NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Melo-nak azért nem vagyok képes szorítani, és mivel úgyis mindenki örülne, ha los angelesi nyerné, ezért gyerünk Blake Griffin!!!! De ne Spurs/Lakers/Heat playa nyerje MVP-t (max. Wade!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Azért Greg Bácsi megérdemelne egy győzelmet...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha jól hallottam, ha a mai All-star gálán netán Kobe lenne az MVP, azzal rekorder lenne. Kíváncsian várom, hányszáz dobást fog ma elengedni, mert hogy ő ne hajtson rá, az számomra elképzelhetetlen. Ha lesz 2 jól sikerült megmozdulása, ugyis ő fogja kapni, főleg h LA-ben van a műsor.Dub
bundaHöri
a seggét is ki fogják nyalni. a ha pályára lép csak 1 percre már az MVP.

Eleve nyugat fan lennék, de ez a Kobe-Duncan-Melo hármas elég komoly undort szül
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Valahogy éreztem, hogy nem lett volna szabad benyomni a TNT-s streamet...ezt a sok műmájer "celebet"...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha jól hallottam, ha a mai All-star gálán netán Kobe lenne az MVP, azzal rekorder lenne. Kíváncsian várom, hányszáz dobást fog ma elengedni, mert hogy ő ne hajtson rá, az számomra elképzelhetetlen. Ha lesz 2 jól sikerült megmozdulása, ugyis ő fogja kapni, főleg h LA-ben van a műsor.Dub
bunda

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha jól hallottam, ha a mai All-star gálán netán Kobe lenne az MVP, azzal rekorder lenne. Kíváncsian várom, hányszáz dobást fog ma elengedni, mert hogy ő ne hajtson rá, az számomra elképzelhetetlen. Ha lesz 2 jól sikerült megmozdulása, ugyis ő fogja kapni, főleg h LA-ben van a műsor.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
http://www.youtube.com/watch?v=1TO4yeUIPWE

Hát ez nem rossz.Maka
nagyonjóóó! 😀 ennek csak a reklám verziója volt meg.

megnéztem a zsákolóversenyt. nagyon fel volt építve ez építve Blake sikerére, de megérdemelte. az utolsó zsákolása nagyon meleg volt.
Ibakának tovább kellett volna jutnia. vicc, h a büntiről való zsákolásért csak 45 pontot kapott.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.youtube.com/watch?v=1TO4yeUIPWE

Hát ez nem rossz.Maka
Kobe ehhez nem elég kemény sajnos

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://www.youtube.com/watch?v=1TO4yeUIPWE

Hát ez nem rossz.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már Deron is ide akar jönni. Komolyan mondom, ez egy vicc ami itt megy. Fél kezdőt kell adni dagiért mert nem képes lemondani néhány millióról (amit szponzori szerződésekkel bőven kipótolhat) meg még jönne Williams is (azok után, hogy elkergette Sloant) de hogy miből fizetnénk, fingom sincs.
Ja meg Isiah is megint arcoskodik...Chevy
Deron is meg Paul is 😀 ha az egyik meglesz, már nyertünk

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Már Deron is ide akar jönni. Komolyan mondom, ez egy vicc ami itt megy. Fél kezdőt kell adni dagiért mert nem képes lemondani néhány millióról (amit szponzori szerződésekkel bőven kipótolhat) meg még jönne Williams is (azok után, hogy elkergette Sloant) de hogy miből fizetnénk, fingom sincs.
Ja meg Isiah is megint arcoskodik...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Ibaka és McGee között kellett volna eldönteni, de megérdemelte Blake is.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ibaka büntetős zsákja büntetett. 😮 😮 Ehhez képest alig kapott rá. Simán döntőben lett volna a helye.
McGee ötletes zsákokat tolt.
Griffin döntőben se lett volna nálam. Autós nem volt olyan nagy szám.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Nem állítom, hogy ez minden világok legtökéletesebbike, de aki nem tud évente 60 milliót kicsengetni (nekem legyen mondva, de nagy a szám), az adja el a csapatát, aztán nyisson egy pizzériát. Ha egy csapat jól draftol, akkor tudja magához kötni a játékosát... füligjimmy
Nagyjából igazad van, de azért az a 90 millió körüli összeg kurva sok az átlaghoz képest. OK, legyen egy puhább cap, de ennyire azért ne.zinedine5
Én pedig azt mondom, hogy sok tulaj kipengetne évente 90 milliót, ha lenne kire. Arenas, Baron Davis, Carter, Granger, Joe johnson lóvéja nem fáj senkinek érdekes módon. A black bamba legalább megérdemli. Halljátok szavam, két éven belül ez a fizetési táblázat teljesen átrendeződik. A Magic megpróbálta minenáron összetartani a társaságot, holott két évvel ezelőtt egy lépést hátrálni kellett volna, hogy tehessenek kettőt előre. Gyűrűje ennek a társaságnak ilyen formában nem lesz. Ugyanez érvényes az Atlantára, Dallasra, Denverre. Rájátszás simán megvan, még akár csoportöntő is meglehet. Aztán eggyel lejjebb ott a Rockets, akkor kellett volna Mingtől megszabadulni, amikor még volt értéke, és Battier-vel is milyen jól jártak. A Jazz Kirilenkonak és Okurnek adták a nagy lóvét, meg is rekedtek velük évekre. Ezek a csapatok különböző okok miatt jövőre, két év múlva teljes átalakításon fognak átesni. A Spurs és a Boston meg csak elkezd már egyszer öregedni. Az olyan csapatok, mint mondjuk a Bobcats, a Bucks, raptors, cavs, ha akarnának se tudnának egy valag pénzt elkölteni. Úgyhogy jöhetnek a reményteli csikócsapatok, akik úgy érzik majd, hogy eljött az idejük, és kinyitják a pénztárcát. Ezek közül a Portland meghosszabbítja Roy szerződését, rá is fognak faragni, mondom előre. Az OKC idén még behúzhatott volna egy szabadügynök kettest, nem tették, jövőre már nem is lesz pénzük, de egye fene. Ott van még a Memphis, ott lejár Zach Randolf, és Marc Gasol szerződése, mindkettőt meg kellene hosszabbítani, de inkább Gaynek adták a zsetont, szerintem hiba volt. Ez a hármas nem fog gyűrűt szerezni nekik, második kör a rájátszásban a plafon, két-három év múlva. A Wizards is első adandó alkalommal magához láncolja McGeet, és Blache-t, csak ugye minek. A Pacers két éven belül végre-valahára kitakarítja a remek szerződéseit, rájuk kíváncsi leszek. Íme az én néhány jelöltem, kik fogják megcélozni a 75-80 milliós álomhatárt, és kik fognak "racionalizálni". Persze ebben az esetben Köcsögsz helyett mondjuk Trélbuzirsz lesznek a gúnynevek, de néhányaknak áldozatot is kell hoznia. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem.füligjimmy
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Nem állítom, hogy ez minden világok legtökéletesebbike, de aki nem tud évente 60 milliót kicsengetni (nekem legyen mondva, de nagy a szám), az adja el a csapatát, aztán nyisson egy pizzériát. Ha egy csapat jól draftol, akkor tudja magához kötni a játékosát... füligjimmy
Nagyjából igazad van, de azért az a 90 millió körüli összeg kurva sok az átlaghoz képest. OK, legyen egy puhább cap, de ennyire azért ne.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nagyon fasza volt a Dunk Contest, talán a legjobb, amit én láttam eddig. Én ha összességbe nézem, nem a Griffinnek adtam volna a díjat (nálam döntőbe se lett volna), de hát várható volt hogy más nem nyerheti. Kicsit talán túl van hypolva a srác.Dub
nem kicsit
A döntőbe se kellett volna bekerülnie.


A cap-vitához: szerintem se olyan nagyon rossz az NBA rendszere, ha megnézitek marci listáját, az első 15-ben is vannak olyan csapatok, amelyek inkább kisebb piacnak számítanak. Azt a csapatot mindenesetre a jelenleginél nagyobb pénzzel szankcionálnám, amely nem 5 dollárral, hanem húszmillióval lóg bele a luxury tax sávjába.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem.füligjimmy
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Nem állítom, hogy ez minden világok legtökéletesebbike, de aki nem tud évente 60 milliót kicsengetni (nekem legyen mondva, de nagy a szám), az adja el a csapatát, aztán nyisson egy pizzériát. Ha egy csapat jól draftol, akkor tudja magához kötni a játékosát. Általában ezért mennek a csapatok a cap fölé, nem azért, mert igazolnak öt All-Start. Neked böki a szemed a Lakers, gondolom a Gasol-trade miatt, meg a Celtics. Szerintem meg a hülye Grizzlies, Supersonics (ők jól jöttek ki a dologból, szerencse is kell az élethez), meg T-Wolves öltönyösei nélkül ez a műsor nem jöhetett volna létre. Ha valaki annyire nem ért hozzá, hogy olyan játékosnak adja meg a nagy lóvét, aki nem érdemli meg, az egye meg amit főzött. Lehet természetesen finomítani a rendszeren, és kell is, de szerintem a hard cap (ami úgyse lesz bevezetve), nem az esélyeket egyenlíti ki, nem a szegély, lepukkant gyengéket a gazdag, gonoz, világuralomra törő ésatöbbi nagyok ellen, hanem az átgondoltan felépített csapatokat hátráltatja a szakbarbárok előnyére.

marci, köszi a táblázatot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nagyon fasza volt a Dunk Contest, talán a legjobb, amit én láttam eddig. Én ha összességbe nézem, nem a Griffinnek adtam volna a díjat (nálam döntőbe se lett volna), de hát várható volt hogy más nem nyerheti. Kicsit talán túl van hypolva a srác.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Ez butaság. Ha hülye vagy (Otis Smith), költhetsz akármennyit, nem leszel bajnok, míg ha okos és kijön a lépés a formaidőzítéssel/sérüléssel, 65-70 millióból bajnokcsapatod lehet.

http://www.theamazins.net/wp-content/uploads/2011/02/nba_salaries.pngmarci
Nekem ebben a rendszerben az nem tetszik, hogy van egy cap, meg egy tax level. Meghirdetik, hogy 58 millió körül van a cap, és mégis csak 70,3 millió felett kell luxusadót fizetni. Értem én, hogy ez a Bird exemption miatt van főleg, de akkor sem szimpatikus.gsn
Igen, meglehetősen player-friendly a jelenlegi rendszer, a Bird jogon kívül én is kihajítanám őket (ez lehetne egy franchise tag-féle dolog).
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
...de pl. a Kings nem azért költ ilyen keveset, mert nem tudnának, hanem mert szarnak rá és inkább mutogatnak a városra, hogy rossz a csarnok.marci
Ill. azért, mert egy sohavégetnemérő rebuild kellős közepén vannak tele saját draftolt játékosokkal, akik még rookie szerződésüket töltik.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jövőre bemegyünk a Cap alá 😀
Kiesik K-Mart laza 20 millája.

NHL-ben volt durva szerintem amikor a Rangers, Avs, Red Wings, Flyers 4es kb annyit költött egy évben mint a maradék 26 csapat 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Ez butaság. Ha hülye vagy (Otis Smith), költhetsz akármennyit, nem leszel bajnok, míg ha okos és kijön a lépés a formaidőzítéssel/sérüléssel, 65-70 millióból bajnokcsapatod lehet.

http://www.theamazins.net/wp-content/uploads/2011/02/nba_salaries.pngmarci
igen, de a "van pénz, és elkúrják" kategória nem bántja annyira a szemem, mint a "nincs is mit elkúrni"

Bele se gondlok, hogy a lenne luxusadó az NFL-ben is, akkor a Cowboys, Redskins, Jets és társaik mit művelnének a kis piacok kiszopolyozásakor. A Green Bay állandó top10 pick-je szinte garantált.Höri
Oké, hogy van kis piac, de pl. a Kings nem azért költ ilyen keveset, mert nem tudnának, hanem mert szarnak rá és inkább mutogatnak a városra, hogy rossz a csarnok.
több mint 13 éve
gsn 3 548
A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem.füligjimmy
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Ez butaság. Ha hülye vagy (Otis Smith), költhetsz akármennyit, nem leszel bajnok, míg ha okos és kijön a lépés a formaidőzítéssel/sérüléssel, 65-70 millióból bajnokcsapatod lehet.

http://www.theamazins.net/wp-content/uploads/2011/02/nba_salaries.pngmarci
Nekem ebben a rendszerben az nem tetszik, hogy van egy cap, meg egy tax level. Meghirdetik, hogy 58 millió körül van a cap, és mégis csak 70,3 millió felett kell luxusadót fizetni. Értem én, hogy ez a Bird exemption miatt van főleg, de akkor sem szimpatikus.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem.füligjimmy
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Ez butaság. Ha hülye vagy (Otis Smith), költhetsz akármennyit, nem leszel bajnok, míg ha okos és kijön a lépés a formaidőzítéssel/sérüléssel, 65-70 millióból bajnokcsapatod lehet.

http://www.theamazins.net/wp-content/uploads/2011/02/nba_salaries.pngmarci
igen, de a "van pénz, és elkúrják" kategória nem bántja annyira a szemem, mint a "nincs is mit elkúrni"

Bele se gondlok, hogy a lenne luxusadó az NFL-ben is, akkor a Cowboys, Redskins, Jets és társaik mit művelnének a kis piacok kiszopolyozásakor. A Green Bay állandó top10 pick-je szinte garantált.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem.füligjimmy
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.Höri
Ez butaság. Ha hülye vagy (Otis Smith), költhetsz akármennyit, nem leszel bajnok, míg ha okos és kijön a lépés a formaidőzítéssel/sérüléssel, 65-70 millióból bajnokcsapatod lehet.