NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem.füligjimmy
nem mondod, hogy a mostani állapot neked tetszik?

akinek sok pénze van az playoffba megy mert leigazol 5 allstar játékost, akinek nincs $ az meg sose lesz bajnok.
pont mint a kurva soccer.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Kikapcsolta, mert intersecttel keresztülzsákolta volna Pippent 😀
Megérte megnézni a meccset, mert legalább Bíbőrt még jobban gyűlölöm.Chevy
Jó is volt ez, Lil' Romeo játéka nagyon bejött 😀
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
MVP lett 😀braxa88
Na neee 😀 A Levi gyerek miatt akkor is végignézem 😊Chevy
Chuck alig kapott időt a pályán, és az Intersect sem akart működni.shawnka
Kikapcsolta, mert intersecttel keresztülzsákolta volna Pippent 😀
Megérte megnézni a meccset, mert legalább Bíbőrt még jobban gyűlölöm.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
Úristen, Dzsásztin Bíbőr a celebrity all-star game-en 😂
.Chevy
MVP lett 😀braxa88
Na neee 😀 A Levi gyerek miatt akkor is végignézem 😊Chevy
Chuck alig kapott időt a pályán, és az Intersect sem akart működni.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Úristen, Dzsásztin Bíbőr a celebrity all-star game-en 😂
.Chevy
MVP lett 😀braxa88
Na neee 😀 A Levi gyerek miatt akkor is végignézem 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Úristen, Dzsásztin Bíbőr a celebrity all-star game-en 😂
.Chevy
MVP lett 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza: Stuckey és Maxiell (ő mennyire visszaesett, azittem simán kezdő négyes lesz egyszer) szerinted végleg megrekedt? Fenemód be lettek harangozva üstökösöknek néhány évvel ezelőtt. Annyire üres még mindig a Kelet (ha a Celtics végleg kiöregszik, az Orlandot szétrobbantják, még üresebb lesz), egy trade (Hamiltonnal kapcsolatban nem rebesgetnek valamit?), és egy jó draft (tudom, mindenhova csak ennyi kell) után jövőre nem érhetnek oda szerinted se?füligjimmy
Stuckey mint 1es sztem megbukott,2essel meg tele a padlás. Jo-jó,de sohasem lesz nagy játékos.
Maxit valamiért nem erőltetik, vannak jó meccsei,de vannak nagyon gyengék is.
Hamiltont legújabban a Celticsel hozták hírbe, de sztem marad a seggén és viszi a hatalmas lóvét. Én imádtam a játékát.
Ami a legnagyobb baj,hogy egy ilyen senki mint ez a Kuester irányítja a csapatot.
Ha véletlen meccsben vagyunk a végén,akkor lehozza a jól játszókat és beviszi azokat akik szarok voltak a meccsen. Rosszban van a játékosokkal, gyűlölik a nézők.
Alig jár valaki már meccsre, rendszeres a füttyszó.
Sokat elmond a csapatról,hogy rendszeresen T-Mac és BigBen a két legjobb + a rookie Monroe.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én kinézem D'Antoniból. Amikor vagy 5-6 percen át 3 kiscsatárral meg 2 iránytóval játszottunk, na az volt már valami 😀Chevy
Lazaaaaaaa :cool:

Bazza: Stuckey és Maxiell (ő mennyire visszaesett, azittem simán kezdő négyes lesz egyszer) szerinted végleg megrekedt? Fenemód be lettek harangozva üstökösöknek néhány évvel ezelőtt. Annyire üres még mindig a Kelet (ha a Celtics végleg kiöregszik, az Orlandot szétrobbantják, még üresebb lesz), egy trade (Hamiltonnal kapcsolatban nem rebesgetnek valamit?), és egy jó draft (tudom, mindenhova csak ennyi kell) után jövőre nem érhetnek oda szerinted se?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Úristen, Dzsásztin Bíbőr a celebrity all-star game-en 😂
Meg Zachary Levi (alias Chuck) 😂
Gallo: rohadt fiatal és rohadt hatékony. Betörésnél vagy kosarat szerez, vagy faltolják. Nem lesz belőle soha egy Melo, de rohadt szimpatikus gyerek. És nem is használjuk ki rendesen, mert végjátékban inkább Stat be próbálja ,,erőszakolni" a labdát(holott double team van rajta) mintsem hogy az üresen álló Gallonak adja.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza, más példát is hozhattam volna, csak apistonst jobban követem, hamár divíziórivális. Bár van rá egy söröm, hogy egy időre kilőtték magukat a versenyfutásbólfüligjimmy
Dumars=Millen
Úgyhogy nem állom a fogadást,mivel igazad van.
Ennyi szar játékost összegyűjteni,miközben az ikonokat eltakarítják szép sorban...
Monroe az egyetlen akiben a reményem van, max Jerebko.

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
De ez a köcsög is ha annyira akar jönni New Yorkba, nem értem miért nem tud maradni a seggén még erre a fél évre.
Tudom, új CBA, de nehogy már az a pár szaros millió számítson neki, ahhoz képest, hogy egy ekkora piacon mennyivel nagyobb szponzori szerződéseket kaphatna, mint Denverben. Még mindig remélem, hogy csak a Denver keménykedik és megússzuk a cserét és marad Gallo.
Úgy látszik, nem nyerni akar a kis köcsög, csak jól meg akarja szedni magát.Chevy
Bár ezt a Gallinari irányába mutatott rajongást nem értem különösebben, ha nyáron jön Melo szabadügynökként, az első távozó játékos mindenképpen ő lesz. Szerinted megy erőcsatárnak, Amar'e meg 38 percen keresztül center? Na, azt megnézném 😀 Vagy marad itt nyolcadik-kilencedik embernek? Ezt én a pénz miatt nem tartom valószínűnek. Szerintem nem létezik olyan forgatókönyv, ahol mindketten megférnek egy csapatban.

Bazza, más példát is hozhattam volna, csak apistonst jobban követem, hamár divíziórivális. Bár van rá egy söröm, hogy egy időre kilőtték magukat a versenyfutásbólfüligjimmy
Én kinézem D'Antoniból. Amikor vagy 5-6 percen át 3 kiscsatárral meg 2 iránytóval játszottunk, na az volt már valami 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De ez a köcsög is ha annyira akar jönni New Yorkba, nem értem miért nem tud maradni a seggén még erre a fél évre.
Tudom, új CBA, de nehogy már az a pár szaros millió számítson neki, ahhoz képest, hogy egy ekkora piacon mennyivel nagyobb szponzori szerződéseket kaphatna, mint Denverben. Még mindig remélem, hogy csak a Denver keménykedik és megússzuk a cserét és marad Gallo.
Úgy látszik, nem nyerni akar a kis köcsög, csak jól meg akarja szedni magát.Chevy
Bár ezt a Gallinari irányába mutatott rajongást nem értem különösebben, ha nyáron jön Melo szabadügynökként, az első távozó játékos mindenképpen ő lesz. Szerinted megy erőcsatárnak, Amar'e meg 38 percen keresztül center? Na, azt megnézném 😀 Vagy marad itt nyolcadik-kilencedik embernek? Ezt én a pénz miatt nem tartom valószínűnek. Szerintem nem létezik olyan forgatókönyv, ahol mindketten megférnek egy csapatban.

Bazza, más példát is hozhattam volna, csak apistonst jobban követem, hamár divíziórivális. Bár van rá egy söröm, hogy egy időre kilőtték magukat a versenyfutásból

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
[ Vagy mondjuk a pistons elég szép összeget szabadított fel a sapka alatt, aztán elköltötték Ben Gordonra, meg Villanuevára. füligjimmy
Akárhányszor jut eszembe ez a dolog,mindííííg görcsöt kapok tőle.
Dumars egy idióta,ezt már a Billups trade-nél is tudtam.
Nemhogy nagypénzt,de még kicsit sem érne ez a két balfék.

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
De ez a köcsög is ha annyira akar jönni New Yorkba, nem értem miért nem tud maradni a seggén még erre a fél évre.
Tudom, új CBA, de nehogy már az a pár szaros millió számítson neki, ahhoz képest, hogy egy ekkora piacon mennyivel nagyobb szponzori szerződéseket kaphatna, mint Denverben. Még mindig remélem, hogy csak a Denver keménykedik és megússzuk a cserét és marad Gallo.
Úgy látszik, nem nyerni akar a kis köcsög, csak jól meg akarja szedni magát.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
mennyi esély van a hard cap bevezetésére?

végre megszopná a lakers meg a boston, de jót röhögnékHöri
Passz. De ez is opció, ahogy a szerződések rövidítése, fizetések letolása, exceptionök eltörlése (ez lenne ugye a hard cap), de még rollbackekkel is rettegtetik a játékosokat, ami az lenne, hogy a jelenleg érvényben lévő szerződésekben garantált pénzeket is lecsökkentenék.

Ha tippelnem kéne, nem lesz hard cap, inkább a játékosok-tulajdonosok közötti bevételt osztják majd másként (jelenleg a Basketball Related Income 51%-a a soft cap, ha ezt lecsökkentik, csökkenne ugye a cap és (vagy szabályozva, vagy magától) a fizetések is).marci
Semmi baj nem lenne ezzel a jelenlegi rendszerrel, csak sok tulaj így akarja bebiztosítani magát a saját, vagy az általuk alkalmazott GM balfaszságai ellen. A Lakers, meg a Boston baromi sokat költ, csak ők ugye sikeresek. Ott van a Pacers, ők például nemkicsit szarok. Vagy mondjuk a pistons elég szép összeget szabadított fel a sapka alatt, aztán elköltötték Ben Gordonra, meg Villanuevára. De sorolhajuk a csapatokat, akik keze meg van kötve évekre, mert olyan szerződéseket kötöttek, ami világröhej volt már abban a pillanatban, amikor aláírták. A hard cap ugye a hülyéknek kedvez, én meg azt nem szeretem. Lényegtelen, ez csak az én kis eszmefuttatásom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
mennyi esély van a hard cap bevezetésére?

végre megszopná a lakers meg a boston, de jót röhögnékHöri
Passz. De ez is opció, ahogy a szerződések rövidítése, fizetések letolása, exceptionök eltörlése (ez lenne ugye a hard cap), de még rollbackekkel is rettegtetik a játékosokat, ami az lenne, hogy a jelenleg érvényben lévő szerződésekben garantált pénzeket is lecsökkentenék.

Ha tippelnem kéne, nem lesz hard cap, inkább a játékosok-tulajdonosok közötti bevételt osztják majd másként (jelenleg a Basketball Related Income 51%-a a soft cap, ha ezt lecsökkentik, csökkenne ugye a cap és (vagy szabályozva, vagy magától) a fizetések is).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem Donniera rájön a szaporafosás pár hónapig ha ebbe belemegy. De szerintem ez még mindig kamu. Nem akarom elhinni, hogy Gallo is menne. Legrosszabb esetben a Nuggets szurkolók száma nőne eggyel.Chevy
Ezt szerintem Dolan (a tulaj) nyomja. Walsh van olyan értelmes (még STAT is, valamelyik Yahoo-s újságíró forrása szerint), hogy tudja: a csapat kiürítésével szart sem fognak tudni csinálni idén. Arról nem is beszélve, hogy ha bebetonozzák a két sztárt és bevezetik a hard capet, nehéz lesz köréjük építkezni.marci
mennyi esély van a hard cap bevezetésére?

végre megszopná a lakers meg a boston, de jót röhögnék

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Remélem Donniera rájön a szaporafosás pár hónapig ha ebbe belemegy. De szerintem ez még mindig kamu. Nem akarom elhinni, hogy Gallo is menne. Legrosszabb esetben a Nuggets szurkolók száma nőne eggyel.Chevy
Ezt szerintem Dolan (a tulaj) nyomja. Walsh van olyan értelmes (még STAT is, valamelyik Yahoo-s újságíró forrása szerint), hogy tudja: a csapat kiürítésével szart sem fognak tudni csinálni idén. Arról nem is beszélve, hogy ha bebetonozzák a két sztárt és bevezetik a hard capet, nehéz lesz köréjük építkezni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fejberúgdalom Kroenke-t ha idehozza azt a senkiházi digót.haromt
Nem túl nagy életbiztosítás Denveri fejesnek lenni valamilyen major league csapatnál. Gondolom már egész szép rakás név van a halállistadon csak ilyen emberekből. 😊iktriad
Karl bácsi is csak a rákja miatt került le a közellenség listámról.
Persze sokan nincsenek rajta. De Kroenke erősen nyomul a mai NHL tradejével. Ha Gallinari jön ide akkor az még szög a koporsójába. Ezt még a Rockies élén végzett jó munkája sem feledteti
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 000 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
fejberúgdalom Kroenke-t ha idehozza azt a senkiházi digót.haromt
Nem túl nagy életbiztosítás Denveri fejesnek lenni valamilyen major league csapatnál. Gondolom már egész szép rakás név van a halállistadon csak ilyen emberekből. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fejberúgdalom Kroenke-t ha idehozza azt a senkiházi digót.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem Donniera rájön a szaporafosás pár hónapig ha ebbe belemegy. De szerintem ez még mindig kamu. Nem akarom elhinni, hogy Gallo is menne. Legrosszabb esetben a Nuggets szurkolók száma nőne eggyel.Chevy
heh, jól átbasszák a csapatomat és még ezután szurkoljak is nekik? 😛
hát bassza meg a Nuggets ha elviszik Gallót vagy Fieldset, biztos nem szurkolnék nekik 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Remélem Donniera rájön a szaporafosás pár hónapig ha ebbe belemegy. De szerintem ez még mindig kamu. Nem akarom elhinni, hogy Gallo is menne. Legrosszabb esetben a Nuggets szurkolók száma nőne eggyel.Chevy
Nem tudom mennyire komoly, szeretném azt hinni, hogy az. Én meglépném már mindenképpen, zárjuk le az ügyet, ennél jobbat nem nagyon hiszem, hogy részünkről ki lehetne hozni belőle - ha úgy számolunk, hogy a Nets-vonal csak kamu. Remélem, Melo nem fogja meggondolni magát, mert ugye a múlt héten már a maradására utalt. :/

haromt: Curry-t csak a lejáró miatt vennénk át.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eddy Curry mint egy falat kenyér úgy kéne
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/02/18/az_nba_arany_pillanatai

Régi/új cikk az elmúlt évtized legjelentősebb momentumaival. Kitartást hozzá.Maka
mikorra várható hogy felrakd a második részt?Cowboykarcsi
Holnaputánra tervezem.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom