NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Unom már, hogy megint a mi divíziónk lett a legerősebb. mióta átküldtek minket nyugatra, majdnem mindig ez van :/

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.youtube.com/watch?v=Ekm3jio--AE&feature=player_embedded

egy kis móka 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.Deny
mit vártok Mile Highal a mai rangadótól? 😊 szvsz esélyesebb most a Denver, de a hátrányotokat már nem fogjátok ledolgozniHurka
Pont most írtam meg az előzetest a mai éjjeli tripla őrülethez, Avs-Rox-Nuggs meccsek lesznek egyszerre. 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=613650


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.Deny
mit vártok Mile Highal a mai rangadótól? 😊 szvsz esélyesebb most a Denver, de a hátrányotokat már nem fogjátok ledolgozni
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, lassan tényleg mindenki elfelejti, hogy ki az a Carmelo Anthony. Lakers is elkapva, igaz ritka szar volt mindkettő csapat a végén.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Celtics se gyengén veri meg magát, bár nem tudom, hogy mit akarnak, Rondo tegnap játszott 30 percet, Garnett még annyit se.füligjimmy
Nem fontos nekik a no.1 seed, inkább pihennek a PO-ra.empty taxi
az egy dolog, de már no. 3 seed-en vannak mert a Miami is beelőzte őket



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
A Celtics se gyengén veri meg magát, bár nem tudom, hogy mit akarnak, Rondo tegnap játszott 30 percet, Garnett még annyit se.füligjimmy
Nem fontos nekik a no.1 seed, inkább pihennek a PO-ra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jaj, de siralmas lesz a következő évtől a Suns. Ez most megtekinthető a Spurs ellen. Tavaly meg seprés volt. Változnak az idők. 😕zinedine5
Sajnos ez az élet rendje ennek a dinasztiának itt van most vége és valóban fáj belegondolni de én ilyenkor felidézem azokat a felejthetetlen pillanatokat amit ez a csapat adott nekem az elmult 7-8 évben,volt egy pár... Rengeteg szép emlék,a Nash éra gyakorlatilag egyik csúcspontja a franchise történetének,ha csak a tavalyi szezon az eszembe jut beleborzongok.Köszönöm ezt Nashnek,és a többieknek,azoknak is akik már nincsenek a csapatban,STAT,Marion,Barbosa,Bell és a többiek.Remélhetőleg 3-4 év múlva már ismét egy hasonló dinasztia lesz Phoenixben vagy legalább az alapjai meg lesznek.Cowboykarcsi
Hát nehéz lesz Nasht pótólni, de reménykedjünk. Hinrich nem mozditható?
Komment közben befejeztem a meccsnézést, mert csak mérges leszek és közben azon gondolkodom, hogy a Lakerst vagy Spurst utálom-e jobban? Nehéz döntés. (kb egy Barca, ManU dilemma)zinedine5
Mindkét csapattal meg van a magunk históriája,Spursel jóval frissebb,de én a Lakerst jobban utálom,csak egy csapat van ami felér ehhez az utálathoz az a Eagles.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Jaj, de siralmas lesz a következő évtől a Suns. Ez most megtekinthető a Spurs ellen. Tavaly meg seprés volt. Változnak az idők. 😕zinedine5
Sajnos ez az élet rendje ennek a dinasztiának itt van most vége és valóban fáj belegondolni de én ilyenkor felidézem azokat a felejthetetlen pillanatokat amit ez a csapat adott nekem az elmult 7-8 évben,volt egy pár... Rengeteg szép emlék,a Nash éra gyakorlatilag egyik csúcspontja a franchise történetének,ha csak a tavalyi szezon az eszembe jut beleborzongok.Köszönöm ezt Nashnek,és a többieknek,azoknak is akik már nincsenek a csapatban,STAT,Marion,Barbosa,Bell és a többiek.Remélhetőleg 3-4 év múlva már ismét egy hasonló dinasztia lesz Phoenixben vagy legalább az alapjai meg lesznek.Cowboykarcsi
Hát nehéz lesz Nasht pótólni, de reménykedjünk. Hinrich nem mozditható?
Komment közben befejeztem a meccsnézést, mert csak mérges leszek és közben azon gondolkodom, hogy a Lakerst vagy Spurst utálom-e jobban? Nehéz döntés. (kb egy Barca, ManU dilemma)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jaj, de siralmas lesz a következő évtől a Suns. Ez most megtekinthető a Spurs ellen. Tavaly meg seprés volt. Változnak az idők. 😕zinedine5
Sajnos ez az élet rendje ennek a dinasztiának itt van most vége és valóban fáj belegondolni de én ilyenkor felidézem azokat a felejthetetlen pillanatokat amit ez a csapat adott nekem az elmult 7-8 évben,volt egy pár... Rengeteg szép emlék,a Nash éra gyakorlatilag egyik csúcspontja a franchise történetének,ha csak a tavalyi szezon az eszembe jut beleborzongok.Köszönöm ezt Nashnek,és a többieknek,azoknak is akik már nincsenek a csapatban,STAT,Marion,Barbosa,Bell és a többiek.Remélhetőleg 3-4 év múlva már ismét egy hasonló dinasztia lesz Phoenixben vagy legalább az alapjai meg lesznek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Jaj, de siralmas lesz a következő évtől a Suns. Ez most megtekinthető a Spurs ellen. Tavaly meg seprés volt. Változnak az idők. 😕
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem mondom így rájátszás előtt jó formában a csapatunk...eaglesmcnabb
A tegnapit szvsz magának köszönheti a Spurs, nem gyenge balfaszkodásokat mutattak be. 17 vagy 18 turnover, wide open 3-asokat sorozatban kihagyni, szar büntetőzés, a végén mikor faultolni kéne 20 másodperc lepörög mire faultolnak. Na, nem mintha nagyon sajnálnám őket, de tegnapit néztem, és saját magukat verték meg. Nézegettem a sorsolásokat, a Lakersnek mondjuk nehezebb meccsei vannak, érdekes lesz a vége a nyugati első helyért és a ligaelsőért is. Mondjuk, ha Lal lenne a ligelső, a végén még képesek lesznek odaadni Kobe-nak az MVP címet. 😀 Azon még jót derülnék, ha ezt meg mernék húzni.Dub
Ha behúzzák, akkor Bryant az MVP. Lesz még Lakers-Spurs tudtommal, ott sok minden el fog dőlni. Jelenleg a Bullsé a tiebreaker a Lakers-szel szemben, és nem is túl nehéz a sorsolás. De! Aki összeállított az az utolsó hónap menetrendjét, az elmehet a picsába. A Bulls az utolsó 17 meccsből 6-ot(!!!!!) játszik/játszott back to back. A Celtics se gyengén veri meg magát, bár nem tudom, hogy mit akarnak, Rondo tegnap játszott 30 percet, Garnett még annyit se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nem mondom így rájátszás előtt jó formában a csapatunk...eaglesmcnabb
A tegnapit szvsz magának köszönheti a Spurs, nem gyenge balfaszkodásokat mutattak be. 17 vagy 18 turnover, wide open 3-asokat sorozatban kihagyni, szar büntetőzés, a végén mikor faultolni kéne 20 másodperc lepörög mire faultolnak. Na, nem mintha nagyon sajnálnám őket, de tegnapit néztem, és saját magukat verték meg. Nézegettem a sorsolásokat, a Lakersnek mondjuk nehezebb meccsei vannak, érdekes lesz a vége a nyugati első helyért és a ligaelsőért is. Mondjuk, ha Lal lenne a ligelső, a végén még képesek lesznek odaadni Kobe-nak az MVP címet. 😀 Azon még jót derülnék, ha ezt meg mernék húzni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Nem mondom így rájátszás előtt jó formában a csapatunk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bulls-pistons meccsen olyan a bíráskodás, hogy minden sípszónál néznek a játékosok, vajon kire fújtak. Így is összejött egy 11 pontos vezetés.

