NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://sportmajom.blog.hu/2011/02/18/az_nba_arany_pillanatai

Régi/új cikk az elmúlt évtized legjelentősebb momentumaival. Kitartást hozzá.Maka
mikorra várható hogy felrakd a második részt?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Az All-Star alatt tárgyalni fog a Nets-szel és a Knicks-szel is állítólag.

A legutóbbi hírek szerint:
Chandler, Galinari, Fields, Felton, Mozgov, egy 1st vagy Favors, Harris, Uzoh, Murphy + négy 1st (Melo-ért, Billups-ért, meg egy rakás töltelékemberért) ajánlatok reppentek fel.

Nekem még mindig a Nets-csomag tetszene jobban.TheMileHighCity
Én pedig továbbra is úgy gondolom, egyik se fog ennyit adni érte, esetleg a Nets, de a Knicks semmiképpen. Szinte emberük se maradna.deny79
A Nets-ben az orosz nem normális, annál nem lehet tudni, lehet komolyan gondolná, csak mivel Melo nem fog aláírni, hogy oda mehessen, nem valószínű az egész. A Knicks-től meg mi kérnénk ennyit, részükről nem sok értelme lenne. Szerintem a Nets-t még mindig csak arra használjuk, hogy a Knicks-ből próbáljuk minél nagyobb értéket kisajtolni, mert Melo úgyis csak oda akar menni.

És úgy látom érdemes volt bedobni ezt a csalit, mert csak tudott emelni a Knicks. 😛

The Knicks have offered forward Danilo Gallinari, point guard Raymond Felton, forward Wilson Chandler and center Eddy Curry, plus a No. 1 draft choice to be acquired from another team, in exchange for Anthony, Chauncey Billups and fill-in players to make the salaries match, according to a league source.TheMileHighCity
Remélem Donniera rájön a szaporafosás pár hónapig ha ebbe belemegy. De szerintem ez még mindig kamu. Nem akarom elhinni, hogy Gallo is menne. Legrosszabb esetben a Nuggets szurkolók száma nőne eggyel.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az All-Star alatt tárgyalni fog a Nets-szel és a Knicks-szel is állítólag.

A legutóbbi hírek szerint:
Chandler, Galinari, Fields, Felton, Mozgov, egy 1st vagy Favors, Harris, Uzoh, Murphy + négy 1st (Melo-ért, Billups-ért, meg egy rakás töltelékemberért) ajánlatok reppentek fel.

Nekem még mindig a Nets-csomag tetszene jobban.TheMileHighCity
Én pedig továbbra is úgy gondolom, egyik se fog ennyit adni érte, esetleg a Nets, de a Knicks semmiképpen. Szinte emberük se maradna.deny79
A Nets-ben az orosz nem normális, annál nem lehet tudni, lehet komolyan gondolná, csak mivel Melo nem fog aláírni, hogy oda mehessen, nem valószínű az egész. A Knicks-től meg mi kérnénk ennyit, részükről nem sok értelme lenne. Szerintem a Nets-t még mindig csak arra használjuk, hogy a Knicks-ből próbáljuk minél nagyobb értéket kisajtolni, mert Melo úgyis csak oda akar menni.

És úgy látom érdemes volt bedobni ezt a csalit, mert csak tudott emelni a Knicks. 😛

The Knicks have offered forward Danilo Gallinari, point guard Raymond Felton, forward Wilson Chandler and center Eddy Curry, plus a No. 1 draft choice to be acquired from another team, in exchange for Anthony, Chauncey Billups and fill-in players to make the salaries match, according to a league source.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/02/18/az_nba_arany_pillanatai

Régi/új cikk az elmúlt évtized legjelentősebb momentumaival. Kitartást hozzá.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, legfrissebb szerint azon ál az egész dolog, hogy Melo hajlandó-e hosszabbítani a Nets-cel, ha igen, akkor megy oda: Melo, Billups, Ely, Balkman és Shelden Williams, helyette jönne 4 db első kör és Favors, Harris, Murphy.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Bár szerintem nem lesz itt semmi se, csak az all-starig már nem tudják mivel eltölteni az idejüket a firkászok.
Vagy ha lesz is. max egy Curry+Chandler+1st round csomag. Chandler+1st round már többet kapna Denver, mintha Dagi nyáron szabadon eligazolna.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL

ha Felton, Gallo, Fields és Chandler elmegy akkor inkább szűnjön meg a csapatHöri
akkor elkezdek szurkolni a Denver Knicksnek is 😂Chevy
igazad van, komplett franchise csere ami kb célravezető lenne.

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
LOL

ha Felton, Gallo, Fields és Chandler elmegy akkor inkább szűnjön meg a csapatHöri
akkor elkezdek szurkolni a Denver Knicksnek is 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL

ha Felton, Gallo, Fields és Chandler elmegy akkor inkább szűnjön meg a csapat

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Meg egy nagy büdös lófaszt már elnézést.Adjunk oda 4 kezdőt meg a 6th mant. Max a Denver akar ennyit kicsikarni, de 100%, hogy Donnie nem megy bele. Szerintem a mi részünkről erősen kamuszagú, Proki lehet ennyire fanatikus, hogy belemenne.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Az All-Star alatt tárgyalni fog a Nets-szel és a Knicks-szel is állítólag.

A legutóbbi hírek szerint:
Chandler, Galinari, Fields, Felton, Mozgov, egy 1st vagy Favors, Harris, Uzoh, Murphy + négy 1st (Melo-ért, Billups-ért, meg egy rakás töltelékemberért) ajánlatok reppentek fel.

Nekem még mindig a Nets-csomag tetszene jobban.TheMileHighCity
Én pedig továbbra is úgy gondolom, egyik se fog ennyit adni érte, esetleg a Nets, de a Knicks semmiképpen. Szinte emberük se maradna.deny79
de lenne egy köcsögük (TMHC gondolata lehet ez 😀)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az All-Star alatt tárgyalni fog a Nets-szel és a Knicks-szel is állítólag.

A legutóbbi hírek szerint:
Chandler, Galinari, Fields, Felton, Mozgov, egy 1st vagy Favors, Harris, Uzoh, Murphy + négy 1st (Melo-ért, Billups-ért, meg egy rakás töltelékemberért) ajánlatok reppentek fel.

Nekem még mindig a Nets-csomag tetszene jobban.TheMileHighCity
Én pedig továbbra is úgy gondolom, egyik se fog ennyit adni érte, esetleg a Nets, de a Knicks semmiképpen. Szinte emberük se maradna.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az All-Star alatt tárgyalni fog a Nets-szel és a Knicks-szel is állítólag.

A legutóbbi hírek szerint:
Chandler, Galinari, Fields, Felton, Mozgov, egy 1st vagy Favors, Harris, Uzoh, Murphy + négy 1st (Melo-ért, Billups-ért, meg egy rakás töltelékemberért) ajánlatok reppentek fel.

Nekem még mindig a Nets-csomag tetszene jobban.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azon múlik sztem, hogy aláír-e 3 évre majd. Azér ne hozzuk el, hogy FA legyen.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mint eddig bármikor. vagy jön vagy nem. utolsó nap lesz ugyis biznisz, csak kérdés kivel
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Mennyi esélye van ennek a Melo Nets dolognak?
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
a nagyokat ütjük,a kicsik meg minket :/Joci
Biztos ez?! Eddig csak a Celtics-et és a Bullst sikerült 1x - 1x a nagyok közül megvernetek... Ez inkább a Celticsre igaz idén. 😉 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Vicc, hogy a Bostontól hogyan kaptunk ki 😀 80-80 a 4. negyed végén, hosszabbítás után 94-80 oda. 😂shawnka
Biztos ez?Maka
érdekes, valamiért így emlékeztem. visszanéztem NBA.com-on, eredmény stimmel, csak hosszabbítás nélkül 😀
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Vicc, hogy a Bostontól hogyan kaptunk ki 😀 80-80 a 4. negyed végén, hosszabbítás után 94-80 oda. 😂shawnka
Biztos ez?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Vicc, hogy a Bostontól hogyan kaptunk ki 😀 80-80 a 4. negyed végén, hosszabbítás után 94-80 oda. 😂
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Az mindenkinek megvolt, hogy egy csapat sem volt bajnok a liga történelmében, aki kikapott egy olyan csapattól, aki korábban 26-szor kapott ki zsinórban? 😀Maka
😀 😀 ezt hol írták?

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Lakers megint belefutott egy kinos zakóba- ezútal a Cleveland páholta el őket. Közben a Golden State is megverte a Jazz-t Salt Lake Cityben. Asszem 5. L zsinórban otthon, ami Utahban ritka mint az új edző. Asszem AK-47-eséknek nem lesz ebből playoff idén.iktriad
Remélem Lebron most is olyan derűsen ünnepli az eredményt, mint akkor legutóbb lemosta a mákersz a Cavs-t. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az mindenkinek megvolt, hogy egy csapat sem volt bajnok a liga történelmében, aki kikapott egy olyan csapattól, aki korábban 26-szor kapott ki zsinórban? 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A Lakers megint belefutott egy kinos zakóba- ezútal a Cleveland páholta el őket. Közben a Golden State is megverte a Jazz-t Salt Lake Cityben. Asszem 5. L zsinórban otthon, ami Utahban ritka mint az új edző. Asszem AK-47-eséknek nem lesz ebből playoff idén.iktriad
valóban vicc, hogy kb deron williams miatt nincs itt Jerry Sloan. nem tudom elképzelni, hogy ebből jól jöjjenek ki.

a Lakers meg nagyon nagy kérdőjel idén. mostanában perverziónk kis csapatoktól kikapni.Zsoca
a nagyokat ütjük,a kicsik meg minket :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
A Lakers megint belefutott egy kinos zakóba- ezútal a Cleveland páholta el őket. Közben a Golden State is megverte a Jazz-t Salt Lake Cityben. Asszem 5. L zsinórban otthon, ami Utahban ritka mint az új edző. Asszem AK-47-eséknek nem lesz ebből playoff idén.iktriad
valóban vicc, hogy kb deron williams miatt nincs itt Jerry Sloan. nem tudom elképzelni, hogy ebből jól jöjjenek ki.

a Lakers meg nagyon nagy kérdőjel idén. mostanában perverziónk kis csapatoktól kikapni.