OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
ennek 2-3 év felfüggesztett lesz a vége, ha tényleg semmi vaj nincs a srác füle mögöttJJ
Max. 2 évet lehet felfüggeszteni.

Az ügy maga pedig nem egy kis semmiség, hanem bankjegyhamisítás. Ha olyan tökös dolognak érezte, hogy megpróbált másokat becsapni, akkor vállalja a felelősséget is. Kérdem én azoktól, akik gyerekcsínyként tekintenek az esetre, ha az autójukat veszi meg hamis pénzzel, akkor is felesleges hűhónak tartanák a dolgot? Jól leoltanák és/vagy rendőrt hívnának?gdavid
Ne haragudj meg, de ha engem kifizetnek egyoldalú hamisított pénzzel , nem is hamisított fénymásolt pénzzel és nem veszem észre elbújok szegyenemben. Ne haragudj de aki ezt nem veszi észre arról nem 500 Ft húznak le szerintem az adott boltban...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 633
Egy ismerősöm ismerőse (😀) most börtönben csücsül, miért? Corvinusra járt, pár haverjával elmentek meccset nézni valami pubba, iszogattak énekelgették az indulókat amiben szerepelt a cigány szó, ez nem tetszett ott vaalami dakota csoportnak, kimentek lerendezték tök fair módon egymást aztán hazamentek. Másnap kopogtak a rendőrök a srácoknál, felvette a kamera a verekedést, kihallgattak pár embert és arra jutottak hogy ők voltak a felbujtók és ami súlyosbítja a dolgot az a cigányozás. letöltendőt kaptak. Teljesen normális, nem balhés, Corvinusra járó fiatalok életét tették kb tönkre egy iylen "apróság" miatt.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
ennek 2-3 év felfüggesztett lesz a vége, ha tényleg semmi vaj nincs a srác füle mögöttJJ
Max. 2 évet lehet felfüggeszteni.

Az ügy maga pedig nem egy kis semmiség, hanem bankjegyhamisítás. Ha olyan tökös dolognak érezte, hogy megpróbált másokat becsapni, akkor vállalja a felelősséget is. Kérdem én azoktól, akik gyerekcsínyként tekintenek az esetre, ha az autójukat veszi meg hamis pénzzel, akkor is felesleges hűhónak tartanák a dolgot? Jól leoltanák és/vagy rendőrt hívnának?gdavid
ember, fénymásolt pénzről beszélünk. Ez egy közönséges tinédzserkori vicc. Nem valami profi maffiózóról beszélünk, aki házi nyomdában űzi az ipart. Egy mezei 16 éves srác, aki félig fénymásolt magának egy 500-t. Valami közönséges - tapintásról felismerhető - nyomtatólapra....

hiszed vagy sem, vannak olyanok akik vidéken - Magyarország azon fele amelyről a pesti ember nem vesz tudomást - 16 évesen kábszert árulnak, kurváznak, törnek-zúznak. Velük nem csinálnak semmit. Hogy rendőrt idézzek: "Várjuk, hogy betöltse a 18-t". Akkor most egy ilyen hülyét meg meg kéne hurcolni?

bankjegyhamisítás... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
ennek 2-3 év felfüggesztett lesz a vége, ha tényleg semmi vaj nincs a srác füle mögöttJJ
Max. 2 évet lehet felfüggeszteni.

Az ügy maga pedig nem egy kis semmiség, hanem bankjegyhamisítás. Ha olyan tökös dolognak érezte, hogy megpróbált másokat becsapni, akkor vállalja a felelősséget is. Kérdem én azoktól, akik gyerekcsínyként tekintenek az esetre, ha az autójukat veszi meg hamis pénzzel, akkor is felesleges hűhónak tartanák a dolgot? Jól leoltanák és/vagy rendőrt hívnának?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Most ezen mi a meglepő? Pénzhamisításra ez a maximális büntetési tétel. Mást nem is lehetne írni. Valószínűleg persze nem fog semmi komolyat kapni, ahogy JJ is mondta. Szóval atom felesleges a hűhó most.Schleck
Számomra is vicces a hűhó. Csak a büfés oldaláról. Mi a faszt kell ennyire kiakadni, kis 16 éves pöcsök, leoltottam volna a picsába az összeset oszt le lett volna tudna az egész. Vicces hogy 2-300 Ft miatt egyből kell hívni a rendőrséget, amikor egy szaros 16 évesről van szó. Nyilván bosszantó lehetett a dolog, (főleg hogy volt akkora balfasz büfés hogy átbaszták 😀), de szvsz. minden kis picsa dolgokért nem kell hívni a rendőrséget.eaglesmcnabb
már bocs, de hülye vagy
mit kell 500 forinton szórakozni? azért, mert ha egyszer neadjisten nem veszik észre, akkor a gyerek holnap is azzal fog fizetni, meg holnapután is, aztán átáll az ezresekre, kétezresekre, míg végül itt nem köt ki: http://www.origo.hu/itthon/20120106-elozetesbe-kerult-a-tizmillionyi-hamis-huszezres-keszitoje.html

ez abszolút nem kis picsa dolog, pláne hogy mennyi kellemetlenséggel jár a kasszásoknak isJJ
egy olyan fénymásolt 500sról beszélünk, amelyiknek csak az egyik oldala volt meg. Nem a humorérzékkel megáldott srácot kéne előszedni, hanem a hülye büfést, hogy nem tűnt fel neki, hogy az A4s lapról kivágott lóvéval fizetnek neki. Pedig semmi másra nem kéne odafigyelni. Azért elég feltűnő különbség van egy fénymásolt meg egy eredeti közt. Az meg, hogy átáll másra...wtf..mitől féltek? Hogy bemegy a srác egy köteg féloldalas fénymásolt 20ezressel a MédiaMarktba és elviszi előletek a Plazma TV-t? Normális helyen úgyis lebukik ahogy előszedi, aztán képen röhögik.

Keverjenek le neki 1 fülest, azt megérti, ez a börtönnel fenyegetés meg csak nevetség tárgyává teszi az egész sztorit, a rendőröket meg a büfést. Következő mi lesz? Orrba ver valami másik hülyét és beviszik súlyos testi sértésért? Röhej.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Most ezen mi a meglepő? Pénzhamisításra ez a maximális büntetési tétel. Mást nem is lehetne írni. Valószínűleg persze nem fog semmi komolyat kapni, ahogy JJ is mondta. Szóval atom felesleges a hűhó most.Schleck
Számomra is vicces a hűhó. Csak a büfés oldaláról. Mi a faszt kell ennyire kiakadni, kis 16 éves pöcsök, leoltottam volna a picsába az összeset oszt le lett volna tudna az egész. Vicces hogy 2-300 Ft miatt egyből kell hívni a rendőrséget, amikor egy szaros 16 évesről van szó. Nyilván bosszantó lehetett a dolog, (főleg hogy volt akkora balfasz büfés hogy átbaszták 😀), de szvsz. minden kis picsa dolgokért nem kell hívni a rendőrséget.eaglesmcnabb
már bocs, de hülye vagy
mit kell 500 forinton szórakozni? azért, mert ha egyszer neadjisten nem veszik észre, akkor a gyerek holnap is azzal fog fizetni, meg holnapután is, aztán átáll az ezresekre, kétezresekre, míg végül itt nem köt ki: http://www.origo.hu/itthon/20120106-elozetesbe-kerult-a-tizmillionyi-hamis-huszezres-keszitoje.html

ez abszolút nem kis picsa dolog, pláne hogy mennyi kellemetlenséggel jár a kasszásoknak isJJ
volt osztálytársaim, igaz ők 13 évesen fosztogatták a sarki csíkost, lebukásukkor, kaptak olyan lebaszást, hogy utána a büdös életben nem csináltak hasonlót, a rendőrségnek mégsem kellett beleavatkoznia. De az hogy a perui banda az éjszakaira felszáll, és kiveszi a vénfaszi kosarából a cuccokat, és a kaller se mer rájuk szólni az nem probléma.

a "neadjisten nem veszik észre" állításod viszont helytelen, mert ez esetben észrevették. Én személy szerint saját magam lerendeztem volna, és nem hinném hogy ezért hülye vagyok. Számomra vicces volt ugyanakkor hogy milyen büszkén nyilatkoztak mind a rendőrségtől, mind a pszichológus, persze az ennél fontosabb problémák ellen lófaszt se mernek, vagy akarnak csinálni. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Most ezen mi a meglepő? Pénzhamisításra ez a maximális büntetési tétel. Mást nem is lehetne írni. Valószínűleg persze nem fog semmi komolyat kapni, ahogy JJ is mondta. Szóval atom felesleges a hűhó most.Schleck
Számomra is vicces a hűhó. Csak a büfés oldaláról. Mi a faszt kell ennyire kiakadni, kis 16 éves pöcsök, leoltottam volna a picsába az összeset oszt le lett volna tudna az egész. Vicces hogy 2-300 Ft miatt egyből kell hívni a rendőrséget, amikor egy szaros 16 évesről van szó. Nyilván bosszantó lehetett a dolog, (főleg hogy volt akkora balfasz büfés hogy átbaszták 😀), de szvsz. minden kis picsa dolgokért nem kell hívni a rendőrséget.eaglesmcnabb
már bocs, de hülye vagy
mit kell 500 forinton szórakozni? azért, mert ha egyszer neadjisten nem veszik észre, akkor a gyerek holnap is azzal fog fizetni, meg holnapután is, aztán átáll az ezresekre, kétezresekre, míg végül itt nem köt ki: http://www.origo.hu/itthon/20120106-elozetesbe-kerult-a-tizmillionyi-hamis-huszezres-keszitoje.html

ez abszolút nem kis picsa dolog, pláne hogy mennyi kellemetlenséggel jár a kasszásoknak is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Most ezen mi a meglepő? Pénzhamisításra ez a maximális büntetési tétel. Mást nem is lehetne írni. Valószínűleg persze nem fog semmi komolyat kapni, ahogy JJ is mondta. Szóval atom felesleges a hűhó most.Schleck
Számomra is vicces a hűhó. Csak a büfés oldaláról. Mi a faszt kell ennyire kiakadni, kis 16 éves pöcsök, leoltottam volna a picsába az összeset oszt le lett volna tudna az egész. Vicces hogy 2-300 Ft miatt egyből kell hívni a rendőrséget, amikor egy szaros 16 évesről van szó. Nyilván bosszantó lehetett a dolog, (főleg hogy volt akkora balfasz büfés hogy átbaszták 😀), de szvsz. minden kis picsa dolgokért nem kell hívni a rendőrséget.eaglesmcnabb
Biztos én vagyok kőkorszaki, de szerintem ez így volt helyes, ahogy a büfés vagy ki tette. Most ha csak elzavarja őket, akkor mi lesz? Majd megpróbálkoznak máshol és ha bejön, akkor meg tolják a 20.000-eseket a fénymásolóba. Szerintem ebből egy életre megtanulja a hülye gyerek a leckét és komolyabb baja sem lesz tőle.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Most ezen mi a meglepő? Pénzhamisításra ez a maximális büntetési tétel. Mást nem is lehetne írni. Valószínűleg persze nem fog semmi komolyat kapni, ahogy JJ is mondta. Szóval atom felesleges a hűhó most.Schleck
Számomra is vicces a hűhó. Csak a büfés oldaláról. Mi a faszt kell ennyire kiakadni, kis 16 éves pöcsök, leoltottam volna a picsába az összeset oszt le lett volna tudna az egész. Vicces hogy 2-300 Ft miatt egyből kell hívni a rendőrséget, amikor egy szaros 16 évesről van szó. Nyilván bosszantó lehetett a dolog, (főleg hogy volt akkora balfasz büfés hogy átbaszták 😀), de szvsz. minden kis picsa dolgokért nem kell hívni a rendőrséget.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Én nevetek, h 16 évesen vki ekkora pöcsfej. 😀szaba
Meh, gondolom nem véletlenül hívták ki a rendőröket. A kasszások se poénból szarakodnak a hülyékkel.

Én mindig kötök biztonsági övet. Egyszerűen az idegesít, ha nincs bekötve, állandóan a mellkasomat vakargatom 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Most ezen mi a meglepő? Pénzhamisításra ez a maximális büntetési tétel. Mást nem is lehetne írni. Valószínűleg persze nem fog semmi komolyat kapni, ahogy JJ is mondta. Szóval atom felesleges a hűhó most.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
ennek 2-3 év felfüggesztett lesz a vége, ha tényleg semmi vaj nincs a srác füle mögött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Én is kaphatok holnap egymilliárd forintot mégse hiszem h kapni fogok. 😀
Ezt csak azért mondják, hogy a többi ilyen okosat elrémisszék.
Biztonsági övnél is ugyanez volt. Akár (asszem) 200000 forintra is megbüntethetnek, aztán persze h sehol semmi.
De ha nem mondanak be ilyen összeget, akkor valószínűleg h sokkal kevesebben kötnék be az övet.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Én nevetek, h 16 évesen vki ekkora pöcsfej. 😀szaba
16 evesen eleg sok ekkora pocsfej van azert csak nem mind ennyire bevalallos 😀
amugy xrace velemenyere +1. egy gyerekkori faszsagbol kiindulva igy kell total elkurni vki eletet ...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Vicc.

Majd a hűvösön a szakik továbbképzik, elmagyarázzák neki, hogy ne végezzen félmunkát. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?eaglesmcnabb
Én nevetek, h 16 évesen vki ekkora pöcsfej. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Egy 16 éves fiú 5 év letöltendőt is kaphat, mert egy(!!!) példányban lefénymásolta egy 500Ft- os(!!!) egyik(!!!) oldalát, majd azzal fizetett.
Most sírjak vagy nevessek?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
21:05 M1 On the Spot - Japan
sztem megéri megnézni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kemény ferenc bármelyik megszólalása kötelezően ajánlott olvasmány, ahogy ez az origo interjú is, nem a vizes sportokba teszem mert nem csak arról szól, persze javarészt póló:
http://www.origo.hu/sport/vizilabda/20090727-kemeny-ferenc-interju.htmlgabtsi
Zseniális!tomi-tomi
o is meg a fia is. ha lenne ket ember akinek az arckepevel belyeget diszitenek azok tuti ok lennenek.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
kemény ferenc bármelyik megszólalása kötelezően ajánlott olvasmány, ahogy ez az origo interjú is, nem a vizes sportokba teszem mert nem csak arról szól, persze javarészt póló:
http://www.origo.hu/sport/vizilabda/20090727-kemeny-ferenc-interju.htmlgabtsi
Zseniális!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://belsoseg.blog.hu/2012/01/10/zsakolni_csak_bmw_vel?utm_source=TC&utm_medium=link&utm_content=2012_01_11&utm_campaign=index




több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és Kossuth Lajos?
mindent visz 😀JC6
az inkább a cunami 😊

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kemény ferenc bármelyik megszólalása kötelezően ajánlott olvasmány, ahogy ez az origo interjú is, nem a vizes sportokba teszem mert nem csak arról szól, persze javarészt póló:
http://www.origo.hu/sport/vizilabda/20090727-kemeny-ferenc-interju.html

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Óriási! 😀
http://youtu.be/ILxjxfB4zNkxrace77
befújni nem is kell, csak nyomni? 😊 jó tudnisapka
Ha jól tudom, mostanában így tanítják, mert a fújás csak időt vesz el a szívmasszázstól.

szerk: Persze, ha többen vannak akkor valószínűleg érdemes fújni is.Schleck
elvileg már nem kell fújni, mivel gyakorlati haszna tulajdonképp semmi, csak kiesik egy jó 8 mp a kompresszálásból. nincs olyan, mint a filmekben, hogy felriad az ember, hogy jaj mitörtént, az egésznek annyi a lényege, hogy mesterségesen, amennyire a körülményeid engedik a klinikai halál állapotát fenntartsd, ahonnan még vissza lehet hozni az embert.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
Kezdenek elszaporodni a nem szokványos nickek.Vagy csak nekem tűnik fel? :oJoeyPorter
pl: 16Kismancs16, 19greenbaycsaba19, 55yardTDpass, A Pillngó barátja..,

😀Ventura
ne feledkezzünk meg vvpongórespektről és "withdrawrals symptoms of adhd drugs"-ról semSzobi22
lehet olyan hosszú nick név? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------