NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A Heat legnagyobb gondja jelenleg szerintem hogy Wade és James nagyon nem passzolnak egymáshoz.És ezt lehetett sejteni már a nyáron is,gyakorlatilag két ugyanolyan vagy nagyon hasonló stílusú játékos ugyanolyan erősségekkel gyengeségekkel,ha egyszerre vannak a pályán csak "zavarják" egymást.Nem mondom hogy ezt nem lehet megoldani,de egyrészt nyilván idő kell ehhez,más részt meg okosabb módszerek James használatára nem csak ez a "felhozom a labdát kapok egy magas elzárást amit megkerülök és 1-1ezek az első szembe jövővel".(meg nyilván a "8 bajnoki címet nyerünk" meg hasonló kijelentések is ilyenkor ütnek vissza a legjobban)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most h Chalmers meg Miller is hozzátett vmit a trió játékához persze h nyerünk
kár h POban semmire nem fogunk jutni :rolleyes:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
nem afflalot szidtam hanem a zsíroshajút.haromt
Na, a köcsög Lincecum hogy jön most ide?! 😀

Nem arra értettem, hanem hogy ha az önkéntes Gallo-védők egyesülete úgy reagálna a hsz-edre, hogy "bezzeg Afflalo is hiányzott", akkor lennék mérges. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem afflalot szidtam hanem a zsíroshajút.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
pff. kissé beleszaladt a késbe a Suns 😊

A Digó mennyit játszott mióta itt van? fél meccset? Tényleg hatalmas szerzemény volt. Érdekes módon a nem olaszok simán játszanak sérülésekkel, de ő kezelteti magát. Igazi olasz küzdőszellem.haromt
A lábujjtörés azért nem kispályás. Egyébként ez most nem a legjobb alkalom a sérülések említésére, mert Afflalo is hiányzott, a legnagyobb hardworking guy-t, aki meg pont ilyen értelemben szidni meri, halál fia. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
pff. kissé beleszaladt a késbe a Suns 😊

A Digó mennyit játszott mióta itt van? fél meccset? Tényleg hatalmas szerzemény volt. Érdekes módon a nem olaszok simán játszanak sérülésekkel, de ő kezelteti magát. Igazi olasz küzdőszellem.haromt
'97 óta most nyertetek először az Airways Centerben,belefér 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pff. kissé beleszaladt a késbe a Suns 😊

A Digó mennyit játszott mióta itt van? fél meccset? Tényleg hatalmas szerzemény volt. Érdekes módon a nem olaszok simán játszanak sérülésekkel, de ő kezelteti magát. Igazi olasz küzdőszellem.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/03/10/floridai_konnycseppek

Rövidke összefoglaló a Heat idei szezonjáról, szenvedéseiről és a problémákról. A videó ajánlott matéria mindenkinek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://www.youtube.com/watch?v=6qJcvOQmuXY&feature=related

Ezt megszeretném tanulni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
így kiszopni a Portlandtől te jó ég... még ha verjük is a Lakerst se gondolnám h idén lenne vmi keresnivalónk :/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó, még korai itéletet mondani, de akkor is ez egy rossz trade volt....iktriad
Ez volt az első rosszabb meccse Brooksnak, ne beszélj zöldségeket.Maka
Vedd úgy hogy nem szóltam. (Azért vagyok morci erre a tradere, mert Dragicban láttam azt a játékost, aki maitt a jövőben is szeretni tudom a Sunst, ha Grant abbahagyja. Most keresnem kell más alanyt ehhez....)
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Jó, még korai itéletet mondani, de akkor is ez egy rossz trade volt....iktriad
Ez volt az első rosszabb meccse Brooksnak, ne beszélj zöldségeket.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Na most van bajban a Suns Playoff szempontból 😕 : http://blog.suns.com/2011/03/5274/iktriad
Illetve ha Hakim Warrick úgy dobál mint most akkor talán mégse. Első meccs Frye nélkül 32 dobott pont(karriercsúcs!). Még Vince Carter is 32-t vágott. Így nyert a ÍSuns 3-al... A Houston ellen...

Ja, hBrooks konkrétan nem sokat tett hozzá a régi csapata ellen (4 személyi hiba 0 pont), Dragicnak legalább voltak a Rocketsben momentumai... Jó, még korai itéletet mondani, de akkor is ez egy rossz trade volt....iktriad
Warrick érdekes forma,néha megvillan,hoz egy jó közepes formát átlagban és mégis mindenhol lecsúszik a pad végére aztán trade.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most van bajban a Suns Playoff szempontból 😕 : http://blog.suns.com/2011/03/5274/iktriad
Illetve ha Hakim Warrick úgy dobál mint most akkor talán mégse. Első meccs Frye nélkül 32 dobott pont(karriercsúcs!). Még Vince Carter is 32-t vágott. Így nyert a ÍSuns 3-al... A Houston ellen...

Ja, hBrooks konkrétan nem sokat tett hozzá a régi csapata ellen (4 személyi hiba 0 pont), Dragicnak legalább voltak a Rocketsben momentumai... Jó, még korai itéletet mondani, de akkor is ez egy rossz trade volt....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most van bajban a Suns Playoff szempontból 😕 : http://blog.suns.com/2011/03/5274/
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezzel az a gond hogy most nem mondhatod meg, mert ez a csere nem az alapszakaszra hanem a playoffra történt. Ha Celtics összekerül mondjuk a Magiccel és Howardot nem tudja ki megfogni és kiejtik őket tehetik az ablakba hogy Kristic és Green mit tud. Ez a csere főleg a Heat ellen volt aztán majd kiderül hogy összejön-e vagy nem. Mondjuk szerintem a Bulls ellen is ráfognak faragni ezzel .
Heatet meg temetni ugyanmár azért 4 meccsen elverni nem ugyanaz mint most. Játékos anyag helyett inkább én az edző miatt aggódom ott nagyobb lehet a gond bár kitudja.
Heat-Bulls döntőt várok keleten .Toca
Egyrészt feltételezed, hogy Perkins felépül a rájátszra. Egy hónap van hátra az alapszakaszból, ha a rájátszás kezdetéig fog a parketten tölteni 200 peret, már szerencsések lesznek. Másrészt ha a Magic, ebben a ramaty állapotban, amiben most vannak kiejtik a Celticet, azon Perkins se segítene (amúgy egy 25 perces, jó védőjátékosból lett hirtelen egy Jabbar, vagy egy Ewing. Nem az). És jelen állás szerint a Bulls nem találkozhat a Heattel a konfdöntőben, hanem az elődöntőben. És ezt a Heat vereségeket úgy mondod, mintha nem vért hugyoznának, csak hogy végre győzzenek. Kaparnak, ahogy tudnak, nincs bennük a rájátszásra még egy sebesség.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
valahogy az arckirályokat nem tudom elképzelni azok után, hogy sorozatban vesztenek és újra-újra megpróbálják. Ha 3 éven belül nem jön össze nekik sírás(ás) lesz, és valaki abbahagyja, majd újraelkezdi etc.,
de még ha így is marad a keretük akkor is kinézek belőlük 3 éven belül 1 gyűrűt (fogadok is rá 😛 )
sapka
Állom a fogadást, ezzel a kerettel szerintem nem nyernek. Sőt, megfejelem azzal, hogy jövőre James teljesítménye szabad szemmel láthatóan vissza fog esni.

A Green/Kristic-Perkins cserével kapcsolatban megkérdezném azt a rengeteg nagyonszakértőt, hogy most mi a véleményük? Kristic 12 pontot átlagol (bár faultproblémái vannak), Green nélkül az utóbbi két meccsüket biztosan nem nyerték volna meg, Perkins közben kihagy még további két hetet a térde miatt, aztán ki tudja, milyen állapotban tér vissza. Nem akarok dicsekedni, de szerintem a világon egyedül én írtam le, hogy a Boston mennyire jól járt ezzel a cserével.

Hazai pályán a Hornets egy ekkora győzelem után, Paul nem játszik agyrázkódás miatt. Mivel papírforma egyes, én tizenkét pontos vereséget tippelek.füligjimmy
Ezzel az a gond hogy most nem mondhatod meg, mert ez a csere nem az alapszakaszra hanem a playoffra történt. Ha Celtics összekerül mondjuk a Magiccel és Howardot nem tudja ki megfogni és kiejtik őket tehetik az ablakba hogy Kristic és Green mit tud. Ez a csere főleg a Heat ellen volt aztán majd kiderül hogy összejön-e vagy nem. Mondjuk szerintem a Bulls ellen is ráfognak faragni ezzel .
Heatet meg temetni ugyanmár azért 4 meccsen elverni nem ugyanaz mint most. Játékos anyag helyett inkább én az edző miatt aggódom ott nagyobb lehet a gond bár kitudja.
Heat-Bulls döntőt várok keleten .
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Igoudala back to back tripladupla :cool:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sőt, megfejelem azzal, hogy jövőre James teljesítménye szabad szemmel láthatóan vissza fog esni.
füligjimmy
Ez lutri.
Ez az NBA, nyáron valószínűleg 10 játékos távozik, 10 érkezik, fene se tudja milyen lesz a keret.
Annyi biztos, hogy nem olyan, mint most

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
valahogy az arckirályokat nem tudom elképzelni azok után, hogy sorozatban vesztenek és újra-újra megpróbálják. Ha 3 éven belül nem jön össze nekik sírás(ás) lesz, és valaki abbahagyja, majd újraelkezdi etc.,
de még ha így is marad a keretük akkor is kinézek belőlük 3 éven belül 1 gyűrűt (fogadok is rá 😛 )
sapka
Állom a fogadást, ezzel a kerettel szerintem nem nyernek. Sőt, megfejelem azzal, hogy jövőre James teljesítménye szabad szemmel láthatóan vissza fog esni.

A Green/Kristic-Perkins cserével kapcsolatban megkérdezném azt a rengeteg nagyonszakértőt, hogy most mi a véleményük? Kristic 12 pontot átlagol (bár faultproblémái vannak), Green nélkül az utóbbi két meccsüket biztosan nem nyerték volna meg, Perkins közben kihagy még további két hetet a térde miatt, aztán ki tudja, milyen állapotban tér vissza. Nem akarok dicsekedni, de szerintem a világon egyedül én írtam le, hogy a Boston mennyire jól járt ezzel a cserével.

Hazai pályán a Hornets egy ekkora győzelem után, Paul nem játszik agyrázkódás miatt. Mivel papírforma egyes, én tizenkét pontos vereséget tippelek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
De a Heat nem most van bajban. Ha eltörlik az MLE-t, akkor jövőre lesznek, mert ez a keret akkor így marad, és ha Wade megsérül, akkor James is azok közé a játékosok közé fog tartozni, akik legjobb esetben 35 évesen nyolcadik csereemberként nyernek gyűrűt valahol.
füligjimmy
valahogy az arckirályokat nem tudom elképzelni azok után, hogy sorozatban vesztenek és újra-újra megpróbálják. Ha 3 éven belül nem jön össze nekik sírás(ás) lesz, és valaki abbahagyja, majd újraelkezdi etc.,
de még ha így is marad a keretük akkor is kinézek belőlük 3 éven belül 1 gyűrűt (fogadok is rá 😛 )
de ha mégse jön össze volt már ennél jobb keret is amely nem nyert gyűrűt a régmúltból esetleg a Williams-Doug Christie-Stoja-Webber-Divac +Turkoglura gondolok + közelmúltból akkor már az a bizonyos egykori Suns keret.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bosht el kell cserélni egy kispadrasimán jól járnánk vele, itt van csak a mai meccs:
Bosh: 23 pont 41p41mp alatt
kezdő C és összes csere: 87p03mp alatt 6(!!!) pont
kétszer annyi idő alatt majdnem 4ed annyi pont ...
kristof
lehet meg kéne próbálniuk, hogy ne a csodálatos hármas kezdjen, hanem pl a cseréket James irányítja, és ott dob 20-30 pontot, míg hagy a másik kettőnek lehetőséget kibontakozni, és így tovább.

(legalább a SanAntonio is kiszop, kár hogy a Lakerst se bírom mostanság 😊)sapka
Szerintem semmi gond nincs a rotációval, James a pályán van a cserékkel, aztán amíg ül, akkor Wade és Bosh, Miller a kiscsatár. 38 perceket játszanak, azért tíz perc pihi nem árt.

Inkább ott van a gond, hogy olyan nagyképű paraszt módjára álltak neki a szezonnak, hogy annál irritálóbbat ritkán látni. A szerződést aláírták, aztán még a gyűrű nincs az ujjukon? James táncikálása, a Cavs elleni meccsen az a patkány röhögése.... visszataszító voot szerintem. Jó, 7 évet adott oda a pályafutásából, de nem ingyen tette, és úgy váltak el, ahogy, azért neki is köze volt hozzá. A másik az egész liga, és a kocadrukkerek felfokozott elvárása. Asszonta Jeff Van Dumby, hogy a Heat megdönti a Bulls rekordját. Az igen. Mondjuk ott még Jordan, Pippen és Rodman mellett volt még egy Toni Kukoc, Brown, Steve Kerr. Előtte meg Cartwright, Horace Grant, Paxsons. Hozzájuk ne hasonlítgassunk már egy térdnélküli Mike Millert, Chalmerst,meg az összesen százáves Ilgauskast, Bibbyt, vagy Dampiert. De a Heat nem most van bajban. Ha eltörlik az MLE-t, akkor jövőre lesznek, mert ez a keret akkor így marad, és ha Wade megsérül, akkor James is azok közé a játékosok közé fog tartozni, akik legjobb esetben 35 évesen nyolcadik csereemberként nyernek gyűrűt valahol.

Amúgy idén vállalta már el Wade az utolsó dobást tudtommal, kihagyta, volt is belőle balhé. De ez se valami sohase látott újdonság, amikor összeraksz ilyen kaliberű játékosokat, mindig van valami súrlódás. Mondjuk abban már hasonlítanak a Jordan-féle bullsra, hogy összezörrennek az utolsó dobáson (Pippen pályára se lépett), meg nem bírjá az edzőt (ahol Jordan ott van, Jackson meg se jelenik)

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Én egyébként azt sem értem, egyáltalán miért Jamesre bízzák az ilyen meccs végi döntő szitukat? Sokkal inkább Wade-re bíznám. Ez a James nevű bohóc kiélezett szituációkban eddig még mindig csak bukott, a nagy "choosen one" valahogy amikor nagyon kéne, mindig betlizik. Amit én személy szerint egyáltalán nem sajnálok, öröm lesz nézni, ahogy az első valamirevaló csapat 4-1-el horgászni küldi őket a PO-ban. 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ráteapintottál a lényegre. én azt vettem észre, hogy legyen ez bármilyen csapatsport, ha van a keretedben 3 ember és a többi, abból hosszútávon nem lehet jót kihozni, mert rájuk van MINDEN kijátszva. ennek én is részese voltam többször is, és tudom h mivel jár. anyám is tudta a lelátón h mit fog csinálni a csapat. ha jól ment persze nem lett belőle gond, de képtelenség ilyen hosszú időn át teljesíteni. de legfőképpen lélektanilag van probléma ezzel sztem, mivel a többi emberben benne van h james wade bosh és pont. rájuk kell kijátszani, korlátozva vannak. pedig azért egy james jones-al csak dobálnék 3asokat, chalmers se egy kutyaütő. de hát tőlük nem lehet elvenni a dobásokat
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Bosht el kell cserélni egy kispadrasimán jól járnánk vele, itt van csak a mai meccs:
Bosh: 23 pont 41p41mp alatt
kezdő C és összes csere: 87p03mp alatt 6(!!!) pont
kétszer annyi idő alatt majdnem 4ed annyi pont ...
kristof
lehet meg kéne próbálniuk, hogy ne a csodálatos hármas kezdjen, hanem pl a cseréket James irányítja, és ott dob 20-30 pontot, míg hagy a másik kettőnek lehetőséget kibontakozni, és így tovább.

(legalább a SanAntonio is kiszop, kár hogy a Lakerst se bírom mostanság 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!