NBA

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A döntőt valahogy legyűröm, de maga a sport egyszerűen nézhetetlenné vált számomra ettől a flophalmaztól, és állandó rinyálástól. Még a közvetítés is rájátszik, ki kíváncsi Spoelstra "elvették a játékomat" fancsali képére minden Heat szabálytalanság után?

Nem nagyon álltam egyik csapat pártján sem, mert amennyire szeretem Wade-et (egyre inkább az előző évek miatt...), annyira utálom LJt, a Mavs-szel szemben pedig közömbös vagyok. Mindenesetre tegnap James a flopjával teljesen elvágta magát nálam. A liga egyik legjobbjának, egy állítólagos korszakos zseninek nem cink ilyet csinálni? Valaki megcsörgethetné Jeff Gilloolyt.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
hát, ha Jordan és Pippen volt Batman és Robin, akkor James és Wade max Robin és Robin.triangle
Inkább Batgirl és Batgirl...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyrészt nem értem miért lenne ez ekkora LOL,de ebbe most ne is menjünk bele,másrészt nem tudom feltűnt e,kettő darab szmájlit is elhelyeztem az általad kifogásolt kijelentésem után.Akkor meg nem tudom minek kell ráugrani.Cowboykarcsi
Mikor ezt a két dolgot egy mondatban látom, nem tudok elmenni mellette. 😀 És nem mert szar a Boys, hanem mert sztem 2 jobb csapat van csak a divízióban 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
hát, ha Jordan és Pippen volt Batman és Robin, akkor James és Wade max Robin és Robin.

(8 pont? no komment)triangle
Lol, azért mert James 8 pontot dob attól még Wade mért lett szar szerinted ? Wade MVP szinten mozog a döntőben, ha James befejezné a hogyan nem leszek én sosem bajnok féle chockerkedést akkor a Miami lesz a bajnok ellenkező esetben Dallas simán nyer.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyrészt nem értem miért lenne ez ekkora LOL,de ebbe most ne is menjünk bele,másrészt nem tudom feltűnt e,kettő darab szmájlit is elhelyeztem az általad kifogásolt kijelentésem után.Akkor meg nem tudom minek kell ráugrani.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Boys és a SB - LOL. Eddig nagyon nagy a döntő, chockerkedés ide vagy oda. Lesz ez 7 meccses.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Direkt felkeltem,erre elalszok még a meccs kezdete előtt,na nem baj az ismétlést mindenképp megnézem,akárhogy is alakul végül ez a párharc a Mavs óriásit tettet hajtott végre idén,ugyan olyan volt a csapat mint a 'boys chokerkedés magas fokon,erre idén az egyik legkláccsabb csapat egész évben,sőt a leginkább akkor amikor az a legjobban számít,össze se lehet hasonlítani a 2006os csapattal.Dirk meg amit csinál...arra nem nagyon találok szavakat.Bár nekem semmi bajom nincs a Miamival sem,de most már inkább nyerjen a Mavs szerintem is,milyen szép is lenne ha idén a Mavs hozná a bajnoki címet Dallasba a kövi szezonba meg a Cowboys 😊 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
triangle 1 283
hát, ha Jordan és Pippen volt Batman és Robin, akkor James és Wade max Robin és Robin.

(8 pont? no komment)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
“The real thought is a revolution. [Dwyane] Wade and LeBron [James] aren't Batman and Robin like [Michael] Jordan and [Scottie] Pippen. They're Batman and Batman. They're Alpha Dog and Alpha Dog. They're John and Paul in the early years.” – David Hyde, South Florida Sun Sentinel

meg lett mondva a frankóCowboykarcsi
Nem baj, majd jön Dirk Joker és jól elfenekeli Batmanéket. Alpha Dogéknak a kutyaházban a helyük.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
“The real thought is a revolution. [Dwyane] Wade and LeBron [James] aren't Batman and Robin like [Michael] Jordan and [Scottie] Pippen. They're Batman and Batman. They're Alpha Dog and Alpha Dog. They're John and Paul in the early years.” – David Hyde, South Florida Sun Sentinel

meg lett mondva a frankó

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Basszus most látom, hogy nem marad Walsh. Hacsak nem az egészsége miatt nem vállalta el, akkor fszkorbácsot Dolannek. Aztán vissza ne rakja a haverját (Isiah) mert akkor tényleg megőrülök.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Vissza is vettük a pályaelőnyt gyakorlatilag végig vezetve, mondjuk a vége megint izgi lett. James megint elszorakozta a nyugodt vegjatekot. Wadet pedig ahogy vártam senki nem tudja fogni.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szezonzáró/döntő elemző podcast Galambos Lászlóval. Jó szórakozást hozzá!

http://sportmajom.blog.hu/2011/06/03/nba_podcast_v_galambos_laszloMaka
Jordan Farmar 😀Höri
Charlie nagy arc 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az beszarás azért amit Bazska mondott,hogy Terry Gary Payton gatyájában alszik a 2006os nagy döntő óta...Nem kicsit perverz a csávó.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
elmebeteg egy csapat ez a Dallas.Zsoca
kifejezetten rühellem őket alapesetben, de ilyen lelkesen régen drukkoltam már a döntőben csapatnak...
a "szuperbarátok" úgyis nyerni fognak gyűrűt a közeljövőben, de a másik oldalon meg ott van Kidd, Nowo, Peja, Marion, Terry... nagyon megérdemelnék már azt, hogy végre ők nyerjenek a végén
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szezonzáró/döntő elemző podcast Galambos Lászlóval. Jó szórakozást hozzá!

http://sportmajom.blog.hu/2011/06/03/nba_podcast_v_galambos_laszloMaka
Jordan Farmar 😀

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szezonzáró/döntő elemző podcast Galambos Lászlóval. Jó szórakozást hozzá!

http://sportmajom.blog.hu/2011/06/03/nba_podcast_v_galambos_laszlo

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Heat fankent örülök hogy visszahozta a Dallas így egy izgi 7 meccses parharcra számítok . A Mavs gyönyörűen jött vissza a Heat meg nézhetett volna több meccset hogy tudjak idén ezt megcsinálják . James meg elmehet a faszomba meg az is aki kitalata hogy egy ilyen meccsen az utolsó 6 percben Wade rase dobjon csak a végen mentse meg majd a meccset... Remelem James egoja nem öli meg a bajnoki álmokat.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
elmebeteg egy csapat ez a Dallas.

több mint 12 éve
triangle 1 283
7:14(!) vissza, mavs -15-ön, magyar kommentátorok: ez eldőlt (oké, hogy nem látszott, hogyan fog visszajönni a dallas, de ilyen helyzetben ez nem is szokott)
mikor tanulják már meg....áh

Dirk meg milyen sokkos volt a végén, csak nézett ki a fejéből: "váo, ilyen a sírból visszahozni egy meccset a döntőben!?" 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 276 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dirkules ma rászolgált a becenevére. Szép volt Mavs!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez kellett

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Háhá, pedig majdnem kikapcsoltam -15-nél 6 perccel a vége előtt. Így kell ezt :cool:Pocs
én 2 mavericks comebacket hagytam már a fenébe az idei playoffban de most végre láttam is egyet 😀
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Háhá, pedig majdnem kikapcsoltam -15-nél 6 perccel a vége előtt. Így kell ezt :cool:

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
amennyi faszságot csinált a dallas nagy rejtély hogy nyerhették meg, de én nem szomorkodom 😀