OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Szólok valahogy Sobrinak, várj, egyből nem fogsz unatkozni 😀
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
 en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_Philadelphia_Eagles

tessék egy kis olvasnivaló addigra, hogy ne unatkozz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hengerfejesre raktam a Golfomat, szóval nincs mibe tankolni.
No Tank, Több Pénz. 😀 😀

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Lehetseges, hogy egyes benzinkutakon atbasznak (auchan pl )? Magad tankolsz es a liter szamlalo mutat kb 20 litert es mikor visszaulsz a kocsiba nagyjabol be tudod loni, hogy "mennyi csikig" (igen, regebbi auto) kene felmenni-e, de rohadtul meg sem kozeliti?
ZoliMP
Ilyet én max kisebb kutakon tudok elképzelni. Valami technikai hiba hamarabb szóba jöhet szvsz.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Szeged északi lejáró, 47es út a körforgó után. Gyertek, gyertek!!! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 950
Lehetseges, hogy egyes benzinkutakon atbasznak (auchan pl )? Magad tankolsz es a liter szamlalo mutat kb 20 litert es mikor visszaulsz a kocsiba nagyjabol be tudod loni, hogy "mennyi csikig" (igen, regebbi auto) kene felmenni-e, de rohadtul meg sem kozeliti?
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Asszem amúgy az Auchan is külföldről hozza a cuccost és egyébként teljesen rendben van (benzin). Eddig azzal sikerült a legjobb fogyasztást kihoznom.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
A Lukoil kb. a legjobb kúthálózat Magyarországon, ők az egyetlenek, akik nem a MOL-tól veszik a benzint (román tulajdonba került a Lukoil pár éve, az anyavállalattól érkezik a benya), akik európai szinten nagyon levegős üzemanyaggal dolgoznak, ez manapság mikor a turbó reneszánszát éljük motor élettartam szempontjából nagyon nem mind1.
empty taxi
Úgy tudom, az ÖMV sem MOL-os üzemanyaggal dolgozik.
Gergőbácsi
Csak a maxmotion jön Swechatból, a többi batta és mind más-más adalékot használ.
Amúgy óvatosan, ha nem OMV-t tankolok érezhető a teljesítményromlás a kocsin .. Ugyanis az adalékolás nem mindegy. Nem véletlenül kerül többe ugyanaz az üzemanyag többe az oemvénél.
kishaszi
Ezt nagyon adom. Bár most új autónk van, csak max 100-as megy bele, és tényleg érezhető, az előző autóinkhoz képest, minden téren a különbség. Simán megéri a különbözetet és nyugodtan alszom.

Az előző Hyundai 7 éves korában kapott először max-ot, érezhető volt a különbség. Nagyon ajánlom, ha valakinek fontos az autója.

Amúgy 10 éve tankoltam egy akkor 6 éves KIA Sportage-be Lukoilt, másnap azt mondtam soha többet.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csak, hogy legyen valami más téma is ide teszem be 😊, ezért óriási respekt!!!

Meg lehet nézni E10 kompatibilis e az autó. Mondjuk nekem pont nincs információ 😊, de már az ötlet is és a munka vele. Ezekre van szükség.

 e10check.hu/
dande
Vezess.hu-n is össze van szedve eg cikkben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Lukoil kb. a legjobb kúthálózat Magyarországon, ők az egyetlenek, akik nem a MOL-tól veszik a benzint (román tulajdonba került a Lukoil pár éve, az anyavállalattól érkezik a benya), akik európai szinten nagyon levegős üzemanyaggal dolgoznak, ez manapság mikor a turbó reneszánszát éljük motor élettartam szempontjából nagyon nem mind1.
empty taxi
Úgy tudom, az ÖMV sem MOL-os üzemanyaggal dolgozik.
Gergőbácsi
Csak a maxmotion jön Swechatból, a többi batta és mind más-más adalékot használ.
Amúgy óvatosan, ha nem OMV-t tankolok érezhető a teljesítményromlás a kocsin .. Ugyanis az adalékolás nem mindegy. Nem véletlenül kerül többe ugyanaz az üzemanyag többe az oemvénél.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
A Lukoil kb. a legjobb kúthálózat Magyarországon, ők az egyetlenek, akik nem a MOL-tól veszik a benzint (román tulajdonba került a Lukoil pár éve, az anyavállalattól érkezik a benya), akik európai szinten nagyon levegős üzemanyaggal dolgoznak, ez manapság mikor a turbó reneszánszát éljük motor élettartam szempontjából nagyon nem mind1.
empty taxi
Úgy tudom, az ÖMV sem MOL-os üzemanyaggal dolgozik.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A Lukoil kb. a legjobb kúthálózat Magyarországon, ők az egyetlenek, akik nem a MOL-tól veszik a benzint (román tulajdonba került a Lukoil pár éve, az anyavállalattól érkezik a benya), akik európai szinten nagyon levegős üzemanyaggal dolgoznak, ez manapság mikor a turbó reneszánszát éljük motor élettartam szempontjából nagyon nem mind1.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gyöngyösön is van, sokat tankolok ott, nem rossz kút. Viszont azt fel nem foghatom, hogy mi visz az autójukat szerető embereket auchan kút közelébe...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Magyarországon szerintem nincs
Cowboykarcsi90
Hogyne lenne, Újbudán is van pl a Kosztolányi tértől nem messze
r.baggio
Zuglóban a Mogyoródi úton is van.Én pl 10ből 9x oda járok tankolni. Prémium benzinük is teljesen jó.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 471
Szántódon a SPAR mellett mintha
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Magyarországon szerintem nincs
Cowboykarcsi90
Soroksári úti OBI mögött is volt még egy a múltkor
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ennyi, végig ez volt a célom, balga népség.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jól van látom bejöttünk a csőbe és jó kis reklámot csináltatott velünk Ckarcsi. Kiváló ügynök 😉 😛
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 471
VIII. Orczy tér, XIV. mogyoródiúton is vagyon
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Magyarországon szerintem nincs
Cowboykarcsi90
Hogyne lenne, Újbudán is van pl a Kosztolányi tértől nem messze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Magyarországon szerintem nincs
Cowboykarcsi90
Elvileg a Gyáli út belső végén a Könyvesre vezető felüljáró előtt illetve a Békéscsabára vezető úton a Mercedes gyár körforgó után az van/volt, meg még pár helyen. De ez lehet, azóta változott. Én csak párszor tankoltam náluk utána az autómnak voltak gondjai....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Magyarországon szerintem nincs

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Amúgy fasza, a Mondeo-val nem lesz gond emiatt, de a tarcsikocsi egy '99-es Felicia, annál pont szopó, mert nem jó bele az E10 (alumínium hengerfej, szétmarja azt is meg a tömítéseket, csöveket is ez a szar)...
Benzinpumpát meg minden szart meg hadd ne cserélgessek már 50-60ezerért évente egy húsz éves roncson...

Tudnám ilyenkor mit lehet csinálni, 100-as benzint azért csak nem tankolnék bele 30-40 forinttal többért literjét... 98-as van még valahol? Auchan kút esetleg? Asszem az összes 95-öst átátllították E10-re...
warr_b
Én csak 100-ast tankolok, a biztonság kedvéért. Teletanknál plusz 2 ezer, 2.5 hétig kitart a városban. Tudom hogy sok esetben 2 ezer Ft is komoly összeg, de gondold át.
Auchan-ben sosem voltam, távolról mintha láttam volna hogy van 98-as, de nem száz százalék.
Lukoil van még?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Amúgy fasza, a Mondeo-val nem lesz gond emiatt, de a tarcsikocsi egy '99-es Felicia, annál pont szopó, mert nem jó bele az E10 (alumínium hengerfej, szétmarja azt is meg a tömítéseket, csöveket is ez a szar)...
Benzinpumpát meg minden szart meg hadd ne cserélgessek már 50-60ezerért évente egy húsz éves roncson...

Tudnám ilyenkor mit lehet csinálni, 100-as benzint azért csak nem tankolnék bele 30-40 forinttal többért literjét... 98-as van még valahol? Auchan kút esetleg? Asszem az összes 95-öst átátllították E10-re...
warr_b
Ez a nem tankolok bele 100ast mert drágább azért érdekes dolog.
Én azt szoktam mert jobban megy, kevesebbet eszik és több pontot hoz a kártyámra. Szóval egy teli tanknál kb 2ezerrel több a 100as.
Annyit nem szabad sajnálni szvsz.