NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
de az blődség,hogy csak James formáján múlna a Miami sikeressége,a Mavsnél kétségtelenül igaz,hogyha Nowonak nem megy,akkor vége is az adott gamenek..Newman
Olyat nem mondtam, hogy kizárólag James-en múlik a Heat sikeressége - ő a legfontosabb játékos, de nem az egyetlen.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ráadásul igaz hogy Wadenek nem voltak olyan jó statjai a Bulls ellen,de így is nagyon sokszor csinált meg nagyon nehéz dobásokat,pont azért klasszis Wade mert lehet hogy van egy szar meccse csinál mondjuk egy 3/17et,de aztán az utolsó negyedben az utolsó két percben meg bever 2 meccsnyerő hármast.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
csak nagy kár,hogy a Heatben van egy Wade is 😊Newman
Aki az utóbbi meccseken nem igazán találta a formáját, ráadásul sérüléssel is bajlódik. De elkezdhetnénk most sorolni a játékosokat mindkét oldalról... A két kulcsfigura LeBron és Nowitzki lesz.vassadi
ja,szegény Wade nem dob 30 pontokat,csak 20 pontokat,sajnálatos....
Cle biztos triója,akik konstans jó teljesítményre képesek:James,Wade,Bosh és bennük megvan az X 😛
Mavsnél: Nowo és Terry a padról hoznak biztos pontokat,esetenként Marion és Kidd
ebből a négyesből csak Nowoban érzem a kiemelkedőt,néha-néha Marionban
de az blődség,hogy csak James formáján múlna a Miami sikeressége,a Mavsnél kétségtelenül igaz,hogyha Nowonak nem megy,akkor vége is az adott gamenek..

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
csak nagy kár,hogy a Heatben van egy Wade is 😊Newman
Aki az utóbbi meccseken nem igazán találta a formáját, ráadásul sérüléssel is bajlódik. De elkezdhetnénk most sorolni a játékosokat mindkét oldalról... A két kulcsfigura LeBron és Nowitzki lesz.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Akárcsak Nowitzki. Nagy kérdés lesz, hogy melyikükben maradt több.vassadi
csak nagy kár,hogy a Heatben van egy Wade is 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
az eddigi POban szinte végig kláccs voltCowboykarcsi
azért írtam az elvileget...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Akárcsak Nowitzki. Nagy kérdés lesz, hogy melyikükben maradt több.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az eddigi POban szinte végig kláccs volt

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát az is biztos, hogy sok meccset a döntőből élőben nem fogok megnézni, sőt, elképzelhető, hogy egyet sem. Bízok LeBron-ban azért, ő elvileg nem nyertes alkat...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A Bulls már rég eldönthette volna, LeBronék takaréklángon égtek, ők viszont a győzelmi kényszernek megfelelően mindent kiadtak magukból. Előzetesen még talán a Heatnél is határozottan úgy kalkuláltak, hogy a hatodik meccsen kell lezárni a párharcot. De szerintem ez is csak az ő erejüket mutatja, hogy egy tipikus "idegenben pihenek egyet, otthon pedig továbbjutok" meccset be tudtak húzni a Bulls ellen.

Remélem a Heat nyeri a döntőt, de szerintem a Mavs lesz a bajnok, mert kétszer nem szúrhat ki velük a Miami a fináléban, és ennek a Heatnek "nem szabad" rögtön az első évében hazavinnie a Larry O'Brien-trófeát. Ha mégis ők nyernek, az csak azért lesz, hogy Kidd valóban gyűrű nélkül vonuljon vissza. 😊
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Hogy én mennyire gyűlölöm a Miami-t, mondjuk a Bulls-t sem szeretem jobban 😀 .

A döntő tényleg jó lesz! Kidd megérdemelne már egy gyűrűt, de úgy érzem ez nem fog összejönni neki sem most, sem az jövőben (ha folytatja).gdavid
Drukk az öregeknek, bár a TOP4-ből a legérdektelenebb párharc alakult ki szvsz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hogy én mennyire gyűlölöm a Miami-t, mondjuk a Bulls-t sem szeretem jobban 😀 .

A döntő tényleg jó lesz! Kidd megérdemelne már egy gyűrűt, de úgy érzem ez nem fog összejönni neki sem most, sem az jövőben (ha folytatja).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utsó 2 percben 16-2-es run az szolid 😀

jó lesz ez a Miami - Dallas döntő

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
howardo tessék békénhagyni. okos ő, és tudja h brooklynba kell jönnie. punktum
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szvsz bárki jöhetett volna, meg lesznek halva.szaba
Phil Jacksont nem lehet pótolni, a Lakers-re most szerintem is ínséges idők várnak.vassadi
egészen amíg augusztus végén le nem igazolják Howardot.

de lehet, hogy Deron Williams lesz a győztes, ki tudjaHöri
D-Willnek még van egy éve nálunk. Azt mondta, ha jön olyan ember, aki miatt érdemes maradni, akkor maradni fog, mert nagyon szereti a várost. Howard egy hatalmas kérdőjel, sztem még ő maga sem tudja, mi lesz végül. De az tuti, ha van esze elhúz onnan.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szvsz bárki jöhetett volna, meg lesznek halva.szaba
Phil Jacksont nem lehet pótolni, a Lakers-re most szerintem is ínséges idők várnak.vassadi
egészen amíg augusztus végén le nem igazolják Howardot.

de lehet, hogy Deron Williams lesz a győztes, ki tudjaHöri
Ha Howardnak van egy kis esze messzire elkerüli Brown,persze Van Gundy se jobb abban igazad van.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szvsz bárki jöhetett volna, meg lesznek halva.szaba
Phil Jacksont nem lehet pótolni, a Lakers-re most szerintem is ínséges idők várnak.vassadi
egészen amíg augusztus végén le nem igazolják Howardot.

de lehet, hogy Deron Williams lesz a győztes, ki tudja

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Szvsz bárki jöhetett volna, meg lesznek halva.szaba
Phil Jacksont nem lehet pótolni, a Lakers-re most szerintem is ínséges idők várnak.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Én pont azt mondtam hogy nem lefutott annak ellenére hogy elég sokan mar a Heatnek adják a címet.Toca
Tudom, de kik azok, akik egyértelmű(!) esélyesnek tartják a Heatet?vassadi
Zsoca, Sasokmcnabb mindenképpen.szaba
Ez igaz. Muszáj magabiztosnak lenni, egy ilyen párharc előtt. 😉
utoljára a Cavs-Spurs döntőn voltam ennyire magabiztos. Akkor 0-4 lett 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aláírt négy évre.vassadi
Ehhez csak gratulálni tudok :/Pocs
Lakerst az esélyesek közül egy időre kihúzhatjuk. 😀Toca
Szvsz bárki jöhetett volna, meg lesznek halva. Főleg a remek csapaton belüli hangulat miatt gondolom.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
mike brown lakers valszeg. ha egy évnél tovább marad már csodálkozom is 😊a.kacsa
Aláírt négy évre.vassadi
Ehhez csak gratulálni tudok :/Pocs
Lakerst az esélyesek közül egy időre kihúzhatjuk. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én pont azt mondtam hogy nem lefutott annak ellenére hogy elég sokan mar a Heatnek adják a címet.Toca
Tudom, de kik azok, akik egyértelmű(!) esélyesnek tartják a Heatet?vassadi
Zsoca, Sasokmcnabb mindenképpen.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
mike brown lakers valszeg. ha egy évnél tovább marad már csodálkozom is 😊a.kacsa
Aláírt négy évre.vassadi
Ehhez csak gratulálni tudok :/

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Én pont azt mondtam hogy nem lefutott annak ellenére hogy elég sokan mar a Heatnek adják a címet.Toca
Tudom, de kik azok, akik egyértelmű(!) esélyesnek tartják a Heatet?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Én pont azt mondtam hogy nem lefutott annak ellenére hogy elég sokan mar a Heatnek adják a címet. Mondjuk érdekes parharcok lesznek .
Szerintetek a dallasból ki lesz Waden ?? Nemmagyon látok ra jó embert, stevensont megeszi reggelire , Terry meg ...