NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

32 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Mavs leading scorer 😀szaba
A 11.0 pontos átlagával...?

Nowitzki 16.7 ppg
Terry 14.9 ppg
Marion 12.4 ppg
Carter 11.0 ppg

😉gravedigger
Utóbbi két meccsre gondoltam, látom nem vagy uptodate. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mavs leading scorer 😀szaba
A 11.0 pontos átlagával...?

Nowitzki 16.7 ppg
Terry 14.9 ppg
Marion 12.4 ppg
Carter 11.0 ppg

😉
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 018
Kíváncsian várom, hogy Griffin az állatkodása ellenére mennyire válik majd Kobe féle vagy utáljuk, mint a szart, vagy imádjuk játékossá, mert a pofája valami elképesztően nagy lett emberünknek. De nálam azért így is #1 😀Stez
Én már a zsákolóverseny óta nem bírom, szvsz erősen overrated. Ettől függetlenül hatalmasokat zúz, meg sokminden benne lehet még, de a nagy arc előtt talán bizonyítani kellene, azt meg a PO-ban lehet.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Mavs leading scorer 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsian várom, hogy Griffin az állatkodása ellenére mennyire válik majd Kobe féle vagy utáljuk, mint a szart, vagy imádjuk játékossá, mert a pofája valami elképesztően nagy lett emberünknek. De nálam azért így is #1 😀Stez
Ha igy folytatja kb Vince Carter pályája lesz, hatalmas zsákolások, show, de majd öt év mulva amikor mindezt már megérzik a térdei bele fog szürkülni az NBA-be...

Cartertől jobban nem sajnálok senkit emiatt, a 2000-es évek elején imádtam a Raptors-t meg Air Canada-t, és nézzétek meg minek indult, de mi lett belőle... :rolleyes:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsian várom, hogy Griffin az állatkodása ellenére mennyire válik majd Kobe féle vagy utáljuk, mint a szart, vagy imádjuk játékossá, mert a pofája valami elképesztően nagy lett emberünknek. De nálam azért így is #1 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Akinek kimaradt volna az év zsákolása
http://youtu.be/3w_Vy0lDk_A
Szegény Perkins, a következőnél már inkább arrébb ment, nem állt posztert a mutatványhozatapapa
Hamisítatlan modoros hsz következik 😊, de a zsákolást "megalapozó" hárompontos cunami is volt ilyen szép: http://www.youtube.com/watch?v=ofYp8T8vOscDzsokijuing
mennyire igaz a legfelső komment 😀
"tmac did more than this all by himself"
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Akinek kimaradt volna az év zsákolása
http://youtu.be/3w_Vy0lDk_A
Szegény Perkins, a következőnél már inkább arrébb ment, nem állt posztert a mutatványhozatapapa
Hamisítatlan modoros hsz következik 😊, de a zsákolást "megalapozó" hárompontos cunami is volt ilyen szép: http://www.youtube.com/watch?v=ofYp8T8vOsc

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki a Celtics meccshez stream-et ?gravedigger
Ha közben nem találtál, akkor ez nekem működőképesnek tűnik:
http://www.firstrow.tv/watch/105112/2/watch-cleveland-cavaliers-vs-boston-celtics.htmlSchleck
Köszi szépen utólag is, de találtam végül másikat elég jól működött, igaz francia volt a közvetités, de a meccset jól lehetett nézni 😊 Azt hittem szét robbanok amikor a negyedik negyedben a 19 pontos előnyünk leolvadt 3 ra, de végül csak sikerült behúzni 😊 Pierce jó volt, bár totál látszott a csapaton Rondo hiánya, Allen-nek nem mentek a kinti dobások, eléggé szenvedés volt az egész meccs, pár fontos pillanatban Pietrus és Bass léptek elő 😊
Jöhet a Raptors otthon 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tud valaki a Celtics meccshez stream-et ?gravedigger
Ha közben nem találtál, akkor ez nekem működőképesnek tűnik:
http://www.firstrow.tv/watch/105112/2/watch-cleveland-cavaliers-vs-boston-celtics.html

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki a Celtics meccshez stream-et ?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Sixers:
A Magic ellenit behúztuk (74-69). Gondolkoztam, hogy fent maradok, de talán jobban jártam, hogy az alvás mellett döntöttem.
A 2 csapatból összesen 4 ember dobott többet 10 pontnál de senki sem ment 17 fölé.
R. Anderson (Magic) 11 támadólepattanója azért nem rossz. (Összesen 20at szedett le)
Jó hír még, hogy több, mint 16ezren voltak kint és nagy eséllyel a Bulls ellen se lesznek kint kevesebben plusz Vucevic legalább már beöltözött (igaz egy percet sem játszott).
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Akinek kimaradt volna az év zsákolása
http://youtu.be/3w_Vy0lDk_A
Szegény Perkins, a következőnél már inkább arrébb ment, nem állt posztert a mutatványhoz

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Brooks lábujja eltört, Stevenson térdét le kellett szívni, Lopez még nem is fut.
Még a dínóktól is kikaptunk, elég elszomorító volt a tegnapi játékunk.shawnka
Suck for bárki innentől.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 219 — Tyrone Creek
Brooks lábujja eltört, Stevenson térdét le kellett szívni, Lopez még nem is fut.
Még a dínóktól is kikaptunk, elég elszomorító volt a tegnapi játékunk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
Bébé: Hawes fog már játszani jövőhéten? Mert így erősen szívat fantasyban, hogy két hete DTD. 😀Schleck
Doug Collins cautiously said he was hopeful that Spencer Hawes would be able to return to play for tonight's game. With a complete day off yesterday, Hawes' status will probably depend greatly on his workout during shootaround this morning.

Aztán merj neki hinni. 😀
De már tényleg vissza kéne térnie, mert elég nehéz meccsek várnak ránk.
Ma nem lesz a Magic-nél Nelson meg amúgy is szar formában vannak, szal ha Hawes tudja vállalni a játékot (Vucevic még 2-3 meccsig out), akkor papíron nyernünk kéne.

Erősödnek azok a pletykák, hogy érdeklődünk Amare iránt. Brand-ért cserélném. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bébé: Hawes fog már játszani jövőhéten? Mert így erősen szívat fantasyban, hogy két hete DTD. 😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem füligjim nézi, mert itt nem panaszkodhat fújásra, bármi is lesz. 😀szaba
A legnagyobbtól tanulta 😀

http://www.youtube.com/watch?v=WIkBjuVGbb4

amúgy nem láttam végig a meccset, szóval nem mondok rá semmit. Tényleg szertnék látni egy tiszta meccset. Komolyan. Lehet röhögni ezen a kamufújáson, ha közben mindenkinek faultgondjai voltak már két negyed után. És valahogy mindig a "legjobb" pillanatokban jött két dobás. Rose kurvára elfáradt a végére, Watson 10-12 perce nagyon hiányzott, Lucas félelmetesen kevés volt. Hamilton tré volt nagyon, Boozer kevés. Deng is nagyon hiányzott. Noah jól játszott. Így is meglehetett volna. Felőlem már jöhet a konferencia döntő, remélem teljes harci díszben. Az alapszakaszt szinte nem is nézem.

Jah, még annyit, hogy a Bulls dobja a legkevesebb büntetőt a ligában (büntető/dobások száma, asszem). Gondolom mert tele vannak kiváló kinti dobókkal. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mindkét csapat lúzerkedett a végén eleget, szerencsére mi jöttünk ki belőle jobban 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miami Win.... 😕 Fuck
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 219 — Tyrone Creek
Rose legalább annyira clutch, mint Bron.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
James: empátiából jeles.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Remélem füligjim nézi, mert itt nem panaszkodhat fújásra, bármi is lesz. 😀
több mint 12 éve
eloel 3 211 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Rose nagy király

ezért kár..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
továbbra is nagyon ronda ez az all-black mez.shawnka
sztem nagy királyság, jobban bejön, mint a "sima" fekete