NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/WorldWideWob/status/1137228415587823617?s=19

Nem a legszimpatikusabb fazon, de hogy kurva jo, az vitathatatlan.
Borbinho
És amikor igazán kell, nem mint a szakállas.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tud fordítani a Warriors? Vagy tényleg ennyivel jobb a Raptors? Durantet látjuk még idén? Egyáltalán látjuk még Warriors mezben? Van jó sok kérdés, válaszoljatok rá. Én is próbálkoztam legújabb videómban.🏀🐵


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ket eve masrol sem szol a temazas, minthogy Durant elment a bajnokhoz, ami nelkule is rohogve hulyere veri a ligat, es mekkora gyava szar alak, meg egy arulo.

Most ott vagyunk, hogy a Golden State-et hulyere verik a sajat palyajan, Durant nelkul. Hat hadd jojjon mar a masik oldal is egyszer.
Stez
Iguodala 35 éves, a pad brutál rövid lett, mondván minek is, ha van egy Curry-Thompson-Durant-Green négyesed.
Csak ugye a szezon 82 meccs, kellene a rotáció, meg hogy ne legyen sérülés, ami náluk ok-okozati rendszerben követte is egymást idén. De alapvetően el is fáradtak így, mégha el is lógták az alapszakasz egy részét. Meg azért egy icipici jóllakottságot is érzek/éreztem rajtuk, hiába a heart of a champions.

Egy szónak is száz a vége, ha Durant nem jön, ugyanígy rendben tartják a magot és megmarad a minőségi pad, valószínűleg nincs probléma, hisz most sem abból fakad, hogy jajj, nincs Durant, bármennyire is erre próbálják sokan kihegyezni.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.
Stez
Már megint előjön KD. Szép és jó de Thompson ha lenne akkor azért már más a leányzó fekvése.
Ha a döntőn nem játszik KD nem lesz már GSW mezben.
Toca
Ha lenne Thompson, akkor is verheto lenne a GSW. Ha viszont lenne Durant, akkor nem. Es nem megint elojon, hanem meg mindig. De jo, hogy teged meglep, ha elojon a toronymagas favorit, cimvedo GSW 3–1-es egesenel, ha a csapat kb. legnagyobb klasszisa, az NBA egyik legjobb jatekosa meg csak palyara sem lephet.

Thompsonnal is mas lenne, bar szerintem vele is verheto most ez a GSW, ugyhogy azt nem gondolom, hogy mondjuk 3–1 lenne forditva, maximum 2–2. A lenyeg, hogy a Warriors a verheto kategoria lett Durant nelkul.
Stez
Nem tűnik nekem sokkal verhetőbbnek Duranttal vagy nélküle .
Nyilván ha 2-3 másik opciót is kiveszel akik sérült akkor meg jobban számít hogy KD ott van.
Engem zavar hogy megint KD van elohozva de itt rokkant válogatott miatt van a szarban a GSW nem Durant miatt ő is egy része de nekem ez túl leegyszerűsített álláspont hogy Durant van akkor legyőzhetetlenek...
Toca
Ez kicsit szerecsen mosdatás megint.
A GSW pont azért hozta anno Durantet a csapatba, mert nem igazán tudnak szoros meccseket nyerni. Mentálisan egyedül Green ér valamit abban a csapatban, de ő meg simán elkattanhat bármikor. Curry és Thompson ha formába kerül foghatatlan és agyonütik az ellent, de kiélezett szituációkban sokadjára mondanak csődöt. Nem véletlen, hogy a Durant nélküli csapatban Igoudala volt az MVP amikor nyertek.

Pont azt a plusszt adja a csapatnak, amiben a többiek gyengék: amikor nem megy a játék, vagy az ellen legjobb védője van rajtad, akkor is mész és csinálod és hajigálod a nehéz kosarakat.
flzoli
Jaj ez a mosdatas. Úgy mondja ezt mindenki mintha amúgy mintha nem egy bajnok és number one csapatba jött volna.
Nyilván ad pluszt hiszen top 5 játékos, de mondjuk azért nem ő tette fel a térképre a GSW-t csak ő miatta lett még jobb a csapat.
Nyilván minden más Duranttal, de ami itt a döntőben van az nem csak Durant.
11 különböző kezdő volt a pályán a GSW-nél a playoffban és nem azért mert rotalták.
Mindegy, aki eddig hallgatott, mikor ment a GSWnek, hogy Durant mennyire hibátlan, az most úgyis jön és elmondja. Ahogy ha nyer a Raptors akkor is előjönnek majd a GSW-t temető kommentek. Ez így van mindig.
Toca
Ket eve masrol sem szol a temazas, minthogy Durant elment a bajnokhoz, ami nelkule is rohogve hulyere veri a ligat, es mekkora gyava szar alak, meg egy arulo.

Most ott vagyunk, hogy a Golden State-et hulyere verik a sajat palyajan, Durant nelkul. Hat hadd jojjon mar a masik oldal is egyszer.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.
Stez
Már megint előjön KD. Szép és jó de Thompson ha lenne akkor azért már más a leányzó fekvése.
Ha a döntőn nem játszik KD nem lesz már GSW mezben.
Toca
Ha lenne Thompson, akkor is verheto lenne a GSW. Ha viszont lenne Durant, akkor nem. Es nem megint elojon, hanem meg mindig. De jo, hogy teged meglep, ha elojon a toronymagas favorit, cimvedo GSW 3–1-es egesenel, ha a csapat kb. legnagyobb klasszisa, az NBA egyik legjobb jatekosa meg csak palyara sem lephet.

Thompsonnal is mas lenne, bar szerintem vele is verheto most ez a GSW, ugyhogy azt nem gondolom, hogy mondjuk 3–1 lenne forditva, maximum 2–2. A lenyeg, hogy a Warriors a verheto kategoria lett Durant nelkul.
Stez
Nem tűnik nekem sokkal verhetőbbnek Duranttal vagy nélküle .
Nyilván ha 2-3 másik opciót is kiveszel akik sérült akkor meg jobban számít hogy KD ott van.
Engem zavar hogy megint KD van elohozva de itt rokkant válogatott miatt van a szarban a GSW nem Durant miatt ő is egy része de nekem ez túl leegyszerűsített álláspont hogy Durant van akkor legyőzhetetlenek...
Toca
Ez kicsit szerecsen mosdatás megint.
A GSW pont azért hozta anno Durantet a csapatba, mert nem igazán tudnak szoros meccseket nyerni. Mentálisan egyedül Green ér valamit abban a csapatban, de ő meg simán elkattanhat bármikor. Curry és Thompson ha formába kerül foghatatlan és agyonütik az ellent, de kiélezett szituációkban sokadjára mondanak csődöt. Nem véletlen, hogy a Durant nélküli csapatban Igoudala volt az MVP amikor nyertek.

Pont azt a plusszt adja a csapatnak, amiben a többiek gyengék: amikor nem megy a játék, vagy az ellen legjobb védője van rajtad, akkor is mész és csinálod és hajigálod a nehéz kosarakat.
flzoli
Jaj ez a mosdatas. Úgy mondja ezt mindenki mintha amúgy mintha nem egy bajnok és number one csapatba jött volna.
Nyilván ad pluszt hiszen top 5 játékos, de mondjuk azért nem ő tette fel a térképre a GSW-t csak ő miatta lett még jobb a csapat.
Nyilván minden más Duranttal, de ami itt a döntőben van az nem csak Durant.
11 különböző kezdő volt a pályán a GSW-nél a playoffban és nem azért mert rotalták.
Mindegy, aki eddig hallgatott, mikor ment a GSWnek, hogy Durant mennyire hibátlan, az most úgyis jön és elmondja. Ahogy ha nyer a Raptors akkor is előjönnek majd a GSW-t temető kommentek. Ez így van mindig.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah úgy néz ki idén a Pompom csajszik a legjobbak GSW oldalon.

