NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Győzelmi sorozat,igaz csak két meccs. 😀
Mondom,hogy idővel lesz kraft ebben a csapatban.Bazzani
Ez csak azért történt, mert kritizáltam őket. Ha dícsértem volna, most öt meccsből hatot buknának. 😀

White Mamba nem játszik, mert bárki körberohanja. Attól függetlenül ő egy kosárlabdázó, csak ugye egy gingerkid. Olaszban úgy dobta a hárompontosokat, hogy ihaj.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Statement From Kings Head Coach Paul Westphal

"DeMarcus Cousins has demanded to be traded. In the best interest of our team as we go forward, he has been directed by me, with the support of management, to stay home from the New Orleans game tonight."

no comment.Mikey
DeMarcus Cousins statement: "I want to address my missing the New Orleans game Sunday. I have not demanded or requested a trade.

"I don't agree with the actions taken but will give my sincere effort to put it behind me and compete the best I can for my team."


na ki hazudik? westphal vagy cousins?
akarmelyik is, az menjen a francba.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Győzelmi sorozat,igaz csak két meccs. 😀
Mondom,hogy idővel lesz kraft ebben a csapatban.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De ki nem állhatom ezt a Rubio gyereket, remélem emberesen megcsapjuk ma őket 😊eaglesmcnabb
Majdnem. Ráadásul Manu out indef -> vége a Spurs szezonjának.Jakehomer
hát ez így kibaszott nagy szopás. Kellett elszólnom magam :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
De ki nem állhatom ezt a Rubio gyereket, remélem emberesen megcsapjuk ma őket 😊eaglesmcnabb
Majdnem. Ráadásul Manu out indef -> vége a Spurs szezonjának.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 889 — Patriots fan
Levertük a Magic-et 😀 Igazi csapatmunka volt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De ki nem állhatom ezt a Rubio gyereket, remélem emberesen megcsapjuk ma őket 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Amikor azt olvasod, hogy Brian "White Mamba" Scalabrine, The Man, The Myth, The Legend pályára lépett, akkor nem is kell megnézned a meccset.füligjimmy
ugye arról van szó, akiről azt hallottam, hogy 25 pontokat átlagolt a Trevizoban...; bár ezek után furcsa nekem, hogy nem kap perceket.sapka
Ennyire szar lenne az olasz kosárlabda ? 😀Toca
ez nekem is paradox információ volt 😊; de az európai csapatokban elég jó szokott lenni a védekezés, szerintem a 25 pontra bármelyik klasszis büszke lehetne
de találtam highlightot is 😀 http://www.youtube.com/watch?v=RnQNbZUzzQA
betör fizikális, jól dob, ennyi. kár hogy az nba-ban edzőpartner max

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Amikor azt olvasod, hogy Brian "White Mamba" Scalabrine, The Man, The Myth, The Legend pályára lépett, akkor nem is kell megnézned a meccset.füligjimmy
ugye arról van szó, akiről azt hallottam, hogy 25 pontokat átlagolt a Trevizoban...; bár ezek után furcsa nekem, hogy nem kap perceket.sapka
Ennyire szar lenne az olasz kosárlabda ? 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Amikor azt olvasod, hogy Brian "White Mamba" Scalabrine, The Man, The Myth, The Legend pályára lépett, akkor nem is kell megnézned a meccset.füligjimmy
ugye arról van szó, akiről azt hallottam, hogy 25 pontokat átlagolt a Trevizoban...; bár ezek után furcsa nekem, hogy nem kap perceket.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Statement From Kings Head Coach Paul Westphal

"DeMarcus Cousins has demanded to be traded. In the best interest of our team as we go forward, he has been directed by me, with the support of management, to stay home from the New Orleans game tonight."

no comment.Mikey
Vicc ez a gyerek.

Amikor azt olvasod, hogy Brian "White Mamba" Scalabrini, The Man, The Myth, The Legend pályára lépett, akkor nem is kell megnézned a meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Statement From Kings Head Coach Paul Westphal

"DeMarcus Cousins has demanded to be traded. In the best interest of our team as we go forward, he has been directed by me, with the support of management, to stay home from the New Orleans game tonight."

no comment.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
na, visszatert a csapat a megszokott kerekvagasba a lakers legyozese utan. 3 kiabrandito vereseg.
lehet rahajtanak a 3-63-ra.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Bynum igen szépen kezdett. hátha ez már az ő éve is lesz.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
LOL a sztárok pihenhettek, így is sima W a Jazz ellen, Ginobili 9/10-el dobott, 6 triplából bevert 5-öt, hát a szezon eleje nálunk nagyon az övé eddig 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Visszatért Truth meg is lett az első siker végre 😀
Azért az, hogy Bass aki nem rossz csereként és J.O'Neal játszanak a magas posztokon engem nem nagyon győzött meg. Nagy kérdés, hogy a szív és a tank meddig viheti előre a Celticset, a rájátszás biztos, a többi ajándék.
Védekezésben amit tegnap láttam, hát a Monroe nagyon ficánkolt, lepattanók sora, lábbal elég lassúak voltunk. KG-től sokkal több kellene, mert Ray hozta eddig magát az összes meccsen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Irányító: Knight lesz az. Jól lát a pályán,remek fizikumú, ponterős. Most nevetni fogsz rajta,de a jövő egyik nagy irányítója lehet. Az új Billups.
Stuckeyt át kell rakni Gordon posztjára. Azt kell csinálnia amihez ért,pontokat dobni. Magas posztokon Monroe a jövő másik sztárja,Jerebko meg hozni fog egy jó kezdő szintet.
Hozni kell Prince helyére a következő drafton (top5 símán kinéz) egy kezdő kaliberű játékost.
Illetve eltakarítani bárhogy a Gordon-Villanueva párost.

A Lions is így épült fel,3 év volt. Kb most ott tart a csapat ahol a Lions a 0-16után.
Párhuzamként még felhoznám,hogy mindkét csapathoz akkor érkezett egy olyan edző aki ért a védekezéshez.
+gondolom,hogy az új tulajdonos sem a semmiért jött ide,csak marha nehéz egyik pillanatról a másikra jó csapatot csinálni. Ti sem voltatok Rose érkeztéig hűdejók vagy igen?

Hamilton bevált amúgy?Bazzani
Knightról nem mondok semmit, nem láttuk eddig. De Stuckey? Dob mindenhonnan, mint az eszelős, átlag 40%-kal, ami még nem botrány, de nem is jó. Ráadásul akkor a legjobb, ha a gyűrűt támadja, hárompontosa nincs, megbízható tempója nincs. Ez egy dolog. De KELL a labda a kezébe. Nem véletlenül próbálják irányítóként erőltetni. Ebből a szempontból rosszabb, mint Gordon. Monroe is inkább dobni szeret, védekezést még nem érti, O'Neil tegnap többször megetette, ami gáz. Ő is fog dörzsölődni, néhány mozdulatot biztos hozzáad a repertoárjához, de ez szerintem nem lesz elég, hogy köré építsenek egy csapatot, és a négyes poszt jobban ízlene neki. A csapatépítésben nincs koherencia, nem látod, hogy mit akarnak. Mondjuk 8. helyet így is meglehet csípni Keleten. De idén ez még kevés, és az igazi baj, hogy nem passzolnak egymáshoz az kirakósok.

A Bulls Skiles érkezése után alulról mindig beszagolt a rájátszásba, egyszer nem, akkor behúzták Rose-t. De ha megnézted azt a csapatot, ott megvoltak a posztok, és az arra megfelelő, nem túlságosan nagy tálentumú emberek. Egyedül Tyrussal szerencsétlenkedtek jobbra-balra. Jah, Reinsdorf legnagyobb igazolása Ben Wallace volt, sapka felett szinte sose fizetett, luxusadót pláne nem.

Hamilton annyira nem válik be egyelőre, 45%-kal dobál 10-12 pontokat. Nem tragédia, bár csak azt vállalja el, ami neki elvileg ziccer. Inkább ott hasznos, hogy kicsit kinyitja a többieknek a pályát. Mondjuk Brewer, aki hatalams kedvencem, és akinek semmi nem akar összejönni, megint alig van a pályán, pedig élete formájában van. Egyelőre minden arról szól, hogy Beat The Heat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Nem akarlak kiábrándítani, de így az összes csapatban lehet találni "jövő nagy sztárját"...szaba
Most azt kellene mondanom,hogy szar az egész soha nem nyerünk semmit?
Én pozitívan látom a jövőt ennél szarabb aligha lehet.Bazzani
MINDIG van lejjebb. ennel biztosabb dolog a vilagon nincs.

de amugy hatalmas +1. en is mar 3. eve remenykedem a szebb jovoben. csak meg nem jott el...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarlak kiábrándítani, de így az összes csapatban lehet találni "jövő nagy sztárját"...szaba
Most azt kellene mondanom,hogy szar az egész soha nem nyerünk semmit?
Én pozitívan látom a jövőt ennél szarabb aligha lehet.Bazzani
Ok, hogy szereted a csapatot, de attól még zöldségeket nem kell beszélni. Márpedig sztem azt tetted. :rolleyes:szaba
Rendben. Akkor visszavontam mindent.
Legközelebb PMben reagálok a nekem szóló dolgokra ha NBAről van szó.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Nem akarlak kiábrándítani, de így az összes csapatban lehet találni "jövő nagy sztárját"...szaba
Most azt kellene mondanom,hogy szar az egész soha nem nyerünk semmit?
Én pozitívan látom a jövőt ennél szarabb aligha lehet.Bazzani
Ok, hogy szereted a csapatot, de attól még zöldségeket nem kell beszélni. Márpedig sztem azt tetted. :rolleyes:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarlak kiábrándítani, de így az összes csapatban lehet találni "jövő nagy sztárját"...szaba
Most azt kellene mondanom,hogy szar az egész soha nem nyerünk semmit?
Én pozitívan látom a jövőt ennél szarabb aligha lehet.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
3 vereséggel kezdtünk.
Nagyon sok munka lesz a csapattal,de megvannak az alapkövek egy sikeres csapathoz.
Remélem ma megverjük a Pacerst.Bazzani
Kik? Van két elég szolid, de dominánstól messze álló magas, van a 34 éves Prince, aztán négy hatodik ember. Nincs irányító, nincs igazi periméterjátékos (Gordon áll a legközelebb). És persze az újonszerződésűek kivételével mindenki túlfizetett. Monroe az egyetlen, aki tud olyat mutatni, amit még nem láttunk tőle, a többiek.... lesznek meccsek, amikor behullanak a tempók, de Gordon, Stuckey stb. ma is szarul játszottak, mert botránynehéz dobásokba kényszerítik bele magukat és egymást. Egy tisztességesebb cserét nem lehet nyélbeütni, mert az egyetlen érték Monroe, aki nyilvánvalóan érinthetetlen.
füligjimmy
Irányító: Knight lesz az. Jól lát a pályán,remek fizikumú, ponterős. Most nevetni fogsz rajta,de a jövő egyik nagy irányítója lehet. Az új Billups.
Stuckeyt át kell rakni Gordon posztjára. Azt kell csinálnia amihez ért,pontokat dobni. Magas posztokon Monroe a jövő másik sztárja,Jerebko meg hozni fog egy jó kezdő szintet.
Hozni kell Prince helyére a következő drafton (top5 símán kinéz) egy kezdő kaliberű játékost.
Illetve eltakarítani bárhogy a Gordon-Villanueva párost.

A Lions is így épült fel,3 év volt. Kb most ott tart a csapat ahol a Lions a 0-16után.
Párhuzamként még felhoznám,hogy mindkét csapathoz akkor érkezett egy olyan edző aki ért a védekezéshez.
+gondolom,hogy az új tulajdonos sem a semmiért jött ide,csak marha nehéz egyik pillanatról a másikra jó csapatot csinálni. Ti sem voltatok Rose érkeztéig hűdejók vagy igen?

Hamilton bevált amúgy?Bazzani
Nem akarlak kiábrándítani, de így az összes csapatban lehet találni "jövő nagy sztárját"...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 vereséggel kezdtünk.
Nagyon sok munka lesz a csapattal,de megvannak az alapkövek egy sikeres csapathoz.
Remélem ma megverjük a Pacerst.Bazzani
Kik? Van két elég szolid, de dominánstól messze álló magas, van a 34 éves Prince, aztán négy hatodik ember. Nincs irányító, nincs igazi periméterjátékos (Gordon áll a legközelebb). És persze az újonszerződésűek kivételével mindenki túlfizetett. Monroe az egyetlen, aki tud olyat mutatni, amit még nem láttunk tőle, a többiek.... lesznek meccsek, amikor behullanak a tempók, de Gordon, Stuckey stb. ma is szarul játszottak, mert botránynehéz dobásokba kényszerítik bele magukat és egymást. Egy tisztességesebb cserét nem lehet nyélbeütni, mert az egyetlen érték Monroe, aki nyilvánvalóan érinthetetlen.
füligjimmy
Irányító: Knight lesz az. Jól lát a pályán,remek fizikumú, ponterős. Most nevetni fogsz rajta,de a jövő egyik nagy irányítója lehet. Az új Billups.
Stuckeyt át kell rakni Gordon posztjára. Azt kell csinálnia amihez ért,pontokat dobni. Magas posztokon Monroe a jövő másik sztárja,Jerebko meg hozni fog egy jó kezdő szintet.
Hozni kell Prince helyére a következő drafton (top5 símán kinéz) egy kezdő kaliberű játékost.
Illetve eltakarítani bárhogy a Gordon-Villanueva párost.

A Lions is így épült fel,3 év volt. Kb most ott tart a csapat ahol a Lions a 0-16után.
Párhuzamként még felhoznám,hogy mindkét csapathoz akkor érkezett egy olyan edző aki ért a védekezéshez.
+gondolom,hogy az új tulajdonos sem a semmiért jött ide,csak marha nehéz egyik pillanatról a másikra jó csapatot csinálni. Ti sem voltatok Rose érkeztéig hűdejók vagy igen?

Hamilton bevált amúgy?

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
3 vereséggel kezdtünk.
Nagyon sok munka lesz a csapattal,de megvannak az alapkövek egy sikeres csapathoz.
Remélem ma megverjük a Pacerst.Bazzani
Kik? Van két elég szolid, de dominánstól messze álló magas, van a 34 éves Prince, aztán négy hatodik ember. Nincs irányító, nincs igazi periméterjátékos (Gordon áll a legközelebb). És persze az újonszerződésűek kivételével mindenki túlfizetett. Monroe az egyetlen, aki tud olyat mutatni, amit még nem láttunk tőle, a többiek.... lesznek meccsek, amikor behullanak a tempók, de Gordon, Stuckey stb. ma is szarul játszottak, mert botránynehéz dobásokba kényszerítik bele magukat és egymást. Egy tisztességesebb cserét nem lehet nyélbeütni, mert az egyetlen érték Monroe, aki nyilvánvalóan érinthetetlen.

Rose kicsit felszívja magát, ha ún. elit irányító ellen játszik. Sorozatban második jól megtervezett, és jól menedzselt meccs volt. Deng és Brewer percei nem tetszenek, de ez lesz egész szezonban, nagyon úgy néz ki. Hamilton 8/18 16 pontért, ettől többet vártam, de ezzel is meg lehet békéni. Biztos lesznek meccsei, amikor 20-25 pontot is szerez, de nem sok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
3 vereséggel kezdtünk.
Nagyon sok munka lesz a csapattal,de megvannak az alapkövek egy sikeres csapathoz.
Remélem ma megverjük a Pacerst.