NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
de mitől, kitől jobbak mint tavaly?; simán elmennek a PO-ba az biztos, de ugyanaz a helyzet mint tavaly, Teague-Hinrich nem Pg-k, főleg nem vezérek, nincs rendesen megoldva a magas emberes védekezésük, jó a transition offense, ennyi. de abból nem lesz bajnokság

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem eddig rohadt nagy meglepetés az idei hawks, simán jobbak, mint tavaly, keleten a top4be is odaérhetnek kis szerencsével
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
szerintem az idei hawks, de még a tavalyit se volt nagy fegyvertény legyőzni, mármint odaérnek mindig a rájátszásba, de nem sok esélyük van ott 3 4-essel a kezdőbe szószerint irányító nélkül... a helyükbe kiürítettem volna a keretet Paulért. Főleg ha a tavalyi döntőssel játszanak; mondjuk azért meglepő volt, hogy az Atlanta fáradt el 😊, és nem a cserék cseréi a Miamiban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ez a Miami @ Atlanta igennagy meccs volt, szerencsére a végén nekünk jött ki a lépés (a Hawks playák nagyon elfáradtak, a harmadik hosszabbításban pontot se dobtak) ami idén szvsz rohadt nagy fegyvertény (ráadásul Lebron és Wade nélkül!!) de nagyon tetszik az idei játékunk, főleg Chalmers a leginkább pozitív meglepetés (tavaly után főleg)
és ami fontos: cserepadról beszállnak az embereink! tavaly általában a 10 pontot se érték el, idén rendre nagyon jól teljesítenek 😊
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gondolkoztam mostanság, és rájöttem h van egy d-willünk aki valszeg lelép idény végén. mit csinálunk vele? megtartjuk azt menjen, vagy elcseréljük a deadline előtt, és alapozunk tovább. ha igen hova mehetne? sok lehetőséget én nem látok, aki persze normális ellenértéket tudna adni
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Kirúgták Westphalt.marci
suti.
irnam, h nala csak jobb johet, de:
1) mindig van lejjebb
2) musselman es theus eseteben is igy gondoltam, es hat nem igazan jott be
de legalabb ezzel megvan a remeny, h hatha az uj hc osszekapja a tarsasagot.
termeszetesen nem fogja...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 889 — Patriots fan
Kirúgták Westphalt.marci
Akkor a beszélt DMC üzletünknek annyi 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kirúgták Westphalt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wilson Chandler visszatérésével kapcsolatban volt valami hír mostanában? Mi várható, meddig marad Kínában?Schleck
Az ottani szezon végéig ott kell maradnia (hacsak nem vásárolják ki, a'la K-Mart 😀), vagyis március környéke. És állítólag őt szívesen visszahoznánk.TheMileHighCity
Okés, köszi! Akkor fantasyban azt hiszem kirakom. 😀

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Wilson Chandler visszatérésével kapcsolatban volt valami hír mostanában? Mi várható, meddig marad Kínában?Schleck
Az ottani szezon végéig ott kell maradnia (hacsak nem vásárolják ki, a'la K-Mart 😀), vagyis március környéke. És állítólag őt szívesen visszahoznánk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wilson Chandler visszatérésével kapcsolatban volt valami hír mostanában? Mi várható, meddig marad Kínában?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Faried megszerezte első pontjait a ligában, gyanúsan top3 esti play között lesz, ha nem simán top1.Deny
Faried egy állat, egyetemen is az volt, most is az. 😀 Nagy kedvencem.Newman
Draft után nézegettem videóit, gyorsan megkedveltem, tegnapi napja után meg simán előlépett a top3 kedvencem közé.
De egész Denver imádja, amikor pályára lép már akkora a kiabálás, mint Randy Orton sérülésénél az igazi WWE fanok között 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Faried megszerezte első pontjait a ligában, gyanúsan top3 esti play között lesz, ha nem simán top1.Deny
Faried egy állat, egyetemen is az volt, most is az. 😀 Nagy kedvencem.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
a csapat meg 27-tel szopott... inkabb lett volna tre dmc, de nyert volna a kings...
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
dmc eddig sem tudott dobni.
es petrie van olyan hulye gm, h bevallalja villanuevat.
😕Mikey
Ha 45%-kal dobna már elviselném, de 31??? Büntetőzni 70 körül tud, az meg egész jó.

CV-t bevállalja? Kérünk érte egy marék szotyit és a tiétek 😀gdavid
Tessék 😀 DMC 26 pont (9/12 75%, FT 8/9 89%), 3 blokk, 3 lopott labda, 3 pattanó, igaz kipontozódott.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Faried megszerezte első pontjait a ligában, gyanúsan top3 esti play között lesz, ha nem simán top1.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 889 — Patriots fan
dmc eddig sem tudott dobni.
es petrie van olyan hulye gm, h bevallalja villanuevat.
😕Mikey
Ha 45%-kal dobna már elviselném, de 31??? Büntetőzni 70 körül tud, az meg egész jó.

CV-t bevállalja? Kérünk érte egy marék szotyit és a tiétek 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
dmc eddig sem tudott dobni.
es petrie van olyan hulye gm, h bevallalja villanuevat.
😕
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 889 — Patriots fan
DMC a Pistons "radarján".
Mondjuk fogalmam sincs,hogy kit adnánk érte.
Villanuevat? 😀Bazzani
DMC-vel vigyázzunk, mert - ahogy Russel is írta odaát - nagyon hisztis gyerek, 0 munkamorállal és idén dobni is elfelejtett. Frank nem biztos, hogy kordában tudná tartani, ez esetben pedig több kárt okozna, mint hasznot hajtana. Egyébként nem akarja a SAC mindenáron elpasszolni, reális árat kérnek érte, ha mégis. CV-t meg ki az a hülye GM, aki bevállalja??? 😀

(Q vagyok az NBA1-en)

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DMC a Pistons "radarján".
Mondjuk fogalmam sincs,hogy kit adnánk érte.
Villanuevat? 😀

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
ez mondjuk feltunt mar az elmult 2 evben. 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Gondolom Cousins aszondta dühében valami vitájuk során, hogy "cserélj el bémeg", Westphal most ezzel próbál egy kis erőt demonstrálni, míg DMC nyilván nem gondolta az általa mondottakat hivatalos kérésnek. Ennek egyik oka pl., hogy az elcserélés követelése pénzbüntetéssel jár (ezért nem mondta tavaly Melo egyszer sem, hogy menni akar).marci
ja, en is valami ilyesmire tudok gondolni.
de en ilyenre, h a head coach kiad egy statementet ilyen temaban, nem is emlekszem.
persze ez nem jelent semmit, mert a kedvenc csapataimon tul nem igazan (magyaran egyaltalan nem) kovetem egyik major ligat sem.

de allitolag ma mar jatszik dmc, szoval valszeg ennek a tortenetnek is nagyobb a fustje mint a langja.Mikey
Gary Paytonnal volt ilyen ügye már Westphalnak. GP nagy paraszt volt, de Westphal volt az egyetlen olyan edzője, akivel a nyilvánosság előtt keveredett nagy vitába. Nem követtem akkoriban a ligát, de ha hinni lehet a mostani írásoknak, egy vita után Westphal felfüggesztette, majd mikor Payton bocsánatot kért, egyből visszarakta a csapatba. Szóval az öreg sem tudja a legjobban kezelni a pofázó játékosokat.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Gondolom Cousins aszondta dühében valami vitájuk során, hogy "cserélj el bémeg", Westphal most ezzel próbál egy kis erőt demonstrálni, míg DMC nyilván nem gondolta az általa mondottakat hivatalos kérésnek. Ennek egyik oka pl., hogy az elcserélés követelése pénzbüntetéssel jár (ezért nem mondta tavaly Melo egyszer sem, hogy menni akar).marci
ja, en is valami ilyesmire tudok gondolni.
de en ilyenre, h a head coach kiad egy statementet ilyen temaban, nem is emlekszem.
persze ez nem jelent semmit, mert a kedvenc csapataimon tul nem igazan (magyaran egyaltalan nem) kovetem egyik major ligat sem.

de allitolag ma mar jatszik dmc, szoval valszeg ennek a tortenetnek is nagyobb a fustje mint a langja.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
Statement From Kings Head Coach Paul Westphal

"DeMarcus Cousins has demanded to be traded. In the best interest of our team as we go forward, he has been directed by me, with the support of management, to stay home from the New Orleans game tonight."

no comment.Mikey
DeMarcus Cousins statement: "I want to address my missing the New Orleans game Sunday. I have not demanded or requested a trade.

"I don't agree with the actions taken but will give my sincere effort to put it behind me and compete the best I can for my team."


na ki hazudik? westphal vagy cousins?
akarmelyik is, az menjen a francba.Mikey
Gondolom Cousins aszondta dühében valami vitájuk során, hogy "cserélj el bémeg", Westphal most ezzel próbál egy kis erőt demonstrálni, míg DMC nyilván nem gondolta az általa mondottakat hivatalos kérésnek. Ennek egyik oka pl., hogy az elcserélés követelése pénzbüntetéssel jár (ezért nem mondta tavaly Melo egyszer sem, hogy menni akar).marci
Pénzbüntetés és legalább 1 Stern tradevetó jár az ilyennek tavaly december óta
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Statement From Kings Head Coach Paul Westphal

"DeMarcus Cousins has demanded to be traded. In the best interest of our team as we go forward, he has been directed by me, with the support of management, to stay home from the New Orleans game tonight."

no comment.Mikey
DeMarcus Cousins statement: "I want to address my missing the New Orleans game Sunday. I have not demanded or requested a trade.

"I don't agree with the actions taken but will give my sincere effort to put it behind me and compete the best I can for my team."


na ki hazudik? westphal vagy cousins?
akarmelyik is, az menjen a francba.Mikey
Gondolom Cousins aszondta dühében valami vitájuk során, hogy "cserélj el bémeg", Westphal most ezzel próbál egy kis erőt demonstrálni, míg DMC nyilván nem gondolta az általa mondottakat hivatalos kérésnek. Ennek egyik oka pl., hogy az elcserélés követelése pénzbüntetéssel jár (ezért nem mondta tavaly Melo egyszer sem, hogy menni akar).