NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha már MVP nem lehet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dwight Howard lett az év védője (zsinórban harmadszor).
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Nagy kincs. Nekem "csak" Harlem Globetrotteres aláírt jegyem van valahol.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Suns elleni jegy 3 játékos (Dudley, Childress, Warrick) aláírásával! 😊Maka
Csak betennék erről is egy fotót 😊Matthew99

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Te a következő életedben tuti kosárlabda játékvezető leszel. 😀Bazzani
Ez is egy olyan szakma, amihez sokkal jobban értek, de lusta vagyok, aztán meghagyom a nímandoknak. De látom nem vagyok egyedül a bírófikázással. Társaságban mégiscsak jobban érzi magát az ember. Sajna a ligában mind a mai napig működik a kézivezérlés.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Suns elleni jegy 3 játékos (Dudley, Childress, Warrick) aláírásával! 😊Maka
Csak betennék erről is egy fotót 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Megérkezett a csomagom Minneapolisból, Wolvesos kiskönyv és Suns elleni jegy 3 játékos (Dudley, Childress, Warrick) aláírásával! 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hornets win! Hornets win! Hornets win!
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!JJ
mennyit kérsz azért, hogy megnézd az ÖSSZES Hornets - Lakers meccset? Bizniszeljünk plíz! 😂Danna
nagyon győzködni nem kell, szeretem a Hornets-t annyira hogy minden playoffmeccsüket megnézzem, csak az NBA, az NHL és az MLB alapszakaszát nem nekem találták ki 😊JJ
akkor jó, bízom benned! 😉

Knicks szurkolóknak: ugyanezeket a fújásokat megfogjátok kapni NY-ban, ebben biztos vagyok. A meccs egészét nézve pedig azért nem lehet panaszkodni, nagyon sok védőfaultot nem fújtak be nektek, míg mi sorozatban kaptuk az elzárásos, meg a 3 mp-es labdaelvételeket...

Nem ezen ment el a meccs. Anthony 1/11 a 2. félidőben, Billups nagyon sokszor hozott idióta döntést támadóoldalon, a parádézó STAT pedig nem ért labdához az utolsó 2 percben, egyáltalán. Ezen ment el...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nyalják meg a bal herémet a bírók. Javaslom nekik, hogy a következő meccset dagadt meg Mari is 5-5 személyivel kezdje, és kapjon +50pontot a Celtics. Akkor legalább nem kell ilyen fantom faltokat fújni.

A Denver meccsen az a goalattending meg egy vicc
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Konkrétan meccsbefolyásoló csalás volt. Kár, hogy ilyen jó meccset ezzel kellett eldönteni. Azt hittem, ilyen undorítóan csak a mákerszt meg a szpörzt lehet támogatni, tévedtem, úgy látszik, még érhetnek meglepetések. Ennek ellenére nyerhettünk volna, ha Afflalo visszajön, meg is lesz a 4-1.
Egyébként kinek nem tetszenek még a nyugati tippjeim az első meccsek után? 😀TheMileHighCity
igen, lefizettük a bírókat, bocsánat
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hát jah az a nemfújás...Bostonban meg Melo ellen az az offensive foul call érdekesek voltak...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Konkrétan meccsbefolyásoló csalás volt. Kár, hogy ilyen jó meccset ezzel kellett eldönteni. Azt hittem, ilyen undorítóan csak a mákerszt meg a szpörzt lehet támogatni, tévedtem, úgy látszik, még érhetnek meglepetések. Ennek ellenére nyerhettünk volna, ha Afflalo visszajön, meg is lesz a 4-1.
Egyébként kinek nem tetszenek még a nyugati tippjeim az első meccsek után? 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valami megoldás kell a duóra, bár a találkozót nem néztem még meg (lehet nem is fogom), de a stat alapján ketten vernek le minket. Lawson-tól meg több kell, boka ide vagy oda.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az oklahoma mondjuk ugy h eléggé pörög. veszélyes egy társaság az, főleg ha majd nem csak 2en fognak pontot dobálni 😊
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Bazz mekkora offenzív goaltendinget engedtek el a Thundernek, elég gáz

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
várom ide MileHight 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
na, Melo meg elchokerkedi itt 😛
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mennyire vicces, hogy Rondo elől úgy lépnek el, mintha leprás lenne, hadd dobjon 😀 A liga legtúlértékeltebb játékosa - Amare a második.Jakehomer
Az a kemény h ez a stratégia működik, Rondot 3-4 méterről követi Chauncey,megtömik a paintet meg a széleket és nincs kinek passzolni...aztán dobáljon csak Rondo

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Mennyire vicces, hogy Rondo elől úgy lépnek el, mintha leprás lenne, hadd dobjon 😀 A liga legtúlértékeltebb játékosa - Amare a második.

Perception is reality.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Hornets win! Hornets win! Hornets win!
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!JJ
mennyit kérsz azért, hogy megnézd az ÖSSZES Hornets - Lakers meccset? Bizniszeljünk plíz! 😂Danna
nagyon győzködni nem kell, szeretem a Hornets-t annyira hogy minden playoffmeccsüket megnézzem, csak az NBA, az NHL és az MLB alapszakaszát nem nekem találták ki 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Hornets win! Hornets win! Hornets win!
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!JJ
mennyit kérsz azért, hogy megnézd az ÖSSZES Hornets - Lakers meccset? Bizniszeljünk plíz! 😂
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Hornets win! Hornets win! Hornets win!
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...Deny
Lawson Lawson Lawson Billups Carter
😛TheMileHighCity
Nálam Carter helyett Felton van 😀

Amúgy pont ezért írtam be, kb. tényleg nem lehet Rose-t kihagyni jelenleg. Volt írva Nash, Kidd pl., tényleg jók, de azért jelenleg már egy szinten emlegetni az MVP-vel... (úgyis az lesz 😀). Pedig aztán nekem Lawson mellett Nash a kedvenc játékosom...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha még a Hornets is nyer, én tuti festek egyet Paulról meg Randolphról. 😀szaba
alakul 😊Höri
Pál 10 assziszt egy félidő alatt. Rohadjon meg h fantasymba nem hozta ezeket 😀szaba
ismerős, nálam Collison volt tegnap olyan, mint korábban sose.

Nyalja ki

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
a jézuskától Hornets és Blackhawks PO mellett csak azt kértem, hogy előbbi legalább a Lakers-t üsse ki, remélem teljesül szerény kívánságom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal