OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
Nekem egyszer volt gondom a ryan airrel.
Az uj borondomnek kitortek a kerekeit.
ZoliMP
az meg nem a ryanairen múlt, hanem a földi kiszolgáló személyzeten, egyetlen ryanair alkalmazott nem felelős a leadott bőröndödért (ha csak nem fedélzetre felvitt gurulós volt)
r.baggio
Az lehet, ebben nem vagyok otthon, de azt tudom, hogy a ryanair-nek jelentettem es fizettek egybol es nem felvivos volt.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Nekem egyszer volt gondom a ryan airrel.
Az uj borondomnek kitortek a kerekeit.
ZoliMP
az meg nem a ryanairen múlt, hanem a földi kiszolgáló személyzeten, egyetlen ryanair alkalmazott nem felelős a leadott bőröndödért (ha csak nem fedélzetre felvitt gurulós volt)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
 index.hu/belfold/2020/02/18/gran_canaria_budapest_ryanair_felszallas_kornyezetvedelem/

"A hangulat óráról órára romlott, a vécét kb. 180 ember használta 4 órán keresztül, beszámolója szerint a légiutas-kísérők is eltűntek."
"Dél környékén arról érkezett információ, hogy valaki rágyújtott a repülőgép mosdójában, ezért ráhívták a rendőröket."

respect 😀 mi nem repülőn, hanem a reptéren cigiztünk WC-ben, amikor 8.5 órát kellett a terminálban várni Lutonban (nincs dohányzó rész becsekk után)
Borbinho
csöves rynair.Úgy szétbüntetném őket ezután mint a szar.
Kenny
Te cigiztél a budin? 😀

Aztakurva, kb 6 órát álltak/köröztek a kifutón 😮 pff
Borbinho
Neem,régebben volt velük egy kellemetlen találkozásom, igazából semmi extra csak járattörlés kint maradtunk és nem akartak fizetni semmit,rábasztak mert szétidegeltem őket és a végén fizettek 😀
Kenny
Most fogom elkiabalni.
Nekem egyszer volt gondom a ryan airrel.
Az uj borondomnek kitortek a kerekeit.
Kertem igazolast a repteren, hogy torott a borond.
Online elkuldtem minden infot es meg aznap irtak, hogy kuldik a csekket. Kb kamuzhattam volna +10 vagy 20 vagy akar 30 eurot is.

Egyszer a malevvel jartam ugy, hogy az elso kerek a levegoben, elkaptunk egy madarat, szoval nyomott egy satut a pilota felszallas kozben.
tuzoltok... kis varkozas.
Kaptunk kupont, hogy a varkozas alatt tudjuk enni, ami jol hangzik, de olyan arak voltak az ottani bufeben, hogy egy szelet pizzara elment 😀
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/belfold/2020/02/18/gran_canaria_budapest_ryanair_felszallas_kornyezetvedelem/

"A hangulat óráról órára romlott, a vécét kb. 180 ember használta 4 órán keresztül, beszámolója szerint a légiutas-kísérők is eltűntek."
"Dél környékén arról érkezett információ, hogy valaki rágyújtott a repülőgép mosdójában, ezért ráhívták a rendőröket."

respect 😀 mi nem repülőn, hanem a reptéren cigiztünk WC-ben, amikor 8.5 órát kellett a terminálban várni Lutonban (nincs dohányzó rész becsekk után)
Borbinho
csöves rynair.Úgy szétbüntetném őket ezután mint a szar.
Kenny
Te cigiztél a budin? 😀

Aztakurva, kb 6 órát álltak/köröztek a kifutón 😮 pff
Borbinho
Neem,régebben volt velük egy kellemetlen találkozásom, igazából semmi extra csak járattörlés kint maradtunk és nem akartak fizetni semmit,rábasztak mert szétidegeltem őket és a végén fizettek 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/belfold/2020/02/18/gran_canaria_budapest_ryanair_felszallas_kornyezetvedelem/

"A hangulat óráról órára romlott, a vécét kb. 180 ember használta 4 órán keresztül, beszámolója szerint a légiutas-kísérők is eltűntek."
"Dél környékén arról érkezett információ, hogy valaki rágyújtott a repülőgép mosdójában, ezért ráhívták a rendőröket."

respect 😀 mi nem repülőn, hanem a reptéren cigiztünk WC-ben, amikor 8.5 órát kellett a terminálban várni Lutonban (nincs dohányzó rész becsekk után)
Borbinho
csöves rynair.Úgy szétbüntetném őket ezután mint a szar.
Kenny
Te cigiztél a budin? 😀

Aztakurva, kb 6 órát álltak/köröztek a kifutón 😮 pff

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/belfold/2020/02/18/gran_canaria_budapest_ryanair_felszallas_kornyezetvedelem/

"A hangulat óráról órára romlott, a vécét kb. 180 ember használta 4 órán keresztül, beszámolója szerint a légiutas-kísérők is eltűntek."
"Dél környékén arról érkezett információ, hogy valaki rágyújtott a repülőgép mosdójában, ezért ráhívták a rendőröket."

respect 😀 mi nem repülőn, hanem a reptéren cigiztünk WC-ben, amikor 8.5 órát kellett a terminálban várni Lutonban (nincs dohányzó rész becsekk után)
Borbinho
csöves rynair.Úgy szétbüntetném őket ezután mint a szar.

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
 index.hu/belfold/2020/02/18/gran_canaria_budapest_ryanair_felszallas_kornyezetvedelem/

"A hangulat óráról órára romlott, a vécét kb. 180 ember használta 4 órán keresztül, beszámolója szerint a légiutas-kísérők is eltűntek."
"Dél környékén arról érkezett információ, hogy valaki rágyújtott a repülőgép mosdójában, ezért ráhívták a rendőröket."

respect 😀 mi nem repülőn, hanem a reptéren cigiztünk WC-ben, amikor 8.5 órát kellett a terminálban várni Lutonban (nincs dohányzó rész becsekk után)
Borbinho
Mondjuk remélhetően abban a wc-ben nem égették épp a kerozint...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/belfold/2020/02/18/gran_canaria_budapest_ryanair_felszallas_kornyezetvedelem/

"A hangulat óráról órára romlott, a vécét kb. 180 ember használta 4 órán keresztül, beszámolója szerint a légiutas-kísérők is eltűntek."
"Dél környékén arról érkezett információ, hogy valaki rágyújtott a repülőgép mosdójában, ezért ráhívták a rendőröket."

respect 😀 mi nem repülőn, hanem a reptéren cigiztünk WC-ben, amikor 8.5 órát kellett a terminálban várni Lutonban (nincs dohányzó rész becsekk után)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
A reflektor igaz, mert Ilyen őz féle az komplett idióta, simán ledermed, ahelyett, hogy megmozdulna és pár méterrel mondjuk arrébb csodálkozna tovább. De nem...
ozibozi
mondjuk ez szerintem az emberek felére is igaz lenne
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
 vilagunk.hu/20-foto-amely-barkit-pillanatok-alatt-kepes-megnyugtatni/?fbclid=IwAR03wze2J5dJxyVjPthhnQKiT-ShIcqr1jDlHJrJkjqk9drrI3UL3CsMS6w


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 470
A reflektor igaz, mert Ilyen őz féle az komplett idióta, simán ledermed, ahelyett, hogy megmozdulna és pár méterrel mondjuk arrébb csodálkozna tovább. De nem...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Siren7 vadriasztót használ valaki?
Matthew99
Nem ismerem a konkrét eszközt, csak azt tudom hogy egy síp, amit a menetszél szólaltat meg.

Dolgoztam pár évet vadgazdálkodásban, és általánosságban a következőt tudom mondani: a vad a folyamatos, fokozatosan erősödő hangtól nem ijed meg. Ha megijednének, akkor az elég hangos kamionok, vonatok nem ütnének el vadat.

Sokkal jobban felfigyelnek a hirtelen, szokatlan zajra, még akkor is, ha az halk. Például egy ág reccsenése a talpad alatt, vagy a puska biztosítójának a kis fémes kattanása garantáltan felkelti a vad figyelmét. Viszont azok, amelyek utakhoz közeli területeken élnek, teljesen megszokják a különböző hangú járműveket, mindegy hogy zúg, vagy zakatol, vagy sípol, ha nem váratlanul, hirtelen jön a hang, hanem fokozatosan, akkor nem riad meg tőle. Kivéve az olyan helyeket, ahol rendszeresen autóból vadásznak - mert ott félnek az autó hangjától.

Ugyanez van a fénnyel is; az utak közelében élő állatokra ha rávilágítasz, állnak, vagy lassan arrébb mennek, mert megszokták az autók fényét, és nem társítják semmi rosszal. Ellenben az olyan területeken, ahol rendszeresen vadásznak puskalámpával (vadkár vagy egyéb ok miatt), gyakorlatilag a fény felvillanásával egy időben ugranak szanaszét, mert megtanulták hogy ha jön a fény, akkor utána jön a lövés is.

Bocs hogy ilyen hosszú lett, a lényeg: a monoton, egyenletes hangú eszközöktől én nem várnék nagy csodát.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nyilván a média is ebből él, többen kattintanak a baljóslatú hírekre, mint a pozitívakra, de az 1. ipari forradalom óta basszuk tönkre a bolygót, és főleg az utóbbi bő egy évszázadban több kárt tettünk, mint előtte ~30,000 év alatt.
Amikor csak arról olvasni/hallani, hogy hogy olvadnak az antarktiszi jégsapkák, hány száz/ezer faj vált veszélyeztetetté, halt ki, hogy gyilkolják az őslakosokat a fakitermelők Brazíliában, népirtások, stb stb, akkor nem sok ok van a bizakodásra.
Borbinho
a bolygó köszöni szépen jól van
"life as we know it" nah ez az ami teljesen megváltozik
viszont ehhez meg nem kell az hogy az ember csináljon bármit is
ugye bármikor megfordulhatnak kb a pólusok, bármikor jöhet meteor ...

ettől függetlenül én is azt mondom hogy kurva nagy baj van, de azzal a pusztítással amit végzünk csak magunk alatt vágjuk a fát

miután mi eltakarodtunk a földön szépen kialakul egy új domináns létforma
Negritis
Egy jégkorszak a ciklikusság miatt valszeg előbb lesz mint meteor 😀
Az nyilván nem kérdés melyik lesz itt tovább, a Föld vagy az emberiség. Csak szomorú hogy mindent megteszünk, hogy lerövidüljön az időnk

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Siren7 vadriasztót használ valaki?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Most nem csesztetésből, de ennyire ne legyetek már negatívak😊
Persze látom én is a folyamatokat, de én adok a földnek még 100 évet. Az meg még 2 emberöltő, aztán lesznek túlélők is és lehet pont a te unokád lesz az!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Nyilván a média is ebből él, többen kattintanak a baljóslatú hírekre, mint a pozitívakra, de az 1. ipari forradalom óta basszuk tönkre a bolygót, és főleg az utóbbi bő egy évszázadban több kárt tettünk, mint előtte ~30,000 év alatt.
Amikor csak arról olvasni/hallani, hogy hogy olvadnak az antarktiszi jégsapkák, hány száz/ezer faj vált veszélyeztetetté, halt ki, hogy gyilkolják az őslakosokat a fakitermelők Brazíliában, népirtások, stb stb, akkor nem sok ok van a bizakodásra.
Borbinho
a bolygó köszöni szépen jól van
"life as we know it" nah ez az ami teljesen megváltozik
viszont ehhez meg nem kell az hogy az ember csináljon bármit is
ugye bármikor megfordulhatnak kb a pólusok, bármikor jöhet meteor ...

ettől függetlenül én is azt mondom hogy kurva nagy baj van, de azzal a pusztítással amit végzünk csak magunk alatt vágjuk a fát

miután mi eltakarodtunk a földön szépen kialakul egy új domináns létforma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
Inkabb ide:
 index.hu/nagykep/2020/02/17/houstoni_alom_elkoltozni_tiszta_levegore/
Houston, kar ilyen messzire menni.
La Linea - Gibraltar - Algericas haromszog amit a spanyolok csak a halal haromszogenek hivnak.
EU egyik legnagyobb olajfeldolgozo gyara es van muanyag reszleg is. Tavaly robbanas volt a muanyag reszlegen, kepzelhetitek
Otvar szag van eleg gyakran 😀
Lehet itt vedeni a foldet, de magunkat sem tudjuk megvedni es nem is akarjuk.
Esszuk a junk food-ot, meg a szaros kavekat isszuk a starbucksban, kozben emberek ezrei szenvednek ettol. Roviden: meg az egeszseges eletmodra is keptelenek vagyunk....
Szazhalombatta: aki jart ott vagy el ott. van vmilyen budos ott is?
ZoliMP
Azért kimaxoltad a demagógiát mint fogalmat 😀
Toca
erősen negatív hangvételű poszt következik:
Tudom, hogy sokaknak túlságosan drasztikusan hangzik, de én részben ezek miatt sem szeretnék gyereket. Ha én mindent megtennék azért, hogy jobb jövőt teremtsek neki(k), azzal sem érnék el semmit. Lehet mondani, hogy ez olyan, mint a szavazások is, hogy ha senki se gondolkodna így, akkor minden jobb lenne (ha mindenki elmenne és szavazna, jelen esetben mindenki tenne érte valamit).
De úgy érzem, azzal hogy én elzárom a csapot fogmosás közben, vagy nem veszek hajtógázos dezodort/illatosítót, nem dobom el a csikket, nem érek el semmit. Egy tökéletes világban mindenki ezt csinálná, és lehetne elérni változást, javulást. De a világ közelről sem tökéletes.
Nyilván a média is ebből él, többen kattintanak a baljóslatú hírekre, mint a pozitívakra, de az 1. ipari forradalom óta basszuk tönkre a bolygót, és főleg az utóbbi bő egy évszázadban több kárt tettünk, mint előtte ~30,000 év alatt.
Amikor csak arról olvasni/hallani, hogy hogy olvadnak az antarktiszi jégsapkák, hány száz/ezer faj vált veszélyeztetetté, halt ki, hogy gyilkolják az őslakosokat a fakitermelők Brazíliában, népirtások, stb stb, akkor nem sok ok van a bizakodásra.
Mindig bántam, hogy miért nem a 70-es vagy 80-as években születtem (többnyire a zene miatt 😀), vagy miért nem akkor később, hogy a "jövő gyereke" lettem, de mostanra úgy vagyok ezzel, hogy kurvára nem irigylem azokat, akik a 21.század 2.felében/végében élik majd életük jelentős/fontos részét.
Borbinho
En valahol veled vagyok 😊
Demagog volt az elozo irasom, de kurvara igaz. A foldet akarjuk megmenteni, de magunk egeszsegere szarunk. Korbe nezek miket vesznek az emberek a boltokban. cukros ez cukros az, szinezett hus, 100% gyumolcs le amiben kb 12%- a tenyleges stb... a magyar boltokban a zoldsegek ugy neznek ki, hogy az allatoknak nem adnam oda...es ez csak az elelmiszer....A gyogyszereket is tomjuk mert faj a fejem 😀 ez mi a futyi?

Kozelitsuk meg onnan, hogy pl a houstoni varos volt ott elobb vagy a gyar?
De valahol mind1 is. ~Trump ketkedett vele, hogy mennyi millardot koltottek hadifejelesztesre, de azok a szerencsetlenek ott szivjak a szart. Segiteni nekik valahogy nem lehetne? Tamogatas, hogy elkoltozzenek onnan?

Elbaszott egy vilag ez.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
erősen negatív hangvételű poszt következik:
Tudom, hogy sokaknak túlságosan drasztikusan hangzik, de én részben ezek miatt sem szeretnék gyereket....
Borbinho
Az az egy gyerek nem oszt, nem szoroz, adj neki esélyt. Megérdemli az életet.
Más ember leszel, a bolygónak meg úgyis mindegy.
Mi lett volna ha a szüleid is így gondolkoztak volna?
Akkor sem volt annyival jobb a helyzet...

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
Inkabb ide:
 index.hu/nagykep/2020/02/17/houstoni_alom_elkoltozni_tiszta_levegore/
Houston, kar ilyen messzire menni.
La Linea - Gibraltar - Algericas haromszog amit a spanyolok csak a halal haromszogenek hivnak.
EU egyik legnagyobb olajfeldolgozo gyara es van muanyag reszleg is. Tavaly robbanas volt a muanyag reszlegen, kepzelhetitek
Otvar szag van eleg gyakran 😀
Lehet itt vedeni a foldet, de magunkat sem tudjuk megvedni es nem is akarjuk.
Esszuk a junk food-ot, meg a szaros kavekat isszuk a starbucksban, kozben emberek ezrei szenvednek ettol. Roviden: meg az egeszseges eletmodra is keptelenek vagyunk....
Szazhalombatta: aki jart ott vagy el ott. van vmilyen budos ott is?
ZoliMP
Azért kimaxoltad a demagógiát mint fogalmat 😀
Toca
Hidd el tudom, hogy onnan fuj a szel ott, de kb mindegy is mert vagy Gibre/La Lineara megy a gany vagy Algeciras-ra, de van ott egy negyedik varos is ami pont mogotte van, konkretan az erkelyrol latod az egesz kompluxumot.

Ja es a legjobb ha befujjaa szel a kulat a varosokban majd szelcsend lesz. ott ragad egesz napra.


Probaltam kimaxolni 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Inkabb ide:
 index.hu/nagykep/2020/02/17/houstoni_alom_elkoltozni_tiszta_levegore/
Houston, kar ilyen messzire menni.
La Linea - Gibraltar - Algericas haromszog amit a spanyolok csak a halal haromszogenek hivnak.
EU egyik legnagyobb olajfeldolgozo gyara es van muanyag reszleg is. Tavaly robbanas volt a muanyag reszlegen, kepzelhetitek
Otvar szag van eleg gyakran 😀
Lehet itt vedeni a foldet, de magunkat sem tudjuk megvedni es nem is akarjuk.
Esszuk a junk food-ot, meg a szaros kavekat isszuk a starbucksban, kozben emberek ezrei szenvednek ettol. Roviden: meg az egeszseges eletmodra is keptelenek vagyunk....
Szazhalombatta: aki jart ott vagy el ott. van vmilyen budos ott is?
ZoliMP
Azért kimaxoltad a demagógiát mint fogalmat 😀
Toca
erősen negatív hangvételű poszt következik:
Tudom, hogy sokaknak túlságosan drasztikusan hangzik, de én részben ezek miatt sem szeretnék gyereket. Ha én mindent megtennék azért, hogy jobb jövőt teremtsek neki(k), azzal sem érnék el semmit. Lehet mondani, hogy ez olyan, mint a szavazások is, hogy ha senki se gondolkodna így, akkor minden jobb lenne (ha mindenki elmenne és szavazna, jelen esetben mindenki tenne érte valamit).
De úgy érzem, azzal hogy én elzárom a csapot fogmosás közben, vagy nem veszek hajtógázos dezodort/illatosítót, nem dobom el a csikket, nem érek el semmit. Egy tökéletes világban mindenki ezt csinálná, és lehetne elérni változást, javulást. De a világ közelről sem tökéletes.
Nyilván a média is ebből él, többen kattintanak a baljóslatú hírekre, mint a pozitívakra, de az 1. ipari forradalom óta basszuk tönkre a bolygót, és főleg az utóbbi bő egy évszázadban több kárt tettünk, mint előtte ~30,000 év alatt.
Amikor csak arról olvasni/hallani, hogy hogy olvadnak az antarktiszi jégsapkák, hány száz/ezer faj vált veszélyeztetetté, halt ki, hogy gyilkolják az őslakosokat a fakitermelők Brazíliában, népirtások, stb stb, akkor nem sok ok van a bizakodásra.
Mindig bántam, hogy miért nem a 70-es vagy 80-as években születtem (többnyire a zene miatt 😀), vagy miért nem akkor később, hogy a "jövő gyereke" lettem, de mostanra úgy vagyok ezzel, hogy kurvára nem irigylem azokat, akik a 21.század 2.felében/végében élik majd életük jelentős/fontos részét.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Inkabb ide:
 index.hu/nagykep/2020/02/17/houstoni_alom_elkoltozni_tiszta_levegore/
Houston, kar ilyen messzire menni.
La Linea - Gibraltar - Algericas haromszog amit a spanyolok csak a halal haromszogenek hivnak.
EU egyik legnagyobb olajfeldolgozo gyara es van muanyag reszleg is. Tavaly robbanas volt a muanyag reszlegen, kepzelhetitek
Otvar szag van eleg gyakran 😀
Lehet itt vedeni a foldet, de magunkat sem tudjuk megvedni es nem is akarjuk.
Esszuk a junk food-ot, meg a szaros kavekat isszuk a starbucksban, kozben emberek ezrei szenvednek ettol. Roviden: meg az egeszseges eletmodra is keptelenek vagyunk....
Szazhalombatta: aki jart ott vagy el ott. van vmilyen budos ott is?
ZoliMP
az attól függ, merről fúj a szél
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Inkabb ide:
 index.hu/nagykep/2020/02/17/houstoni_alom_elkoltozni_tiszta_levegore/
Houston, kar ilyen messzire menni.
La Linea - Gibraltar - Algericas haromszog amit a spanyolok csak a halal haromszogenek hivnak.
EU egyik legnagyobb olajfeldolgozo gyara es van muanyag reszleg is. Tavaly robbanas volt a muanyag reszlegen, kepzelhetitek
Otvar szag van eleg gyakran 😀
Lehet itt vedeni a foldet, de magunkat sem tudjuk megvedni es nem is akarjuk.
Esszuk a junk food-ot, meg a szaros kavekat isszuk a starbucksban, kozben emberek ezrei szenvednek ettol. Roviden: meg az egeszseges eletmodra is keptelenek vagyunk....
Szazhalombatta: aki jart ott vagy el ott. van vmilyen budos ott is?
ZoliMP
Azért kimaxoltad a demagógiát mint fogalmat 😀
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
Inkabb ide:
 index.hu/nagykep/2020/02/17/houstoni_alom_elkoltozni_tiszta_levegore/
Houston, kar ilyen messzire menni.
La Linea - Gibraltar - Algericas haromszog amit a spanyolok csak a halal haromszogenek hivnak.
EU egyik legnagyobb olajfeldolgozo gyara es van muanyag reszleg is. Tavaly robbanas volt a muanyag reszlegen, kepzelhetitek
Otvar szag van eleg gyakran 😀
Lehet itt vedeni a foldet, de magunkat sem tudjuk megvedni es nem is akarjuk.
Esszuk a junk food-ot, meg a szaros kavekat isszuk a starbucksban, kozben emberek ezrei szenvednek ettol. Roviden: meg az egeszseges eletmodra is keptelenek vagyunk....
Szazhalombatta: aki jart ott vagy el ott. van vmilyen budos ott is?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊
Wyatt
Igaza van, jó lenne nem több topicból a Pats szempontját nézni, _mint mindig_.
tenorx
Istenem, komolyan ezt a kibaszott sírós steelersös szenvedést mi a kurva anyámért kell mindenbe állandóan belevonni. Kurva irritáló már
Wyatt
Ebben hol a Steelersös szenvedés?
tenorx
Igazad van, inkább a szokásos tenoros Pats-szenvedés.

Minden egyes hozzászólásodban, minden egyes meccsen, akár akkor is, ha nem játszik a csapat, kicsit kellemetlen már.

Amúgy nyilván azért steelersös szenvedés, mert hogy, hogy nem két Vasas-fannak sikerült rögvest reagálnia, de amúgy nyilván nem a csapattal van baj, csak az egyénekkel

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊
Wyatt
Igaza van, jó lenne nem több topicból a Pats szempontját nézni, _mint mindig_.
tenorx
Istenem, komolyan ezt a kibaszott sírós steelersös szenvedést mi a kurva anyámért kell mindenbe állandóan belevonni. Kurva irritáló már
Wyatt
Ebben hol a Steelersös szenvedés?
tenorx
ott van benne...csak te nem látod, mert szenvedsz 😉