NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Deronra meg továbbra sincsenek szavakshawnka
Azt eddig is sejtettem, hogy a Nets drukkereknek alacsonyak az elvárásaik, de ennyire? Nincsenek rá szavak? Ezután a meccs után jogosan lehetne érvelni amellett, hogy Toney Douglas jobban játszott nála, de egyszerűen nem éri meg a fáradtságot.

A T-wolves meg a titkos favorit, hogy végre-valahára nyernek 30 meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Teljesen más:
Ricky Rubio bemutatkozott. Védekezésben ergya, de támadásban voltak szép pillanata, adott egy nagyon szép alley-op passzt. Love amúgy vékonynak tűnt, gyors lesz. Azt hiszem, ők lesznek egyik idei titkos favoritom.Deny
nagyon remélem hogy tévedsz 😛 (miénk az első körös cetlijük)

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@WojYahooNBA: Rodney Stuckey re-signs with Pistons for three years, $25 million

Első meccsen kikaptunk a Cavstől (Irving remek volt)

Monroe dupla-dupla,Knight remek felépítés remek játék.
Prince és Stuckey pihent.
Gordon bocsánatot kért a szurkolóktól az előző szezonért és jól kezdte a szezont (17pont).

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tavaly nyomtunk NBA tippjátékot, el kellett találni 8-8 playoff résztvevőt. Idén kicsit bővítek rajta, remélem így is játszik mindenki, 4-5 kérdést írok hozzá (mint címvédő, jogom van hozzá 😀).
Ebben a topicban adhatjátok le voksaitokat.


Teljesen más:
Ricky Rubio bemutatkozott. Védekezésben ergya, de támadásban voltak szép pillanata, adott egy nagyon szép alley-op passzt. Love amúgy vékonynak tűnt, gyors lesz. Azt hiszem, ők lesznek egyik idei titkos favoritom.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
Mi a helyzet Vince Carter-el ? Dallasba ment ?gravedigger
Oda
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a helyzet Vince Carter-el ? Dallasba ment ?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
balkmanre rá se ismertem 😀Chevy
zseniális volt, amikor a közönség azt csentelte a büntetőinél, hogy "MVPMVPMVP" 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
tényleg olyan feje van a brooks gyereknek, mint kobenak 😀

shumpert egész jó volt, csak így tovább. balkmanre rá se ismertem 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Horner rosterre kell kerüljön.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
egyetértek. a pézsmafejű nagy badassnek tűnik a palánk alatt és mennek neki a középtávoliak is normálisan. Marshon "olyanafejemmintKobenakvolt154éve" Brooks játéka nagyon tetszik, Grahamet vágjuk ki, Jamesből faragjunk normális hármast, Deronra meg továbbra sincsenek szavak. a labdára mondjuk jobban vigyázhatna, de majd alapszakaszban 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
As I said earlier.szaba
ne haragudj, elfelejtettem h itt írtad 😊 nem akartam itt lopkodni

ja és ez a horner gyerek tetszik nekem 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
As I said earlier.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
első gondolatok a netsről: loopez szerzett tököt magának a nyáron és egész harcosnak tűnt most, brooks egy tüzér, deron meg nagyon fasza még mindig. ha nem jön a howard, készüljünk humphra 3 évre és kiri 1éves monster szerződésre.
és akkor meg marad nyárra a rugalmasságunk, és vmi csapatféleség is lenne.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
deron elég jó állapotban van 😊a.kacsa
Okos volt, hogy elment törökbe, mert 1, sztár lett ott is; 2, sikerült meccsformát hoznia
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
deron elég jó állapotban van 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Na, vki Nix-Nets preseason meccset kér? 😛
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Jeff Green will miss the entire 2011-12 season due to an aortic aneurysm which will require surgery...:S ezek szerint eléggé komoly szívprobléma lehet, remélem nem a karrier végét jelenti
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
2001-ben persze hogy már el akarta vinni a franchise-t, akkor született erről végleges döntés.atapapa
Úgy értettem, hogy már Memphisbe is vitte volna a Hornetset (nem tudom már, arról mikor döntöttek, de 2001-ben volt konkrétan a költözés), csak az végül a Grizzliesnek jött össze, egy másik nagy sikertörténet 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szándékosan? A fél évtizeden át legnagyobb nézőszámmal rendelkező NBA-s csapatot, amelyet nem mellékesen ő alapított, a "saját" államában, szándékosan építette volna le?

Ez kicsit erős nekem, pedig Shinn nem a szívem csücske. Amennyire jól emlékszem, az elég durva irányt vett szexbotránya és a Coliseum "leváltására" irányuló követelései miatt vágta el magát a helyieknél. A szextémát gondolom nem a nyilvánosságra szánta, a Coliseummal kapcsolatos véleménye pedig valamennyire jogos lehetett, ha végül a Bobcats megalapításával rögtön épített a város egy új csarnokot.

Én afelé hajlok, hogy ma a Hornets se lenne sokkal életképesebb Charlotte-ban, nézetem szerint az NFL totális térhódításával egy bizonyos létszámot alulmúló piacon NBA-s csapat csak speciális esetben tud kiugró financiális eredményt felmutatni. Az általam idézett nézőszám esésébe szvsz számottevő részt vállalt a Panthers elindulása is, ahogy NOLA-ban is elszívja a levegőt a Saints minden más elől. Hosszabb távon az ilyen franchise-oknak az olyan városok kínálhatnak szerintem megoldást, ahol nincs más nagy liga, lásd Oklahoma Cityt, ahol megőrülnek az NBA-ért.atapapa
Kicsit még ennél is bonyolultabb a dolog, főleg arénaügyben, mert azt megszavazták, csak aztán a város kikötötte, hogy Shinn adja el a csapatot, akkor építik meg, eléggé utálták 😊 Volt ott olyan probléma is, hogy fontos játékosokkal zsugoriskodott (Mourning...), a botrány volt persze a pont az i-re. Azért mondom, hogy szándékosan, mert már 2001-ben el akarta vinni Shinn a Hornetset, és az arénavita szerintem csak egy jó casus belli volt. De a gondatlanság sem mentő körülmény 😊

Lehetetlen megmondani, hogy milyen lenne ma a Hornets támogatottsága Charlotte-ban (Shinn nélkül persze), tényleg nem valószínű, hogy tudták volna tartani azokat a számokat, mint a 90-es évek közepén, de NC igazi basketball country, nem véletlen számított az egyik legjobb fanbase-nek sokáig a Hornetsé (és már akkor is volt Panthers).

Ami biztos, hogy túl sok a csapat az NBA-ben, 24 simán elég lenne, még a játék színvonalának is jót tenne, ha néhány életképtelen franchise megszűnne.Jakehomer
Ebben a Mourning-dologban az is benne volt, hogy Johnson és Zo nem szívlelte egymást, Johnson akkor lett az NBA legjobban fizetett játékosa és így kettejük közül Mourning húzta a rövidebbet (Shinn azóta tagadta, hogy nem lett volna hajlandó megfizetni Zot, de ez lehet olcsó kifogás is persze). Aztán időrendben ezt követte a szexbotrány, és szerintem ez volt a legkritikusabb pont, ha ez nincs, talán még ma is Charlotte-ban lennénk. Ez az ügy minden további problémát felnagyított, még azt is, hogy Shinn az NC-ben Istenként kezelt Jordannek nem akart tejhatalmat adni a franchise szakmai irányításában (és mint azóta kiderült, ez jó döntés volt 😛)

2001-ben persze hogy már el akarta vinni a franchise-t, akkor született erről végleges döntés.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Végül kiderült, hogy Sternnek volt igaza (GM-nek jobb, mint commishnak 😛 ), ki lehetett szedni Gordont a Clippersből.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 522 — Panthers fan
Szándékosan? A fél évtizeden át legnagyobb nézőszámmal rendelkező NBA-s csapatot, amelyet nem mellékesen ő alapított, a "saját" államában, szándékosan építette volna le?

Ez kicsit erős nekem, pedig Shinn nem a szívem csücske. Amennyire jól emlékszem, az elég durva irányt vett szexbotránya és a Coliseum "leváltására" irányuló követelései miatt vágta el magát a helyieknél. A szextémát gondolom nem a nyilvánosságra szánta, a Coliseummal kapcsolatos véleménye pedig valamennyire jogos lehetett, ha végül a Bobcats megalapításával rögtön épített a város egy új csarnokot.

Én afelé hajlok, hogy ma a Hornets se lenne sokkal életképesebb Charlotte-ban, nézetem szerint az NFL totális térhódításával egy bizonyos létszámot alulmúló piacon NBA-s csapat csak speciális esetben tud kiugró financiális eredményt felmutatni. Az általam idézett nézőszám esésébe szvsz számottevő részt vállalt a Panthers elindulása is, ahogy NOLA-ban is elszívja a levegőt a Saints minden más elől. Hosszabb távon az ilyen franchise-oknak az olyan városok kínálhatnak szerintem megoldást, ahol nincs más nagy liga, lásd Oklahoma Cityt, ahol megőrülnek az NBA-ért.atapapa
Kicsit még ennél is bonyolultabb a dolog, főleg arénaügyben, mert azt megszavazták, csak aztán a város kikötötte, hogy Shinn adja el a csapatot, akkor építik meg, eléggé utálták 😊 Volt ott olyan probléma is, hogy fontos játékosokkal zsugoriskodott (Mourning...), a botrány volt persze a pont az i-re. Azért mondom, hogy szándékosan, mert már 2001-ben el akarta vinni Shinn a Hornetset, és az arénavita szerintem csak egy jó casus belli volt. De a gondatlanság sem mentő körülmény 😊

Lehetetlen megmondani, hogy milyen lenne ma a Hornets támogatottsága Charlotte-ban (Shinn nélkül persze), tényleg nem valószínű, hogy tudták volna tartani azokat a számokat, mint a 90-es évek közepén, de NC igazi basketball country, nem véletlen számított az egyik legjobb fanbase-nek sokáig a Hornetsé (és már akkor is volt Panthers).

Ami biztos, hogy túl sok a csapat az NBA-ben, 24 simán elég lenne, még a játék színvonalának is jót tenne, ha néhány életképtelen franchise megszűnne.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jamal Crawford megy Portlandbe
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Úgy fest Jeff Green is egy komolynak tűnő szívproblémával néz szembe...szaba
beépült a Kardashian familybe ő is, vagy egészségügyi? 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Úgy fest Jeff Green is egy komolynak tűnő szívproblémával néz szembe...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Udoka érkezése már órákkal ezelőtt történt, de azt nem volt pofám beírni.szaba
igen, én is láttam 😀

Deron legalább élvezi: http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378081_10150525577165255_26426125254_11105150_1499283896_n.jpgshawnka
Sztem itt Farmart próbálja utánozni 😀