NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Danna: rendben, igazából nem beszélgettünk, hanem leírtam a véleményem zanzásítva, te meg csak fikáztad, végülis az is valami, kinek mire telik 😉 (csak hogy mutassam én is tudok ilyet :cool: )
majd meglátjuk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
LOL, hagyjuk... ez totálisan komolytalan. 😀

Egyiknek se vagyok a felesége, de nem tudom h miért is kéne annak lennem ahhoz, h leírjam ha valamiben nem értek egyet. Felesleges tovább beszélnünk, kb. 0 Celtics meccset láttál idén, de így ránézésre Knicks-et se sokkal többet, szal így értelmetlen bármiről is beszélni. 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
ki kit? szerinted ez a sor egyenlő?
Garnett - Shaq - JO - Bigbaby - Krstic vs Amare - Turiaf - Shelden - Jeffries
És akkor még Greent bele se vettem, aki szintén jó a palánk környékén, sokat játszott 4-est.Danna
csak azért válaszolok, mert provokálsz.
bár egyelőre nem látom be, hogy bárkinek is a felesége lennél az urak közül, vagy miért is veszed ennyire a lelkedre, de ok.
KG ok, mint írtam is. Shaq ha a párharcból 10 percet fog játszani összesen lehet sokat mondok, jó amikor bent lesz és megvárják, hogy felfusson a támadásokhoz, akkor pusztítani fog ezt meccsenként ha 3szor meg fogja tudni csinálni, már sokat mondtam. JO, na ő mennyire tekinthető palánk alatti játékosnak? igazi nehézfiú 😀
Bigbaby, igen ő egy sztáratléta, a hónaljakat fogja szagolgatni..., Krstic székkel tényleg stabil hammer, de azért ő sem az a kemény típusú center
másik oldal. Amare ok, nincs védekezése, de pl Bigbabyt átugorja, (ha akarja), és sebességben/atletikusságban KG nélkül bármelyik magasembert lejátssza, Turiafnak vannak érdekes dolgai, van amikor homály, de néha jó, elvédekezni el tud akármelyik úron (jó Garnetten nem), Shelden szerintem egy sleeper, van bőven rejtett tudása, meglátjuk mit fog belőle mutatni, Jeffries meg 😀
összegezve rámutathatnál hol van azaz óriási minőségi emberfölény, amitől csúnya alázások lesznek a palánk alatt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Olvass itt bele: http://www.nba1.hu/_forum/index.php/topic,998.45.html
hozzátartozik, h brisconál nagyobb Knicks fan nem létezik.

Aha, KG simán befog menni vele a palánk alá is, a védekezésnél mindig a védekező csapat dönti el hogy ki kire áll, nem pedig a támadó. Bryant évek óta Rondon védekezik, vagy pl Rondo védekezett idén már LBJ-n is.

ki kit? szerinted ez a sor egyenlő?
Garnett - Shaq - JO - Bigbaby - Krstic vs Amare - Turiaf - Shelden - Jeffries
És akkor még Greent bele se vettem, aki szintén jó a palánk környékén, sokat játszott 4-est.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
azt ugye tudod h Amare nem centert játszik, hanem 4-est
Még a legelvakultabb Knicks fanok közül is mindenki szerint csúnyán alázva lesznek a palánk alatt...
Danna
hadd szóljak bele picit
Amare gyakran játszik centert is, és bizony Krstic is képbe fog kerülni 😊, nyilvánvalóan ha KG a legjobban védekező, megpróbálják elcserélni
ez a csúnyán alázva lesznek szerintem hülyeség, ki alázna kit?
pl. Turiaf is elég jó védő szerintem, vagy a 3 perces Shaq, illetve a fáj a pici pocim JO, vagy ki?
jó KG-nak meglesz a 20 pontja meccsenként, de azért ez messze van az alázástól

holnap keződik este 7, Bulls-Pacers, azért kíváncsi leszek a Noah-Boozer páros mennyire lesz formában, illetve a Deng-Granger párharc ínyencségnek tűnik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/04/15/nba_podcast_iv_szaniszlo_csaba_toros_balazs

Akkor amire mindenki várt. 😊 Háromnegyed órás rájátszás beharangozó a Sport1 TV NBA kommentárjaival.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
azt ugye tudod h Amare nem centert játszik, hanem 4-est?! Ahol a liga legjobb védekező PF-je lesz a párja. szerinted KG mit fog csinálni?! Triplavonalon szotyolázik?!
Az a kérdést, hogy centerben ki fog kezdeni közülük: Turiaf - Shelden - Jeffries.

Még a legelvakultabb Knicks fanok közül is mindenki szerint csúnyán alázva lesznek a palánk alatt...

Egyébként sztem meglesz Amarenak a 20 pontos átlag, a kérdés az hogy milyen %-al.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.

Celtics-Knicks: A Knicks nem tud védekezni, de a Celtics nemigazán tud dobni. Amar'e átlagban 30/10, ha Kristic odateszi magát, akkor csak 28/9. Ha Pierce nem tudja Melo védekezésbeli hiányait kihasználni, akkor vége a dalnak, mert Billups megmutatja a túlértékelt Rondonak, hogyan is kell ezt a játékot játszani. De lehet bízni a mélyebb padban. Paraszthajszálakon fog múlni, a rutin dönt, 4-3.
füligjimmy
Öööööööö... Krstic h jön a képbe nálad?! 😂
Max talán perceket ha lesz Amarén.. ha lesz.
Garnett - Shaq - JO - Bigbaby - Krstic vs Amare - Turiaf - Shelden - Jeffries
nem tudom ebből te hogy logikáztad ki a Krstic - STAT párharcot, de azért gratulálok. Reménykedni lehet... 😀Danna
aha, szóval akkor egyrészt Shaq egyből lenyom harminc perceket a pályán, vagy a világéletében keménységéről híres JO fogja egész meccsen felvenni, esetleg a mind méretben, mint atletikusságban párját ritkító Big Baby, másrészt Amar'e fel se fog tűnni a festékben. Mert ugye amikor ki vannnak osztva az emberek, akkor az kőbe van vésve a lefújásig, nem próbálnak meg screeneket, meg pick and rollokat, Amar'et nem kell kizárni a palánk alól, ha megy lepattanóért, nem kell besegíteni se. :/

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető

Celtics-Knicks: A Knicks nem tud védekezni, de a Celtics nemigazán tud dobni. Amar'e átlagban 30/10, ha Kristic odateszi magát, akkor csak 28/9. Ha Pierce nem tudja Melo védekezésbeli hiányait kihasználni, akkor vége a dalnak, mert Billups megmutatja a túlértékelt Rondonak, hogyan is kell ezt a játékot játszani. De lehet bízni a mélyebb padban. Paraszthajszálakon fog múlni, a rutin dönt, 4-3.
füligjimmy
Öööööööö... Krstic h jön a képbe nálad?! 😂
Max talán perceket ha lesz Amarén.. ha lesz.
Garnett - Shaq - JO - Bigbaby - Krstic vs Amare - Turiaf - Shelden - Jeffries
nem tudom ebből te hogy logikáztad ki a Krstic - STAT párharcot, de azért gratulálok. Reménykedni lehet... 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Nyugat (ahogy remélem 😀):

Spurs - Grizzlies 3-4
Lakers - Hornets 0-4
Mavs - Blazers 2-4
Thunder - Nuggets 1-4

Kelet, hagyjuk, D-League szint, az összes topcsapatukat 20+ pontokkal szoktuk alázni rosszabb napjainkon. 😛TheMileHighCity
1-4, hol élsz te? 😛Hurka
A Lakers söprés fel sem tűnt? 😊Escalade
ebből kb sztem egy sem fog bejönni😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezeket csak remélem. Mondjuk a Nuggets-ban vagyok a leginkább biztos, egyedül ez a sok sérülés bizonytalanít el, konkrétan legalább 6 játékosunk közel sem lesz százszázalékos állapotban az első meccsen, főleg Afflalo, akinek pont Durant-et kéne eltűntetnie. :/
A Grizzlies a második kedvenc csapatom, nyilván ők azért fognak hajtani, hogy fennállásuk során először nyerjenek egy PO-meccset.
A Mavs gyakran betlizik a playoff-ban, és szerintem a Blazers veszélyes lesz rájuk nagyon.
A Lakers meg buuuuzik. 😀TheMileHighCity
Nem lennék biztos ebben az Afflalo KD-n védekezik dologban, de lesznek a meccseknek ilyen periódusai is, ezt elfogadom.
Amúgy nem értem, hogy a spursnek mért adtál 3 győzelmet.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezeket csak remélem. Mondjuk a Nuggets-ban vagyok a leginkább biztos, egyedül ez a sok sérülés bizonytalanít el, konkrétan legalább 6 játékosunk közel sem lesz százszázalékos állapotban az első meccsen, főleg Afflalo, akinek pont Durant-et kéne eltűntetnie. :/
A Grizzlies a második kedvenc csapatom, nyilván ők azért fognak hajtani, hogy fennállásuk során először nyerjenek egy PO-meccset.
A Mavs gyakran betlizik a playoff-ban, és szerintem a Blazers veszélyes lesz rájuk nagyon.
A Lakers meg buuuuzik. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nyugat (ahogy remélem 😀):

Spurs - Grizzlies 3-4
Lakers - Hornets 0-4
Mavs - Blazers 2-4
Thunder - Nuggets 1-4

