NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
you've been jimmered!

de amugy nagyon tetszett fredette jateka az elso harom meccsen.. persze vedekezni o se tud, de azt minek is?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A Bulls arrébtehette volna a Kingset sokkal korábban, de a bírók is rosszkor csiripeltek, és nem ültek a tiszta tempók. De nem éreztem az a fenenagy veszélyt, hogy ezt most elveszítik. Ez a Kings nem játszik csapatként. Ha elkapják a fonalat, akkor mindent bedobnak, de ugyanolyan elképesztő dolgokat próbálnak megcsinálni egész meccsen. Boozer nagy király volt a palánk alatt, ilyet se láttam ebben a naptári évben tőle. Végre erőltetjük a pick&rollt is, és ilyen tiszta inside-out játékot még nem láttam a Bullstól. Nem volt jó meccs ez se, de már legalább láttam, hogy a támadójátékot hogy képzelik el, mert sokszor mondták, hogy mit akarnak, csak a pályán nem jött össze.füligjimmy
ugyanigy nem ereztem en sem, h ezt a kings megnyerheti. meg akkor sem, amikor -15-rol feljottek -1-re.
nem is az a legnagyobb baj, h nem csapat a csapat.
hanem az, h mindenben gyengek.
😀Mikey
A Jimmer faktor majd kijön a szezon végére 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Kezdem úgy érezni, hogy Brooks egy csiszolatlan gyémánt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
A Bulls arrébtehette volna a Kingset sokkal korábban, de a bírók is rosszkor csiripeltek, és nem ültek a tiszta tempók. De nem éreztem az a fenenagy veszélyt, hogy ezt most elveszítik. Ez a Kings nem játszik csapatként. Ha elkapják a fonalat, akkor mindent bedobnak, de ugyanolyan elképesztő dolgokat próbálnak megcsinálni egész meccsen. Boozer nagy király volt a palánk alatt, ilyet se láttam ebben a naptári évben tőle. Végre erőltetjük a pick&rollt is, és ilyen tiszta inside-out játékot még nem láttam a Bullstól. Nem volt jó meccs ez se, de már legalább láttam, hogy a támadójátékot hogy képzelik el, mert sokszor mondták, hogy mit akarnak, csak a pályán nem jött össze.füligjimmy
ugyanigy nem ereztem en sem, h ezt a kings megnyerheti. meg akkor sem, amikor -15-rol feljottek -1-re.
nem is az a legnagyobb baj, h nem csapat a csapat.
hanem az, h mindenben gyengek.
😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
MileHigh, cél a 66-0 most már nekünk? 😛Deny
Néha adni kell pár meccset a póroknak, mint ez a tegnapi. 😀
A rajt tökéletes volt. De borzalmasan dobtunk tegnap, nem lehet kifogás a back-to-back, mert rengeteg lesz az egész szezonban, ehhez hozzá kell szokni. De inkább most jöjjön a pofon, aztán a következő két napon a főbuzikat oda-vissza verni kell.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
Poor Vince 😕 Az tuti, hogy ebben a szezonban nem nézek Nets meccset, max ha elcseréljük Deront.szaba
de most ő direkt játszik ilyen fosul? ez a célja?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Poor Vince 😕 Az tuti, hogy ebben a szezonban nem nézek Nets meccset, max ha elcseréljük Deront.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A Lakers pedig megmutatta, hogy kell megverni a Knickset. Mondjuk az egészen beteg hárompontos dobóteljesítményük is segített, de nagyrészt teljesen tisztán dobtak a sarokból. Bryantet duplázzák, ő a palánk alá, ahol Chandler elvileg pusztít, vagy ki a sarokba, ahonnan elkésik a rotáció (nincs egy tisztességes perimétervédő a keretben). Szterencse, hogy a bírók sípoltak vagy 30 faultot.füligjimmy
Garbage timeban javították fel a hárompontosokat, de az első félidőbeli 72%-os FG percentage tényleg durva volt, szerencsére a bírók meccsben tartották a Knickset a fújásaikkal. Egyelőre bejön Brown ötlete, hogy a cseréket MWP vezeti, egész jók eddig. Kapono és Murphy is hasznosan tolja, Blake is jobb, mint tavaly, a következő meccstől pedig már McBob is padról jön majd. Bynumra leszek még kíváncsi, róla egészen jó hírek jöttek a szezon előtt.

Jah, és Bryant hihetetlen miket dobál ilyen kézzel 😀 A meccs jelenete volt amikor a hárompontos vonala mögül még másfél méterrel beleállt és személyivel együtt bedobta .

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
MVP, MVP, MVP!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bulls arrébtehette volna a Kingset sokkal korábban, de a bírók is rosszkor csiripeltek, és nem ültek a tiszta tempók. De nem éreztem az a fenenagy veszélyt, hogy ezt most elveszítik. Ez a Kings nem játszik csapatként. Ha elkapják a fonalat, akkor mindent bedobnak, de ugyanolyan elképesztő dolgokat próbálnak megcsinálni egész meccsen. Boozer nagy király volt a palánk alatt, ilyet se láttam ebben a naptári évben tőle. Végre erőltetjük a pick&rollt is, és ilyen tiszta inside-out játékot még nem láttam a Bullstól. Nem volt jó meccs ez se, de már legalább láttam, hogy a támadójátékot hogy képzelik el, mert sokszor mondták, hogy mit akarnak, csak a pályán nem jött össze.

A Lakers pedig megmutatta, hogy kell megverni a Knickset. Mondjuk az egészen beteg hárompontos dobóteljesítményük is segített, de nagyrészt teljesen tisztán dobtak a sarokból. Bryantet duplázzák, ő a palánk alá, ahol Chandler elvileg pusztít, vagy ki a sarokba, ahonnan elkésik a rotáció (nincs egy tisztességes perimétervédő a keretben). Szterencse, hogy a bírók sípoltak vagy 30 faultot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
A Mavs védekezése az utolsó playnél röhejes volt, jó, hogy két lépéssel a hármasvonal mögött állt Durant, de ha egy ember nem lehetett üresen, akkor az ő. Dirknek ki kellett volna lépnie rá a bedobás után azonnal.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 889 — Patriots fan
KD nem ember 😀 Győzött a Sonics 😀

u.i.: mekkora üvöltözés lesz itt délután magyar kommentátorral.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
heh, Westbrook hihetetlen silány volt az első félidőben, leültették 15 percre, majd a legvégén megnyeri a meccset az OKC-nak 😀

éés azt a rohadt kurva életbe, Carter 1,4 másodperccel a vége előtt hármast dobott, vezet a Mavs, időkérés után Durant rögtön tripla és W 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de szép verést kapunk itt a végire 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
pedig Westy már büntetőzni sem tud 😀
eléggé fos eddig ma is

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem elég, hogy Westy összehozott a Memphis ellen egy 0/13-as meccset, még össze is szólalkoztak KD-vel a 2. negyedben úgy, hogy szét kellett őket választani.. ma TV-s meccs a Dallas ellen, most szinte mindenki fikázza Westbrookot (nem is alaptalanul persze), úgyhogy nagyon remélem, hogy ma nagyon nagyot fog játszani
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
MileHigh, cél a 66-0 most már nekünk? 😛
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
Nem vmi nagy NBA guru, de Nash-nak se mostanában lehetett ilyen szar meccse:
4 pont, 1 assist, 6 TOBébé
A Suns, szerintem kimondatlanul is a jó draftra megy rá. ebben a csapatban ennyi volt. Valahogy el kéne sózni Fryet és Warrickot Nash-sel meg Hillel, amnestyben búcsút venni Childresstől és jöhet egy új Suns.
Persze tudom, hogy bilibe lóg a kezem és nem fog elmmeni ez a három ember vagy max úgy, hogy valami még nagyobb baromságot csinálnak Sarverék.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Korrektül kezdte a szezont a Warriors. 😊
A Clippers elleni vereség után a Bullst és a Knickset is megcsapták a fiúk. 😀
Ráadásul az utóbbit Curry nélkül.Schleck
Ó, ennek örülök, másik régi kedvenc csapatom.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hát jelentem Portland szurkoló leszek idén!! Láttam 2. meccsüket, nagyon szerethető, jó kis csapat ez, szimpi várossal, szurkolókkal.zavi27
pedig a régi "szép" idők a jó kis JailBlazers 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A meccs elején csak Manu tudott pontot dobni, asszem az első 11 pontunkat egyaránt ő dobta, de így is kurva simán nyertünk 25 ponttal, pedig ez a LAC idén azért ott lehet...
Dirk meg nem tudom minek sír hogy öregszik, és hiányzott az edzőtábor, a mi véneink annyira nem panaszkodnak 😉 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Korrektül kezdte a szezont a Warriors. 😊
A Clippers elleni vereség után a Bullst és a Knickset is megcsapták a fiúk. 😀
Ráadásul az utóbbit Curry nélkül.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
Hát jelentem Portland szurkoló leszek idén!! Láttam 2. meccsüket, nagyon szerethető, jó kis csapat ez, szimpi várossal, szurkolókkal.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nah megvan a szezon első Sixers győzelme.
A Williams, Young, Turner trió úgy néz ki, hogy szállítani fogja a 40+ pontokat a padról.
Nem vmi nagy NBA guru, de Nash-nak se mostanában lehetett ilyen szar meccse:
4 pont, 1 assist, 6 TO
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
mindig jo erzes lakers elleni gyozelemmel kezdeni a szezont.
jar a szam persze, de a meccset nem lattam. meg.

megprobalok minel tobb meccset megnezni iden, igeretesnek tunik a csapat.

let's go kings!!Mikey
Nem fair ez a Kings: Cousins, Isiah junior, Jimmer, mindet bírtam college-ban, kár, hogy ebben a gagyi Sacramentóban jöttek össze 😊

Látványos meccs volt, majdnem sikerült az utolsó negyedben összeomlani +15-ről, de a végét csak sikerült megfogni. Thornton beteg dobóformában játszott, ráadásul többször is rávezette Kobera elég domináns módon, mindig fault lett a vége 😊

Tepper takarodj!