NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Ez a Brooks nagy zsugás a Sunsban. 😕 Ismét egy jó csere a Suns FO-tól.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
5szaba
Irány a PO
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
5
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
megszakadt Love sorozata egyébként
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Természetesen győzött a Pacers a Knicks otthonában. Hehe. De ettől függetlenül a véleményem nem változott, Grangert nem nevezték, de nem mondták. A védekezésük már hasonlított ahhoz, amit az év elején láthattunk. Bobcats, vagy Pacers, avagy ki a legmagasabb törpe.

Szerencse, hogy a Magicet a GSW elleni meccsük után nem fikáztam (ők is megérnének egy misét, amíg Curry-Ellis a hátvédsor, a büdös életbe nem viszik semmire, aki csak ennek a meccsnek látta a végjátékát, az tudja miről beszélek), bár a Suns tartalék leverése elvileg idegenben se okozhat sok gondot. A Sixers pedig leveri a Bostont (ahol Kristic és Green volt a két legjobb, nem rajtuk múlott), aztán tükörsimán kikap a csutkaszar Buckstól. Voltak nagyon jó meccsek a hétvégén, pedig néhány csapat már az alapszakasz végét várja.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Bucks = Serdülő C

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hánszb'ró viszont eddig egész jól nyomja kezdő PF-ként. Azért az elég komoly volt, mikor Charlotte-ban ő kapta a standing ovation-t nemrég 😛 Amúgy meg 4W zsinórban rulz, Deronless is jók voltunk. 😛 Jó lesz ez a Nets, okosan kell megcsinálni a következő szezont, és egy 50%-ra jók lehetünk. 😛 Hump meg maradjon, akár drágán is. :cool:
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bobcats átvette a 8. helyezést Keleten, és szerintem meg is fogja tartani. Pedig amit a vezetőség művel, az kritikán aluli (Thomas, Kwame Brown, Matt Carrol, ők keresik a nagy lóvét, Hendersont az első adandó alkalommal, vagyis mihelyst pénzt akar elcserélik). De Jackson személyében van egy vezér a pályán, és Silas remekül összefogja a társaságot. A Pacers rendesen ráfaragott Grangerrel, ha a csapat legjobb játékosa szarik az egészre, akkor senki nem teszi oda magát. Egyelőre teljesen kilátástalannak tűnnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elég erős Mavs sorsolása, így gyors ránézésre, bár azért 5 meccses hátrány már nagyon soknak tűnik, még a Lakers 4.5-es előnye is. Én kevesebbnek gondoltam a különbséget 2-3-4 helyek között. Így akkor nagyon úgy érzem, csak az a kérdés, hogy esetleg betudjuk-e fogni mi Hurka csapatát, vagy valaki fellép 5.-nek a Hornets-Blazers duóból.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Dallas-nak örülnék, ha már fellép OKC 3. helyre (mert sztem LAL lesz 2.), ők úgyis mindig kipukkadnak PO-ra 😀Deny
na azt viszont nem tudom elképzelni, hogy megelőzzük a Dallast, valahogy a Lakersnek kéne romlania, most Kobe úgyis lesérült
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dallas-nak örülnék, ha már fellép OKC 3. helyre (mert sztem LAL lesz 2.), ők úgyis mindig kipukkadnak PO-ra 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Azért Birdman is második negyedben, első végén fénykorát idézte, egyhuzamban asszem 3 2+1-e volt, meg az alley-block.
Nagyon szerethető lett ez az új Nuggets, pedig sokáig nem akartam, hogy Kármeló elmenjen. Lassan már a hazai pályáért lehet küzdeni!Deny
mint Thunder drukker, és mint kívülálló is azt mondom, hogy sztem mi leszünk a 4-ek, elég könnyű a hátralevő schedule nekünkHurka
Ennyire igazából nem néztem meg, csak a mérlegekre néztem rá. De igazából ez max csak hazai pálya miatt számít, jelenleg nagyon OKC-DEN tűnik első körnek, vagy így, vagy úgy.Deny
amit én nem akarok, mert szimpatikus lett nekem is így a Nuggets, akkor már valahogy meg kéne szerezni a 3. helyet, és játszani mondjuk a Hornetsal 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ennyire igazából nem néztem meg, csak a mérlegekre néztem rá. De igazából ez max csak hazai pálya miatt számít, jelenleg nagyon OKC-DEN tűnik első körnek, vagy így, vagy úgy.Deny
Nekünk is könnyű a program, most még lesz egy bivaly négy meccses road trip, utána már szinte csak .500 alattiakkal fogunk játszani. Szerintem nagyobb lendületben vagyunk, és meglesz a negyedik hely, bár én igazából a lákerszt szeretném az első körbe, mielőtt más kiejti őket. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most a Pistons ment haza egy 30assal.
Nené biztos hogy a liga 5 legalúlértékeltebb játékosában van. Egy állat.
JR bírta most Afflalo nélkül is.

Fulladj a pénzedbe és a celebkedésbe Meloharomt
Azért Birdman is második negyedben, első végén fénykorát idézte, egyhuzamban asszem 3 2+1-e volt, meg az alley-block.
Nagyon szerethető lett ez az új Nuggets, pedig sokáig nem akartam, hogy Kármeló elmenjen. Lassan már a hazai pályáért lehet küzdeni!Deny
mint Thunder drukker, és mint kívülálló is azt mondom, hogy sztem mi leszünk a 4-ek, elég könnyű a hátralevő schedule nekünkHurka
Ennyire igazából nem néztem meg, csak a mérlegekre néztem rá. De igazából ez max csak hazai pálya miatt számít, jelenleg nagyon OKC-DEN tűnik első körnek, vagy így, vagy úgy.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Most a Pistons ment haza egy 30assal.
Nené biztos hogy a liga 5 legalúlértékeltebb játékosában van. Egy állat.
JR bírta most Afflalo nélkül is.

Fulladj a pénzedbe és a celebkedésbe Meloharomt
Azért Birdman is második negyedben, első végén fénykorát idézte, egyhuzamban asszem 3 2+1-e volt, meg az alley-block.
Nagyon szerethető lett ez az új Nuggets, pedig sokáig nem akartam, hogy Kármeló elmenjen. Lassan már a hazai pályáért lehet küzdeni!Deny
mint Thunder drukker, és mint kívülálló is azt mondom, hogy sztem mi leszünk a 4-ek, elég könnyű a hátralevő schedule nekünk
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most a Pistons ment haza egy 30assal.
Nené biztos hogy a liga 5 legalúlértékeltebb játékosában van. Egy állat.
JR bírta most Afflalo nélkül is.

Fulladj a pénzedbe és a celebkedésbe Meloharomt
Azért Birdman is második negyedben, első végén fénykorát idézte, egyhuzamban asszem 3 2+1-e volt, meg az alley-block.
Nagyon szerethető lett ez az új Nuggets, pedig sokáig nem akartam, hogy Kármeló elmenjen. Lassan már a hazai pályáért lehet küzdeni!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most a Pistons ment haza egy 30assal.
Nené biztos hogy a liga 5 legalúlértékeltebb játékosában van. Egy állat.
JR bírta most Afflalo nélkül is.

Fulladj a pénzedbe és a celebkedésbe Melo
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TP ma is sziporkázott a Miami-Los Angeles meccsen
"...ölbe is venné(a Lakers GMje) és simogatná a fejét ha nem lenne 130 kiló(Bynum)"Cowboykarcsi
És mint ma kiderült még azt is tudja ki az az Alekosz! 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
TP ma is sziporkázott a Miami-Los Angeles meccsen
"...ölbe is venné(a Lakers GMje) és simogatná a fejét ha nem lenne 130 kiló(Bynum)"

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Én továbbra sem tudom megérteni ezen kijelentéseket. Azért ez a csapat közel sem játszik annyira katasztrófálisan mint sokat leírják. Vannak gondok nem klappol minden de hát aki azt várta hogy hipphopp legjobb csapat lesznek az nem ért az NBAhez(no offense ).
Azt meg hogy rájátszában esélyük se lesz amikor 2 olyan ember van aki egyedül vitte a csapatát a döntőig majd az egyik ott nyert a másik kikapott hát nem tudom én ilyet leírni se mernék. Nem ők a legnagyobb esélyesek de ez a Heat nem fogja könnyen adni magát és meglepődnék ha a Bulls és a Celticsen kívül keletről valaki megnehezítené a dolgát.Toca
Ezt ők várták saját meguktól, és ezt támogatták ESPN szakértők, szóval érthető a szurkolók csalódottsága, még akkor is, ha szerintem is teljes marhaság. A Kelet a bostoni troja érkezéséig gyakorlatilag töküres volt, dominált a Pistons, aztán annyi, de a Heat se tud sokat összerakni a rájátszásban, mióta bajnoki címet nyertek, és James se döntőzött többet (az ilyeneknek tudom, nincs értelme, de ha nem Saunders a pistons edzője, akkor nem nyerték volna meg azt a párharcot, de tökmindegy). Szóval nem olyan egyszerű ez az egyedül viszem a csapatot a döntőig. Most nem adottak ehhez a körülmények. A Magicet se írnám még le, ha Arenas, Richardson, akár Redick kifog egy olyan napot, ők bárki ellen felkarcolnak a táblára 30 pontot, az meg eldönthet egy párharcot. És tudom, hogy szokás szerint most megint a Heatről szól, mrt tavaly karácsony óta újra meccset ynertek, de a Knicks igencsak jó formában van, elég kemény volt a sorsolásuk, Billups nélkül, és jól vették az akadályokat. Ha hat meccsen kivernék a Heatet, személy szerint nem lennék meglepve. Végre-valahára van hat csapat Keleten. Közben a Bulls "fantasztikus" negyvenvalahány győzelemmel megnyerte a csoportot 20 meccse a szezon vége előtt. Hát igen, a többi gárda még mindig egy nagy rakás.......füligjimmy
Kicsit félreértettél , nem azt várom hogy geyedül vigyék csak amíg 2 ilyen ember és mellettük még Bosh is a csapatban van előre leírni őket fatális baromság az hogy ők maguktól mit várnak, hát bajnoki címet triviális. Igen a Knicks még fekete lő nekem is nagyon bírom őket ,remélem elkerülik a Heatet. Viszont Boston ,ORlando duótól én kevésbé félek ,aztán majd kiderül. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pff. kissé beleszaladt a késbe a Suns 😊

A Digó mennyit játszott mióta itt van? fél meccset? Tényleg hatalmas szerzemény volt. Érdekes módon a nem olaszok simán játszanak sérülésekkel, de ő kezelteti magát. Igazi olasz küzdőszellem.haromt
jöjjön vissza azonnal

sírva nézem a meccseket mióta anthony cartert megszereztük

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én továbbra sem tudom megérteni ezen kijelentéseket. Azért ez a csapat közel sem játszik annyira katasztrófálisan mint sokat leírják. Vannak gondok nem klappol minden de hát aki azt várta hogy hipphopp legjobb csapat lesznek az nem ért az NBAhez(no offense ).
Azt meg hogy rájátszában esélyük se lesz amikor 2 olyan ember van aki egyedül vitte a csapatát a döntőig majd az egyik ott nyert a másik kikapott hát nem tudom én ilyet leírni se mernék. Nem ők a legnagyobb esélyesek de ez a Heat nem fogja könnyen adni magát és meglepődnék ha a Bulls és a Celticsen kívül keletről valaki megnehezítené a dolgát.Toca
Ezt ők várták saját meguktól, és ezt támogatták ESPN szakértők, szóval érthető a szurkolók csalódottsága, még akkor is, ha szerintem is teljes marhaság. A Kelet a bostoni troja érkezéséig gyakorlatilag töküres volt, dominált a Pistons, aztán annyi, de a Heat se tud sokat összerakni a rájátszásban, mióta bajnoki címet nyertek, és James se döntőzött többet (az ilyeneknek tudom, nincs értelme, de ha nem Saunders a pistons edzője, akkor nem nyerték volna meg azt a párharcot, de tökmindegy). Szóval nem olyan egyszerű ez az egyedül viszem a csapatot a döntőig. Most nem adottak ehhez a körülmények. A Magicet se írnám még le, ha Arenas, Richardson, akár Redick kifog egy olyan napot, ők bárki ellen felkarcolnak a táblára 30 pontot, az meg eldönthet egy párharcot. És tudom, hogy szokás szerint most megint a Heatről szól, mrt tavaly karácsony óta újra meccset ynertek, de a Knicks igencsak jó formában van, elég kemény volt a sorsolásuk, Billups nélkül, és jól vették az akadályokat. Ha hat meccsen kivernék a Heatet, személy szerint nem lennék meglepve. Végre-valahára van hat csapat Keleten. Közben a Bulls "fantasztikus" negyvenvalahány győzelemmel megnyerte a csoportot 20 meccse a szezon vége előtt. Hát igen, a többi gárda még mindig egy nagy rakás.......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most h Chalmers meg Miller is hozzátett vmit a trió játékához persze h nyerünk
kár h POban semmire nem fogunk jutni :rolleyes:kristof
Én továbbra sem tudom megérteni ezen kijelentéseket. Azért ez a csapat közel sem játszik annyira katasztrófálisan mint sokat leírják. Vannak gondok nem klappol minden de hát aki azt várta hogy hipphopp legjobb csapat lesznek az nem ért az NBAhez(no offense ).
Azt meg hogy rájátszában esélyük se lesz amikor 2 olyan ember van aki egyedül vitte a csapatát a döntőig majd az egyik ott nyert a másik kikapott hát nem tudom én ilyet leírni se mernék. Nem ők a legnagyobb esélyesek de ez a Heat nem fogja könnyen adni magát és meglepődnék ha a Bulls és a Celticsen kívül keletről valaki megnehezítené a dolgát.Toca
de pont ez az h a Bulls és a Celtics ellen 0-6al állunk de ha idevesszük a Knickset meg az Orlandot akkor is csak 2-8 és a 8 L-ből egyik sem olyan volt h mákja volt az ellenfélnek, egyszerűen a Wade James duó nem bír ennyit mivel a csapatból csak Bosh és elvétve Miller v Chalmers és nagyritkán Ilgaluskas tud segíteni. azt meg pont feletted írták h ugyan egyedül mindketten vittek már csapatot a döntőbe, de még közel sincsenek annyira egymáshoz szokva h akarva-akaratlanul ne nehezítsék a másik játékát.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
most h Chalmers meg Miller is hozzátett vmit a trió játékához persze h nyerünk
kár h POban semmire nem fogunk jutni :rolleyes:kristof
Én továbbra sem tudom megérteni ezen kijelentéseket. Azért ez a csapat közel sem játszik annyira katasztrófálisan mint sokat leírják. Vannak gondok nem klappol minden de hát aki azt várta hogy hipphopp legjobb csapat lesznek az nem ért az NBAhez(no offense ).
Azt meg hogy rájátszában esélyük se lesz amikor 2 olyan ember van aki egyedül vitte a csapatát a döntőig majd az egyik ott nyert a másik kikapott hát nem tudom én ilyet leírni se mernék. Nem ők a legnagyobb esélyesek de ez a Heat nem fogja könnyen adni magát és meglepődnék ha a Bulls és a Celticsen kívül keletről valaki megnehezítené a dolgát.
több mint 13 éve
gsn 3 548
A New York Knicks jegyárai átlagosan 49 %-kal emelkednek a következő szezonra. Hihetetlen szám. Az MSG felújítása a fő indok, amelynek majd 1 milliárd dollár lesz a költsége.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness