NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hölgyeim és uraim, Leonard most adta át az évtized poszterét Giannis-nak.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De jo meccs ez.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár, hogy itt nincs rájátszás MVP, mint hokiban, Leonard eléggé esélyes lenne...
somoskovig
Nagydöntő MVP még lehet. Megint.
iktriad
Nem figyeltél az az előtti postra ? 😀
Toca
Láttam, de a remény hal meg utoljára. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Kár, hogy itt nincs rájátszás MVP, mint hokiban, Leonard eléggé esélyes lenne...
somoskovig
Nagydöntő MVP még lehet. Megint.
iktriad
Nem figyeltél az az előtti postra ? 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kár, hogy itt nincs rájátszás MVP, mint hokiban, Leonard eléggé esélyes lenne...
somoskovig
Nagydöntő MVP még lehet. Megint.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kár, hogy itt nincs rájátszás MVP, mint hokiban, Leonard eléggé esélyes lenne...

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/DarthAmin/status/1131635930110971904?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Blazers allitolag megallapodott Lillarddal, 4 ev, 191 milla.

több mint 4 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Nuggets ugyanezt kapta volna. Nincsenek illúzióim. Csak ugye mi voltunk a fraud csapat, akit a szakértők többsége már a Spurs ellen is kiejtett volna. Persze a Thunder elleni után kezdte a Blazerst túlértékelni a közvélemény, előtte ők voltak a másik fake contender csapat. Csak ugye Lillardból és a Blazersből is az marad meg, h tavaly söpörték őket, idén meg logo Lillard és a Thundert hogy elverték. Két véglet. Ezáltal KD-stül, mindenestül 5-6 meccses párharcot láttak bele a Warriors ellenibe. Ehhez képest még Iguodala is kiesett és jött a 4-0, ugyan a szorosabb fajtából.
Ha ezt bárki Blazers ekézésnek veszi, azzal nem tudok mit kezdeni. Én a narratívák 1-1 pillanatfelvétel alapján történő váltakozását tartom viccesnek és kifigurázandónak.
dawyd728
Azért szerintem a normálisbb média nem ugrált ekkora kilengésekkel a meccsek előtt. A Nuggets-Spurs-ön szerintem inkább az volt a narratíva hogy egy szoros párharc lehet, mert pont hogy két ellentétes csapat abból a szempontból hogy csikócsapat vs rutin, de inkább denver főleg azért mert a denver rohadt jó otthon a spurs meg nagyon rossz idegenben. És azért szoros volt. A Thunder Blazers előtt többen mondták az OKC-t mert ugye mégiscsak 2 söprést kapott a POR meg Nurk lesérült és Paul MVP formában játszott a szezonban stb.stb. Aztán a második körben is én leginkább 6 vagy 7 meccses párharcokat olvastam, nem volt szerintem felsz*pása se a Blazersnek se a Nuggetsnek. Aztán hogy a hetediken ki nyer az pénzfeldobás. A GSW ellen meg ja, 5-6 meccset vártak, és szerintem az se ment annyira mellé a meccsek alapján. Meg azért az eléggé meredek lenne ha egy WCF-ben sokan söprést tippelnének.
De alapból a mainstream amcsi média folyamat bulllshiteket beszél élen a Stephen A Smith, Colin Cowherd féle emberekkel, mert nagyobb nézettséget generál. És szépen lassan beleestek ebbe a volt játékosok is lásd Paul Pierce, és igazából mondhatnak bármekkora f*szságot jövőre is ők fognak ott ülni. De ebben egyetértek veled, hogy ez eléggé szánalmassá, vagy legalábbis hiteltelenné válik, hogy nincs következménye annak, ha hülyeséget mondanak.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678
Meyers Leonardról mindig ő jut eszembe

 www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjx1Oftmq3iAhXHDOwKHedYD8AQjRx6BAgBEAU&url=http%3A%2F%2Fwww.onlinefilmvilag2.eu%2Fcikkek%2Fvigjatek%2Fa-bajkevero.html&psig=AOvVaw29-iOj_y5dGuT_Wx6EJYUo&ust=1558548241858939
több mint 4 éve
dawyd728 3 695
Azért fura ez az nba. Ha ezt a söprést 1-2 körrel korábban kapja a Blazers, a narratíva maradna a szokásos velük kapcsolatban. Nyugati döntőben bocsánatos bűn. Holott Durant, Iguodala és Cousins nélkül ez a Warriors korántsem magaslik ki ennyire.
dawyd728
Nem tudom nezted e a meccseket, de azert ez nem a sima 4-0s sopres. Sztem az h nem emelkedik ki annyira az nem igaz. Nezd meg h Curry mit jatszik KD kiesese ota. Regi mvp format hozza. Azzal h odament durant sokan elfelejtik h ez a csapat hozott anno egy 73-9et es akkor kd nelkul biztos bedol minden. (boogie jatszott osszesen 30 meccset kb, ot azert tenyezonek nem neveznem a csapatban.) Ez a gsw pont most mutatja meg hogy mennyire jo csapat, mennyire jo stabbal. Es sztem 1-2 masfajta pillanattal ez lehetne akar 2-2 is akkor meg megint mas a beszed. De ez van, szurkolokent erre a portland csapatra rohadt buszke lehet az ember es remelem a csapat is az. Imadtam a hoodokat, collinsokat, curryket akik elojottek a szezon alatt. Mindenki tudja hogy ennek a csapatnak ez a plafonja, de ettol meg egy rohadt szeretheto csapat akiket jo nezni. Nyaron adjak meg lillardnak a supermaxot, jovore meg ki kell nevelni collinsot es kuzdeni ujra a poert
kisvanek4
A keleti párharc jobban leköt. Plusz ezt is vártam valahol. Mondjuk a 3-0 után egy szoros 4.-et mondtam a párharc előtt, amit elenged a Warriors. Kicsi hiányzott.

Warriorsnál Cousins egy fék volt idén. Nem tudom, lehet Boguttal előrébb vannak, akitől azt kapod, amit vársz, de azt üzembiztosan. Viszont az idei Iguodala nélkül 4-1-et ki kellett volna hozni.
Curry elsősorban nem KD nélkül játszik jól, hanem a Portland #D az, aki engedi játszani. A 73-9-es csapatban volt egy Barnes és egy Iguodala, plusz egy West, és Livingston is fiatalabb volt stbstb. Szóval nem érzem azt az óriási előrelépést. Természetesen akik tavaly kutyázták a Blazerst, azoknak se volt igaza. Persze messze voltak/vannak a contender státusztól, amin az se fog sokat változtatni, ha KD elhagyja a csapatot. Egyszerűen 98-100 körüli pace-szel soha az életben nem fogod megverni a Warriorst, ellenben Curry szája íze szerint játszod a játékot. Houston se véletlenül lassította le idei évre a játékát, vagy a Cavs se anno. Ez a Blazers úgy szereti játszani a játékot, ahogy a Warriors is szereti, de a Warriors jobban csinálja és amíg egyénileg jobb játékosok alkotják esélytelen is marad a Balzers, cserébe PO-ban is visszakapjuk az alapszakasz Curry-t. Mindegy. Nem a Warriorsra hegyezném ki az egészet. Egyszerűen fura látni azt, h 1 év alatt gyökeres változás nélkül, leszámítva Nurkic idei szintlépését de őt a PO-ban egyébként se láttuk, ez a csapat idén pozitívan mehet nyaralni, míg tavaly mindenki kutyázta őket.
dawyd728
Egyébként ez a Nuggetsről is sok mindent elmond. Amúgy idén McC és Lillard szintet lépett és a segítők is egy fokkal jobbak voltak.
Hogy ez a Nyugati döntőre elég volt, az inkább a sorsolásnak és a Nuggets tapasztalatlanságának köszönhető.
De a Portlandnek szerintem főleg Nurkic nélkül ez a matchup egyszerűen borzasztó.
Az meg hogy 4-0 vagy 4-1 max a Buck/Raptors duónak jelentett volna valamit.
Toca
Nuggets ugyanezt kapta volna. Nincsenek illúzióim. Csak ugye mi voltunk a fraud csapat, akit a szakértők többsége már a Spurs ellen is kiejtett volna. Persze a Thunder elleni után kezdte a Blazerst túlértékelni a közvélemény, előtte ők voltak a másik fake contender csapat. Csak ugye Lillardból és a Blazersből is az marad meg, h tavaly söpörték őket, idén meg logo Lillard és a Thundert hogy elverték. Két véglet. Ezáltal KD-stül, mindenestül 5-6 meccses párharcot láttak bele a Warriors ellenibe. Ehhez képest még Iguodala is kiesett és jött a 4-0, ugyan a szorosabb fajtából.
Ha ezt bárki Blazers ekézésnek veszi, azzal nem tudok mit kezdeni. Én a narratívák 1-1 pillanatfelvétel alapján történő váltakozását tartom viccesnek és kifigurázandónak.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Azért fura ez az nba. Ha ezt a söprést 1-2 körrel korábban kapja a Blazers, a narratíva maradna a szokásos velük kapcsolatban. Nyugati döntőben bocsánatos bűn. Holott Durant, Iguodala és Cousins nélkül ez a Warriors korántsem magaslik ki ennyire.
dawyd728
Nem tudom nezted e a meccseket, de azert ez nem a sima 4-0s sopres. Sztem az h nem emelkedik ki annyira az nem igaz. Nezd meg h Curry mit jatszik KD kiesese ota. Regi mvp format hozza. Azzal h odament durant sokan elfelejtik h ez a csapat hozott anno egy 73-9et es akkor kd nelkul biztos bedol minden. (boogie jatszott osszesen 30 meccset kb, ot azert tenyezonek nem neveznem a csapatban.) Ez a gsw pont most mutatja meg hogy mennyire jo csapat, mennyire jo stabbal. Es sztem 1-2 masfajta pillanattal ez lehetne akar 2-2 is akkor meg megint mas a beszed. De ez van, szurkolokent erre a portland csapatra rohadt buszke lehet az ember es remelem a csapat is az. Imadtam a hoodokat, collinsokat, curryket akik elojottek a szezon alatt. Mindenki tudja hogy ennek a csapatnak ez a plafonja, de ettol meg egy rohadt szeretheto csapat akiket jo nezni. Nyaron adjak meg lillardnak a supermaxot, jovore meg ki kell nevelni collinsot es kuzdeni ujra a poert
kisvanek4
A keleti párharc jobban leköt. Plusz ezt is vártam valahol. Mondjuk a 3-0 után egy szoros 4.-et mondtam a párharc előtt, amit elenged a Warriors. Kicsi hiányzott.

Warriorsnál Cousins egy fék volt idén. Nem tudom, lehet Boguttal előrébb vannak, akitől azt kapod, amit vársz, de azt üzembiztosan. Viszont az idei Iguodala nélkül 4-1-et ki kellett volna hozni.
Curry elsősorban nem KD nélkül játszik jól, hanem a Portland #D az, aki engedi játszani. A 73-9-es csapatban volt egy Barnes és egy Iguodala, plusz egy West, és Livingston is fiatalabb volt stbstb. Szóval nem érzem azt az óriási előrelépést. Természetesen akik tavaly kutyázták a Blazerst, azoknak se volt igaza. Persze messze voltak/vannak a contender státusztól, amin az se fog sokat változtatni, ha KD elhagyja a csapatot. Egyszerűen 98-100 körüli pace-szel soha az életben nem fogod megverni a Warriorst, ellenben Curry szája íze szerint játszod a játékot. Houston se véletlenül lassította le idei évre a játékát, vagy a Cavs se anno. Ez a Blazers úgy szereti játszani a játékot, ahogy a Warriors is szereti, de a Warriors jobban csinálja és amíg egyénileg jobb játékosok alkotják esélytelen is marad a Balzers, cserébe PO-ban is visszakapjuk az alapszakasz Curry-t. Mindegy. Nem a Warriorsra hegyezném ki az egészet. Egyszerűen fura látni azt, h 1 év alatt gyökeres változás nélkül, leszámítva Nurkic idei szintlépését de őt a PO-ban egyébként se láttuk, ez a csapat idén pozitívan mehet nyaralni, míg tavaly mindenki kutyázta őket.
dawyd728
Egyébként ez a Nuggetsről is sok mindent elmond. Amúgy idén McC és Lillard szintet lépett és a segítők is egy fokkal jobbak voltak.
Hogy ez a Nyugati döntőre elég volt, az inkább a sorsolásnak és a Nuggets tapasztalatlanságának köszönhető.
De a Portlandnek szerintem főleg Nurkic nélkül ez a matchup egyszerűen borzasztó.
Az meg hogy 4-0 vagy 4-1 max a Buck/Raptors duónak jelentett volna valamit.
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ti se emlékeztek már azokra az időkre, mikor nem a Warriors jutott be a döntőbe nyugatról?🙄


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 167
Azért a KD nélküli GSW-t sokkal jobb nézni, és sokkal szimpatikusabb, remélem végre megy is onnan, úgy már a GSW is csak a liga legjobb csapata lenne (Houstonnal egy szinten), nem All-time legjobb.
több mint 4 éve
dawyd728 3 695
Azért fura ez az nba. Ha ezt a söprést 1-2 körrel korábban kapja a Blazers, a narratíva maradna a szokásos velük kapcsolatban. Nyugati döntőben bocsánatos bűn. Holott Durant, Iguodala és Cousins nélkül ez a Warriors korántsem magaslik ki ennyire.
dawyd728
Nem tudom nezted e a meccseket, de azert ez nem a sima 4-0s sopres. Sztem az h nem emelkedik ki annyira az nem igaz. Nezd meg h Curry mit jatszik KD kiesese ota. Regi mvp format hozza. Azzal h odament durant sokan elfelejtik h ez a csapat hozott anno egy 73-9et es akkor kd nelkul biztos bedol minden. (boogie jatszott osszesen 30 meccset kb, ot azert tenyezonek nem neveznem a csapatban.) Ez a gsw pont most mutatja meg hogy mennyire jo csapat, mennyire jo stabbal. Es sztem 1-2 masfajta pillanattal ez lehetne akar 2-2 is akkor meg megint mas a beszed. De ez van, szurkolokent erre a portland csapatra rohadt buszke lehet az ember es remelem a csapat is az. Imadtam a hoodokat, collinsokat, curryket akik elojottek a szezon alatt. Mindenki tudja hogy ennek a csapatnak ez a plafonja, de ettol meg egy rohadt szeretheto csapat akiket jo nezni. Nyaron adjak meg lillardnak a supermaxot, jovore meg ki kell nevelni collinsot es kuzdeni ujra a poert
kisvanek4
A keleti párharc jobban leköt. Plusz ezt is vártam valahol. Mondjuk a 3-0 után egy szoros 4.-et mondtam a párharc előtt, amit elenged a Warriors. Kicsi hiányzott.

Warriorsnál Cousins egy fék volt idén. Nem tudom, lehet Boguttal előrébb vannak, akitől azt kapod, amit vársz, de azt üzembiztosan. Viszont az idei Iguodala nélkül 4-1-et ki kellett volna hozni.
Curry elsősorban nem KD nélkül játszik jól, hanem a Portland #D az, aki engedi játszani. A 73-9-es csapatban volt egy Barnes és egy Iguodala, plusz egy West, és Livingston is fiatalabb volt stbstb. Szóval nem érzem azt az óriási előrelépést. Természetesen akik tavaly kutyázták a Blazerst, azoknak se volt igaza. Persze messze voltak/vannak a contender státusztól, amin az se fog sokat változtatni, ha KD elhagyja a csapatot. Egyszerűen 98-100 körüli pace-szel soha az életben nem fogod megverni a Warriorst, ellenben Curry szája íze szerint játszod a játékot. Houston se véletlenül lassította le idei évre a játékát, vagy a Cavs se anno. Ez a Blazers úgy szereti játszani a játékot, ahogy a Warriors is szereti, de a Warriors jobban csinálja és amíg egyénileg jobb játékosok alkotják esélytelen is marad a Balzers, cserébe PO-ban is visszakapjuk az alapszakasz Curry-t. Mindegy. Nem a Warriorsra hegyezném ki az egészet. Egyszerűen fura látni azt, h 1 év alatt gyökeres változás nélkül, leszámítva Nurkic idei szintlépését de őt a PO-ban egyébként se láttuk, ez a csapat idén pozitívan mehet nyaralni, míg tavaly mindenki kutyázta őket.
több mint 4 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Azért fura ez az nba. Ha ezt a söprést 1-2 körrel korábban kapja a Blazers, a narratíva maradna a szokásos velük kapcsolatban. Nyugati döntőben bocsánatos bűn. Holott Durant, Iguodala és Cousins nélkül ez a Warriors korántsem magaslik ki ennyire.
dawyd728
Nem tudom nezted e a meccseket, de azert ez nem a sima 4-0s sopres. Sztem az h nem emelkedik ki annyira az nem igaz. Nezd meg h Curry mit jatszik KD kiesese ota. Regi mvp format hozza. Azzal h odament durant sokan elfelejtik h ez a csapat hozott anno egy 73-9et es akkor kd nelkul biztos bedol minden. (boogie jatszott osszesen 30 meccset kb, ot azert tenyezonek nem neveznem a csapatban.) Ez a gsw pont most mutatja meg hogy mennyire jo csapat, mennyire jo stabbal. Es sztem 1-2 masfajta pillanattal ez lehetne akar 2-2 is akkor meg megint mas a beszed. De ez van, szurkolokent erre a portland csapatra rohadt buszke lehet az ember es remelem a csapat is az. Imadtam a hoodokat, collinsokat, curryket akik elojottek a szezon alatt. Mindenki tudja hogy ennek a csapatnak ez a plafonja, de ettol meg egy rohadt szeretheto csapat akiket jo nezni. Nyaron adjak meg lillardnak a supermaxot, jovore meg ki kell nevelni collinsot es kuzdeni ujra a poert
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Egészen elképesztő ez a Warriors, nem tudok még egy olyan csapatot mondani, ahonnan kiesik a top 6 játékosból 3, és nem esnekössze, hanem söpréssel mennek be a döntőbe... Azt pláne nem tudom hova tenni, hogy az előző meccsen egy McKinnie hoz +24-es +/- mutatót, most meg Cook +14-et, ezek gyilkos dolgok azért.

A másik, hogy kezd sajnos az NBA rájátszás is valami survivor ligává alakulni, én nem emlékszem korábbról ennyi kisebb-nagyobb sérülésre. Warriors ugye Durant, Cousins, Igoudala, Portlandben Lillard állítólag törött bordával játszott, Raptorsban Lowry és Leonard se százas, nem szerencsés, hogy ennyi befolyásoló tényező van...

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Azért fura ez az nba. Ha ezt a söprést 1-2 körrel korábban kapja a Blazers, a narratíva maradna a szokásos velük kapcsolatban. Nyugati döntőben bocsánatos bűn. Holott Durant, Iguodala és Cousins nélkül ez a Warriors korántsem magaslik ki ennyire.
dawyd728
Blazers elfáradt ez a korántsem emelkedik ki dolog meg igaz, de Green és Curry is tripla duplát hoztak, míg úgy tűnik Lillard és McC is elfáradt a meccsek végére, pattanokat se sikerült szedni és megint felőrlődtek.
Nurkic nélkül ez a csapat nyugaton kb. 4.
Az hogy itt van is már meglepő , az meg hogy 4-0 vagy 4-1-el esnek ki kb tökmindegy.
több mint 4 éve
dawyd728 3 695
Azért fura ez az nba. Ha ezt a söprést 1-2 körrel korábban kapja a Blazers, a narratíva maradna a szokásos velük kapcsolatban. Nyugati döntőben bocsánatos bűn. Holott Durant, Iguodala és Cousins nélkül ez a Warriors korántsem magaslik ki ennyire.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Kurva jó 😀

 www.youtube.com/watch?v=Ml-Rk5jN7nk
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
EZMIEZ? XD

 twitter.com/shaqtin/status/1130270286518018050
Stez
Assist?
csebi
Nálunk turnovernek hívják 😀
Toca
Kínum csak tudja 😉 😛
dande
Le vagy maradva mint a Barca a Pool szögletnél 😛
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
EZMIEZ? XD

 twitter.com/shaqtin/status/1130270286518018050
Stez
Assist?
csebi
Nálunk turnovernek hívják 😀
Toca
Én beírtam volna assistnak olyan jó labda volt 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
EZMIEZ? XD

 twitter.com/shaqtin/status/1130270286518018050
Stez
Assist?
csebi
Nálunk turnovernek hívják 😀
Toca
Kínum csak tudja 😉 😛
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
EZMIEZ? XD

 twitter.com/shaqtin/status/1130270286518018050
Stez
Assist?
csebi
Nálunk turnovernek hívják 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
EZMIEZ? XD

 twitter.com/shaqtin/status/1130270286518018050
Stez
Assist?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.