NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Shaq visszavonult 😕 Byebye Diesel

egyébként meg a mai meccsről annyit, hogy a miaminak is fel kell mutatnia majd vmi fejlődést, mert h még egyszer nem fog ilyen rosszul támadni a mavs az hótziher
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszták Kuestert a Pistonstól.
Végre.Bazzani
Állítólag Mike Brown szeretné maga mellé assistant coachnak. Na az még egy komoly páros lenne. 😀 Nem tudom, a Lakersnél úgy döntöttek, hogy összeszedik a liga összes idiótáját ?Dub
Ja olvastam én is, döbbenet.
Vicc,hogy egyetlen esetleges jelöltet sem olvastam a Pistons padra,pedig ilyenkor már repkedni szoktak a nevek.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Kibaszták Kuestert a Pistonstól.
Végre.Bazzani
Állítólag Mike Brown szeretné maga mellé assistant coachnak. Na az még egy komoly páros lenne. 😀 Nem tudom, a Lakersnél úgy döntöttek, hogy összeszedik a liga összes idiótáját ?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszták Kuestert a Pistonstól.
Végre.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nekem is először Reggie jutott az eszembe...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem a Sac miatt gondoltam reggiere hanem a gyűrűérdemlés miatt.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
de a 2002es csapatnak a kozeleben nem jart kb
bibby-dc-stoja-webber-divac
padon : bobby jackson, gerald wallace, hedo turkoglu, lawrence funderburke, scot pollard
plusz a futottak meg. neked hova sikerult ide bekepzelned brad millert ?Fake
mivel nem voltam a fanjuk ezért nekem csak annyi volt a fejemben, hogy akkortájt ott játszott.Zsoca
gratulalok. mielott itt a boldolt reszt begepelted vna azzal az attituddel amilyennel, szted nagyjabol hany alkalmad lett vna utananezni h nem beszelsz-e veletlensegbol faszsagot ?
mellesleg en abban a szeriaban is kobenak szurkoltam de a 2002es sacramento felsorolasa 10 emberig meg mindig megy bar en azert leellenoriztem magamat mielott posztoltam 😀Fake
nyilván azért nem ellenőriztem, mert nem tudtam hogy faszságot írtam. vmiért nekem ő is nagyon megmaradt.
a Sacramento-Miller kapcsolatból Reggie-re asszociálni fail volt a szememben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te vagy a nyertes.
csupán 6-7 szezont húzott le ott...Zsoca
de a 2002es csapatnak a kozeleben nem jart kb
bibby-dc-stoja-webber-divac
padon : bobby jackson, gerald wallace, hedo turkoglu, lawrence funderburke, scot pollard
plusz a futottak meg. neked hova sikerult ide bekepzelned brad millert ?Fake
mivel nem voltam a fanjuk ezért nekem csak annyi volt a fejemben, hogy akkortájt ott játszott.Zsoca
gratulalok. mielott itt a boldolt reszt begepelted vna azzal az attituddel amilyennel, szted nagyjabol hany alkalmad lett vna utananezni h nem beszelsz-e veletlensegbol faszsagot ?
mellesleg en abban a szeriaban is kobenak szurkoltam de a 2002es sacramento felsorolasa 10 emberig meg mindig megy bar en azert leellenoriztem magamat mielott posztoltam 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Szvsz Brad.empty taxi
te vagy a nyertes.
csupán 6-7 szezont húzott le ott...Zsoca
de a 2002es csapatnak a kozeleben nem jart kb
bibby-dc-stoja-webber-divac
padon : bobby jackson, gerald wallace, hedo turkoglu, lawrence funderburke, scot pollard
plusz a futottak meg. neked hova sikerult ide bekepzelned brad millert ?Fake
mivel nem voltam a fanjuk ezért nekem csak annyi volt a fejemben, hogy akkortájt ott játszott.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szvsz Brad.empty taxi
te vagy a nyertes.
csupán 6-7 szezont húzott le ott...Zsoca
de a 2002es csapatnak a kozeleben nem jart kb
bibby-dc-stoja-webber-divac
padon : bobby jackson, gerald wallace, hedo turkoglu, lawrence funderburke, scot pollard
plusz a futottak meg. neked hova sikerult ide bekepzelned brad millert ?
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Szvsz Brad.empty taxi
te vagy a nyertes.
csupán 6-7 szezont húzott le ott...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ennek a párharcnak szerintem inkább Wade lesz a nyerő embere. Ne feledjük azért Lebronon Marion fog védekezni ami szerintem azért fog látszani . De wadere nincs embere a Mavsnek Toca
Kidd megoldja. Kobet is megoldotta.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Szvsz Brad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Reggie? Bár nem tudom hogy jönne ide.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Bibby gyorsan igazoljon át a Dallasba, és nyerjék meg
ő is nagyon megérdemelné, de nem a HeatbenHurka
Ez az egyetlen ok, amivel majd vigasztalni tudom magam, ha a Heat nyerne...Igor
ja. kerüljön még elő christie, webber meg miller.. 😊 bibbynél 20 játékos előbb megérdemelné azt a gyűrűt.Zsoca
ja, sztem is.. nem értem, miről beszélsz, az a 2002-es Kings összes tagja megérdemelne egy gyűrűt, és nekem mindig is Bibby volt a kedvenc játékosom. Bocsánat, hogy azt szeretném, hogy azért legyen neki is egy győzelme
milyen Miller?
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Bibby gyorsan igazoljon át a Dallasba, és nyerjék meg
ő is nagyon megérdemelné, de nem a HeatbenHurka
Ez az egyetlen ok, amivel majd vigasztalni tudom magam, ha a Heat nyerne...Igor
ja. kerüljön még elő christie, webber meg miller.. 😊 bibbynél 20 játékos előbb megérdemelné azt a gyűrűt.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://pool.blog.nepsport.hu/files/king_james001.jpg
😀 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bibby gyorsan igazoljon át a Dallasba, és nyerjék meg
ő is nagyon megérdemelné, de nem a HeatbenHurka
Én Kiddről gondolkodok hasonlóképpen, megérdemelné a gyűrűt, Nowitzkinél viszont nem látnám szívesen (amúgy neki is kijárna már egy 😊 )
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én nem néztem egy meccset sem, csak az utolsónak a highlight-ját... de a végén Rose wannabe-egyenlítő triplájánál hogy a büdös brébe nem fújtak be faultot? Előtte meg a Heat felzárkózásánál egy Wade triplánál kb csúnyán nézett rá a védő és 4 pont play lett, mert faultot fújtak. Azért kíváncsi leszek a két kamu-fault király LBJ vs. Nowo párharcra... 😕 Szomorú vagyok, hogy így bek.rvult a liga
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nekem összejött a kívánt Dallas-Miami döntő. Így már biztos, hogy nem leszek szomorú, akármelyikük is nyer, de azért egy Dallas sikernek jobban örülnék.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bibby gyorsan igazoljon át a Dallasba, és nyerjék meg
ő is nagyon megérdemelné, de nem a HeatbenHurka
Ez az egyetlen ok, amivel majd vigasztalni tudom magam, ha a Heat nyerne...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Bibby gyorsan igazoljon át a Dallasba, és nyerjék meg
ő is nagyon megérdemelné, de nem a Heatben
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egyik csapattal sem szimpatizáltam túlzottan, de most már Mavs nyerje, nem bírnám elviselni LBJ hatalmas arcát, ha nyerne egy gyűrűt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Drukk az öregeknek, bár a TOP4-ből a legérdektelenebb párharc alakult ki szvsz.Dzsokijuing
szerintem meg a legérdekesebb 😛

az OKC döntője eleve nem lett volan ilyen téttel bíró, mert mi van ha kikapnak? Semmi, jövőre még jobbak lesznek. A Bulls szintén, bár ott inkább csak Rose fejlődésén múlik, a többiek mondhatni csúcson vannak.

Viszont a Mavs-nek last chance, a Heat meg a liga főszereplő csapata idén, nehogymár ez a párosítás érdektelenebb legyen a többinél. A visszavágó jelleget nem is említve.

És legalább pont is több lesz mintha a Bulls játszana, minden laikus örül majd

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Ennek a párharcnak szerintem inkább Wade lesz a nyerő embere. Ne feledjük azért Lebronon Marion fog védekezni ami szerintem azért fog látszani . De wadere nincs embere a Mavsnek továbbra sem a Mavs oregjeit megeszi reggelire lábon , Stevenson meg hát... Ha Bosht (mintsztarfaktort) kiveszem se tudom hogy fogják egyszerre Lebront és Wadet amelett hogy olyan openshooterekkel van tele a csapat mint Miller, Haslem, Bosh, Bibby, Chalmers, JJ aki kevesett játszott . Kemény lesz szerintem .