NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
csak azért kérdeztem, mert emlékszem h tavaly is sokszor reklamáltál a bíráskodás végett. persze volt jogos is, viszont sokszor nagyon jogtalan is, és akkor feltűnt ez, h ha szorul a hurok abban benne vannak a bírók is.a.kacsa
Azért olyan nem nagyon van, hogy megcsapsz valakit 24 ponttal 20 perc alatt, aztán hipp-hopp, a gyűrűbe se tudod visszapöckölni a labdát, pedig ugye mindenki szabályosan. Elhiheted, nekem elég a sima 11 pontos győzelem is. A GSW (mondjuk azt a vajúdást élőben néztem hajnalban, fizikai fájdalmaim voltak, szóval lehet hogy rinyáltam), vagy a Hawks elleni verés után szerintem egy szót nem szóltam. Akkor szoktam dühöngeni, amikor csutkaszar csapatok ellen kap a Bulls egy olyan bíráskodát, mint tegnap.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
csak azért kérdeztem, mert emlékszem h tavaly is sokszor reklamáltál a bíráskodás végett. persze volt jogos is, viszont sokszor nagyon jogtalan is, és akkor feltűnt ez, h ha szorul a hurok abban benne vannak a bírók is.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jimmy az összes chicago meccset elfújják? (igen nem láttam a wolves meccset, devolt már azért szerencsém elég bullshoz)a.kacsa
A végjátékot nem. Tavaly ugyanez volt, de ez nagyjából minden csapatra igaz. A bírók nem akarják a kiütéses győzelmet. Ha egy csapat olyan szar, vagy nem jön össze, akkor persze sipákolhatnak akárhogy. Ha elég a kezdőket egy laza 32-35 percre a pályán tartani, az hatalmas előny a szezon végére.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jimmy az összes chicago meccset elfújják? (igen nem láttam a wolves meccset, devolt már azért szerencsém elég bullshoz)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amit a bírók műveltek a Bulls-Wolves meccsen, attól most epét tudnék köpni. Nincs még egy olyan jöttment a ligában, akit annyit lehetne büntetlenül ütni, mint Rose. Noah is akkorákat kapott, hogy az valami hihetetlen. A kis buzik, így csak tízzel szoptak. Visszafújják őket a meccsbe, ültek a tempóik is, szóval rose és deng megint 40 perc. De Thib is hibás ebben, le kéne szarni ezeket a meccseket. Szerencsétlen Adelman bámulja csapatjáték címén ezt nemvédekező, tempódobó hulladékot, ami kiváló, ha bejön, de erre kár sok szót vesztegetni. Oké, se Watson, se Hamilton nem játszott. John, ki ezen a néven harmadik a Lucas családban, úgy elhúzott háromszor Rubio mellett, hogy öröm volt nézni. Mondjuk nem tudta feltenni kétszer jobbal, egyszer meg ballal, de ezért 3 számú irányító. Boozer eltűnt a meccs közepére, a többiek faszák voltak, de időnként dobtak akkora rigókat, hogy rossz volt nézni. Bírók nékül ez a meccs 25 pont ide a negyedik negyedre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Hogyan sérült meg Hawes, milyen komoly a sérülés? Most hatalmas formában van, nagyon kéne a csapatnak, bár Vucevic is egyre jobban játszik, talán helyettesíteni tudná.DODO92
A hátával van megint vmi. Collins azt mondta, hogy elutazik a csapattal NY-ba, de az majd csak a meccs előtt derül ki, hogy tud-e játszani.Bébé
Köszi. Jó lenne, ha játszhatna, ha csak 10 percet, az is sokat jelentene, csak nehogy rásérüljön.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 490 — rabszolga
Hogyan sérült meg Hawes, milyen komoly a sérülés? Most hatalmas formában van, nagyon kéne a csapatnak, bár Vucevic is egyre jobban játszik, talán helyettesíteni tudná.DODO92
A hátával van megint vmi. Collins azt mondta, hogy elutazik a csapattal NY-ba, de az majd csak a meccs előtt derül ki, hogy tud-e játszani.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.iktriad
Még mindig ezzel a 29. csak a képen látott területeket nézve. Van náluk jóval kisebb is 😊Deny
A Raptors? 😊DODO92
Talált 😊

Amúgy nehogy valaki elhiggye, hogy ezen területek ezek a csapatok a főlényes királyok, mert ez egyáltalán nem így van. Pont LA-ben van nagyobb szurkolói bázisa a Clippersnek, csak hát a Lakers divat, és őt sokfelé szeretik még, meg meccseikre divat kimenni is. De az is biztos, hogy a Trailblazers se vette át simán a Seattle helyét. És még ezer ilyen apróság van.
Csak szimplán jól néz ki a kép 😀
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
Deny
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.iktriad
Még mindig ezzel a 29. csak a képen látott területeket nézve. Van náluk jóval kisebb is 😊Deny
A Raptors? 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
Deny
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.iktriad
Még mindig ezzel a 29. csak a képen látott területeket nézve. Van náluk jóval kisebb is 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
Deny
Szegény Clippers eléggé el van nyomva a képen a Lakers által. Mintha valami pattanás nőtt volna Kobeék seggére.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egészen korrekt. Még a kérdőjelet is bepakolnám magunkhoz, így nem teljesen egyértelmű, hogy a Thunder, Blazers vagy mi a nagyobb terület, de ez már részletkérdés 😀
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Sixers:
Nah összejött a 3-0. Ma este Knicks. Remélem, hogy Hawes felépül, mert ha nem akkor szinte esélytelenek vagyunk.
Brand is végre mutatott vmit (21 pont, 10 lepattanó, 25 perc alatt).
Turner-nek is jó meccse volt (16 pont, 10 lepattanó, 8 assist)
Meeks is az utóbbi 2 meccsen kevesebbet dob rá, de ugyanannyi pontot szerez mint előtte, szal ez is pozitívum.Bébé
Hogyan sérült meg Hawes, milyen komoly a sérülés? Most hatalmas formában van, nagyon kéne a csapatnak, bár Vucevic is egyre jobban játszik, talán helyettesíteni tudná.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 490 — rabszolga
Sixers:
Nah összejött a 3-0. Ma este Knicks. Remélem, hogy Hawes felépül, mert ha nem akkor szinte esélytelenek vagyunk.
Brand is végre mutatott vmit (21 pont, 10 lepattanó, 25 perc alatt).
Turner-nek is jó meccse volt (16 pont, 10 lepattanó, 8 assist)
Meeks is az utóbbi 2 meccsen kevesebbet dob rá, de ugyanannyi pontot szerez mint előtte, szal ez is pozitívum.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 490 — rabszolga
Sixers:
Első hazai meccs is letudva. Ütöttük a Detroit-ot.
Turner, Lou, Young trió egy pont híján megint 40et termelt a padról.
Igu, Brand és Jrue nem termelte a pontokat, de Jrue legalább kivételesen osztotta az assistokat.
Meeks-nek is végre volt egy jó meccse, Hawes pedig All-Star lesz ha így folytatja. 😀

Torontó, Indi, Kings a további. Jó lenne 2-1-et nyomatni. (3-0 sem irreális)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
The Kings announced Friday that forward-center Chuck Hayes would miss three to four weeks with a dislocated left shoulder.

...eees kezdodik. 😕 furcsa is volt 8 meccset egymas utan ugy lejatszani, h nem serult senki a kezdobol.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
de mitől, kitől jobbak mint tavaly?; simán elmennek a PO-ba az biztos, de ugyanaz a helyzet mint tavaly, Teague-Hinrich nem Pg-k, főleg nem vezérek, nincs rendesen megoldva a magas emberes védekezésük, jó a transition offense, ennyi. de abból nem lesz bajnokság

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem eddig rohadt nagy meglepetés az idei hawks, simán jobbak, mint tavaly, keleten a top4be is odaérhetnek kis szerencsével
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
szerintem az idei hawks, de még a tavalyit se volt nagy fegyvertény legyőzni, mármint odaérnek mindig a rájátszásba, de nem sok esélyük van ott 3 4-essel a kezdőbe szószerint irányító nélkül... a helyükbe kiürítettem volna a keretet Paulért. Főleg ha a tavalyi döntőssel játszanak; mondjuk azért meglepő volt, hogy az Atlanta fáradt el 😊, és nem a cserék cseréi a Miamiban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ez a Miami @ Atlanta igennagy meccs volt, szerencsére a végén nekünk jött ki a lépés (a Hawks playák nagyon elfáradtak, a harmadik hosszabbításban pontot se dobtak) ami idén szvsz rohadt nagy fegyvertény (ráadásul Lebron és Wade nélkül!!) de nagyon tetszik az idei játékunk, főleg Chalmers a leginkább pozitív meglepetés (tavaly után főleg)
és ami fontos: cserepadról beszállnak az embereink! tavaly általában a 10 pontot se érték el, idén rendre nagyon jól teljesítenek 😊
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gondolkoztam mostanság, és rájöttem h van egy d-willünk aki valszeg lelép idény végén. mit csinálunk vele? megtartjuk azt menjen, vagy elcseréljük a deadline előtt, és alapozunk tovább. ha igen hova mehetne? sok lehetőséget én nem látok, aki persze normális ellenértéket tudna adni
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Kirúgták Westphalt.marci
suti.
irnam, h nala csak jobb johet, de:
1) mindig van lejjebb
2) musselman es theus eseteben is igy gondoltam, es hat nem igazan jott be
de legalabb ezzel megvan a remeny, h hatha az uj hc osszekapja a tarsasagot.
termeszetesen nem fogja...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kirúgták Westphalt.marci
Akkor a beszélt DMC üzletünknek annyi 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kirúgták Westphalt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wilson Chandler visszatérésével kapcsolatban volt valami hír mostanában? Mi várható, meddig marad Kínában?Schleck
Az ottani szezon végéig ott kell maradnia (hacsak nem vásárolják ki, a'la K-Mart 😀), vagyis március környéke. És állítólag őt szívesen visszahoznánk.TheMileHighCity
Okés, köszi! Akkor fantasyban azt hiszem kirakom. 😀