OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊
warr_b
Az az écet, de az is kurva gyanús. Nyilván 80 előtt nem volt ilyen, ill. semmilyen kapcsolat a majmokkal...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
slowmotion
Én, ha meghallok egy ilyen vírusinváziót azonnal erre gondolok., Tudom, hülye vagyok meg minden (és amúgyis imádom az összeesküvés elméleteket), de véletlenek egyszer nincsenek, másik meg, hogy a vírusok sajátja, hogy állandóan mutálódnak, namost ha a természet maga annyi vírust produkál, már rég kihaltunk volna a tsába 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 823
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
slowmotion
Emlékeim szerint volt olyan információ, hogy a halpiac mellett pár száz méteres távolságon belül a kínaiak valamilyen virológiai laboratóriumot működtetnek. Kína rendelkezik a koronavírus genomjával, mert órákon belül át tudták adni Ausztráliának és Indiának is, szóval van egy tippem...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 036 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
slowmotion
Vagy Észak-Korea úgy döntött, hogy kicsi a bors, de erős.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
nem kellett volna másfél milliárd körülre duzzadni, aztán nem lennének rákényszerülve, hogy mindent megegyenek, ami mozog.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 036 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.baon.hu/kozelet/helyi-kozelet/repulonap-lesz-jovore-kecskemeten-2441154/?fbclid=IwAR3jZ-b7l9axLTJyR9zAxZ4wGdx1hX_BHeqt9ZShwgBNNq5LNXg959K6JXo

Nah, jó lenne...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 036 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.
kishaszi
Puskás? 😊
warr_b
Azbeszt. 😊
kishaszi
Tök jó, hogy a honlapján fent vannak a régi névsorok meg tablók is, meg is találtam, jót röhögtem 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.
kishaszi
Puskás? 😊
warr_b
Azbeszt. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
LoveSobri
Amúgy ha már off topic, mi ez az új név? 😀
roberto23
Fórum két alapszabálya kéne legyen:
1. Nem vitatkozol Sobrival, ha trollkodik.
2. Nem kérdezed JC új neveit
Toca
Teljesen jogos. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
LoveSobri
Amúgy ha már off topic, mi ez az új név? 😀
roberto23
Fórum két alapszabálya kéne legyen:
1. Nem vitatkozol Sobrival, ha trollkodik.
2. Nem kérdezed JC új neveit
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
LoveSobri
Amúgy ha már off topic, mi ez az új név? 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Apám melóhelyén volt Farkas Piroska nevű hölgyemény.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 036 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De amugy tényleg, vajon mi játszódik le a szülők fejében? Mitől gondoloják, hogy ez jo lesz a gyereknek?

Nincs itt véletlenül egy ilyen? 😀 ténlyeg érdekelne gondolat menet ezek mögött.
Cowboykarcsi90
- Hogy hívják?
- Kovács Gültem.
- Hm??????
- Amikor megszülettem, anyám azt mondta apámnak: Legyengültem. Mire apám: Legyen!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
és Végh Béla hogy nem került még elő?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kedvenc ilyen sztorim az egyszeri roma srác, aki átneveztette magát Kolompárról Lakatosra, hogy ne tudják név alapján a származását 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 983
Mikor meg a spanyol ujdonsag volt nekem es kertek h irjak egy e-mailt a kollegamnak akinek a vezetekneve az outlookban "pina" - kent jelent meg.Elnevettem magam, ok nem ertettek.Elmondtam nekik is nevettek ok is🤣
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Guczi Titusz Vitéz és testvére Guczi Huba Gerzson. Előbbi egy évig oszt. társam volt általánosban. Nekem ezek vootak a legextrémebbek amikkel találkoztam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Nálam ami mindent vitt: Vágási Ferenc
anyja neve: Buzi Róza

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Az előző cégnél ahol dolgoztam, volt egy Recska Zoltán nevű fazon. Azt hittem a közvetlen kollegáim csak szívatnak ezzel és kizárt hogy ténylegesen van valaki a cégnél akit így hívnak. Aztán egy nap előttem volt az ebédlőben és a badge-ről le tudtam olvasni a nevét.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Van egy rokonom, Nagy Ivónak hívják 😀