NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a Chandler nekem egy sötét paraszt benyomását kelti, remélem a játékban értelmesebb lesz. 😀TheMileHighCity
Örülni fogsz még ennek a sötét parasztnak 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kb egyetértek. Ok, hogy Meló menni akart, akkor menjen csak, de mi a f*szért kellett Chauncey-t is elvinnie magával? 😕StormST
Nem az ő kérése volt, így tudtunk korrekt értéket kapni érte csomagban, meg ha már elkezdjük a rebuild-et, akkor legyen kollektív. Persze, maradhatott volna még 1-2 évre Chauncey, de Lawson már megérett rá, hogy kezdő irányító legyen.

Amúgy nagyon nagy csend van nálunk, nem vagyok biztos benne, hogy lesznek-e újabb cserék, elvileg mind az öt új ember ma már játszhatna, tegnap megvolt az első edzésük. Ez a Chandler nekem egy sötét paraszt benyomását kelti, remélem a játékban értelmesebb lesz. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund


Kb egyetértek. Ok, hogy Meló menni akart, akkor menjen csak, de mi a f*szért kellett Chauncey-t is elvinnie magával? 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
mekkora fasz ez a Clippers, képesek megbontani a Davis-Griffin duót
hogy Clevelandben nem fog szart se csinálni Baron, az teljesen nyilvánvaló.Höri
Helyet csináltak Bledsoenak, okos 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
mekkora fasz ez a Clippers, képesek megbontani a Davis-Griffin duót
hogy Clevelandben nem fog szart se csinálni Baron, az teljesen nyilvánvaló.Höri
én még jól emlékszem, milyen szépeket is mondott róla Scott 2004-2005-ben 😀 Harmonikus kapcsolat szövődött köztük, akkor vetette fel Byron, hogy az NBA-ben is be kéne vezetni a nem garantált fizetésrészeket. Davis ennek megfelelően rögtön életre kelt, miután elcseréltük a GSW-hez.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mekkora fasz ez a Clippers, képesek megbontani a Davis-Griffin duót
hogy Clevelandben nem fog szart se csinálni Baron, az teljesen nyilvánvaló.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Deron trade legjobb vonatkozása, hogy Gallo nem megy át a Nets-be

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mondjuk egyértelmű, hogy a közvetlen riválisok közül az OKC a legszimpatikusabb csapat. Meg a Memphis, ha már idénre ők is riválisnak tekinthetők. 😊

A Deron-trade-nek örülök, annyiszor szopatott minket, hogy annyiszor szerintem Harris és Favors még a két 1st-tel együtt sem fog. Menjenek csak lefelé a völgybe, majd integetek nekik, aztán jelezzenek mit találtak a túloldalon. 😛
Emlékszem, tavaly éppen a rájátszás párharcunk idején találtak meg fiatal amerikai mormonok a buszon, elfogott a düh, amikor megtudtam, hogy Utah-ból származnak, pedig az egyik suna elég helyes volt, felfedezhető volt benne a Nikki Sixx által említett elfojtott szexualitás és a fokozott vágy, ami jellemzi a környékbeli, szigorban tartott "csökkentett IQ-jú egyedeket". Na, szóval ezt csak azért mondtam, mert most szívesebben röhögnék rajtuk, másrészt pedig, hogy világos legyen miért támadjuk meg Utah-t: raboljuk el a gyerekeiket, és erőszakoljuk meg az asszonyaikat, már úgyis meggyengült az ellenálló sereg. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ide is átmásolom az nba1.hura írt hsz-em, bár nem a Deron-traddel kapcsolatos: 😊

eddig annyira nem alakult ki bennem semelyik NBA csapat iránt rajongás (csak nagyon kicsit Atlanta, de őket is csak a Bibby-fanságom miatt), de most már megvan, és egyértelműen a Thunder az 😊 Westbrook a 2008-as UCLA-nek alappillére volt, akik a 2.számú kedvenc college csapatom, Aldrichot is bírtam tavaly, MoPeterson egyetemi karrierjét sztem mindenki tudja, valamint Durantet is szeretem, meg úgy az egész csapattal is szimpatizálok már régebb óta, de úgy érzem, hogy mostantól lettem igazi fan, úgyhogy véglegesen beírhatom
GO THUNDER!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mostmár Hamiltont is elvihetné valaki... :/

"The Celtics have expressed interest in Pistons shooter Richard Hamilton, and ESPN.com reported they talked to the Cavaliers about Anthony Parker. Rockets forward Shane Battier also could be on their radar. But the only players who could entice other teams — Kendrick Perkins and Glen Davis, who are both in contract years — are practically immovable as starting center and sixth man."

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Deron Williamsnek hívják a Nets új PG-jét 😛szaba
de kurvára irigyellek benneteket mi kaptunk fél kezdőért egy dagit ti meg áááááá :mad:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Deron Williams nagyobb közellenség lesz Salt Lake Cityben, mint Lebron James Clevlelandben. Miatta lemondott Sloan, aki amúgy hosszabított volna, a csapat morálisan padlón van, ráadásul most hogy ő is lelép, sanszos hogy a Utah egy ideig lottery csapat lesz...iktriad
Azért Deron nem kért tradetszaba
csak arról beszélt, hogy lelép NY-ba, amint teheti
A Jazz így legalább kapott érte valamitatapapa
Erről mondjuk nem tudtam.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Deron Williams nagyobb közellenség lesz Salt Lake Cityben, mint Lebron James Clevlelandben. Miatta lemondott Sloan, aki amúgy hosszabított volna, a csapat morálisan padlón van, ráadásul most hogy ő is lelép, sanszos hogy a Utah egy ideig lottery csapat lesz...iktriad
Ezt ugyan honnan a bánatból veszed, azt nem tudom, mikor már év elején rebesgették, hogy Sloan talán visszavonul, aztán a lemondása után maga Sloan nyilatkozta le, hogy nem Deron Williams miatt vitája miatt mond le, hanem mert egyszerűen elfáradt, és úgy érzi, a csapata egy új vezetővel jobban tud majd teljesíteni, mint vele. A vezetőség meg zokszó nélkül megválik Williamstől, szóval az se igaz, hogy őt favorizálták volna, miközben a mestert aláaknázták az öltözőben. A tények kicsit ellentmondanak neked.

Vagyis nagyobb piacon könnyebb alkotni.
atapapa
Ez kétségtelen. Amúgy nekem tetszik, hogy ilyen kaotikus ez a szezon. A sztárok eddig is rinyáltak cseréért, csak ugye nem engedték el őket, inkább igyekeztek a csapatok magukhoz láncolni klasszisokat, akik olyannyira meghálálták, hogy néhányan egymaguk romba döntöttek egész franchise-oket (hirtelen Vince Carter jut csak eszembe). Most a vezetők megvonják a vállukat, hogy ha megfizetik, akkor mehet mindenki, amerre lát.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Deron Williams nagyobb közellenség lesz Salt Lake Cityben, mint Lebron James Clevlelandben. Miatta lemondott Sloan, aki amúgy hosszabított volna, a csapat morálisan padlón van, ráadásul most hogy ő is lelép, sanszos hogy a Utah egy ideig lottery csapat lesz...iktriad
Azért Deron nem kért tradetszaba
csak arról beszélt, hogy lelép NY-ba, amint teheti
A Jazz így legalább kapott érte valamit

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Szerintem pedig semmi oyasmi nem történik, amit ne láttunk volna. Azt lehetett tudni, hogy a 2010-11 es szabadügynökpiac olyan lesz, amilyen még nem volt. De mindig is voltak, jelenleg is vannak powerhouse-ok, ahol két-három szupersztár "egyesíti erőit" (hamár ugye Boston, lövésem sincs ott hányan laknak). Nem feltétlenül népsűrűség kérdése. És nem is az első eset, hogy egy sztár kirinyál magának egy trade-et. Persze ritkán adódik, de ez inkább az extraklasszisok kicsiny száma miatt van. És most egy jódarabig nem is lesz ilyen. A következő két évben kialakulnak új erővonalak, és azok mentén fog rendeződni a liga egy újabb nyolc-tíz évig.

Williams a Netsben, ott aztán talicskával fogja hazatolni a bajnoki gyűrűket. Mondják ki kereken, el akarnak menni az adott csapattól, mert unják a banánt. Nem kell a bajnokságot akarunk nyerni felirítú púder.füligjimmy
Egy ideje figyelem az NBA-t, de a mostani minden korábbi tapasztalatot alulmúl. Az erőkoncentráció a franchise-playerek által kirinyált cserékkel nekem most sok.

Különben nem tartozom azokhoz, akik minden nagyobb csapat sikerszériáját a piacban látják, mert nincs is így, de ha ezen kívül minden feltétel azonos két csapatnál, akkor nem kérdés, hogy egy játékos hova ír alá, hol akar játszani. Vagyis nagyobb piacon könnyebb alkotni.

Ugyanez Williams-nél, szerintem úgy gondolta, hogy ha már a Jazznél is reménytelen a helyzet, legalább ne egy egymilliós, hanem nagyságrendekkel nagyobb és vonzóbb piacon, környezetben játsszon.
hamár ugye Boston, lövésem sincs ott hányan laknak. Nem feltétlenül népsűrűség kérdése.füligjimmy
Egy piac nagyságát e lista alapján viszonylag könnyen be lehet lőni (a Forbes is ez alapján teszi)
http://en.wikipedia.org/wiki/Table_of_United_States_Metropolitan_Statistical_Areas
Persze ez csak a populáció, a gazdasági háttér is fontos tényező, egy Boston simán ver egy hasonló népességű Atlantát vagy Detroitot vagy egy Charlotte a New Orleans-t

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Deron Williams nagyobb közellenség lesz Salt Lake Cityben, mint Lebron James Clevlelandben. Miatta lemondott Sloan, aki amúgy hosszabított volna, a csapat morálisan padlón van, ráadásul most hogy ő is lelép, sanszos hogy a Utah egy ideig lottery csapat lesz...iktriad
Azért Deron nem kért tradet, szóval emiatt nem utálhatják meg, hogy lelép. De mind1, Harrist szeretni fogják. Nem lesz lottery a Jazz.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 004 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Deron Williams nagyobb közellenség lesz Salt Lake Cityben, mint Lebron James Clevlelandben. Miatta lemondott Sloan, aki amúgy hosszabított volna, a csapat morálisan padlón van, ráadásul most hogy ő is lelép, sanszos hogy a Utah egy ideig lottery csapat lesz...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Deron Williamsnek hívják a Nets új PG-jét 😛
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én is azon a véleményen vagyok,hogy bárhol lehet bajnokcsapatot csinálni,csak ész kell hozzá meg szakértelem. Detroit sem az a rohadt nagy piac és mégis uraltuk évekig a ligát (jó ez kis tulzás) a Billups,Prince,Hamilton,Sheed,BigBen kezdőötössel,ami minden csak nem a nagy sztárok összebútorozása.
Most meg ugyanott van egy szarkupac helyette pedig a piac mérete nem változott és nem is volt rég. Kellettek nekünk a sztárok, élen Iversonnal Gordonnal meg tudjafaszom kivel.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Erról a képről annyit, hogy ha ez igaz lenne, akkor mindig a Knicks, meg a Lakers között dőlne el a bajnoki cím.füligjimmy
Mert Boston olyan pici piac 😛

A Knicks legnagyobb igazolása Marbury volt, most ebben a szezonban már ideje volt ritmust váltani.füligjimmy
A NYK közel egy évtizeden át az egyik legtöbb pénzt költő csapat volt, csak mindig elcseszték az igazolásokat, cseréket.
Persze mint minden "karikatúra", ez is túloz, de a Heatnél történt erőkoncentrációval tényleg káros folyamatok indultak el.

szerk: most nézem, hogy D-Will is elsírta magát NJ-beatapapa
Szerintem pedig semmi oyasmi nem történik, amit ne láttunk volna. Azt lehetett tudni, hogy a 2010-11 es szabadügynökpiac olyan lesz, amilyen még nem volt. De mindig is voltak, jelenleg is vannak powerhouse-ok, ahol két-három szupersztár "egyesíti erőit" (hamár ugye Boston, lövésem sincs ott hányan laknak). Nem feltétlenül népsűrűség kérdése. És nem is az első eset, hogy egy sztár kirinyál magának egy trade-et. Persze ritkán adódik, de ez inkább az extraklasszisok kicsiny száma miatt van. És most egy jódarabig nem is lesz ilyen. A következő két évben kialakulnak új erővonalak, és azok mentén fog rendeződni a liga egy újabb nyolc-tíz évig.

Williams a Netsben, ott aztán talicskával fogja hazatolni a bajnoki gyűrűket. Mondják ki kereken, el akarnak menni az adott csapattól, mert unják a banánt. Nem kell a bajnokságot akarunk nyerni felirítú púder.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Erról a képről annyit, hogy ha ez igaz lenne, akkor mindig a Knicks, meg a Lakers között dőlne el a bajnoki cím.füligjimmy
Mert Boston olyan pici piac 😛

A Knicks legnagyobb igazolása Marbury volt, most ebben a szezonban már ideje volt ritmust váltani.füligjimmy
A NYK közel egy évtizeden át az egyik legtöbb pénzt költő csapat volt, csak mindig elcseszték az igazolásokat, cseréket.
Persze mint minden "karikatúra", ez is túloz, de a Heatnél történt erőkoncentrációval tényleg káros folyamatok indultak el.

szerk: most nézem, hogy D-Will is elsírta magát NJ-be

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
illetve azért elég erős a small market csapatok közé sorolni a Nuggets-et. persze NYC-hez és LA-hez képest 27 small market csapat van, de mégis az egyik legtöbbet költő, sztárokat igazoló csapat a Denver, igen nagy pénzzel és szurkolói támogatással. Az egész anthony saga alapja Karlibácsi aki egy Paul, Bryant, Anthony, Love, Howard ötössel sem tudna bajnoki címet nyerni.haromt
Melo sem az eredményekkel volt elégedetlen, egyszerűen csak az ügynöke és a pénzéhes felesége kitalálta, hogy igazoljon NY-ba, hogy több pénzt szerezhessen reklámokból, fellépésekből, többet villoghassanak, többet flancolhassanak, és baszhassák a kurva anyjukat a kifutókon éjjel-nappal. Denver környéke ezzel nyilván nem tudja felvenni a versenyt, pár év múlva viszik Pault is a Knicks-be, és tényleg össze fog jönni a LA-NY dinasztia, még "szerencse", hogy ott van a két összecsalt kirakatcsapat a Celtics és a Heat személyében, hogy legyen ellenfél. Na, meg ami szerencse tényleg, hogy bebaszhat egy-két lockout. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
illetve azért elég erős a small market csapatok közé sorolni a Nuggets-et. persze NYC-hez és LA-hez képest 27 small market csapat van, de mégis az egyik legtöbbet költő, sztárokat igazoló csapat a Denver, igen nagy pénzzel és szurkolói támogatással. Az egész anthony saga alapja Karlibácsi aki egy Paul, Bryant, Anthony, Love, Howard ötössel sem tudna bajnoki címet nyerni.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
TheMileHighCity
Erról a képről annyit, hogy ha ez igaz lenne, akkor mindig a Knicks, meg a Lakers között dőlne el a bajnoki cím. James 7 évet adott a pályafutásából, köréraktak egy olyan szar csapatot, amely 26 meccset bukott most zsinórban, megspékelve egy Mike Brown kaliberű nímanddal (tudom, év edzője). A Knicks legnagyobb igazolása Marbury volt, most ebben a szezonban már ideje volt ritmust váltani. De ezzel be is takaróztak 4-5 évre. A Jazz elcseszte, rossz játékosokkal terveztek hosszútávra, de 20 évnyi stabililitás után kerülhetnek kicsit szopóágra is. 😀 Szóval szerintem túl van lihegve ez az egész nagypiac vs. kispiac dolog. Ahol értenek hozzá, ott jó csapat van, ahol meg nem ott lehet akkora piac, mint a Lehel meg a Köki összetéve, akkor is szar csapat lesz.

A Bulls elcserélte James johnson nevű egykori elsőkörösért a Raptorshoz, szintén egy elsőkörösért (2011-es Miami pick). És most beígértek fűt-fát Courtney Lee-ért, vagy második lehetőségként O.J Mayo-ért (jajanyámborogass)

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring