OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha szaggatnak a youtube videók teljes képernyőn, hogyan javíthatok rajta?Höri
nézzed kicsibe... 😀

flash csere, gép csere, format c:, netán másik böngésző, de amúgy mostanában nekem is szokott akadni, úgyh néha jutyúbéknál van a probléma.Divat
Szerintem is ez lesz a megoldás 😀eaglesmcnabb
Szerintem meg ez... http://www.piriform.com/ccleaner/download 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
ha szaggatnak a youtube videók teljes képernyőn, hogyan javíthatok rajta?Höri
nézzed kicsibe... 😀

flash csere, gép csere, format c:, netán másik böngésző, de amúgy mostanában nekem is szokott akadni, úgyh néha jutyúbéknál van a probléma.Divat
Szerintem is ez lesz a megoldás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha szaggatnak a youtube videók teljes képernyőn, hogyan javíthatok rajta?Höri
nézzed kicsibe... 😀

flash csere, gép csere, format c:, netán másik böngésző, de amúgy mostanában nekem is szokott akadni, úgyh néha jutyúbéknál van a probléma.

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha szaggatnak a youtube videók teljes képernyőn, hogyan javíthatok rajta?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
http://www.life.com/gallery/54721/famous-butts-of-ricky-gervais-jokes?iid=home|editorspicks#index/0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Golden Globe-díjátadó, ha esetleg valakit érdekel/nem tud aludni
http://tvpc.com/Channel.php?ChannelID=6987

2-kor kezdődik, Gervais a műsorvezető újra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kétlem, hogy minden nyelven írnának. 😀Schleck
jó na, nyilván nem minden 20 afrikai által beszélt törzsi krákogásul, de így is eléggé számottevő mennyiséget öltenek 😛
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
minden nyelven írnak az alap angol mellett, az jelenik meg amilyenre a facebook van beállítva neked, pl ha franciául használnád angolul és franciául jelennének meg a dolgokkristof
Kétlem, hogy minden nyelven írnának. 😀Schleck
aszondod cigány nincs?Höri
és Pirate English, yaaaaaarrrr?


több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.facebook.com/NFL van ez az nfl-es facebook oldal több mint 4 millió követővel, ez miért szokott magyarul irkálni? ahogy nézem angolul és magyarul szokta kiírni a dolgokatBuga
minden nyelven írnak az alap angol mellett, az jelenik meg amilyenre a facebook van beállítva neked, pl ha franciául használnád angolul és franciául jelennének meg a dolgokkristof
Kétlem, hogy minden nyelven írnának. 😀Schleck
aszondod cigány nincs?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.facebook.com/NFL van ez az nfl-es facebook oldal több mint 4 millió követővel, ez miért szokott magyarul irkálni? ahogy nézem angolul és magyarul szokta kiírni a dolgokatBuga
minden nyelven írnak az alap angol mellett, az jelenik meg amilyenre a facebook van beállítva neked, pl ha franciául használnád angolul és franciául jelennének meg a dolgokkristof
Kétlem, hogy minden nyelven írnának. 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
http://www.facebook.com/NFL van ez az nfl-es facebook oldal több mint 4 millió követővel, ez miért szokott magyarul irkálni? ahogy nézem angolul és magyarul szokta kiírni a dolgokatBuga
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/07/kozossegi-media-az-nfl-terjeszkedesenek.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.facebook.com/NFL van ez az nfl-es facebook oldal több mint 4 millió követővel, ez miért szokott magyarul irkálni? ahogy nézem angolul és magyarul szokta kiírni a dolgokatBuga
minden nyelven írnak az alap angol mellett, az jelenik meg amilyenre a facebook van beállítva neked, pl ha franciául használnád angolul és franciául jelennének meg a dolgok
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.facebook.com/NFL van ez az nfl-es facebook oldal több mint 4 millió követővel, ez miért szokott magyarul irkálni? ahogy nézem angolul és magyarul szokta kiírni a dolgokatBuga
mert a magyar nfl nagykövet danna, ő pedig magyarul ír.

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
http://www.facebook.com/NFL van ez az nfl-es facebook oldal több mint 4 millió követővel, ez miért szokott magyarul irkálni? ahogy nézem angolul és magyarul szokta kiírni a dolgokat

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Csak annyit mondtam, hogy ez (is) volt az eredeti célja, és pont erről ment a vita akkor is
vv4faszomlaci meg...pc_x
Azért ne izgasd fel magad nagyon 😀 Hátha visszavezetik a negatívat is 😀Hanni
ohhhh, dehogy 😀 ennél azért több kell ahhoz 😀


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Csak annyit mondtam, hogy ez (is) volt az eredeti célja, és pont erről ment a vita akkor is
vv4faszomlaci meg...pc_x
Azért ne izgasd fel magad nagyon 😀 Hátha visszavezetik a negatívat is 😀Hanni
tényleg vv4lacié csak absz. értékben pozitív 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak annyit mondtam, hogy ez (is) volt az eredeti célja, és pont erről ment a vita akkor is
vv4faszomlaci meg...pc_x
Azért ne izgasd fel magad nagyon 😀 Hátha visszavezetik a negatívat is 😀
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Valahol mélyen van egy olyan érzésem hogy ebben A szakmázgatónak is van szerepe. 😀Hanni
Csak az a baj, hogy így a szakmázgatónak felmegy a user karmája, pedig annak pont az volt a lényege amikor először bevezették, hogy akinek magas, abban megbízhatunk, hisz szakértő meglátásai, hozzászólásai vannak :/pc_x
TE hülye vagy? Mi itt a baj? Szakmázgatónak epic karmája kell, hogy legyen hiszen minden szava arany.
Az user karmának meg abszolúte nem is lehet célja a szakértő meglátásokkal bíró emberek magas karmája, hiszen a +1ezésnek kicsit sem ez a lényege. Ha ezért lett újra bevezetve, akkor nem lesz hosszúéletű, hiszen csomó off téma van,ahol alapból nem lehet szakmázgatni -kivéve persze ugye lacinak-. A karma a vicces hsz, vita esetén egyetértés és emellett a hasznos információt (szakmai vagy sem) tartalmazó hsz-ek jelölésére szolgál, így látható, hogy ez jóval több mint szimplán szakmába vágó hszértékelés.fetomy
Csak annyit mondtam, hogy ez (is) volt az eredeti célja, és pont erről ment a vita akkor is
vv4faszomlaci meg...


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Visszatért a user karma? Érdekes döntés 😊 bár én régen is kedveltem *attention whore mode 😂pc_x
Valahol mélyen van egy olyan érzésem hogy ebben A szakmázgatónak is van szerepe. 😀Hanni
Csak az a baj, hogy így a szakmázgatónak felmegy a user karmája, pedig annak pont az volt a lényege amikor először bevezették, hogy akinek magas, abban megbízhatunk, hisz szakértő meglátásai, hozzászólásai vannak :/pc_x
TE hülye vagy? Mi itt a baj? Szakmázgatónak epic karmája kell, hogy legyen hiszen minden szava arany.
Az user karmának meg abszolúte nem is lehet célja a szakértő meglátásokkal bíró emberek magas karmája, hiszen a +1ezésnek kicsit sem ez a lényege. Ha ezért lett újra bevezetve, akkor nem lesz hosszúéletű, hiszen csomó off téma van,ahol alapból nem lehet szakmázgatni -kivéve persze ugye lacinak-. A karma a vicces hsz, vita esetén egyetértés és emellett a hasznos információt (szakmai vagy sem) tartalmazó hsz-ek jelölésére szolgál, így látható, hogy ez jóval több mint szimplán szakmába vágó hszértékelés.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Valahol mélyen van egy olyan érzésem hogy ebben A szakmázgatónak is van szerepe. 😀Hanni
Csak az a baj, hogy így a szakmázgatónak felmegy a user karmája, pedig annak pont az volt a lényege amikor először bevezették, hogy akinek magas, abban megbízhatunk, hisz szakértő meglátásai, hozzászólásai vannak :/pc_x
mondjuk soha nem is működött így..Szobi22
Az hogy a rendszer hogy valósul meg, az már egy másik kérdés 😊


több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Visszatért a user karma? Érdekes döntés 😊 bár én régen is kedveltem *attention whore mode 😂pc_x
Valahol mélyen van egy olyan érzésem hogy ebben A szakmázgatónak is van szerepe. 😀Hanni
Csak az a baj, hogy így a szakmázgatónak felmegy a user karmája, pedig annak pont az volt a lényege amikor először bevezették, hogy akinek magas, abban megbízhatunk, hisz szakértő meglátásai, hozzászólásai vannak :/pc_x
mondjuk soha nem is működött így..

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Visszatért a user karma? Érdekes döntés 😊 bár én régen is kedveltem *attention whore mode 😂pc_x
Valahol mélyen van egy olyan érzésem hogy ebben A szakmázgatónak is van szerepe. 😀Hanni
Csak az a baj, hogy így a szakmázgatónak felmegy a user karmája, pedig annak pont az volt a lényege amikor először bevezették, hogy akinek magas, abban megbízhatunk, hisz szakértő meglátásai, hozzászólásai vannak :/


több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Visszatért a user karma? Érdekes döntés 😊 bár én régen is kedveltem *attention whore mode 😂pc_x
Valahol mélyen van egy olyan érzésem hogy ebben A szakmázgatónak is van szerepe. 😀
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Visszatért a user karma? Érdekes döntés 😊 bár én régen is kedveltem *attention whore mode 😂


több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Egyik oldalt azért valamilyen (mértéket nem tudok) FIGYELMEZTETŐ büntetésben részesíteném a kölyköt.
Másik oldalt viszont ez nekem arra a sztorira hajaz mikor az öreg paraszt birkáit 2 db 54000 Ft-os bankóval fizették ki. Megérdemelte....kittli
Alapvetően nem érdemelte meg. Nem az öreg paraszt dolga megítélni, hogy az államnak milyen címletű bankókat kell kibocsátani. tomi-tomi
Na ne már... Az öreg tudatlanságának az állam bankókibocsátási gondolatmenetéhez, annak megítéléséhez szerintem semmi köze. Ha a magyar állam olyan bankjegyet bocsát ki mint amilyet a gazdálkodj okosan-ban használnak akkor megértem ha a játékból kivett papírt jóhiszeműen elfogadja valaki és kárt szenved. De addig nem.