPJ, Gordon, Murray trió nem lenne rossz alapanyag. Nem élcsapat lenne, de simán harcban lenne a play in helyekért

Míg a Dallas egy Dinwidie, Wood duót tud bedobni....
FLZOLI
Gordonra semmit nem lehet építeni
MPJ meg sajnos túl sokat sérült

max Murray akire aszondanám oké, de az se lenne semmire elég
lásd Kings a Fox, Barnes,.. időszakban

-
valamint a Dallasnak jobb az 5-8 közötti állománya mint a denvernek

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.
Cowboykarcsi90
Mindkettő esélytelen a playoffra a sztárjuk nélkül.
Toca
Ez így amúgy hülyeség. Nyilván ha van egy ilyen sztárod köré szervezel mindent, de a MPJ, Gordon, Murray trió nem lenne rossz alapanyag. Nem élcsapat lenne, de simán harcban lenne a play in helyekért

Míg a Dallas egy Dinwidie, Wood duót tud bedobni....

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.
Cowboykarcsi90
Mindkettő esélytelen a playoffra a sztárjuk nélkül.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Eszetlen amit Doncic idén csinál ez kétségtelen. Nem vagyok tisztában a Nuggets keretével, ha összehasonlítjuk Jokicnak van jobb supportja vagy Lukának? Nem tudom hol tartana a Denver Jokic nélkül, de hogy ez a Mavs, hát maradjunk annyiban hogy esélytelen lenne a a POra Doncic nélkül nekem egyértelmű.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
Toca
hamarabb mondanám Durantet és a Nets-t
Negritis, a vajda
Szerintem meg Embiid lesz a fő vetélytárs újfent, remélem idén meg is kapja, mostmár tényleg kijárna neki egy MVP cím.
Jughead
Igen ő a 3. nálam is Embiid meglátjuk ő mennyire tud végig egészséges maradni.
De ha Doncic ilyen formában marad és a Mavs nem lesz nagyon lamradva a Denvertől én nem látom ,hogy adnák Jokicnak.

Szerkesztette: Toca
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
Toca
hamarabb mondanám Durantet és a Nets-t
Negritis, a vajda
Szerintem meg Embiid lesz a fő vetélytárs újfent, remélem idén meg is kapja, mostmár tényleg kijárna neki egy MVP cím.
Jughead
nem ártana ha egészséges maradna és stabil teljesítményt nyújtana egész szezonban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 775
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
Toca
hamarabb mondanám Durantet és a Nets-t
Negritis, a vajda
Szerintem meg Embiid lesz a fő vetélytárs újfent, remélem idén meg is kapja, mostmár tényleg kijárna neki egy MVP cím.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
Toca
hamarabb mondanám Durantet és a Nets-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3
Negritis, a vajda
Lukan és méginkább a Mavsen múlik.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Jokic amúgy kegyetlen
25-11-9 és vezetik nyugatot
ha ezt végighozza ilyen hatékonyság mellett akkor meglehet a zsinórba 3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Azért sokszor van az, hogy all star gála jellegű hajigálóba megy át a meccs. Az minden csak nem érdekes és szórakoztató.
FLZOLI
sztem azok a meccsek inkább a tankolás miatt vannak, de tény az se jobb
de sztem az is kurva szar volt mikor antawn jamisonok 20 pont átlagolását kellett nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb jön majd a védekezés is rá.
A védekezés sokkal fejlettebb és összetettebb, mint valaha. Csak hát a támadás is, de ezek a védelmi rendszerek a 90-es évek csapatait 50-60 pontokon tartanák (nyilván mivel ők egyszerűbb játékot játszottak, nem azért mert rosszabbak voltak a játékosok, bár a liga átlag biztosan sokkal rosszabb volt, mint manapság).
Jughead
nem véletlen raktam be 1 hete Jimmy videóját

 www.youtube.com/watch?v=qYg_qlyeAAY
Negritis, a vajda
az analitikus megközelítés és a fejlettebb statok hozták magukkal a jobb dobásválasztást
Bird, MJ, Miller, ... hozták a példákat hogy lehet kintről is jól dobni/nyerni ezért a játékosok elkezdték képezni magukat
erre tett még 1-2 lapáttal pl Nowo a magasoknál
szóval a játékosok dobáskészsége sokkal magasabb szinten van mint bármikor

Ray Allen karrier szinten dobott 40%al a vonal mögül
a Denver idén 39.8%al dobja a triplát

ez nem az hogy nincs védekezés, hanem hogy el kell dönteni a csapatoknak hogy mit védekeznek mert mindent nem lehet, márpedig ha van valami amit lehet támadni akkor ott sok pont lesz
viszont nem lesz annyi amit nem lehetne túldobni

-
amit már párszor írtam, a csapatok támadóhatékonysága magas, de nem ugrik ki annyira ami magyarázná

