OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Kurva vicces vagy 😀😀😀DDDD
Írjál még 😀😀😀DD 500-at, akkor viccesebb leszel. Meg ötszáz felkiáltójelet, akkor még viccesebb!!!! 😊))))))
Idióta
Wyatt
Szerintem aludd ki magad...
Klaci79
Ha kialszom magam, akkor sem lesz kevésbé szánalmas, hogy megpróbálod mindenbe belemagyarázni a hülyeségedet

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Kurva vicces vagy 😀😀😀DDDD
Írjál még 😀😀😀DD 500-at, akkor viccesebb leszel. Meg ötszáz felkiáltójelet, akkor még viccesebb!!!! 😊))))))
Idióta
Wyatt
Szerintem aludd ki magad...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊
Wyatt
Igaza van, jó lenne nem több topicból a Pats szempontját nézni, _mint mindig_.
tenorx
Istenem, komolyan ezt a kibaszott sírós steelersös szenvedést mi a kurva anyámért kell mindenbe állandóan belevonni. Kurva irritáló már

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Kurva vicces vagy 😀😀😀DDDD
Írjál még 😀😀😀DD 500-at, akkor viccesebb leszel. Meg ötszáz felkiáltójelet, akkor még viccesebb!!!! 😊))))))
Idióta

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 www.tv2-hirado.me/2020/01/friss-7-kinai-es-3-magyar-allampolgart.html
Minek fogadtuk egyeltalan Ferihegyen azt a gépet...
Heisman Trophy
Könnyen megkajáltad a kamu-oldal kamu-hírét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
 www.tv2-hirado.me/2020/01/friss-7-kinai-es-3-magyar-allampolgart.html
Minek fogadtuk egyeltalan Ferihegyen azt a gépet...
Heisman Trophy
ezért

 cdn.discordapp.com/attachments/403742635069669406/673165993048145920/image0.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.tv2-hirado.me/2020/01/friss-7-kinai-es-3-magyar-allampolgart.html
Minek fogadtuk egyeltalan Ferihegyen azt a gépet...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊
warr_b
vadonban élő főemlősök húsát ették, amelyek fertőzött denevérek által elpotyogtatott gyümölcsöt ettek, így maguk is megfertőződtek a vírussal. vagy csak szimplán ilyen ebolás denevért.
d3Y
Nyersen? 🙂
warr_b
 www.dailysquib.co.uk/health/9010-5-grotesque-irresponsible-bushmeat-feasts-summer.html

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊
warr_b
vadonban élő főemlősök húsát ették, amelyek fertőzött denevérek által elpotyogtatott gyümölcsöt ettek, így maguk is megfertőződtek a vírussal. vagy csak szimplán ilyen ebolás denevért.
d3Y
Nyersen? 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 535
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊
warr_b
vadonban élő főemlősök húsát ették, amelyek fertőzött denevérek által elpotyogtatott gyümölcsöt ettek, így maguk is megfertőződtek a vírussal. vagy csak szimplán ilyen ebolás denevért.

choose life
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Emlékeim szerint volt olyan információ, hogy a halpiac mellett pár száz méteres távolságon belül a kínaiak valamilyen virológiai laboratóriumot működtetnek. Kína rendelkezik a koronavírus genomjával, mert órákon belül át tudták adni Ausztráliának és Indiának is, szóval van egy tippem...
Fast Willie
14 km-re van és nyilván én is a munkahelyemtől 14 km-re engednék el egy halálos fertőzést.
Persze ha kiugrottam egy kis nyers denevércombért uzsira a piacra kézmosás nélkül...
Atari
A tippem az emberi mulasztás és gondatlanság volt, nem szándékos fertőzés vagy emberkísérlet
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Emlékeim szerint volt olyan információ, hogy a halpiac mellett pár száz méteres távolságon belül a kínaiak valamilyen virológiai laboratóriumot működtetnek. Kína rendelkezik a koronavírus genomjával, mert órákon belül át tudták adni Ausztráliának és Indiának is, szóval van egy tippem...
Fast Willie
14 km-re van és nyilván én is a munkahelyemtől 14 km-re engednék el egy halálos fertőzést.
Persze ha kiugrottam egy kis nyers denevércombért uzsira a piacra kézmosás nélkül...

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊
warr_b
az attól függ, kit kérdezel.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊
warr_b
Az az écet, de az is kurva gyanús. Nyilván 80 előtt nem volt ilyen, ill. semmilyen kapcsolat a majmokkal...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
slowmotion
Én, ha meghallok egy ilyen vírusinváziót azonnal erre gondolok., Tudom, hülye vagyok meg minden (és amúgyis imádom az összeesküvés elméleteket), de véletlenek egyszer nincsenek, másik meg, hogy a vírusok sajátja, hogy állandóan mutálódnak, namost ha a természet maga annyi vírust produkál, már rég kihaltunk volna a tsába 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
slowmotion
Emlékeim szerint volt olyan információ, hogy a halpiac mellett pár száz méteres távolságon belül a kínaiak valamilyen virológiai laboratóriumot működtetnek. Kína rendelkezik a koronavírus genomjával, mert órákon belül át tudták adni Ausztráliának és Indiának is, szóval van egy tippem...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.
gyeek
Az ebolát nem az váltotta ki, hogy majmokat kúrogattak? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
slowmotion
Vagy Észak-Korea úgy döntött, hogy kicsi a bors, de erős.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
nem kellett volna másfél milliárd körülre duzzadni, aztán nem lennének rákényszerülve, hogy mindent megegyenek, ami mozog.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A csótányok amúgy alapvetően tiszta állatok. 1:35-nél az denevér? Az ebolát is a bushmeat váltotta ki, tuti recept.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
na most meg már nem is a halpiacról származik.
még a végén kiderül, hogy a kínaiak tesztelnek valami új biológiai fegyvert, meg az elhárító mechanizmusokat.
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.baon.hu/kozelet/helyi-kozelet/repulonap-lesz-jovore-kecskemeten-2441154/?fbclid=IwAR3jZ-b7l9axLTJyR9zAxZ4wGdx1hX_BHeqt9ZShwgBNNq5LNXg959K6JXo

Nah, jó lenne...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.
kishaszi
Puskás? 😊
warr_b
Azbeszt. 😊
kishaszi
Tök jó, hogy a honlapján fent vannak a régi névsorok meg tablók is, meg is találtam, jót röhögtem 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.
kishaszi
Puskás? 😊
warr_b
Azbeszt. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."