Amúgy kár Curryt szidni, amikor Iverson üzemmódban nyomta a 3. meccsen akkor se volt esélyük. Innentől kár azt mondani, hogy az ő hibája. A Raptors komplettebb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/WorldWideWob/status/1137228415587823617?s=19

Nem a legszimpatikusabb fazon, de hogy kurva jo, az vitathatatlan.
Borbinho
Esetleges győzelem és Finals MVP után kimaxolta a Raptorst, onnan már csak a legacyt építeni megy majd valamelyik nagyvárosba.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.
Stez
Már megint előjön KD. Szép és jó de Thompson ha lenne akkor azért már más a leányzó fekvése.
Ha a döntőn nem játszik KD nem lesz már GSW mezben.
Toca
Ha lenne Thompson, akkor is verheto lenne a GSW. Ha viszont lenne Durant, akkor nem. Es nem megint elojon, hanem meg mindig. De jo, hogy teged meglep, ha elojon a toronymagas favorit, cimvedo GSW 3–1-es egesenel, ha a csapat kb. legnagyobb klasszisa, az NBA egyik legjobb jatekosa meg csak palyara sem lephet.

Thompsonnal is mas lenne, bar szerintem vele is verheto most ez a GSW, ugyhogy azt nem gondolom, hogy mondjuk 3–1 lenne forditva, maximum 2–2. A lenyeg, hogy a Warriors a verheto kategoria lett Durant nelkul.
Stez
Nem tűnik nekem sokkal verhetőbbnek Duranttal vagy nélküle .
Nyilván ha 2-3 másik opciót is kiveszel akik sérült akkor meg jobban számít hogy KD ott van.
Engem zavar hogy megint KD van elohozva de itt rokkant válogatott miatt van a szarban a GSW nem Durant miatt ő is egy része de nekem ez túl leegyszerűsített álláspont hogy Durant van akkor legyőzhetetlenek...
Toca
Ez kicsit szerecsen mosdatás megint.
A GSW pont azért hozta anno Durantet a csapatba, mert nem igazán tudnak szoros meccseket nyerni. Mentálisan egyedül Green ér valamit abban a csapatban, de ő meg simán elkattanhat bármikor. Curry és Thompson ha formába kerül foghatatlan és agyonütik az ellent, de kiélezett szituációkban sokadjára mondanak csődöt. Nem véletlen, hogy a Durant nélküli csapatban Igoudala volt az MVP amikor nyertek.

Pont azt a plusszt adja a csapatnak, amiben a többiek gyengék: amikor nem megy a játék, vagy az ellen legjobb védője van rajtad, akkor is mész és csinálod és hajigálod a nehéz kosarakat.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/WorldWideWob/status/1137228415587823617?s=19

Nem a legszimpatikusabb fazon, de hogy kurva jo, az vitathatatlan.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.
Stez
Már megint előjön KD. Szép és jó de Thompson ha lenne akkor azért már más a leányzó fekvése.
Ha a döntőn nem játszik KD nem lesz már GSW mezben.
Toca
Ha lenne Thompson, akkor is verheto lenne a GSW. Ha viszont lenne Durant, akkor nem. Es nem megint elojon, hanem meg mindig. De jo, hogy teged meglep, ha elojon a toronymagas favorit, cimvedo GSW 3–1-es egesenel, ha a csapat kb. legnagyobb klasszisa, az NBA egyik legjobb jatekosa meg csak palyara sem lephet.

Thompsonnal is mas lenne, bar szerintem vele is verheto most ez a GSW, ugyhogy azt nem gondolom, hogy mondjuk 3–1 lenne forditva, maximum 2–2. A lenyeg, hogy a Warriors a verheto kategoria lett Durant nelkul.
Stez
Nem tűnik nekem sokkal verhetőbbnek Duranttal vagy nélküle .
Nyilván ha 2-3 másik opciót is kiveszel akik sérült akkor meg jobban számít hogy KD ott van.
Engem zavar hogy megint KD van elohozva de itt rokkant válogatott miatt van a szarban a GSW nem Durant miatt ő is egy része de nekem ez túl leegyszerűsített álláspont hogy Durant van akkor legyőzhetetlenek...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.
Stez
Már megint előjön KD. Szép és jó de Thompson ha lenne akkor azért már más a leányzó fekvése.
Ha a döntőn nem játszik KD nem lesz már GSW mezben.
Toca
Ha lenne Thompson, akkor is verheto lenne a GSW. Ha viszont lenne Durant, akkor nem. Es nem megint elojon, hanem meg mindig. De jo, hogy teged meglep, ha elojon a toronymagas favorit, cimvedo GSW 3–1-es egesenel, ha a csapat kb. legnagyobb klasszisa, az NBA egyik legjobb jatekosa meg csak palyara sem lephet.

Thompsonnal is mas lenne, bar szerintem vele is verheto most ez a GSW, ugyhogy azt nem gondolom, hogy mondjuk 3–1 lenne forditva, maximum 2–2. A lenyeg, hogy a Warriors a verheto kategoria lett Durant nelkul.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.
Stez
Már megint előjön KD. Szép és jó de Thompson ha lenne akkor azért már más a leányzó fekvése.
Ha a döntőn nem játszik KD nem lesz már GSW mezben.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
2. meccsen ha nem alszik bele annyira a Raptors a 3.negyedbe, akkor most 4-0-val vége is lenne 😀
Nehéz dolga lesz a Raptorsnak, mert azt az 1-et a legnehezebb mindig behúzni.


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Durant valahol azert csak tapsikolhat, mert nelkule ez a nagydonto eddig arra mutat ra, hogy vele felelmetes ez a Warriors, meg ugy is, hogy Thompson osszedrotozva nyomja, ahogy Cousins is, KD nelkul viszont azert abszolut foghato tarsasag lett ez.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hűha 😀 Na vissza tud innen jönni a Golden State?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Jót tenne a ligának a Raptors győzelem.
♉gaben♉
Miért? Mit eredményezne?
Sobri Jóska
Kanadai győzelmet!
Toca
Na és akkor abban mennyi kanadai van? 😛 még, ha Nash ott lenne 😊 😉
dande
Elmúlt 4 évben mindig volt kanadai a döntőben, szerintem most jobban örülnek 😉 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jót tenne a ligának a Raptors győzelem.
♉gaben♉
Miért? Mit eredményezne?
Sobri Jóska
Kanadai győzelmet!
Toca
Na és akkor abban mennyi kanadai van? 😛 még, ha Nash ott lenne 😊 😉
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Jót tenne a ligának a Raptors győzelem.
♉gaben♉
Miért? Mit eredményezne?
Sobri Jóska
Kanadai győzelmet!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Jót tenne a ligának a Raptors győzelem.
♉gaben♉
Miért? Mit eredményezne?

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Jót tenne a ligának a Raptors győzelem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
tavaly ki esett ki lebron mellől sérülés miatt?
Negritis
Hiába vagy kurva jó, egyedül nem lehet nyerni. Hendrix
Értelmezzünk már.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
két ilyen játékos kiesését nem lehet túlélni egy döntőben. Cousins-szal még nincs meg az összhang, így Looney is nagyon hiányzik.
Főleg hogy Livingstonnak kell kezdenie, Iguodalanak 30percet, McKinninek 18percet, Cooknak 26percet, Bogutnak 21percetm, Bellnek és Jerebkonak majdnem 10percet kell játszania. Ideális esetben Iguodala jön a padról, Cook és Livingston játszik 10percet, többi semmit.
Raptors meg nagyon komplett csapat, szerintem innen megnyerik. Ha játszik féligsérülten Durant/Klay ha nem. Meg is érdemlik amíg Drake nincs a képernyőn
braxa88
4. Meccsen sok múlik. De 3. Meccsen amilyen őrult mákos dobások mentek be, 50 % feletti FG...
Amúgy attól hogy most minden behullott nem lett jobb csapat a Raptors ha 2-2 lesz nálam meg mindig nem ok az esélyesek.
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Át szerettem volna adni picit abból, hogy milyen hangulat van egy NBA döntő közvetítése előtt és közben. Ez sikerült belőle.🏀🎥


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Curry ugyanazt érezhette mint LeBron tavaly és 15-ben. Hiába vagy kurva jó, egyedül nem lehet nyerni. Mondjuk ez a Toronto világi szerencsés csapat, a GSW-nél lassan minden értelmes ember out, vagy sérülten játszik.
Hendrix
Mentek, mentek, 109 pont, de durva sok hiba. Ha Steph kicsit szarabbul tolja, akkor minden idők egyik legnagyobb különbsége van közte.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 972 — The Mathematician
tavaly ki esett ki lebron mellől sérülés miatt?
jaa hogy a felszopott és leépített Love kevés volt
az idiótán ott tartont TT semmire nem jó

a 15s döntő közelebb van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!