90es évek közepe: 106-108
most 112-113
viszont a pace meg 90ről 100on van

szal a mostani pace mellett is ami régen 90-92 lett volna az lesz 105-107
viszont a jobb támadóhatékonyság miatt lesz 114-116
Negritis, a vajda
Azért sokszor van az, hogy all star gála jellegű hajigálóba megy át a meccs. Az minden csak nem érdekes és szórakoztató.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
A bírói felfogáson akkor is lehetne változtatni.
Rengetegszer van, hogy direkt eldobja magát a támadó meg sem próbál pontot szerezni hiszen úgy is befújják.
3 pontos próbálkozás sem lenne ennyi, ha nem fújnák le már akkor mikor egy ujjal is már hozzáérnek a dobóhoz.
Gondolom ez kevesebbek gondja; én fociban, hokiban is szeretem ha meg kell küzdeni a gólokért.
🤘gaben🤘
azt pont tavaly kezdték el megváltoztatni, de még az se igaz hogy annyival több büntetőt dobnának
23.6 most ami kevesebb mint az iso korszak 24-25je

 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_stats_per_game.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Michell 71! pont éjszaka
zacknorb
Szégyen ránk nézve. 😕😕

több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A bírói felfogáson akkor is lehetne változtatni.
Rengetegszer van, hogy direkt eldobja magát a támadó meg sem próbál pontot szerezni hiszen úgy is befújják.
3 pontos próbálkozás sem lenne ennyi, ha nem fújnák le már akkor mikor egy ujjal is már hozzáérnek a dobóhoz.
Gondolom ez kevesebbek gondja; én fociban, hokiban is szeretem ha meg kell küzdeni a gólokért.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
A védekezés sokkal fejlettebb és összetettebb, mint valaha. Csak hát a támadás is, de ezek a védelmi rendszerek a 90-es évek csapatait 50-60 pontokon tartanák (nyilván mivel ők egyszerűbb játékot játszottak, nem azért mert rosszabbak voltak a játékosok, bár a liga átlag biztosan sokkal rosszabb volt, mint manapság).
Jughead
nem véletlen raktam be 1 hete Jimmy videóját

 www.youtube.com/watch?v=qYg_qlyeAAY
Negritis, a vajda
az analitikus megközelítés és a fejlettebb statok hozták magukkal a jobb dobásválasztást
Bird, MJ, Miller, ... hozták a példákat hogy lehet kintről is jól dobni/nyerni ezért a játékosok elkezdték képezni magukat
erre tett még 1-2 lapáttal pl Nowo a magasoknál
szóval a játékosok dobáskészsége sokkal magasabb szinten van mint bármikor

Ray Allen karrier szinten dobott 40%al a vonal mögül
a Denver idén 39.8%al dobja a triplát

ez nem az hogy nincs védekezés, hanem hogy el kell dönteni a csapatoknak hogy mit védekeznek mert mindent nem lehet, márpedig ha van valami amit lehet támadni akkor ott sok pont lesz
viszont nem lesz annyi amit nem lehetne túldobni

-
amit már párszor írtam, a csapatok támadóhatékonysága magas, de nem ugrik ki annyira ami magyarázná

90es évek közepe: 106-108
most 112-113
viszont a pace meg 90ről 100on van

szal a mostani pace mellett is ami régen 90-92 lett volna az lesz 105-107
viszont a jobb támadóhatékonyság miatt lesz 114-116

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Emelem kalapom.
Mekkora különbség van már ez a 71 és Booker 70 pontosa között. Bevallom stat hajhászásra számítottam, de ebben meló is volt.
dawyd728
ráadásul az vereség is lett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 4 270
Emelem kalapom.
Mekkora különbség van már ez a 71 és Booker 70 pontosa között. Bevallom stat hajhászásra számítottam, de ebben meló is volt.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 775
A védekezés sokkal fejlettebb és összetettebb, mint valaha. Csak hát a támadás is, de ezek a védelmi rendszerek a 90-es évek csapatait 50-60 pontokon tartanák (nyilván mivel ők egyszerűbb játékot játszottak, nem azért mert rosszabbak voltak a játékosok, bár a liga átlag biztosan sokkal rosszabb volt, mint manapság).
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Michell 71! pont éjszaka
zacknorb
vicc kategória
most már tényleg kezdeni kellene valamit a védekezéssel
🤘gaben🤘
mit?
olyan szintű a játékosok képzettsége mint soha
kb mindenki bedobja mindenhonnan emberrel az arcban is
a támadósémák is sokkal kifinomultabbak mint valaha

próbálnak védekezni a csapatok, de az iso szenvedést remélem soha többet nem látjuk
Negritis, a vajda
persze, hogy bedobják ha szinte egymáshoz sem érnek
a keményebb védekezést nem fogják hagyni ebben a boldog, érzékenyített világban; talán a pályán vagy a támadó órán kellene változtatni
🤘gaben🤘
milyen keményebb védekezésre gondolsz?
ha kizár a védő akkor megverik leütésből, ha nem zár ki bedobják ...

teljesen más a képzettségi szint meg a sebesség mint az ajnározott 90es-00s években

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Michell 71! pont éjszaka
zacknorb
vicc kategória
most már tényleg kezdeni kellene valamit a védekezéssel
🤘gaben🤘
mit?
olyan szintű a játékosok képzettsége mint soha
kb mindenki bedobja mindenhonnan emberrel az arcban is
a támadósémák is sokkal kifinomultabbak mint valaha

próbálnak védekezni a csapatok, de az iso szenvedést remélem soha többet nem látjuk
Negritis, a vajda
persze, hogy bedobják ha szinte egymáshoz sem érnek
a keményebb védekezést nem fogják hagyni ebben a boldog, érzékenyített világban; talán a pályán vagy a támadó órán kellene változtatni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "