NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Erról a képről annyit, hogy ha ez igaz lenne, akkor mindig a Knicks, meg a Lakers között dőlne el a bajnoki cím.füligjimmy
Mert Boston olyan pici piac 😛

A Knicks legnagyobb igazolása Marbury volt, most ebben a szezonban már ideje volt ritmust váltani.füligjimmy
A NYK közel egy évtizeden át az egyik legtöbb pénzt költő csapat volt, csak mindig elcseszték az igazolásokat, cseréket.
Persze mint minden "karikatúra", ez is túloz, de a Heatnél történt erőkoncentrációval tényleg káros folyamatok indultak el.

szerk: most nézem, hogy D-Will is elsírta magát NJ-be

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
illetve azért elég erős a small market csapatok közé sorolni a Nuggets-et. persze NYC-hez és LA-hez képest 27 small market csapat van, de mégis az egyik legtöbbet költő, sztárokat igazoló csapat a Denver, igen nagy pénzzel és szurkolói támogatással. Az egész anthony saga alapja Karlibácsi aki egy Paul, Bryant, Anthony, Love, Howard ötössel sem tudna bajnoki címet nyerni.haromt
Melo sem az eredményekkel volt elégedetlen, egyszerűen csak az ügynöke és a pénzéhes felesége kitalálta, hogy igazoljon NY-ba, hogy több pénzt szerezhessen reklámokból, fellépésekből, többet villoghassanak, többet flancolhassanak, és baszhassák a kurva anyjukat a kifutókon éjjel-nappal. Denver környéke ezzel nyilván nem tudja felvenni a versenyt, pár év múlva viszik Pault is a Knicks-be, és tényleg össze fog jönni a LA-NY dinasztia, még "szerencse", hogy ott van a két összecsalt kirakatcsapat a Celtics és a Heat személyében, hogy legyen ellenfél. Na, meg ami szerencse tényleg, hogy bebaszhat egy-két lockout. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
illetve azért elég erős a small market csapatok közé sorolni a Nuggets-et. persze NYC-hez és LA-hez képest 27 small market csapat van, de mégis az egyik legtöbbet költő, sztárokat igazoló csapat a Denver, igen nagy pénzzel és szurkolói támogatással. Az egész anthony saga alapja Karlibácsi aki egy Paul, Bryant, Anthony, Love, Howard ötössel sem tudna bajnoki címet nyerni.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
TheMileHighCity
Erról a képről annyit, hogy ha ez igaz lenne, akkor mindig a Knicks, meg a Lakers között dőlne el a bajnoki cím. James 7 évet adott a pályafutásából, köréraktak egy olyan szar csapatot, amely 26 meccset bukott most zsinórban, megspékelve egy Mike Brown kaliberű nímanddal (tudom, év edzője). A Knicks legnagyobb igazolása Marbury volt, most ebben a szezonban már ideje volt ritmust váltani. De ezzel be is takaróztak 4-5 évre. A Jazz elcseszte, rossz játékosokkal terveztek hosszútávra, de 20 évnyi stabililitás után kerülhetnek kicsit szopóágra is. 😀 Szóval szerintem túl van lihegve ez az egész nagypiac vs. kispiac dolog. Ahol értenek hozzá, ott jó csapat van, ahol meg nem ott lehet akkora piac, mint a Lehel meg a Köki összetéve, akkor is szar csapat lesz.

A Bulls elcserélte James johnson nevű egykori elsőkörösért a Raptorshoz, szintén egy elsőkörösért (2011-es Miami pick). És most beígértek fűt-fát Courtney Lee-ért, vagy második lehetőségként O.J Mayo-ért (jajanyámborogass)

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
MJ nem egyszer lett DPoY winner is. 😊szaba
de 😊triangle
LOL.

Bocs Fake. Többször nem merek hozzászólni semmihez.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 157 — Saturday Night Lights
http://lakersblog.latimes.com/lakersblog/2011/02/writinggggggggg-kareem-abdul-jabbar-lakers-pau-gasol-.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A kilenc maradék játékosunkkal is nagyon simán vertük a Grizzliest. Úgy látszik, tényleg Melo volt a kerékkötő. Rég láttam ilyen felszabadultan játszani a csapatot, és végre nekem sem kellett undorral néznem a meccsünket. Szerintem nagyon kis pofás csapat leszünk, ha az új emberek is csatlakozhatnak, bárkik is legyenek azok, nagyon várom, végre újra lesz értelme szurkolni, nincs itt egy köcsög, aki tönkre teszi a többiek erőfeszítéseit. Ott volt már a négy NY-i érkező, Gallinari szemüvegben úgy néz ki, mint egy rossz buzi, de legalább beszélni tudott, amit nem mindegyik mondhatott el magáról. Amúgy hivatalosan is megvolt azóta a csere, s kiderült, hogy még a három csapatos trade eredményeképpen megkaptuk Koufost is a Wolves-tól, ami mindjárt átértékelte az egész üzletet. 😂
Két nap múlva a Celtics-szel játszunk, kíváncsi leszek mennyire tudja felvenni a megújult csapatunk a harcot egy élcsapattal.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
triangle 1 283
MJ nem egyszer lett DPoY winner is. 😊szaba
de 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerinted miert mondtam azt amit ?
komolyan szamtalanszor megigertem magamnak mar h bizisten egy rossz szot nem fogok rad mondani
de egyszeruen nem fer a fejembe h te miert hasznalod a klaviaturadat ? az egyenletes kopas erdekeben ?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
MJ nem egyszer lett DPoY winner is. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bár durva, hogy egyedül Jordannek sikerült a tripla-dupla és ez most nem volt elég LeBronnak.Zsoca
hat azert mj tripla-duplaja sztem messze nem ilyen statvadasz modon jott ossze
mint lebron majd osszes ilyen teljesitmenye de lehet h csak a legenda nagysaga meg az ido tavolsaga miatt mondom ezt
+ ami miatt szamomra ez a bebi godzilla sosem lesz akarcsak osszemerheto airrel az az h messze nem tud ugy vedekezni
pedig en mjt nagyon utaltam meg amig lathattam jatszani
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem voltam itthon, de már be akartam írni.
megvolt az a poén, h amikor a hírességeket mutatták, akkor volt egy ilyen: jéé it van SP, jah nem ez Justin Bieber. 😀 😀

Kobe MVP címe egy percig sem volt kérdés(ahogy Griffin győzelem sem, előre le volt játszva mindkettő), bár durva, hogy egyedül Jordannek sikerült a tripla-dupla és ez most nem volt elég LeBronnak.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az mondjuk király lenne ha Gallót továbbadnák a Clippers-be, őket komálomHöri
hozzánk jön, Mozgov-val együtt.shawnka
az még bebasznaHöri
Knix fanok kötnék magukat, az tuti 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
bameg Felton idén játszott a képességeinek megfelelően (NBA karrierje alatt ez az első ilyen szezon),ha padoztatni fogják,valakit pofánrúgok :mad:Newman
Hát, a jövendőbeli franchise PG-unk sem fog padozni egy jött-ment miatt. 😛

This season, Lawson averages 10.4 points per game and 3.7 assists in 23.9 minutes.
And as a starter this season, he averages 15.5 points and 6.0 assists in 35 minutes.
TheMileHighCity
Vagyis csont ugyanazokat a mutatokat hozza 48 percre lebontva? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
bameg Felton idén játszott a képességeinek megfelelően (NBA karrierje alatt ez az első ilyen szezon),ha padoztatni fogják,valakit pofánrúgok :mad:Newman
Hát, a jövendőbeli franchise PG-unk sem fog padozni egy jött-ment miatt. 😛

This season, Lawson averages 10.4 points per game and 3.7 assists in 23.9 minutes.
And as a starter this season, he averages 15.5 points and 6.0 assists in 35 minutes.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
az mondjuk király lenne ha Gallót továbbadnák a Clippers-be, őket komálomHöri
Gordon-Gallo-Griffin 😀
néhány év múlva picsáznák a nyugatot 😊
nets meg remélem egy büdös nagy kamu
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az mondjuk király lenne ha Gallót továbbadnák a Clippers-be, őket komálomHöri
hozzánk jön, Mozgov-val együtt.shawnka
az még bebaszna

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
az mondjuk király lenne ha Gallót továbbadnák a Clippers-be, őket komálomHöri
hozzánk jön, Mozgov-val együtt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az mondjuk király lenne ha Gallót továbbadnák a Clippers-be, őket komálom

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bameg Felton idén játszott a képességeinek megfelelően (NBA karrierje alatt ez az első ilyen szezon),ha padoztatni fogják,valakit pofánrúgok :mad:

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ennyit Meloról... All-star gálán meccs közbeni interjún lenyilatkozta, hogy 100 %, hogy a Nuggets mezét veszi majd fel majd itt az 1. meccsen...
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/02/22/az_nba_arany_pillanatai_ii

Az NBA előző évtizedének 15 legemlékezetesebb momentumának második felvonása. 😊

Aki nem olvasta volna az első részt, itt megteheti: http://sportmajom.blog.hu/2011/02/18/az_nba_arany_pillanatai

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Höhö, most olvasom, hogy a Kings vezetői tárgyalnak Anaheimmel, hogy a franchise-t átvinnék oda.

Ez esetben még a végén újra habzószájú Kings fan lennék. 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
TMHC: minek akartok elsokoros picket az iden? Az idei draftot borzalmasan gyengenek tunik.. lehet, hogy akar a 2000-est is alul fogja mulni.. bar azert az mar teljesitmeny lenne 😀
Sztem egy 2012/13-as elsokoros sokkal jobban jarnatok.. hacsak nem Euro-centert akartok huzni.. de azt minden evben lehet 😛Igor
Burks kell az original pick-ből, és előtte még jó lenne az egyik top PF-ot kikapni. Legalábbis nekem erre fájna a fogam, gondolom a klubnak is, mert a Knicks-szel végig MIN 1st-ről volt szó tegnapig, ami simán top5 pick lenne, ehelyett beadták nekünk azt a három jövőbeli pick-et.
Meglátjuk mi lesz, izgatottan várom, hogy milyen cseréket kötünk még a maradék három napban. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring