NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor jól gondolom, hogy így kevesebb játékperce lesz Feltonnak? 😕

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
UNC PG-páros Denverben -> championship 😀Jakehomer
Ráadásul még Karli bácsi is ott játszott. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
UNC PG-páros Denverben -> championship 😀

Perception is reality.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Felton és Lawson együtt is játszhatnak szerintem, Felton SG-t is eljátszik. mondjuk Gallo és Chandler elég jó ellenérték már magukban is, és elvielg Mozgovban is van potenciál.Rajna
És addig Afflalo meg JR mit csinálnak, felmennek hármas-négyesbe? 😛
Ez esetben Mozgov-ot felhasználhatnánk a pick feltrade-ben, Karl nem szokott jövőbeli tehetségeket nevelgetni. Illetve nem tudom, az jutott eszembe, hogy Gallinari érkezésével nem is annyira fontos nekünk idén magast draftolni, lehet elég lenne az original pick-ből Burks-t választani az etnikai és a presztízs kérdések miatt. 😀

Na, de túl sok dolog van most bennem a sokk miatt, inkább neki állok inni.TheMileHighCity
Nem azt mondtam, hogy együtt kezdenének, de lehet 5-10 perc, amíg együtt vannak fenn, ennyi.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Felton és Lawson együtt is játszhatnak szerintem, Felton SG-t is eljátszik. mondjuk Gallo és Chandler elég jó ellenérték már magukban is, és elvielg Mozgovban is van potenciál.Rajna
És addig Afflalo meg JR mit csinálnak, felmennek hármas-négyesbe? 😛
Ez esetben Mozgov-ot felhasználhatnánk a pick feltrade-ben, Karl nem szokott jövőbeli tehetségeket nevelgetni. Illetve nem tudom, az jutott eszembe, hogy Gallinari érkezésével nem is annyira fontos nekünk idén magast draftolni, lehet elég lenne az original pick-ből Burks-t választani az etnikai és a presztízs kérdések miatt. 😀

Na, de túl sok dolog van most bennem a sokk miatt, inkább neki állok inni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a franc essen belé. Gallo 😕

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Felton és Lawson együtt is játszhatnak szerintem, Felton SG-t is eljátszik. mondjuk Gallo és Chandler elég jó ellenérték már magukban is, és elvielg Mozgovban is van potenciál.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Állítólag meg van a trade New York Knicks-szel. A Denverpost írja, hogy végre lezárult a Melo-saga. Kapja a Nuggets: Wilson Chandler, Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey Mozgov, 2014-es Knick első köröst és a Warriors 2012 és 2013-as második körösét, plusz 3 millió dollárt. Ők kapják Melo, Billups, Shelden, Anthony Carter, és Balkman játékjogát!deny79
IGEN!!!! MEGVAN!!!!! 😀
Az mondjuk nem tetszik, hogy csak 2014-es first, hülye skótok, pedig Cartert és Balkant is megkapták. 😀TheMileHighCity
A trade legjobb része, hogy Lawson még több lehetőséghez fog ezzel jutni. 😀deny79
Igen, de ez várható volt, annyira nem ismerem Feltont, de kettejük közül nyilván hosszabb távon Ty a tehetségesebb, idén gondolom még megosztva játszhatnak, de utána csak egy PG lesz Denverben. Illetve jó lenne, ha Chauncey nem sértődne meg, és nyáron hajlandó lenne aláírni hozzánk. Chandler meg Gallinari biztosan hasznosak lesznek a maguk szerepkörében. Mozgov gyanítom csak olyan töltelékember, mint nálunk AC és a füves, de legalább Curry-t nem vettük át.

De tényleg nem tetszik, hogy nem idei 1st-öt kaptunk, úgy számoltam, hogy megkapjuk a MIN 1st-öt, és az 5-10. helyen váalszthatunk egy kurva jó magast, a saját pickünkből pedig röhögve kihúzzuk Burks-t, és mindenki boldog, főleg én. Ehhez képest akkor van csak az idei pick-ünk, meg évek múlva néhány, ezt azért jobban meglehetett volna csinálni. Fel kell trade-elni a drafton, és Burks-ért is cserélni kell, mint Lawson-ért, nincs mese. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag meg van a trade New York Knicks-szel. A Denverpost írja, hogy végre lezárult a Melo-saga. Kapja a Nuggets: Wilson Chandler, Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey Mozgov, 2014-es Knick első köröst és a Warriors 2012 és 2013-as második körösét, plusz 3 millió dollárt. Ők kapják Melo, Billups, Shelden, Anthony Carter, és Balkman játékjogát!deny79
IGEN!!!! MEGVAN!!!!! 😀
Az mondjuk nem tetszik, hogy csak 2014-es first, hülye skótok, pedig Cartert és Balkant is megkapták. 😀TheMileHighCity
A trade legjobb része, hogy Lawson még több lehetőséghez fog ezzel jutni. 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Állítólag meg van a trade New York Knicks-szel. A Denverpost írja, hogy végre lezárult a Melo-saga. Kapja a Nuggets: Wilson Chandler, Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey Mozgov, 2014-es Knick első köröst és a Warriors 2012 és 2013-as második körösét, plusz 3 millió dollárt. Ők kapják Melo, Billups, Shelden, Anthony Carter, és Balkman játékjogát!deny79
IGEN!!!! MEGVAN!!!!! 😀
Az mondjuk nem tetszik, hogy csak 2014-es first, hülye skótok, pedig Cartert és Balkant is megkapták. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag meg van a trade New York Knicks-szel. A Denverpost írja, hogy végre lezárult a Melo-saga. Kapja a Nuggets: Wilson Chandler, Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey Mozgov, 2014-es Knick első köröst és a Warriors 2012 és 2013-as második körösét, plusz 3 millió dollárt. Ők kapják Melo, Billups, Shelden, Anthony Carter, és Balkman játékjogát!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Legyen már csütörtök. Legyen már vége ennek a cirkusznak, mert kibaszottul felbasz, hogy a köcsög ide akar jönni, de fél csapatot oda kell adni érte, mert nem bír lemondani pár szaros millióról. Biztos éhezni fognak a gyerekei nélküle vagy mittomén.

Inkább menjen Netsbe, és így lesz helyünk Williamsre/PaulraChevy
Azért a matek az makacs dolog. Az a pár szaros millió minimum 20, de inkább 30.

Ebben a formában ez a csapat nem fog bajnoki címet elérni (gondolom ez a végső cél). Williams, és Paul tudtommal 2012-ben lesznek szabadügynökök, az egy dolog. De addig Chandler és Gallinari elé új szerződést kell tenni, szóval vagy elengedik őket, vagy nem jön ugye egyikőjük se. Csak magamat tudom ismételni, lekötik magukat évekre, és mi ennek a csapatnak a jövője? Ez a csapat jelenleg keleti ötödik-hatodik saccperkábé. Lehet arra várni, hogy ő majd előrelép, meg tapasztalat, csak ez nem így működik. Felton egyelőre többet nyújt, mint amit ő tulajdonképpen tud. Chandler azért 4 éve rohangál a ligában. Gallinari nem hiszem, hogy javul hirtelen 6 átlagpontot. Ha összejönne a trade, Billups-ban szerintem még van két év, szóval a Billups-Fields-Melo-Amar'e-Senki Alfonz csapat - szerintem - esélyes(ebb) Keleten. Pénz 2012-re úgyse lesz, ha együtt akarják tartani ezt a csapatot, ha nem tartják egyben, akkor meg mire fel jönne ide a két klasszis irányító valamelyike? Jobban átlátod, hogy milyen a Knicks helyzete, de én ezt tartom reálisnak.füligjimmy
Már az elején leszögezném, hogy itt szerintem nem lesz big3. Miamiban azért jöhetett létre, mert mindhárman fizetéscsökkentésbe mentek bele, de pl. Stat maxot kapott kapásból, valamint parasztbajusz is még az új cba előtt akar kapni 60 misit.
Gallonak is 2012re jár le a szerződése. És őt sapka fölé le tudnánk igazolni ás így tudna jönni az egyik jóember. Azonban Wilsont ekkor idén el kéne engedni, mert Fieldsnek is 2012-ben jár le a szerződése, és az ő megtartása fontosabb, és mivel wilson 8-10 misit kér, a 2 játékos megtartása együtt nem lehetséges.
Felton egy jó irányító, akinek a statjai a rendszer miatt ilyenek. Nagyon örülök, hogy őt igazoltuk le a nyáron, nem hittem volna, hogy ilyen jól fog menni neki ez a rohanós offense. De nemhiába kapott 2 éves szerződést (a 3. év team option) Szóval 2012-ben neki is viszlát( ha az egyik irányító jönne). De neki is vannak hibái: erőszakolja a dobásokat rossz helyről is, buta turnoverek, néha ,,nem látja" az üres társat a pályán, hanem inkább egyedül próbálja megoldani a pontszerzést, holott látszik, hogy veszett ügy. És mivel a rendszer alapja az irányító, ezért szinte mindig a győzelmünk az ő formájától függ (és hogy bemennek-e a 3-asok mert védekezni ez a csapat képtelen)
Szóval ezért hinném, hogy egy Williams/Paul nagyobbat lendíthetne a játékunkon, mint Melo. Amúgy Csónszi>>> Felton.
De ha kimegy aDagit é szerződése, ki fogja kiszolgálni s Marit? Mert Douglas kezd hasonlítani egy alulméretezett sg-re, mint pg-re.
Szerintem a Billups-Fields-Melo-Amar'e-Mozgov?(de inkább vécésnéni) csapattal se championship.
Mert fél csapatot feláldozni, úgy, hogy van más lehetőség, háát... Dolan itt a hunyó (meg az újra aktiválódó Isiah). Ebbe tradebe ilyen formában se Walsh, se D'Antoni nem menne bele, csak hát nem az övéké az utolsó szó. Ha nem erőszakolná ennyire, olcsóbban megszerezhetnénk Dagit (no Gallo), és bár szívem szakadna meg, de felhasználhatnánk őt egy későbbi cserében
Na remélem leírtam mindent 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Állítólag a Nets 2 db 1. körösért elhozná egyből Gallót meg Mozgovot. Tetszene.szaba
ha ez megtörténne, akkor fellehetne állni úgy: Farmar-Vujasic-Gallo-Humph-Lopez

az egyetlen olyan csapat lehetnénk sztem aki ilyen "világos" csapattal mehetne parkettre 😛a.kacsa
Plusz még Mozgov is fehér. 😛
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Legyen már csütörtök. Legyen már vége ennek a cirkusznak, mert kibaszottul felbasz, hogy a köcsög ide akar jönni, de fél csapatot oda kell adni érte, mert nem bír lemondani pár szaros millióról. Biztos éhezni fognak a gyerekei nélküle vagy mittomén.

Inkább menjen Netsbe, és így lesz helyünk Williamsre/PaulraChevy
Azért a matek az makacs dolog. Az a pár szaros millió minimum 20, de inkább 30.

Ebben a formában ez a csapat nem fog bajnoki címet elérni (gondolom ez a végső cél). Williams, és Paul tudtommal 2012-ben lesznek szabadügynökök, az egy dolog. De addig Chandler és Gallinari elé új szerződést kell tenni, szóval vagy elengedik őket, vagy nem jön ugye egyikőjük se. Csak magamat tudom ismételni, lekötik magukat évekre, és mi ennek a csapatnak a jövője? Ez a csapat jelenleg keleti ötödik-hatodik saccperkábé. Lehet arra várni, hogy ő majd előrelép, meg tapasztalat, csak ez nem így működik. Felton egyelőre többet nyújt, mint amit ő tulajdonképpen tud. Chandler azért 4 éve rohangál a ligában. Gallinari nem hiszem, hogy javul hirtelen 6 átlagpontot. Ha összejönne a trade, Billups-ban szerintem még van két év, szóval a Billups-Fields-Melo-Amar'e-Senki Alfonz csapat - szerintem - esélyes(ebb) Keleten. Pénz 2012-re úgyse lesz, ha együtt akarják tartani ezt a csapatot, ha nem tartják egyben, akkor meg mire fel jönne ide a két klasszis irányító valamelyike? Jobban átlátod, hogy milyen a Knicks helyzete, de én ezt tartom reálisnak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Állítólag a Nets 2 db 1. körösért elhozná egyből Gallót meg Mozgovot. Tetszene.szaba
ha ez megtörténne, akkor fellehetne állni úgy: Farmar-Vujasic-Gallo-Humph-Lopez

az egyetlen olyan csapat lehetnénk sztem aki ilyen "világos" csapattal mehetne parkettre 😛
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Legyen már csütörtök. Legyen már vége ennek a cirkusznak, mert kibaszottul felbasz, hogy a köcsög ide akar jönni, de fél csapatot oda kell adni érte, mert nem bír lemondani pár szaros millióról. Biztos éhezni fognak a gyerekei nélküle vagy mittomén.

Inkább menjen Netsbe, és így lesz helyünk Williamsre/PaulraChevy
Hehe. Nem jön hozzánk. 😛szaba
De ha már meghallom, hogy Carmelo Anthony, felfordul a gyomrom :/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Legyen már csütörtök. Legyen már vége ennek a cirkusznak, mert kibaszottul felbasz, hogy a köcsög ide akar jönni, de fél csapatot oda kell adni érte, mert nem bír lemondani pár szaros millióról. Biztos éhezni fognak a gyerekei nélküle vagy mittomén.

Inkább menjen Netsbe, és így lesz helyünk Williamsre/PaulraChevy
Hehe. Nem jön hozzánk. 😛
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Legyen már csütörtök. Legyen már vége ennek a cirkusznak, mert kibaszottul felbasz, hogy a köcsög ide akar jönni, de fél csapatot oda kell adni érte, mert nem bír lemondani pár szaros millióról. Biztos éhezni fognak a gyerekei nélküle vagy mittomén.

Inkább menjen Netsbe, és így lesz helyünk Williamsre/Paulra
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Állítólag a Nets 2 db 1. körösért elhozná egyből Gallót meg Mozgovot. Tetszene.szaba
kérdés, hogy melyik kettőért.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Állítólag a Nets 2 db 1. körösért elhozná egyből Gallót meg Mozgovot. Tetszene.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Balkman vissza ne jöjjön 😀

ebben a csomagban egyértelműen Shelden Williams a húzónév

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Elvileg egyre jobban hajlandó mélyre nyúlni a Knicks. 😛

The latest trade offer includes New York sending guard Raymond Felton, forwards Wilson Chandler and Danilo Gallinari, centers Timofey Mozgov and Eddy Curry and a first-round draft pick to the Nuggets for Anthony, Chauncey Billups, Shelden Williams and Anthony Carter or Renaldo Balkman, according to NBA sources.

Addig üssük a vasat, amíg meleg, csütörtök este deadline.TheMileHighCity
Nem tudom, hogy kit szidok jobban, Dolant vagy dagit 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elvileg egyre jobban hajlandó mélyre nyúlni a Knicks. 😛

The latest trade offer includes New York sending guard Raymond Felton, forwards Wilson Chandler and Danilo Gallinari, centers Timofey Mozgov and Eddy Curry and a first-round draft pick to the Nuggets for Anthony, Chauncey Billups, Shelden Williams and Anthony Carter or Renaldo Balkman, according to NBA sources.

Addig üssük a vasat, amíg meleg, csütörtök este deadline.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
a világ legrövidebb könyvei sorozat újabb bestsellerrel bővült: Kobe Bryant - All Star meccsek, amikor visszaveszünk az arcból

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megosztott mvp lett rihanna jobb illetve bal lába

a közvetítés legjob poénja volt