OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 113 — Lucas Scott
Egy kis segítség kellene, szeretnénk lakást vásárolni, van is egy ami nagyon tetszik a gond csak az, hogy programozó vagyok nagy fogalmam nincs arról mit kellene néznem.
Panelról lenne szó, vezetékek fel lettek újítva, panelprogramon átesett, nem vizes semmi szóval azért amit avatatlan szem lát az oké, milyen mestert lenne értelme még elvinnem? Kicsit túlzásnak érezném külön elektrós, statikus, vizes stb... mestert vinni azért, ahogy az ingatlanos fogalmazott csak panelról van szó ha nem ázik be akkor még az elektromos hálózat a kulcs - szerintem.
A lakás nagyon szépen megvigyázott de mi mindenképpen festenénk a falakat és laminált padló csere is be van tervezve szóval ezenknek az állapotát nem is nézzük (de jó állapotúak azok is).
Köszi előre is.
rokaur
egy vizes meg egy villanyszerelő sztem nem ártana
vagy a család-haveri körben hogy van-e valaki aki ért hozzá
beszélni a közös képviselővel esetleg hogy mi a szitu
Negritis
Igen közös képviselővel beszélj mkepp, esetleg kérd ki a ház pénzügyi kimutatásat. Az is jól mutatja h közös költséget mennyire fizetnek, van-e adósság.
Szomszédokat megkérdezni ugye paneleknel felmerül még a csótány dolog, azt is körbe lehet kérdezni.
Vizes mkepp ajánlott, nem csak az idő múlása miatt hanem átalakítás miatt is vannak beazasok( anyósom felett atpakoltak a fürdőt, szépen be is ázott pl).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Egy kis segítség kellene, szeretnénk lakást vásárolni, van is egy ami nagyon tetszik a gond csak az, hogy programozó vagyok nagy fogalmam nincs arról mit kellene néznem.
Panelról lenne szó, vezetékek fel lettek újítva, panelprogramon átesett, nem vizes semmi szóval azért amit avatatlan szem lát az oké, milyen mestert lenne értelme még elvinnem? Kicsit túlzásnak érezném külön elektrós, statikus, vizes stb... mestert vinni azért, ahogy az ingatlanos fogalmazott csak panelról van szó ha nem ázik be akkor még az elektromos hálózat a kulcs - szerintem.
A lakás nagyon szépen megvigyázott de mi mindenképpen festenénk a falakat és laminált padló csere is be van tervezve szóval ezenknek az állapotát nem is nézzük (de jó állapotúak azok is).
Köszi előre is.
rokaur
egy vizes meg egy villanyszerelő sztem nem ártana
vagy a család-haveri körben hogy van-e valaki aki ért hozzá
beszélni a közös képviselővel esetleg hogy mi a szitu

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rokaur 864
Egy kis segítség kellene, szeretnénk lakást vásárolni, van is egy ami nagyon tetszik a gond csak az, hogy programozó vagyok nagy fogalmam nincs arról mit kellene néznem.
Panelról lenne szó, vezetékek fel lettek újítva, panelprogramon átesett, nem vizes semmi szóval azért amit avatatlan szem lát az oké, milyen mestert lenne értelme még elvinnem? Kicsit túlzásnak érezném külön elektrós, statikus, vizes stb... mestert vinni azért, ahogy az ingatlanos fogalmazott csak panelról van szó ha nem ázik be akkor még az elektromos hálózat a kulcs - szerintem.
A lakás nagyon szépen megvigyázott de mi mindenképpen festenénk a falakat és laminált padló csere is be van tervezve szóval ezenknek az állapotát nem is nézzük (de jó állapotúak azok is).
Köszi előre is.

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician


100-200 W hogy lehűtsd, és mindez "energy efficient"
aha, jóva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Catfight
#JC6
Hat perce újraregeltél és máris nagy az arcod? Sosem tanulsz
Wyatt
Te hány éves vagy Wyatt?
#JC6
Ilyeneket általános alsóban kérdezgettünk utoljára a másiktól, úgyhogy van egy közelítő tippem fordítva 😀
Wyatt
Pont azt akartam irni hogy az itteni viselkedesed kb azon a szinten van.
#JC6
Na zsír, akkor ezt letudtuk, menjünk inkább eredménykövetni^^
Wyatt
Tudod h birlak 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Catfight
#JC6
Hat perce újraregeltél és máris nagy az arcod? Sosem tanulsz
Wyatt
Te hány éves vagy Wyatt?
#JC6
Ilyeneket általános alsóban kérdezgettünk utoljára a másiktól, úgyhogy van egy közelítő tippem fordítva 😀
Wyatt
Pont azt akartam irni hogy az itteni viselkedesed kb azon a szinten van.
#JC6
Na zsír, akkor ezt letudtuk, menjünk inkább eredménykövetni^^

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Catfight
#JC6
Hat perce újraregeltél és máris nagy az arcod? Sosem tanulsz
Wyatt
Te hány éves vagy Wyatt?
#JC6
Ilyeneket általános alsóban kérdezgettünk utoljára a másiktól, úgyhogy van egy közelítő tippem fordítva 😀
Wyatt
Pont azt akartam irni hogy az itteni viselkedesed kb azon a szinten van.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Catfight
#JC6
Hat perce újraregeltél és máris nagy az arcod? Sosem tanulsz
Wyatt
Te hány éves vagy Wyatt?
#JC6
Ilyeneket általános alsóban kérdezgettünk utoljára a másiktól, úgyhogy van egy közelítő tippem fordítva 😀

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Catfight
#JC6
Hat perce újraregeltél és máris nagy az arcod? Sosem tanulsz
Wyatt
Te hány éves vagy Wyatt?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Catfight
#JC6
Hat perce újraregeltél és máris nagy az arcod? Sosem tanulsz

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Catfight
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Erős, az biztos, mert rendkívül irritáló volt, hogy folyamatosan arról ment a sirám, hogy törje már el a csapat irányítója a lábát, hogy ne legyen pályán. Ezek kicsit kivágták a biztosítékot nálam (meg persze amúgy is idegesített az a sok folyamatos károgás és csapat ellen szurkolás)

Ehhez semmi köze ahhoz, hogy ez a szerencsétlen csapat hazai pályán nem tud megnyerni egymást követő két meccsből egyet sem, amikor a kezében a sorsa. Nem is érdemelte meg a Pats, de vissza nem nyalt semmi, az tuti
Wyatt
Így azért már más a kontextus.🙂

Nyilván, nincs köze a Patsnek az egészhez, nem veszekedni akartam, csak bennem volt a tüske emiatt. Más kérdés, hogy lehet, hogy nem ez volt a megfelelő módszer a törlesztésre.😀
Bence94
now kiss

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Erős, az biztos, mert rendkívül irritáló volt, hogy folyamatosan arról ment a sirám, hogy törje már el a csapat irányítója a lábát, hogy ne legyen pályán. Ezek kicsit kivágták a biztosítékot nálam (meg persze amúgy is idegesített az a sok folyamatos károgás és csapat ellen szurkolás)

Ehhez semmi köze ahhoz, hogy ez a szerencsétlen csapat hazai pályán nem tud megnyerni egymást követő két meccsből egyet sem, amikor a kezében a sorsa. Nem is érdemelte meg a Pats, de vissza nem nyalt semmi, az tuti
Wyatt
Így azért már más a kontextus.🙂

Nyilván, nincs köze a Patsnek az egészhez, nem veszekedni akartam, csak bennem volt a tüske emiatt. Más kérdés, hogy lehet, hogy nem ez volt a megfelelő módszer a törlesztésre.😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nőjünk fel 😊
Wyatt
Ezt pont Te mondod? Nem is emlékszem már, hogy ki volt az, aki átjött fröcsögni a Colts topicba, a Dolphins elleni vereségünk után. Aztán az utolsó fordulóban visszanyalt az a bizonyos.😉
Bence94
Az indianapolisi kislánybrigádot onnantól offoltam hónapokra. Nálunk is vannak sírások, de amit a kócosok leműveltek, az nonszensz volt, konkrétan saját csapat ellen szurkolni, egészen gyönyörű. Bár ebben jártasak vagytok, majd tök mókás lesz meglepődni, amikor idén 2–14-gyel zár a csapat, és megint véletlenül húz 1/1-en egy korszakos QB-t a Colts 😀 😀

Az utolsó fordulóban a hülyeséged nyalt vissza maximum, de ez megint elég offos lett
Wyatt
Csak úgy mellékesen említem meg Neked, hogy a 2011-es szezon összes meccsét úgy néztem végig, hogy a győzelemért szurkoltam, nem érdekelt, hogy 1/1 leszünk-e vagy sem. Micsoda csodálatos karácsonyi ajándék volt, amikor nyertünk Houstonban, Dan Orlovskyval, a 16. héten..☺️

Szóval ne általánosítsunk, kérlek. Én megértem, hogy nem kedveled a Coltsot, én sem kedvelem a Patset (sőt..), de amilyen stílusban írtál, az egy kicsit erős volt. És ha megint húznánk egy korszakos QB-t, akkor mi van? Örülj neki, hogy 20 éven keresztül nem kellett a QB kérdéssel foglalkozni Nálatok.🙂

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.😉
Bence94
Semmi bajom a Coltscal, a PM-féle csapatot nem szerettem, amióta nincs, azóta full semleges a csapat, sőt, a Denver ellen szurkoltam is neki.

Erős, az biztos, mert rendkívül irritáló volt, hogy folyamatosan arról ment a sirám, hogy törje már el a csapat irányítója a lábát, hogy ne legyen pályán. Ezek kicsit kivágták a biztosítékot nálam (meg persze amúgy is idegesített az a sok folyamatos károgás és csapat ellen szurkolás)

Ehhez semmi köze ahhoz, hogy ez a szerencsétlen csapat hazai pályán nem tud megnyerni egymást követő két meccsből egyet sem, amikor a kezében a sorsa. Nem is érdemelte meg a Pats, de vissza nem nyalt semmi, az tuti

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Nőjünk fel 😊
Wyatt
Ezt pont Te mondod? Nem is emlékszem már, hogy ki volt az, aki átjött fröcsögni a Colts topicba, a Dolphins elleni vereségünk után. Aztán az utolsó fordulóban visszanyalt az a bizonyos.😉
Bence94
Az indianapolisi kislánybrigádot onnantól offoltam hónapokra. Nálunk is vannak sírások, de amit a kócosok leműveltek, az nonszensz volt, konkrétan saját csapat ellen szurkolni, egészen gyönyörű. Bár ebben jártasak vagytok, majd tök mókás lesz meglepődni, amikor idén 2–14-gyel zár a csapat, és megint véletlenül húz 1/1-en egy korszakos QB-t a Colts 😀 😀

Az utolsó fordulóban a hülyeséged nyalt vissza maximum, de ez megint elég offos lett
Wyatt
Csak úgy mellékesen említem meg Neked, hogy a 2011-es szezon összes meccsét úgy néztem végig, hogy a győzelemért szurkoltam, nem érdekelt, hogy 1/1 leszünk-e vagy sem. Micsoda csodálatos karácsonyi ajándék volt, amikor nyertünk Houstonban, Dan Orlovskyval, a 16. héten..☺️

Szóval ne általánosítsunk, kérlek. Én megértem, hogy nem kedveled a Coltsot, én sem kedvelem a Patset (sőt..), de amilyen stílusban írtál, az egy kicsit erős volt. És ha megint húznánk egy korszakos QB-t, akkor mi van? Örülj neki, hogy 20 éven keresztül nem kellett a QB kérdéssel foglalkozni Nálatok.🙂

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.😉
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nőjünk fel 😊
Wyatt
Ezt pont Te mondod? Nem is emlékszem már, hogy ki volt az, aki átjött fröcsögni a Colts topicba, a Dolphins elleni vereségünk után. Aztán az utolsó fordulóban visszanyalt az a bizonyos.😉
Bence94
Az indianapolisi kislánybrigádot onnantól offoltam hónapokra. Nálunk is vannak sírások, de amit a kócosok leműveltek, az nonszensz volt, konkrétan saját csapat ellen szurkolni, egészen gyönyörű. Bár ebben jártasak vagytok, majd tök mókás lesz meglepődni, amikor idén 2–14-gyel zár a csapat, és megint véletlenül húz 1/1-en egy korszakos QB-t a Colts 😀 😀

Az utolsó fordulóban a hülyeséged nyalt vissza maximum, de ez megint elég offos lett

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
ez is off lesz de nem tudom hova írjam 😀
aki ismeri a Louis Rossmann youtube csatornát az valszeg tudja aki nem annak javaslom
macbookokat javít és teszi fel youtube-ra hogyan csinálja
emelett kardoskodik a "right to repair" mellett, és szidja az apple-t, samsungot amikor megérdemlik

nemrég úgy döntött hogy költözik (kell is neki, de hamarabb állt neki mint muszáj lenne) már eleve a New York-i ingatlan piac szánalmas volt
de ami most megy a felújítással az kriminális



aki csinálta a felújítást kicserélte a fát osb lapra, nem is csinálta meg rendesen
és direkt húzta az időt, úgy csinált mintha a munka kész lenne hogy a kövi fázis pénzét megkapja
most kibaszták és épp újat keresnek


amiért megosztom:
hogy nem csak nálunk vannak ilyen szaralakok az építőiparban, ahogy el szokott hangzani hogy ilyen is csak nálunk van (van egy live ama amiben kiderül hogy csehország, németország, ausztrália ... ugyanúgy rendelkezik "scammerekkel")

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
 brightside.me/wonder-curiosities/23-pictures-proving-that-the-right-angle-is-everything-585560/?utm_source=fb_brightside&utm_medium=fb_organic&utm_campaign=fb_gr_5mincrafts&fbclid=IwAR1gqC0ULjM3Y075e-2-DlygzyL_yus17fwoFuU_LDbywFKCaiiSKVYkOHg


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Szólok valahogy Sobrinak, várj, egyből nem fogsz unatkozni 😀
#JC6
Inkább mesélj egy kicsit arról, hogy mi van az ördögi szomszéd nénivel aki rettegésben tart.
gyeek
Meghalt.
Jól imádkoztam.. ilyenek ezek a szektások, a Bartus is megmondta.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Szólok valahogy Sobrinak, várj, egyből nem fogsz unatkozni 😀
#JC6
Inkább mesélj egy kicsit arról, hogy mi van az ördögi szomszéd nénivel aki rettegésben tart.
gyeek
Jó milf?
kishaszi
emlékeim szerint már gilf

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Szólok valahogy Sobrinak, várj, egyből nem fogsz unatkozni 😀
#JC6
Inkább mesélj egy kicsit arról, hogy mi van az ördögi szomszéd nénivel aki rettegésben tart.
gyeek
Jó milf?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Szólok valahogy Sobrinak, várj, egyből nem fogsz unatkozni 😀
#JC6
Inkább mesélj egy kicsit arról, hogy mi van az ördögi szomszéd nénivel aki rettegésben tart.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Jan 1. újév első napja, benne a reménység, hogy a cefetszar 2019 után jó dolgok jönnek. Helyszín 210km Bp-től, egy 4 (!) számjegyű úton. Időpont dél. Esemény: az autócska megtréfálja az embert. Tréler hív, bácsika ebédel, eltelik majd 1 óra, elindul Kistarcsáról, útközben 2x eltéved, sok telefon hol merre van, merre menjen, ne úgy, hanem így, nem találom, nincs meg az út, gőzöm sincs (ohne gps, okostelefon). .. Negyed 6 fele leér, Kiderül, hogy elöl a vonószem nem olyan, mint kéne lennie, nem lehet felhúzni a kocsit, csak seggel. Mikor kiderül, hogy csak így megy fel, trélerrel meg kell fordulni, de két oldalt árok. Nagy gáz, a tréler egyik kereke a levegőben áll meg... Én meg jajgatok..
3/4 6 fele elindulunk. Addigra a nap totál lent, koromsötét, hideg. F9-re Pesten, kocsi lerak, tesó a mentő, hazavisz, f10-re otthon. Láb lefagy és egyéb a hidegre érzékeny testrészek lefagyva.

Szerintem két óra fűtve áldás...
kishaszi
Van kedved egy negyven tonnást láncolni a Brenneren? mert nekem nincs. 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 946 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
xhamster.com? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kb szarrá unom magam! Két órát kell a fűtött kocsiban ülnöm valahol a 17.keruletben, hogy a feleségem hátsó szélvédőjének ragasztás végre rendesen megszáradjon. Pár napja egy gépi autómosó siman betörte a szélvédőt, így nemi utánajárás után 47.000-ért új “használt volt volt ám ez ennyiért” szélvédőt kapott az asszony Priusa. Na de mondhatta volna valaki, hogy az utcán kell fűtenem és két óráig semmi mozgolódás 🤔😰
Klaci79
Jan 1. újév első napja, benne a reménység, hogy a cefetszar 2019 után jó dolgok jönnek. Helyszín 210km Bp-től, egy 4 (!) számjegyű úton. Időpont dél. Esemény: az autócska megtréfálja az embert. Tréler hív, bácsika ebédel, eltelik majd 1 óra, elindul Kistarcsáról, útközben 2x eltéved, sok telefon hol merre van, merre menjen, ne úgy, hanem így, nem találom, nincs meg az út, gőzöm sincs (ohne gps, okostelefon). .. Negyed 6 fele leér, Kiderül, hogy elöl a vonószem nem olyan, mint kéne lennie, nem lehet felhúzni a kocsit, csak seggel. Mikor kiderül, hogy csak így megy fel, trélerrel meg kell fordulni, de két oldalt árok. Nagy gáz, a tréler egyik kereke a levegőben áll meg... Én meg jajgatok..
3/4 6 fele elindulunk. Addigra a nap totál lent, koromsötét, hideg. F9-re Pesten, kocsi lerak, tesó a mentő, hazavisz, f10-re otthon. Láb lefagy és egyéb a hidegre érzékeny testrészek lefagyva.

Szerintem két óra fűtve áldás...

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."