Jöhet Dennis Rodman mezének a visszavonultatása.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
gsn 3 548
The Anaheim City Council yesterday approved the issuance of $75 million in bonds, a move that lays the groundwork for the Sacramento Kings basketball team to move to Anaheim's Honda Center next season.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az AEG pénzt is tenne abba, ha a Sacramento Kingset elvihetnék Kansas Citybe, de Maloofék meg se hallgatták az ajánlatot. Az AEG elnöke, Tim Leiweke szerint az anaheimi költözés "előre eldöntött ügy".

Emellett, ahogy írtam máshol, 10 éven belül négy európai NBA franchiset is el tud képzelni a Reebok VP-jéval, Tom Shinenal egyetemben.

Plusz, az NBA CBA csatája hosszabb és csúnyább lehet még az NFL-énél is a World Congress of Sportson résztvevők várakozása szerint.gsn
Költözhetnek szerintem akárhova, a piac nem bír el 30 csapatot. A 4 európai csapat pedig...... nem mondom, hogy hülyeség, azt sem, hogy mondjuk egy Barcelona iNBA-ben indulva 30 győzelem alatt zárna, de szerintem akkora költségei lennének, hogy az kivitelezhetetlen. Szerintem ez tipikus uborkaszezon hír, bár a jobbik fajtából.

Jelenlegi állapottal a játékosok nyilvánvalóan elégedettek, próbálnak alternatív javaslatokkal előállni, de szerintem nincs a kezükben akkora ütőkártya, mit a focistákéban. Kicsit engedni fognak az igényeikből. Van az egész ligában 20 nélkülözhetetlen játékos. Mellettük még 30 nagyon jó. A többiek kiegészítő emberek. Ha sztrájkolnak, max. leigazolják a spanyol és az argentín válogatottak, feltöltik a keretet néhány D-ligással, aztán csókolom. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
gsn 3 548
Az AEG pénzt is tenne abba, ha a Sacramento Kingset elvihetnék Kansas Citybe, de Maloofék meg se hallgatták az ajánlatot. Az AEG elnöke, Tim Leiweke szerint az anaheimi költözés "előre eldöntött ügy".

Emellett, ahogy írtam máshol, 10 éven belül négy európai NBA franchiset is el tud képzelni a Reebok VP-jéval, Tom Shinenal egyetemben.

Plusz, az NBA CBA csatája hosszabb és csúnyább lehet még az NFL-énél is a World Congress of Sportson résztvevők várakozása szerint.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Az utolsó 5 percben 4 pont (Frye három FT-je a garbageban már nem számított.)
Nash az utolsó 7 percben 0 assist. 24 %-os hármassal a végén csak hármasokat próbálni?!?

A hajrára, a szezon legfontosabb időszakára teljesen elfogytunk fejben. Jöhet a rebuild. 😕
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Sunyi dög ez a Melo, de legalább nyertünk 😀
több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Sweet Lou nem kicsi triplával hosszabbításra menti a meccset a Kings ellen.

Akit érdekel:
http://www.livescorehunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=42992&tid=55481&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=207

2 perc van hátra, 2vel szopunk az OT-ben, 3-1-es lerohanás, erre Meeks megáll a triplavonalnál is bedobja. 😀Bébé
3W streak 😀😀

Jó kis meccs volt és majdnem elcsesztük. Szerencsére mindig a megfelelő emberekre jöttek ki a triplák OT-ben (Greene, Beno)
Thornton egy állat 32 pont (első félidőben 3), Dalembert 19 lepattanó 13 pont, JT is dupla-dupla (15P,11R)

A jó büntetőzés és a fontos triplák nyerték meg a meccset nekünk (+Thornton)! és azért az 58 lepattanónk se semmi!!

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sweet Lou nem kicsi triplával hosszabbításra menti a meccset a Kings ellen.

Akit érdekel:
http://www.livescorehunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=42992&tid=55481&channel=0&tmpl=component&layout=popup&Itemid=207

2 perc van hátra, 2vel szopunk az OT-ben, 3-1-es lerohanás, erre Meeks megáll a triplavonalnál is bedobja. 😀

Végül 3-mal kikaptunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Otthoni L a Hornetstől és lehet Gortat orra is eltörött. Azt hiszem keresnem kell egy csapatot aminek szurkolhatok a PO-ra idén (Se Jazz, Se Suns nem fog bejutni)...iktriad
Bárki aki a Spurs-Lakers duó ellen játszik.zinedine5
Nyugatról nekem nincs senki aki van ennyire szimpatikus.Ugyhogy én a knickset fogom választani coach D és STAT miatt.Cowboykarcsi
Lassan már ott tartunk, hogy aggódni kell azért, hogy egyáltalán bejutunk-e a rájátszásba. :rolleyes:
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezentúl csak a meccsek utolsó két percét fogom nézni..... a 3. negyedben feltörölték a padlót a csapattal, Delfino egymaga több triplát dobott, Salmons megállíthatatlannak tűnt (mondjuk affelél szemernyi kétségem se volt, hogy szoros végjáték esetén mindent el fog rontani, meg is tette). Deng sehol, Boozer sehol. Rose elkezdte támadni a gyűrűt, aztán vagy lecsapták, vagy bedobta. Faék egyszerűségú taktika, de mindenképpen hatásos. Boozer is ráadobott a két pontos félidejére még tizenkettőt. A védekezésről annyit, hogy a 4. negyedben 13 pontot dobtak hazai pályán. Bár a nézők harmada Bulls drukker volt. Egy jobb csapat ellen a mai teljesítmény azért zakóra lett volna elég.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Joey Crawford vezette a Bulls-Grizzlies meccset, csodálom, hogy megnyerték. Nagyon kemény csapat a Memphis, jól védekeznek, jól lepattanóznak, szerzik a pontokat a festékből. De ez a meccs nem lett volna ilyen szoros, ha nem ez a vén **** vezeti. De legalább láttuk MVP mekkorát tud játszani, amikor igazán számít. Boozer pocsék volt a meccsen, de a végére ő is odatette magát, Deng pedig a szudáni szörny, ő volt az igazi nyerőember. Gibson sérült lábujjal játszit, de nagyon odatette magát, Brewer megette, aki szembejött. Watsonnak is van valami sérülése, de a 10-11 perce alatt nagyon nem látszott. Ma irány Milwaukee. Ha ez a meccs is zsákban, akkor nem aggódok különösebben az első hely miatt.

A Boston zsinórban veszíti a megnyerhető meccseket, egyszerűen nem tudnak pontokad dobni. Amúgy nem tudom, néhány csapat mit akar, a Pacers elhitte, hogy már megvan a 8.hely? Vagy nam akarják megelőzni a parádézó Knickset?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson