NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Csóró Portland, megint eltolták a végét. 10-0 runt adtak a GSW-nek az uccsó 2 percben, pedig végig jobbak voltak, csak hát a végén kell vezetni..


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
 dailysnark.com/report-zion-williamson-might-go-back-to-duke-rather-than-be-drafted-by-pelicans/?fbclid=IwAR0cAloMRo7xel0Di5LmB85oN0sFtwVANtt2bp5jMAfz3mFwS0iX85RbTgo

Lehet Zion mégis marad még egy évet a Duke-on?


több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A lényeg, h jó scoutingnak kell lenni, jó stábnak, aki képes fejleszteni, és egy jó GM-nek, aki a megfelelő helyekre, a megfelelő embereket rakja és egy tulaj, aki nem zsugori, és nem csak a gazdasági oldala érdekli. Ha ezekkel rendelkezel, akkor nem kell eszetlenül tankolni, h sikeres légy.
dawyd728
Ez így van, de ezek a körülmények nem sok csapatnál adottak maximálisan. Ott van pl. a Lakers és a Bulls, a világ egyik legnépszerűbb csapatai, aztán mégis bohózat ami náluk folyik. Én még a szerencsét is hozzátenném ehhez, mert lehetsz akármilyen jó, azért egy draft, csere, igazolás mindig lutri. Ahhoz nem kell nagy ész megmondani hogy a 33 éves, sérülékeny CP-nek hülyeség volt maxot adni, de Jokicról mondjuk ki gondolta hogy a liga egyik legjobb játékosa lesz? Vagy Isaiah Thomas AS? Meg aztán vannak a WTF dolgok mint Rose MVP szezon, aztán 1 évvel később ACL és kettétört a karrierje. A Cavsnél Irving megbolondult és cserét kért a semmiből. Wall eddig alig hagyott ki meccset, aztán megkapta a nagy lét és két év alatt összesen játszott 70 meccset. Ezekkel mit lehet kezdeni? Nehéz kenyér ez.
Hendrix
mondjuk ez így nem igaz
'16-ban műtötték mind2 térdét, '18 januárjában megint rakoncátlankodott a térde
valamint a szupermax amit kapott akkor is WTF shit lett volna ha tud játszani, így közröhej
Negritis
17 nyarán írta alá a maxot, élete legjobb szezonja után. 78, 77, 79, 82 meccseket játszott előtte. Ha valaki itt látta hogy Achilles szakadása lesz, ami kb. a legrosszabb sérülés egy sportólónál az nagy zseni, de a lottószámokat legalább leírhatná.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Egyébként Davis nem lehet, hogy marad most hogy jön Zion?
Toca
Vagy mi van ha mondjuk fordítva lesz esetleg, Zion marad hogy ne kelljen NO ban játszania? Sok esélyt nem látok rá, de bármi megtörtént.


több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
A lényeg, h jó scoutingnak kell lenni, jó stábnak, aki képes fejleszteni, és egy jó GM-nek, aki a megfelelő helyekre, a megfelelő embereket rakja és egy tulaj, aki nem zsugori, és nem csak a gazdasági oldala érdekli. Ha ezekkel rendelkezel, akkor nem kell eszetlenül tankolni, h sikeres légy.
dawyd728
Ez így van, de ezek a körülmények nem sok csapatnál adottak maximálisan. Ott van pl. a Lakers és a Bulls, a világ egyik legnépszerűbb csapatai, aztán mégis bohózat ami náluk folyik. Én még a szerencsét is hozzátenném ehhez, mert lehetsz akármilyen jó, azért egy draft, csere, igazolás mindig lutri. Ahhoz nem kell nagy ész megmondani hogy a 33 éves, sérülékeny CP-nek hülyeség volt maxot adni, de Jokicról mondjuk ki gondolta hogy a liga egyik legjobb játékosa lesz? Vagy Isaiah Thomas AS? Meg aztán vannak a WTF dolgok mint Rose MVP szezon, aztán 1 évvel később ACL és kettétört a karrierje. A Cavsnél Irving megbolondult és cserét kért a semmiből. Wall eddig alig hagyott ki meccset, aztán megkapta a nagy lét és két év alatt összesen játszott 70 meccset. Ezekkel mit lehet kezdeni? Nehéz kenyér ez.
Hendrix
mondjuk ez így nem igaz
'16-ban műtötték mind2 térdét, '18 januárjában megint rakoncátlankodott a térde
valamint a szupermax amit kapott akkor is WTF shit lett volna ha tud játszani, így közröhej

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A lényeg, h jó scoutingnak kell lenni, jó stábnak, aki képes fejleszteni, és egy jó GM-nek, aki a megfelelő helyekre, a megfelelő embereket rakja és egy tulaj, aki nem zsugori, és nem csak a gazdasági oldala érdekli. Ha ezekkel rendelkezel, akkor nem kell eszetlenül tankolni, h sikeres légy.
dawyd728
Ez így van, de ezek a körülmények nem sok csapatnál adottak maximálisan. Ott van pl. a Lakers és a Bulls, a világ egyik legnépszerűbb csapatai, aztán mégis bohózat ami náluk folyik. Én még a szerencsét is hozzátenném ehhez, mert lehetsz akármilyen jó, azért egy draft, csere, igazolás mindig lutri. Ahhoz nem kell nagy ész megmondani hogy a 33 éves, sérülékeny CP-nek hülyeség volt maxot adni, de Jokicról mondjuk ki gondolta hogy a liga egyik legjobb játékosa lesz? Vagy Isaiah Thomas AS? Meg aztán vannak a WTF dolgok mint Rose MVP szezon, aztán 1 évvel később ACL és kettétört a karrierje. A Cavsnél Irving megbolondult és cserét kért a semmiből. Wall eddig alig hagyott ki meccset, aztán megkapta a nagy lét és két év alatt összesen játszott 70 meccset. Ezekkel mit lehet kezdeni? Nehéz kenyér ez.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ennek a ... Lakersnek is csak megszületnie megalakulnia volt nehéz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Amúgy nem tudom meg van bárkinek, h a Knicks hiába csúszott hátra kettőt, de a 4-5. helyre való visszacsúszásnak nagyobb esélye volt, mint a 1-3 hely valamelyikének. Innen nézve a Knicks szerencsés volt. Persze a narratíva globálisan szegény Knicks a első helyről és Zionról lecsúszott.
dawyd728
Ez igaz, de az első helyre ettől még így is neki volt a legnagyobb esélye.
Toca
*holtversenyben két másik csapattal.
tenorx
Igen, de mivel nem ők nyerték az első helyet ezért lényegtelen.
Amúgy ha ismerték a rendszert tudhatták, hogy rohadt nagy maki kell az első helyhez és nem indulnak sokkal jobb eséllyel csak azért mert utolsók lettek.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Amúgy nem tudom meg van bárkinek, h a Knicks hiába csúszott hátra kettőt, de a 4-5. helyre való visszacsúszásnak nagyobb esélye volt, mint a 1-3 hely valamelyikének. Innen nézve a Knicks szerencsés volt. Persze a narratíva globálisan szegény Knicks a első helyről és Zionról lecsúszott.
dawyd728
Ez igaz, de az első helyre ettől még így is neki volt a legnagyobb esélye.
Toca
*holtversenyben két másik csapattal.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Amúgy nem tudom meg van bárkinek, h a Knicks hiába csúszott hátra kettőt, de a 4-5. helyre való visszacsúszásnak nagyobb esélye volt, mint a 1-3 hely valamelyikének. Innen nézve a Knicks szerencsés volt. Persze a narratíva globálisan szegény Knicks a első helyről és Zionról lecsúszott.
dawyd728
Ez igaz, de az első helyre ettől még így is neki volt a legnagyobb esélye.
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Amúgy nem tudom meg van bárkinek, h a Knicks hiába csúszott hátra kettőt, de a 4-5. helyre való visszacsúszásnak nagyobb esélye volt, mint a 1-3 hely valamelyikének. Innen nézve a Knicks szerencsés volt. Persze a narratíva globálisan szegény Knicks a első helyről és Zionról lecsúszott.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Grizzliesnek végre összejött, bár legutóbb amikor 1/2-n húztunk, egy bizonyos Hasheem Thabeet lett a választott a második pickkel. A harmadik pick azon drafton Harden volt... | A hetedik pedig Steph Curry............... |
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Az lesz az igazi, hogy ha a Knicks miután 3. helyen húz, még egyik nagyobb FA-t sem tudja behúzni, holott van 2 maxos szerződésre helyük. 😀
Beki
ha nem áll össze ott a butler-irving duó akkor kuka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az lesz az igazi, hogy ha a Knicks miután 3. helyen húz, még egyik nagyobb FA-t sem tudja behúzni, holott van 2 maxos szerződésre helyük. 😀
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
mondjuk kiváncsi leszek Conley sorsára
Morant mellé nincs értelme megtartani, Pels meg tuti h Zion-t húzza

amúgy nem értem ezt a knicks imádatot, ha van franchise ami folyamatosan bizonyitja mekkora lúzer azok ők
nem véletlen hogy lottery pick kurva régóta nem hosszabbitott náluk
oké hogy nagy piac meg minden, de az internet korában ennek a jelentőssége szorul vissza
nem mintha a Suns mondjuk jobb lenne, ott szimplán kabaré megy a vezetőségben

arról a kuplerájról ami nálunk van sincs értelme sokat beszélni, katasztrófa volt a magik-pelinka duó és lebronnal megáldva még "jobb" lesz
mondjuk az össze csikó+ 4. pick + 2021 1st talán elég a Pels-nek
Negritis
Amúgy a Boston PO-ja után a Lakers esélye jelentősen megnőtt Davisre. Nem mondom, h ők a frontrunnerek, de közel vannak hozzá. Celtics és az Irving helyzet nagyon képlékennyé teszi a dolgokat. Másrészt a csapatban lévő lehetőségek sem olyan kecsegtetők, mint 1/2 éve gondoltam. A fiatalok nem léptek szintet, Hayward cserélhetetlen, a hozzáadott értéke nullához tart. Irving nem vezér eléggé. Davis sem feltétlen az. Horford öregszik, de talán még ő a legbiztosabb pont. Morrist nem biztos, h visszahozzák. Stbstb. Grizzlies pick is átmegy jövőre, mondjuk ez lehet pozitív, mert idén late lottery sokkal gyengébb lesz vélhetőleg, mint a jövőévi 10 körüli prospectek. Ha a Brown+Tatum+pickeket adnak az elég is lehet, de kérdés lesz-e a Celtics nélkülük is legit contender, mert a Bucks ellen látottak alapján nem hinném, akkor meg minek ugrana egy ilyenbe bele Ainge. Inkább továbbmegy a fiatalokkal és bízik benne, h együtt növekedve Stevenssel és a jövőbeli első köröseikkel 3-4 év múlva remélhetőleg contenderek lesznek.
Mindenesetre szerintem Lakers jobb pozícióban van, mint februárban volt. Ez az 1/4 ránézésre sokat dob rajtuk, de a jövőévi drafton ez várhatólag olyan 1/10 körüli érték csak, de ettől még upgrade ahhoz, ami februárban kinézett. Míg az ő értékeik csak nőttek, addig a Celticsé csökkentek.
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
mondjuk kiváncsi leszek Conley sorsára
Morant mellé nincs értelme megtartani, Pels meg tuti h Zion-t húzza

amúgy nem értem ezt a knicks imádatot, ha van franchise ami folyamatosan bizonyitja mekkora lúzer azok ők
nem véletlen hogy lottery pick kurva régóta nem hosszabbitott náluk
oké hogy nagy piac meg minden, de az internet korában ennek a jelentőssége szorul vissza
nem mintha a Suns mondjuk jobb lenne, ott szimplán kabaré megy a vezetőségben

arról a kuplerájról ami nálunk van sincs értelme sokat beszélni, katasztrófa volt a magik-pelinka duó és lebronnal megáldva még "jobb" lesz
mondjuk az össze csikó+ 4. pick + 2021 1st talán elég a Pels-nek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyébként azok, akik biztosra vették, hogy Knicks lesz a #1, meg aki úgy számolt, hogy Knicks Zion, Suns meg Ja Morant, azért annak szívesen tartanék egy kis valszám gyorstalpalót 😀
Kezdve mondjuk azzal, hogy az első 3 csapatnak pont ugyanannyi esélyük volt az első pickre, és az se volt sok 😀
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Egyébként Davis nem lehet, hogy marad most hogy jön Zion?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem inkabb azt meselje el valaki, hogy megis mi a lofuttyot gondolt Kanter, amikor ugy vedekezett Curryn, ahogy, de ugy alapbol az egesz portlandi stab mi a kukit hitt ennel a matchupnal, meg hogy nem tudta ezt lereagalni?

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az NBA-nek sokkal jobb lett volna ha a Knicks kap egy szupersztárt a draftról. Nagy piac, múlt, hype, minden adott lett volna. Még egy rahedli Nike csúszópénzt is kinéztem volna a történetben, hogy itt is felmelegített golyóval húzzák ki "véletlenül" a New Yorkot...

A Pelicans Davis karrierjét is elcseszte, most se lesz ez másképp Zionnál.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
aki esetleg nézte a meccset
Dame és CJ rossz napot fogott ki vagy megkapták a védekezést?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Grizzliesnek nagyon örülök. Annak meg főleg, h a tankoló csapatok rábasztak.
dawyd728
Nem csinálják szerintem rosszul, attól függetlenül hogy nem túl etikus és szembemegy a sporttal. Ha már szar vagy, inkább legyél nagyon szar, aztán hátha leesik egy korszakos tehetség a top 5-ben. Annak semmi értelmét nem látom amit mondjuk a Detroit csinál hogy bejutnak a playoffba, de közük nincs a játékhoz. 9.-12. hely meg a legrosszabb eredmény, a playoff sincs meg és a top pickekről is lemaradnak.


Hendrix
Én abszolút Hinkie fan voltam/vagyok. Az akkori rendszerben és az akkori általános közvélekedés ebbe az irányba terelte a csapatokat. Egy szép görbe tükör volt. Éppen Hinkie miatt hozták a változtatást. Csak az az eszement tankolás, ami korábbi években volt, annak volt is érteleme. Az új rendszerben, ha direkt vagy szar, sokkal nehezebb belőle kijönni és a végén már nem is azért vagy szar, mert az akarsz lenni, hanem azzá válsz a sorozatos tankolástól. Persze vannak kivételek. Ahogy a Grizzliest sem értettem miért nem bontja le teljesen a csapatát februárban és miért nem mennek rá a minél jobb drafthelyre. Így is éppen ott táncoltak, h elveszítsék az ideit. Mikor Lakers jött föl a top4-be, akkor 9.-re estek vissza, ha nem jönnek ők is fel, maradtak volna top8-on kívül és az 1/9 a Celticsé lett volna. Mindegy. A lényeg, h jó scoutingnak kell lenni, jó stábnak, aki képes fejleszteni, és egy jó GM-nek, aki a megfelelő helyekre, a megfelelő embereket rakja és egy tulaj, aki nem zsugori, és nem csak a gazdasági oldala érdekli. Ha ezekkel rendelkezel, akkor nem kell eszetlenül tankolni, h sikeres légy.
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
És van egy csapat amely eddig 0szor mozgott fel lotteryn de 22szer esett. Én alapból nem hiszek a veletlenekben de ez egy elég komoly adat.
csebi
Nuggets sem mozgott fel sosem. Azt nem tudom hányszor csúsztunk, de egyszer sem volt szerencsénk, pedig nem egy sikercsapat a miénk, h ne lettünk volna sokszor lotteryben érdekeltek.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
És van egy csapat amely eddig 0szor mozgott fel lotteryn de 22szer esett. Én alapból nem hiszek a veletlenekben de ez egy elég komoly adat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.