Kelet, hagyjuk, D-League szint, az összes topcsapatukat 20+ pontokkal szoktuk alázni rosszabb napjainkon. 😛TheMileHighCity
1-4, hol élsz te? 😛Hurka
A Lakers söprés fel sem tűnt? 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nyugat (ahogy remélem 😀):

Spurs - Grizzlies 3-4
Lakers - Hornets 0-4
Mavs - Blazers 2-4
Thunder - Nuggets 1-4

Kelet, hagyjuk, D-League szint, az összes topcsapatukat 20+ pontokkal szoktuk alázni rosszabb napjainkon. 😛TheMileHighCity
1-4, hol élsz te? 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyugat (ahogy remélem 😀):

Spurs - Grizzlies 3-4
Lakers - Hornets 0-4
Mavs - Blazers 2-4
Thunder - Nuggets 1-4

Kelet, hagyjuk, D-League szint, az összes topcsapatukat 20+ pontokkal szoktuk alázni rosszabb napjainkon. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Tibi ez a Hawks upset ez mi?

El tudom képzelni hány Atlanta meccset néztél 2011-ben 😀Höri
Láttam vagy 2x felet 😊 De jó arcok.
és Horford > Howard 😛haromt
jó de a támadójátékuk kb annyira veszélyes mint a kispest 😛Höri
aki abból a seriesből képes végignézni az összes meccset, az egy mazochista őrült
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
42 perces PO beharangozó podcast Szaniszló Csabival és Tőrös Bazskával holnaptól hallgatható.Maka
Like. TPt nem tudtad beszervezni? 😊Escalade
telhetetlenség mi? 😊 ma sport1 behatórangozó 5kor.futok haza
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kibic tippjei:

BULLS- Pacers 4 - 1
HEAT- 76ers 4 - 0
MAGIC - Hawks 4 - 2,
CELTICS - Knicks 4 - 2

MAVERICKS - Blazers 4 - 3
SPURS - Grizzlies 4 - 2
LAKERS - Hornets 4 - 1
THUNDER - Nuggets 4 - 3

BULLS - Magic 4 - 2
Celtics - HEAT 3 - 4

Spurs - THUNDRER 3 - 4
LAKERS - Mavericks 4 - 3

BULLS- Heat 4 - 2
Lakers - THUNDER 3 - 4

BULLS- Thunder 4 - 2
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Jó, meggyőztél 😊
Akkor:
BULLS - Pacers 4-0
HEAT - Sixers 4-1
CELTICS - Knicks 4-2
MAGIC - Hawks 4-1

SPURS - Memphis 4-1
LAKERS - Hornets 4-0
Dallas - PORTLAND 3-4
THUNDER - Nuggets 4-3

BULLS - Magic 4-1
Heat - CELTICS 2-4

SPURS - Thunder 4-3
LAKERS - Portland 4-2

Bulls - CELTICS 3-4
Spurs - LAKERS 3-4

Celtics - LAKERS 2-4
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én is egyelőre (ha lehet) csak az első körre tippelnék, tovább nincs sok értelme, hiszen egy-egy sérülés mindent boríthat. Dub
nem mondod. 😛

csak mondom, hogy miután kialakultak a 2. kör párosításai, és utána betippeslz egy hibátlan kört, közel sem vagy akkora ász, mintha most telibevágod

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nah akkor:
CHI-IND 4-2
MIA-PHI 4-1
BOS-NY 4-2
ORL-ATL 4-2
SA-MEM 4-1
LAL-NO 4-2
DAL-POR 3-4
OKC-DEN 3-4
Ezután:
CHI-ORL 4-3
MIA-BOS 0-4 (!)
SA-POR 4-3
LAL-DEN 4-1
Majd:
CHI-BOS 3-4
SA-LAL 1-4
Final:
LAL-BOS 4-3 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Én is egyelőre (ha lehet) csak az első körre tippelnék, tovább nincs sok értelme, hiszen egy-egy sérülés mindent boríthat.
Bulls - Pacers 4-0
Heat - Sixers 4-1
Celtics - Knicks 4-2
Magic - Hawks 4-1

Spurs - Memphis 4-1
Lakers - Hornets 4-0
Dallas - Portland 3-4
Thunder - Nuggets 4-3
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
42 perces PO beharangozó podcast Szaniszló Csabival és Tőrös Bazskával holnaptól hallgatható.Maka
Like. TPt nem tudtad beszervezni? 😊

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bulls-Pacers:4-1
Heat-Sixers: 4-2
Celtics-Knicks:4-2
Magic-Hawks: 4-3
------------------
Spurs-Grizzlies:4-1
Lakers-Hornets: 4-2
Dallas-Portland:2-4
Thunder-Nuggets:4-3

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
42 perces PO beharangozó podcast Szaniszló Csabival és Tőrös Bazskával holnaptól hallgatható.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom