NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Szarok voltunk és így is SIMÁN nyertünk. 😉eaglesmcnabb
Like the Nets.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szarok voltunk és így is SIMÁN nyertünk. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Mi is kiszenvedtük a Minnesota ellen, KD természetesen nem ember, túloldalon Rubio nem volt olyan rossz (igen, a Memphis ellenit már tényleg illene megnéznem)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
mindig jo erzes lakers elleni gyozelemmel kezdeni a szezont.
jar a szam persze, de a meccset nem lattam. meg.

megprobalok minel tobb meccset megnezni iden, igeretesnek tunik a csapat.

let's go kings!!Mikey
Én láttam a nagy részét. Thorton nagyon beteg volt (mondjuk Fischer fogta, vagy Blake), Evans betörésből vagy bedobta, vagy faultolták, aztán bedobta. Palánk alatt továbbra se érzem, hogy olyan átütő lenne a csapat, Hayes azért okosan játszott. Mély volt a rotáció, kicsit mindenki hozzátett (Hickson elég tré volt), nem volt rossz meccs, de színvonalas se, inkább hajtós, sok egyéni villanás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
mindig jo erzes lakers elleni gyozelemmel kezdeni a szezont.
jar a szam persze, de a meccset nem lattam. meg.

megprobalok minel tobb meccset megnezni iden, igeretesnek tunik a csapat.

let's go kings!!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezért felkelhettem hajnaban. Rose-ból Curry a szart is kipasszírozta, Boozer szokásos botrány David Lee ellen, és a maeecs egy pontján eszembe jutott, nem lehetne elcserélni Noaht Kwame Brownért egy az egyben. Az a nem kis baj, hogy próbálják Boozer kezébe adni a labdát a palánk alatt, de fájdalmasan nyilvánvalóan teszik. Amúgy kicsit kellene gyakorolni a labdakezelést is. :/ Most az egész napom meg van lőve, mert felborult a nagyon érzékeny bioritmusom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Griffinék harmadik Róbertje bizony kinézett a Spurs-Grizz meccsre. 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
azt mindenképp meg kell említeni, hogy a palánk alatt még sokat kell fejlődnie egy bajnoki címhez a bullsnak; igen nagy gondok voltak a lakerses fogalmatlan összevissza csapkodó emberekkel. Noah formán kívül, de mikor volt formában? 😛 Asik kevés lesz, más kérdés, hogy a mostani lakers sem túl izmos palánk alatt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A lényeg, hogy a Lakerst vertük. 😊

Néha fogtam a fejem a balfaszkodás és a töketlenkedés miatt. Örülök az ötletnek, hogy ne Rose dobjon csak, de akkor a többieknek is meg kéne ezt mondani.

btw: Deng-et meg nem ismertem volna ezzel a séróval, egyáltalán hajjal a fején ha nincs rajta mez 😮



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
97-89-es győzelem a nyitányon, mivel a Packers miatt nem láttam, ezért inkább nem írok semmit sem magáról a meccsről, ma megyünk Minnesotába
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Milyen meccs lett itt a végére.iktriad
Minősíthetetlen? De tényleg, aki nem látta, nnak el se tudod mondani, hogy milyen volt. Olyan passzok, hogy a havewromnak lerúgom érte a fejét, megfogni nem tudják a labdát, hasraesések nem voltak, de nem sok hiányzott hozzá. Tavaly kérvényeztem, hogy a Bulls nyolc pontos hátrányból játsszon öt percet, mert az első negyvenhárom csak felvezetés.füligjimmy
De így most édesebb a W végén nem? 😊iktriad
Világos sörtől savanyú a szám, nem ígéri semmi, hogy jobb élet vár rám.... nyóc óra munka, eh, tudod a többit. Idén a bajnoki címen kívűl szerintem minden más csalódás, és az offense ugyanott folytatja, ahol tavaly abbahagyta. Ugyanaz a csapat, edző, mindenki egészséges. Az, hogy ritmustalanul ugranak fel néha a lepattanóért, egye fene. Nem tudnak egy tiszta tempót bedobni? Noah a palánk alól nem tudja behúzni? Asik se tudja, de őt nem ezért szeretjük, és nem keres 12 milliót évente. Boozer most még rendben volt, majd megsérül. Mindegy, idénynyitón győzelem, Lakers ellen idegenben, mehet a klasszikusok közé

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Izgalmas lett a vége 😊 Elég ironikus azért hogy pont Kobe bukta be a meccset a Lakers-nek 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen meccs lett itt a végére.iktriad
Minősíthetetlen? De tényleg, aki nem látta, nnak el se tudod mondani, hogy milyen volt. Olyan passzok, hogy a havewromnak lerúgom érte a fejét, megfogni nem tudják a labdát, hasraesések nem voltak, de nem sok hiányzott hozzá. Tavaly kérvényeztem, hogy a Bulls nyolc pontos hátrányból játsszon öt percet, mert az első negyvenhárom csak felvezetés.füligjimmy
De így most édesebb a W végén nem? 😊
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Milyen meccs lett itt a végére.iktriad
Minősíthetetlen? De tényleg, aki nem látta, nnak el se tudod mondani, hogy milyen volt. Olyan passzok, hogy a haveromnak lerúgom érte a fejét, megfogni nem tudják a labdát, hasraesések nem voltak, de nem sok hiányzott hozzá. Tavaly kérvényeztem, hogy a Bulls nyolc pontos hátrányból játsszon öt percet, mert az első negyvenhárom csak felvezetés. Szerencsére ittam pár sört, úgyhogy a meccs színvonalához hülyültem. Rose hárompontosai az egyedüli ény az éjszakában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 012 — #neverpunt
kobe hős lehetett volna....Zsoca
ha passzol 😀atapapa
passzolt...Zsoca
a legvégén? nagyjából így 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kobe hős lehetett volna....Zsoca
ha passzol 😀atapapa
passzolt...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 012 — #neverpunt
kobe hős lehetett volna....Zsoca
ha passzol 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kobe hős lehetett volna....így ez csúnya. :/ nem játszatnám, amíg meg nem gyógyul. rossz ránézni a dobó kezére.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 012 — #neverpunt
ez az utolsó perc meredek volt

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen meccs lett itt a végére.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kezdjétek el szeretni ezt a Lakerst... 😊
élesben ennyit olvasni és hallani azt, h world peace... 😀 ez annyira elmebeteg. Ocho who?

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eddig nem felénk pattan a labda, de Deng a végén hat pont fél perc alatt, Boozer rájött, ha Murphy vagy McRoberts védekezik rajta, akkor tolja be őket, Hamilton alapvonali hatméteres tempója automatikus két pont. Bryantnek nagyon megy (Brewer jól védekezett rajta), néhány kiegészítő embernek behullik, ami máskor nem szokott, így csak hét pont közte. Rose tripláira kíváncsi leszek, ha a körte tetejéről azt megtanulta bedobni, akkor hűha. A palánk alatt sokkal határozottabbnak kell lenni.

Ezt a 3. negyedet tanítani kéne, a Harlem Globetrotters néhány új poént elleshet. Ezt a kibebaszott szerencsétlenkedést.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Go Bulls 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
elég jó lett ez a mai TNT-s promó videó
http://www.sbnation.com/nba/2011/12/25/2660722/nba-christmas-day-2011-intro-video-tnt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem nagyon meglepő hogy a Heat ennyire alázza a Mavs-t...ettől azért többet vártam