NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=SwfSwsOzZtM&feature=related
Nash azért nem unatkozik 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.Dzsokijuing
Veetle Zeus Hd még megy,szokásos jó minőség...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.Dzsokijuing
http://www.atdhe.fm/

Válaszd ki a basketballt majd, a minőséget viszont nem garantálom.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Milyen jó minőségi streamen lehet nézni a meccseket? A veetle még működik vagy azt is berohasztották? Előre is kösz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
öcsém, másfél negyeden keresztül gálázunk, már 26-al is mentünk, errefel azért visszahoztuk a Nuggetset, de azért még mindig 15 pont az előny szerencsére 😊 Ha innen elbukjuk, nem érdemlünk semmit
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Portlandban elképesztő, hogy nincs egy tartalék magasember sem, ja igen Batumot ráállítják Now-ra, McMillan monnnyon le.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Szegény New Yrokiakat azért sajálom. Két meccsen úgy kikapni hogy 11 illetve 13 mp-vel a vége előtt még vezettek. Remélem otthon fognak 2 meccset és akkro még bármi lehet.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Eddig egész jól áll a Dallas...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Bogut kb a blokkjai miatt kapta a szavazatokat. Én mondjuk vezetnék olyan statot, hogy adott emberről milyen %-ban dobál az ellenfél, mennyi TO-t csinál mellette, stb.

Vki írta, hogy Rose nem pontgépeknek osztogat, és ezért kevesebb az assistja. Kérdem én, Paul milyen pontgépnek osztogat? Deron? Lopez a maga 20 ppg-jével a legjobb pontszerzőnk, azok fele büntiből, vagy saját move-ból jön, ha nem több. Egyedül Rondo körül vannak nagy nevek az elit irányítók közül, a többiek elitet csinálnak a csapattársakból.szaba
Én írtam, és ezzel leginkább arra gondoltam, hogy ha Bogans helyett valaki értelmes lenne SG poszton. Azt is figyelembe kell venni, hogy Deng inkább magának játsza ki a befejezést, nem igényel különösebb előkészítést. Noah és Boozer
meg elég fakezű lett. All in all nincs megfelelő befejező ember neki. Ezért kell Rose-nak többet vállalni. Ergó:több ppg kevesebb apg.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bogut kb a blokkjai miatt kapta a szavazatokat. Én mondjuk vezetnék olyan statot, hogy adott emberről milyen %-ban dobál az ellenfél, mennyi TO-t csinál mellette, stb.

Vki írta, hogy Rose nem pontgépeknek osztogat, és ezért kevesebb az assistja. Kérdem én, Paul milyen pontgépnek osztogat? Deron? Lopez a maga 20 ppg-jével a legjobb pontszerzőnk, azok fele büntiből, vagy saját move-ból jön, ha nem több. Egyedül Rondo körül vannak nagy nevek az elit irányítók közül, a többiek elitet csinálnak a csapattársakból.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Ezt így ebben a sorrendben hogyan gondolják, azért nem tudom. Iguodala sokkal jobb, mint Tony Allen, Bogut jelölését inkább viccnek érzem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na végre az NBA-ben is lekezdődött a rájátszás.
Úgy tűnik a Bulls-nak és Heat-nek nem okoz gondot a sorol ellenfél, de nyugaton máris párosításborulás van.
Finoman fogalmazva sem kezdett jól sem a Lakers, sem a Spurs.
Bryant megszórta magát, de Gasol és Fisher kezdőben gyenge volt. Odom és Brown is többet tettek be. Legközelebb Odom kezd szerintem.
A Spurs-nál a dobószázalék és a 3 pontos százalék is gyenge volt, Parker is csak a büntetőket szórta viszonylag jól, mezőnyből 4-16 (!). Ez nem rá jellemző.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.empty taxi
Azért ő nem egy puhány srác,overratednek védekezésben nem nevezném,meg lehet nézni a dallast most hogy védekeznek Chandlerrel a palánk alatt,nagyon sokat számít...CP3 nagyon sírt mikor őt eltradelték,és nem csak az alley oopok miatt.Center iszonyat hiányposzt Nba-ben manapság ezért az ára nagyon sok.anfernee
Egyébként is zseniális videó de javaslom az uccsó playt megnézni a témával kapcs
http://www.youtube.com/watch?v=IaV76v8ttYc


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.empty taxi
Azért ő nem egy puhány srác,overratednek védekezésben nem nevezném,meg lehet nézni a dallast most hogy védekeznek Chandlerrel a palánk alatt,nagyon sokat számít...CP3 nagyon sírt mikor őt eltradelték,és nem csak az alley oopok miatt.Center iszonyat hiányposzt Nba-ben manapság ezért az ára nagyon sok.anfernee
hogy kiért sírt CP3, az szakmai szempontból azért nem mindig döntő, 3 éve elmondta a fél Hornets-ről, hogy a pályáját velük akarja végigjátszani. ha abból a magból valakit elcserélnek vagy elengednek, akkor rögtön csipog.
Chandler jó rendszerben nagyon hasznos tud lenni, jó zárásokat ad, behúzza a jó átadásokat, tépi a ribiket. Viszont a termetéhez és a rúgóihoz képest lehetne jobb blokkoló, fos büntetőző, nulla tempó, elenyésző centermozdulatok, nagyon gyakran küzd PF-gondokkal, és valóban hajlamos a sérülésekre

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.a.kacsa
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.empty taxi
Azért ő nem egy puhány srác,overratednek védekezésben nem nevezném,meg lehet nézni a dallast most hogy védekeznek Chandlerrel a palánk alatt,nagyon sokat számít...CP3 nagyon sírt mikor őt eltradelték,és nem csak az alley oopok miatt.Center iszonyat hiányposzt Nba-ben manapság ezért az ára nagyon sok.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Chandlerrel kapcsolatban a legnagyobb kérdés azután a fergeteges 2007-08-as kampány után a sérülékenysége volt. Ha egészséges, kiváló role player, de akkoriban bajlódott mindenféle nyavalyával, anno a Thunder egyszer vissza is dobta a Hornetsnek egy nagylábujjsérülés miatt, még 2009 februárjában.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Chandler támadásban viszonylag fogalmatlan.
Amúgy érdekes, hogy 2008-ban nálunk az ideinél mindenben jobb vagy azonos statot hozott (oké, több percet is játszott) és kapott 10 pontot összesen a DPOY-on, most meg 70-t.

Okafornak nagyobb volt a szerződése, viszont az első éveiben kevesebbet keresett, ami nekünk kritikus volt a luxusadó miatt.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?Cowboykarcsi
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.a.kacsa
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.Cowboykarcsi
Szvsz azért overrated védő, támadásban meg igazából az intelligenciájából él, a keze azért nem világverő és nem is egy kemény gyerek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
üzleti okokból asszem.okeafor olcsóbban volt. de ez nem biztos
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?Cowboykarcsi
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.a.kacsa
Akkor viszont szerintem jogtalanul kevés figyelmet kap,legalábbis szerintem,hogyha - ezek szerint - kb top 5 védő és támadásban sem egy elveszett gyerek.Nem is értettem mondjuk anno hogy miért engedte el a Hornets,főleg hogy olyan jól megértették egymást Paul-al.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?Cowboykarcsi
ja nagjyából. ilyenkor sajnálom h nem emlékszem grant hillre amikor csak 30 volt. szívesen elnézegettem volna.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)iktriad
Korántsem vágom annyira az NBAt ezért lehet én vagyok a hülye,de Chandler tényleg ennyire jó védő lenne?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
D.Rose igenis TOP 5 pg. Számoljátok azt hozzá, hogy ugyebár nem olyan gólgépeknek osztogat mint Wade v. Kobe a maguk SG posztján. Ha csak 6 pontot csoportosítunk át az SG posztra, amiből 4-et Rose zsugáz oda, akkor minnyá 19 ppg 10 apg. (már ha valaki a statok alapján ítéli meg a PG posztot). Jelenleg nincs megfelelő SG a Bullsnál, ezért kell többet vállalni Rose-nak. Sajnos mondjuk ennek hamarosan következményei is lesznek, mivel neki sincsenek gumiból a csontjai. 😕 Egyébként szerény véleményem szerint, ha idén nem lesz MVP, akkor nincs igazság a földön.
akike
ha Rose top5 PG, akkor LeBron is.
Egyik se az. Aki jó irányítónak, az nem csak ast/g-ben jó, hanem ast/to-ban is. Majd ha utóbbiban valaha 3 felett lesz, akkor térjünk vissza a témára.atapapa
egyetértek

Második is behúzva, pedig rengeteg labdát adott el a Bulls 21 a csapattól, Rose-tól 6. Viszont most nem jöttek a könnyű kosarak a Pacersnek, mármint a körte tetejéről eldobom tempó (ugye Psyho 😊). És persze Collison sérülése is kellett, bár Ford (bazzeg a büféből vágta be a 3. negyed végén 😊) és Price sem játszott rosszul.
Jah és úgy tűnik (kopp, kopp, kopp) Boozer is elkezdi a rájátszást pár év után egy sima 17 pont 16 pattanós meccset hozott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
D.Rose igenis TOP 5 pg. Számoljátok azt hozzá, hogy ugyebár nem olyan gólgépeknek osztogat mint Wade v. Kobe a maguk SG posztján. Ha csak 6 pontot csoportosítunk át az SG posztra, amiből 4-et Rose zsugáz oda, akkor minnyá 19 ppg 10 apg. (már ha valaki a statok alapján ítéli meg a PG posztot). Jelenleg nincs megfelelő SG a Bullsnál, ezért kell többet vállalni Rose-nak. Sajnos mondjuk ennek hamarosan következményei is lesznek, mivel neki sincsenek gumiból a csontjai. 😕 Egyébként szerény véleményem szerint, ha idén nem lesz MVP, akkor nincs igazság a földön.
akike
ha Rose top5 PG, akkor LeBron is.
Egyik se az. Aki jó irányítónak, az nem csak ast/g-ben jó, hanem ast/to-ban is. Majd ha utóbbiban valaha 3 felett lesz, akkor térjünk vissza a témára.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime az első 10 a DPOY szavazáson. (pont 1.-2.-3. helyek). Grant Hill a maga 38 és fél évével a legjobb SF lett ebben a kategóriában!

Dwight Howard (585, 114-5-0)
Kevin Garnett (77, 1-20-12)
Tyson Chandler (70, 0-20-10)
Tony Allen (53, 0-12-17)
Rajon Rondo (45, 0-14-3)
Andrew Bogut (32, 0-6-14)
Grant Hill (30, 1-7-4)
Andre Iguodala (29, 0-5-14)
LeBron James (25, 0-7-4)
Luol Deng (24, 0-5-9)