NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?a.kacsa
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?Shawn84
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).szaba
De Pau vagy Marc. Engem utóbbi érdekel.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?a.kacsa
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?Shawn84
Gasolra a Houston akar licitálni, de fogják sztem a medvék. Igu jó, de nem Howard kaliber (tudom, olyan max 3-4 van).
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kisgasol marad memphisben. kapott ajánlatot houstonból, de van 4 napjuk matchelni, amit valszeg meg is tesznek. én igunak nagyon örülnék, imádom a játékát, és lenne egy ember aki védekezni is tud. csak kérdés, h a lopez-nene-igu-morrow/brooks kezdő meggyőzi e őt, h ez fasza lesz. meglátjuk. outlaw amnestynek is itt lenne már az ideje, lassan eljön a határidő
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?a.kacsa
Igu jó lenne nem? Marc Gasolról is voltak pletykák régebben. Vele mi van? Van itt Memphis Fan?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Kurt Thomas Portland, két éveset kapott. 😕füligjimmy
komolytalan is volt, mikor tavaly Wallace (kedvenc játékos)-nak kellett védekeznie Now-on, mert támadni tud 4es poszton is nagyon jól, de védekezéshez nincs magassága.
mondjuk Thomas is csak 6-9

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
most azon gondolkodtam h nem jön howard, akkor kiért tradelünk majd, hogy meggyőzzük babaát h maradjon? igu, nene?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Charlotte bezzeg kétszer is lesz. 😂 (Y) :cool:

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kurt Thomas Portland, két éveset kapott. 😕

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
Jutott egy Nuggets is, jeeeeeeeeeeee 😀

Lázadjunk Zsombi a rendszer ellen!Deny
Igazából nem olyan lényeges ez csak annak aki mindenképpen magyar kommentárral szeretné nézni. Van olyan "kölcsönzős" oldal ahonnan a napi meccsek 70%-át ki lehet venni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jutott egy Nuggets is, jeeeeeeeeeeee 😀

Lázadjunk Zsombi a rendszer ellen!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bostonnak nyilván örülök bár nem tudom 2 órakkor milyen gyakran leszek képes fent maradni, de Houston meccsre legfeljebb akor van esélyem ha vmi csoda folytán PO-ba jutnának. Ahogy most a FO tevékenykedni látszik erre esély nem nagyon.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
8 OKC meccs is van a csomagban. Ez legalább jó dolog(legalábbis számomra), meg az is, hogy a nagyok mellett azért sok más csapatot is láthatunk majd.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Király, lesz egy GSW meccs is. 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ehhez képest az NFL-kínálat Isten áldása
A Sport 1 védelmében illik megemlíteni, hogy csütörtöki meccset is adnak, aminek a joga a TNT-é (primetime) és ott jellemzően a 6-8 legjobb csapatot adják orrba-szájba, tavaly PO-ba nem jutott csapatot meg talán havonta kettőt.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.shawnka
a Nets így is többet lesz képernyőn mint 10 másik csapat 😀Höri
namajd, megjön órákon belül Howard, hozza magával a NAGY Nullát, aztán akkor minden meccsüket kicserélik ránk.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.shawnka
a Nets így is többet lesz képernyőn mint 10 másik csapat 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=htmlHöri
1 (EGY) Nets meccs a csomagban, nagyon korrekt. Bezzeg Boston-Miami-LAL minden héten.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sport tv nba műsor https://docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=hu&hl=hu&key=0AlcTKVtBI9bCdEVpOURxYzdGbU5ORjJIeVRWekFtdFE&output=html

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
már új trade van. most a Clippersbe kerülne Paul. Kaman + Bledsoe + Aminu + Minny 1. kör csomagért. Volt róla szó, hogy Gordon megy Bledsoe helyett,de nem akarta adni a Clippers.MattMiller
Nem is csodálom. De majd ezt is visszafújják.
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
már új trade van. most a Clippersbe kerülne Paul. Kaman + Bledsoe + Aminu + Minny 1. kör csomagért. Volt róla szó, hogy Gordon megy Bledsoe helyett,de nem akarta adni a Clippers.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...Deny
ezt szerettem volna én is mondani, 2 csapat csak-csak jól jár de a Rocketsből elmegy két pontgyáros kezdő, sőőt Martinnak sok csapat tudna nagyon is örülni, ez a visszafújás egy áldás volt a houstonnak, mintha közeledne valaki felé a kés, és hopp elérte, de mégsem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Továbbra is csak azt magyarázza el nekem valaki, hogy a Rocketsnek ez a trade hol üzlet. Mert a Lakerst még megértem, a Hornets szerintem kimondottan jól jár, de a Houston...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
CP3 végül csak Los Angelesben köthet ki 😛 ez a deal jobban tetszene, mert legalább egy másik Wake Forest alumnit kapna a Hornets 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A poén az lesz, amikor Jay-Z bejelenti, hogy leigazolja saját magát és ő lesz a Brooklyn centere 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Jött egy Bibby, bár szvsz kizárt, hogy ne Toney legyen a kezdő.