NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
ez a keret se lenne jobb nyugati 10. helynélHöri
de az már 5 hellyel jobb lenne mint most !!!

+ ha még a 3-4-5 pontos vereségek átfordulnának győzelembe........

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most látom hogy első a Bulls,meg 8 W zsinorban,nem szarral gurigáznak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A statisztikák szerint hogy a turbinába oszott ki Deron tizenöt gólpasszt, Rose csak kettőt? A Wizadrs ellen is McGee szedett le 12 pattanót, szemre Gibson akkor minimum negyvenet. Mindegy, lassan kezdjük feltalálni az irányító nélküli játékot. Ez a "szépsége" a defense first/inside-out csapatoknak. Nagyon kellene végig a hazai pálya, egy meglehetősen fakezű csapatnak a dobásai mégiscsak jobban behullanak a hazai gyűrűbe...... kicsivel jobban, néha azt kívánom, zsírozzák be azt a kib****tt labdát.

The Turkish Delight

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Szolid 20 trojkát szórt a Knicks :o


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
9-2
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@LTChargers: én egy jól védekező SF-et látnék szívesen a csapatban, míg García és Casspi jöhetne padról. Botrány ugyanis, ahogy védekezik ez a csapat, és ezen a poszton nem látom azt, hogy ki lehetne hosszú távon kezdő a jelenlegi keretből. Valamint én bízom Whiteside-ban is, szerintem Cousinsszal nagyon jó párost alkotnának idővel.

Jövőre valami olyat szeretnék, hogy: Evans/Udrih - Thornton/García - ???/Casspi - Cousins/Thompson - Dalembert/Whiteside.

@szaba: az addig oké, hogy lesz pár jó név FA-n, de vajon ki akar majd Anaheimbe jönni LA harmadik számú csapatához?Mikey
Ez a csapatkép nekem is tetszene. És akkor egy SF-PF(-C) drafttal (SF - Kawhi Leonard-SDSU? hogy kicsit haza beszéljek) már egy elég jó kis csapat lenne.

Az én jövő évi csapatom: Evans/Udrih - Thornton/Garcia/Taylor - új SF/Casspi - DMC/Thompson/új PF - Dalembert/Whiteside/ draft C
Csak bővítettem, nem különbözünk. Taylor helyett egyébként maradhat tőlem Pooh Jeter is, aki jó lehet ha bármi gond adódna irányító poszton.

Whiteside-nak egyébként nagyon kellene hogy Dalembert még legalább egy évet maradjon, mert tőle sokat tudna tanulni.LTChargers
ez a keret se lenne jobb nyugati 10. helynél

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
@LTChargers: én egy jól védekező SF-et látnék szívesen a csapatban, míg García és Casspi jöhetne padról. Botrány ugyanis, ahogy védekezik ez a csapat, és ezen a poszton nem látom azt, hogy ki lehetne hosszú távon kezdő a jelenlegi keretből. Valamint én bízom Whiteside-ban is, szerintem Cousinsszal nagyon jó párost alkotnának idővel.

Jövőre valami olyat szeretnék, hogy: Evans/Udrih - Thornton/García - ???/Casspi - Cousins/Thompson - Dalembert/Whiteside.

@szaba: az addig oké, hogy lesz pár jó név FA-n, de vajon ki akar majd Anaheimbe jönni LA harmadik számú csapatához?Mikey
Ez a csapatkép nekem is tetszene. És akkor egy SF-PF(-C) drafttal (SF - Kawhi Leonard-SDSU? hogy kicsit haza beszéljek) már egy elég jó kis csapat lenne.

Az én jövő évi csapatom: Evans/Udrih - Thornton/Garcia/Taylor - új SF/Casspi - DMC/Thompson/új PF - Dalembert/Whiteside/ draft C
Csak bővítettem, nem különbözünk. Taylor helyett egyébként maradhat tőlem Pooh Jeter is, aki jó lehet ha bármi gond adódna irányító poszton.

Whiteside-nak egyébként nagyon kellene hogy Dalembert még legalább egy évet maradjon, mert tőle sokat tudna tanulni.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ez a Brooks nagy zsugás a Sunsban. 😕 Ismét egy jó csere a Suns FO-tól.zinedine5
Ne írd még le, egyelőre csak a két Rox meccsen volt siralmas. Egy évvel idősebb csak Dragicnál, hozzá képest meg upgrade, a Magic picket meg aztán marhára sajnálom... 😊

McGee tripla-duplája mindenkinek megvolt? A srác 9 pontnál, 12 pattanónál és 12 blokknál 4 percen keresztül vért pisált. Aztán a tömése után úgy ünnepelt, mint akit most iktattak be a Hall of Fame-be.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
@LTChargers: én egy jól védekező SF-et látnék szívesen a csapatban, míg García és Casspi jöhetne padról. Botrány ugyanis, ahogy védekezik ez a csapat, és ezen a poszton nem látom azt, hogy ki lehetne hosszú távon kezdő a jelenlegi keretből. Valamint én bízom Whiteside-ban is, szerintem Cousinsszal nagyon jó párost alkotnának idővel.

Jövőre valami olyat szeretnék, hogy: Evans/Udrih - Thornton/García - ???/Casspi - Cousins/Thompson - Dalembert/Whiteside.

@szaba: az addig oké, hogy lesz pár jó név FA-n, de vajon ki akar majd Anaheimbe jönni LA harmadik számú csapatához?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Végre egy jónak látszó trade Petrie-től.Mikey
Nagyon megérte szerintem is.
Már csak arra leszek kíváncsi mit alkotnak majd Evans-el együtt ??

Jövőre egy Evans-Thornton-Garcia/Casspi-Cousins-Dalembert ötössel lenne a legjobb kezdeni a szezont. Vagy ha Dalembert elmegy akkor Cousins a C és valaki kell mellé (draft/FA)LTChargers
PF lesz pár jó név FA-n.

Hánszb'ro viszont megint darált, valakit nagyon utálhat NY-ban 😀 Ellenben Danny-G eladását megfontolnám a Pacers helyében. Tyler sztem simán fel tud nőni a leader-szerephez, ez sztem Grangernek kevésbé jött össze.
több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Végre egy jónak látszó trade Petrie-től.Mikey
Nagyon megérte szerintem is.
Már csak arra leszek kíváncsi mit alkotnak majd Evans-el együtt ??

Jövőre egy Evans-Thornton-Garcia/Casspi-Cousins-Dalembert ötössel lenne a legjobb kezdeni a szezont. Vagy ha Dalembert elmegy akkor Cousins a C és valaki kell mellé (draft/FA)

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Végre egy jónak látszó trade Petrie-től.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a legjobb deadline trade egyértelműen Marcus Thornton megszerzése volt 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
eaglesmcnabb kolléga, hogy tetszett az esti mérkőzés? 😊kristof
Szerencsémre nem láttam 😀 Úgy érzem Revansot vettetek a múltkoriért 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
eaglesmcnabb kolléga, hogy tetszett az esti mérkőzés? 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mi lenne ha nem vuja lenne a kezdő SF. atyauristen 😊
deron komolyan gondolja h a PO megoldható, de ha az megtörténik, összehugyozom magam az biztosa.kacsa
ahhoz azért kell az is, hogy a Pacers és a Bobcats is sorra veszítse a meccseit, ami persze nem megoldhatatlan, de jelenleg sztem olyan 10% a Nets esélye a bejutásra
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mi lenne ha nem vuja lenne a kezdő SF. atyauristen 😊
deron komolyan gondolja h a PO megoldható, de ha az megtörténik, összehugyozom magam az biztos
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Ez a Brooks nagy zsugás a Sunsban. 😕 Ismét egy jó csere a Suns FO-tól.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
5szaba
Irány a PO
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
5
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
megszakadt Love sorozata egyébként
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Természetesen győzött a Pacers a Knicks otthonában. Hehe. De ettől függetlenül a véleményem nem változott, Grangert nem nevezték, de nem mondták. A védekezésük már hasonlított ahhoz, amit az év elején láthattunk. Bobcats, vagy Pacers, avagy ki a legmagasabb törpe.

Szerencse, hogy a Magicet a GSW elleni meccsük után nem fikáztam (ők is megérnének egy misét, amíg Curry-Ellis a hátvédsor, a büdös életbe nem viszik semmire, aki csak ennek a meccsnek látta a végjátékát, az tudja miről beszélek), bár a Suns tartalék leverése elvileg idegenben se okozhat sok gondot. A Sixers pedig leveri a Bostont (ahol Kristic és Green volt a két legjobb, nem rajtuk múlott), aztán tükörsimán kikap a csutkaszar Buckstól. Voltak nagyon jó meccsek a hétvégén, pedig néhány csapat már az alapszakasz végét várja.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Bucks = Serdülő C

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hánszb'ró viszont eddig egész jól nyomja kezdő PF-ként. Azért az elég komoly volt, mikor Charlotte-ban ő kapta a standing ovation-t nemrég 😛 Amúgy meg 4W zsinórban rulz, Deronless is jók voltunk. 😛 Jó lesz ez a Nets, okosan kell megcsinálni a következő szezont, és egy 50%-ra jók lehetünk. 😛 Hump meg maradjon, akár drágán is. :cool:
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bobcats átvette a 8. helyezést Keleten, és szerintem meg is fogja tartani. Pedig amit a vezetőség művel, az kritikán aluli (Thomas, Kwame Brown, Matt Carrol, ők keresik a nagy lóvét, Hendersont az első adandó alkalommal, vagyis mihelyst pénzt akar elcserélik). De Jackson személyében van egy vezér a pályán, és Silas remekül összefogja a társaságot. A Pacers rendesen ráfaragott Grangerrel, ha a csapat legjobb játékosa szarik az egészre, akkor senki nem teszi oda magát. Egyelőre teljesen kilátástalannak tűnnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson