OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.
kishaszi
Puskás? 😊
warr_b
Azbeszt. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
LoveSobri
Amúgy ha már off topic, mi ez az új név? 😀
roberto23
Fórum két alapszabálya kéne legyen:
1. Nem vitatkozol Sobrival, ha trollkodik.
2. Nem kérdezed JC új neveit
Toca
Teljesen jogos. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 700 — Vikings fan
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
LoveSobri
Amúgy ha már off topic, mi ez az új név? 😀
roberto23
Fórum két alapszabálya kéne legyen:
1. Nem vitatkozol Sobrival, ha trollkodik.
2. Nem kérdezed JC új neveit
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
LoveSobri
Amúgy ha már off topic, mi ez az új név? 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Mamám (Isten nyugosztalja::
Ádám Éva
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Apám melóhelyén volt Farkas Piroska nevű hölgyemény.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De amugy tényleg, vajon mi játszódik le a szülők fejében? Mitől gondoloják, hogy ez jo lesz a gyereknek?

Nincs itt véletlenül egy ilyen? 😀 ténlyeg érdekelne gondolat menet ezek mögött.
Cowboykarcsi90
- Hogy hívják?
- Kovács Gültem.
- Hm??????
- Amikor megszülettem, anyám azt mondta apámnak: Legyengültem. Mire apám: Legyen!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
és Végh Béla hogy nem került még elő?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kedvenc ilyen sztorim az egyszeri roma srác, aki átneveztette magát Kolompárról Lakatosra, hogy ne tudják név alapján a származását 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 954
Mikor meg a spanyol ujdonsag volt nekem es kertek h irjak egy e-mailt a kollegamnak akinek a vezetekneve az outlookban "pina" - kent jelent meg.Elnevettem magam, ok nem ertettek.Elmondtam nekik is nevettek ok is🤣
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Guczi Titusz Vitéz és testvére Guczi Huba Gerzson. Előbbi egy évig oszt. társam volt általánosban. Nekem ezek vootak a legextrémebbek amikkel találkoztam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Nálam ami mindent vitt: Vágási Ferenc
anyja neve: Buzi Róza

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Az előző cégnél ahol dolgoztam, volt egy Recska Zoltán nevű fazon. Azt hittem a közvetlen kollegáim csak szívatnak ezzel és kizárt hogy ténylegesen van valaki a cégnél akit így hívnak. Aztán egy nap előttem volt az ebédlőben és a badge-ről le tudtam olvasni a nevét.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Van egy rokonom, Nagy Ivónak hívják 😀

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Édesanyám az egészségügyben dolgozott. A katonákat hozta hozzájuk tüdőszűrésre egy őrmester, Pozderka Kálmán.
Neki sem lehetett könnyű a Néphadseregben! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
Szopos Gyopár grafikus.
Bár azóta művésznevet vett fel, Sz. Havasi Gyopár.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Az én kedvencem a Falábu család, ahol az első kislányt sikerült Orgonának elnevezni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.
kishaszi
Puskás? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezeken mindig jót röhögök, az emberi hülyeség határtalan...

 index.hu/kultur/2020/01/20/nevlista_mta/
warr_b
Szerencsétlen gyerek amelyik megkapja a Tóth Ágas nevet...
empty taxi
A The Qualitons gitárosának az a neve, hogy Szőke Barna.
Bravó apuka...
Sobri Jóska
a legjobb akkor is a Darabos Barna.
d3Y
Ismertem egy baranyai sváb bácsit (már nem él, a 20-as években született), akinek szülei a családban csak németül beszéltek, névadásnál is németben gondolkodtak, és amikor a bácsinak a Paul Pumm nevet adták, nem gondoltak semmi rosszra. Arra pedig egyáltalán nem, hogy magyarul a Pumm Pál mint név... hát nem egy telitalálat.
Jan
A szomszéd faluban Piros körzeti megbízott (akkor még) elvtárs a lányának a Mercédesz nevet adta.
Még jó hogy a Ferrari nem volt opció a név választáskor.
kittli
Tudok Skoda Mercedesz nevu norol.
Ez sem rossz 😀
ZoliMP
Nálam a Fancsali Alpár viszi a prímet, unokatesóm osztálytársa volt 😆
warr_b
1 évvel korábban végzett középsulinkban, mint ahogy én kezdtem. 😊)
Mindig nagyot néztünk a tablón.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem ekkora fajsúlyú, de asszem a Közgázon volt egyszer egy Kasza Blanka a kétezres évek elején
slowmotion
Pár napja volt egy ilyen nevű vásárló páromék áruházában. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 843 — Cowboys fan
Nem tudom hogy fogom meggyőzni a barátnőm, hogy leendő fiunk keresztneve a Joó-t követően Álmos, Áron, Ivó vagy Szilárd legyen 😊
JSanyo
vagy választhatjátok azt, hogy legenda legyen, és nevezzétek el egyszerűen Gábornak
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De amugy tényleg, vajon mi játszódik le a szülők fejében? Mitől gondoloják, hogy ez jo lesz a gyereknek?

Nincs itt véletlenül egy ilyen? 😀 ténlyeg érdekelne gondolat menet ezek mögött.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A gyerekem évfolyamtársa volt Hegyi Farkas Manó
Atari
csóri amúgy nagydarab szakállas srác azóta, de továbbra is mindenki Manónak hívja 😀
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A környékünkön laknak elég végletes nevűek. Pl. Erdőrontó Hajnalka, Vég Béla, Girhiny Izidor (girhiny=görény).
A gyerekem évfolyamtársa volt Hegyi Farkas Manó.
(Unokatesóm neve Szőke Barna. Az az érdekes, hogy ez a név példaként benne van az utónévkönyben, hogy lehetőleg ne ilyet válasszanak a kedves szülők.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 874 — Deion Sanders for president!
Van az Airwaves rágók nevekkel ellátott sorozata.
Nos abban láttam Dzsenifer feliratosat.
Szánalmas ország, szánalmas multicégek, szánalmas piacgazdaság.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "