NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Itt spamelnek minket, hogy nem jó a T-homenál a sport1 és nem tudják nézni a konfdöntőket. Kb utolsó 5 hívás erről szólt alíg bírtam ki hogy ne lőjem le a poént nekik 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az amfoci még mindig nem egyenlő az NFL-lel, de persze van igazság abban, amit írsz

a cikk lényege, hogy míg az amerikaifutballban mindig tudod, hogy "lesz valami", hiszen bármelyik playben történhet különleges dolog, a soccerben maga a várakozás az "izgalmas", mégha ezt a soccerfanok soha nem is fogják beismerniJJ
Természetesen nem is akartam azonosítani vele, csak így volt rövidebb. 😊 NFL helyére amúgysem csak amfocit lehet behelyettesíteni, hanem a többi major sportot is.

De a lényeg, hogy igen, nagyon komoly igazságtartalma van, csak nagyon erősen sarkít, és így az jön le, hogy az összehasonlítása a fedettpályás távolba nézés vs SB GW driveról szól (szintén barokkosan túlozva 😊 )
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...catattack
Legnagyobb vicc az volt, mikor fenn ültem a vonaton indulás előtt, erre a hajléktalan odajön, hogy Ikrénybe szeretne lejutni, de nincs pénze. Mondom öreg, az az első megálló, ennyire engem se nézzél hülyének...No meg a Keletiben állított már meg csöves, hogy Vácra akart menni, érdekes néhány héttel később ismerősömet is pont ezzel a szöveggel találta be. Pedig a nyugatiból egyszerűbb is lenne az utazása...Asbee
A Stadionoknál is van egy ember, aki "szégyenli magát, de kurva másnapos, buszjegyre kéne pénz".
A végcél változó, mindig amelyik kocsiállásnál vadászik.
Nálam már négyszer próbálkozott 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Aha, majdnem 😊 Inkább Baross út, Rábapart, színház, széchenyi tér, király utca kombókban találkoztunk eddig vele 😀Deny
Baross út az a Rába Hotel fele nem?

Tényleg Szabadhegyen megvan még az a klassz kis Mc?Amadeus91
Aham, az a Rába Hoteles, sétáló utca szerűség.
Szabadhegyen meg életemben egyszer voltam, akkor se többet másfél óránál, így nem nyilatkoznék.Deny
majdnem odamentem anno középsuliba...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
az amfoci még mindig nem egyenlő az NFL-lel, de persze van igazság abban, amit írsz

a cikk lényege, hogy míg az amerikaifutballban mindig tudod, hogy "lesz valami", hiszen bármelyik playben történhet különleges dolog, a soccerben maga a várakozás az "izgalmas", mégha ezt a soccerfanok soha nem is fogják beismerni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazság szeirnt kissé túlzásba viszi ezt a 0-0-azást meg hogy egy 3-2-es upset is unalmas annyira, hogy elkapcsolgasson, de mégis javarészt igaza van. Ebben csak azért nincs, mert az NFL pl. kifejezetten változatos és izgalmas sport, de abban is lehet egy upset, ahol a Painter vezette Colts 30-0-ra üti a Packerst, de az sem lesz túl izgalmas, pedig mekkora upset. Miközben egy 3-2-es soccer upset azért igenis izgalmas, ha az embert igazán érdekli. Mert ettől sok függ, hiszen lehet nekem semlett volna izgalmas az aSwansea meccs, mert egyik csapat sem izgat, de alapvetően attól még nem lesz unalmas. Valamint az abszolút nem igaz, hogy sose történik semmi. Ha így lenne, tényleg senki nem nézné.

Egyébként pedig ki mihez van szokva. Az NFL pl. szerintem nagyon izgalmas sport, de abban is úgy van, hogy nagyon sokaknak egy brutális védelmi csatában kialakult 9-6 már unalmas, csak a 20-30-40... pontos, 6-8-... TD-s meccsek izgalmasak neki, miközben szerintem előbbi legalább annyira, ha nem még izgalmasabb. És pont ezért tartható az NFL sokkal izgalmasabbnak a soccernél, mert előbbinél azért 6-8 pontszerzés simán van a meccseken, utóbbinál ha nagy átlagot kell vonni és bőkezűek vagyunk, akkor is talán 2-3ra lehet számítani jó esetben, de nagyon sokszor inkább csak 1-2 max. MEg lehet nézni, ha egy NFL meccsen 1-2-3 pontszerzés van, főleg ha azok se TD-k az már nagyon sok embernek unalmas, szar meccs.

Az viszont biztos, hogy ha az európai emberhez közelebb lenne az NFL pl. és nem az lenne, hogy igazán csak annak az amerikai közegnek elérhető, csak ők tudják teljesen magukénak érezni, valamint úgy oldanák meg, mint a sporttvn,hogy nincs annyi reklám mint usában, akkor sokkal másabb lenne a sportnépszerűségi eloszlás, ebben biztos vagyok. Meg lehet nézni az USA-t, ott is van soccer, mégsincs sehol se a többi sporthoz képest, főleg gondolom ha az amerikaiak körében végeznénk kutatást, kivéve a bevándorlókat, akik nem nagyon szocializálódtak bele egy pl. NFL csapat és a sport szeretetébe.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
grantlanden általában királyak a cikkek, a national championship utáni is nagyon jó voltSzobi22
Azért ez igen erős degradálása a labdarúgásnak... :/ Tény hogy van igazság benne, de nekem egy kicsit rosszmájú ez az egész cikk. Elolvasni megéri , abban igaza van JJ-nek, de aki elvakult soccer fan az inkább hagyja ki mert lesz kiakadás 😊gravedigger
ha nem tévedek, ezt egy elég nagy soccer fan írta. és le van írva benne a foci minden szépsége is, a legkevésbé sem degradáló szerintem. én realistát mondanékSzobi22
Lehet akkor én vagyok csak kicsit elfogult, de nekem nem igazán jött be 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem a soccer topicba teszem, mert kerülöm már a hangulatkeltést, és úgyse olvassa el senki ezt a cikket (hosszú is, angol is), de ettől függetlenül iszonyat jó 😀
http://www.grantland.com/story/_/id/7472021/brian-phillips-soccer-boredomJJ
grantlanden általában királyak a cikkek, a national championship utáni is nagyon jó voltSzobi22
Azért ez igen erős degradálása a labdarúgásnak... :/ Tény hogy van igazság benne, de nekem egy kicsit rosszmájú ez az egész cikk. Elolvasni megéri , abban igaza van JJ-nek, de aki elvakult soccer fan az inkább hagyja ki mert lesz kiakadás 😊gravedigger
ha nem tévedek, ezt egy elég nagy soccer fan írta. és le van írva benne a foci minden szépsége is, a legkevésbé sem degradáló szerintem. én realistát mondanék

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem a soccer topicba teszem, mert kerülöm már a hangulatkeltést, és úgyse olvassa el senki ezt a cikket (hosszú is, angol is), de ettől függetlenül iszonyat jó 😀
http://www.grantland.com/story/_/id/7472021/brian-phillips-soccer-boredomJJ
grantlanden általában királyak a cikkek, a national championship utáni is nagyon jó voltSzobi22
Azért ez igen erős degradálása a labdarúgásnak... :/ Tény hogy van igazság benne, de nekem egy kicsit rosszmájú ez az egész cikk. Elolvasni megéri , abban igaza van JJ-nek, de aki elvakult soccer fan az inkább hagyja ki mert lesz kiakadás 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nem a soccer topicba teszem, mert kerülöm már a hangulatkeltést, és úgyse olvassa el senki ezt a cikket (hosszú is, angol is), de ettől függetlenül iszonyat jó 😀
http://www.grantland.com/story/_/id/7472021/brian-phillips-soccer-boredomJJ
grantlanden általában királyak a cikkek, a national championship utáni is nagyon jó volt

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
és merre vándorol? Lehetőleg a fő utcán vagy csak elfekvőben Nádorváros-Marcalváros környékén? 😀 Még a végén kivándorol Abdára is az öreg...Amadeus91
Aha, majdnem 😊 Inkább Baross út, Rábapart, színház, széchenyi tér, király utca kombókban találkoztunk eddig vele 😀Deny
Baross út az a Rába Hotel fele nem?

Tényleg Szabadhegyen megvan még az a klassz kis Mc?Amadeus91
Aham, az a Rába Hoteles, sétáló utca szerűség.
Szabadhegyen meg életemben egyszer voltam, akkor se többet másfél óránál, így nem nyilatkoznék.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Én nagyon sóher vagyok és nem szoktam pénzt adni, sőt még magamtól is sajnálom néha.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...catattack
Legnagyobb vicc az volt, mikor fenn ültem a vonaton indulás előtt, erre a hajléktalan odajön, hogy Ikrénybe szeretne lejutni, de nincs pénze. Mondom öreg, az az első megálló, ennyire engem se nézzél hülyének...No meg a Keletiben állított már meg csöves, hogy Vácra akart menni, érdekes néhány héttel később ismerősömet is pont ezzel a szöveggel találta be. Pedig a nyugatiból egyszerűbb is lenne az utazása...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Itt Győrben van egy fószer, aki úgy mutatkozik be mindenkinek, hogy nem koldus, nem hajléktalan, hanem vándor. Ilyen kibírhatatlan stílusban magyaráz, okoskodik, és meséli, hogy itt van papíron a kézzel írt verse, szívesen megosztja bárkivel, de cserébe pár forintot elfogadna, hogy vándorolhasson tovább. Nem adtunk neki első alkalommal, tényleg nem volt nálunk készpénz, de ezután olyan szinten kibírhatatlan lett, hogy hihetetlen. Pedig előtte legalább hússzor elmondta, ha nincs módunkban segíteni neki, semmi gond.
De a legnagyobb poén, hogy az eset óta legalább 5-6 alkalommal jött oda a vándor 😀Deny
és merre vándorol? Lehetőleg a fő utcán vagy csak elfekvőben Nádorváros-Marcalváros környékén? 😀 Még a végén kivándorol Abdára is az öreg...Amadeus91
Aha, majdnem 😊 Inkább Baross út, Rábapart, színház, széchenyi tér, király utca kombókban találkoztunk eddig vele 😀Deny
Baross út az a Rába Hotel fele nem?

Tényleg Szabadhegyen megvan még az a klassz kis Mc?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Előfordul azért. Engem pl. úgy neveltek (és az élet még nem teljesen verte ki belőlem), hogy ilyen helyzetben segítek. Hiába 99%-ban átbaszás, ha netán én ilyen helyzetbe kerülnék, blabla. Pl. a pár évvel ezelőtti közös draftnézésről hazafelé a vasúton a balatonra utazó fiataloknak adtam 2-3 ezret 😀

De olyan is volt már, hogy egy faszi mesélte el szétvert fejjel, hogy a felesége kirakta otthonról satöbbi, először adtam, mikor másodszor akarta pár hónappal később előadni akkor már nem. De ami még durvább, hogy úgy 6-7 éve adtunk valakinek párszáz forintot, merthogy lerobbant a kocsija, és nem tud hazamenni mittudomén hova, majd tavaly újra belefutottunk, amikor előadta tökugyanazt a történetet...fetomy
Itt Győrben van egy fószer, aki úgy mutatkozik be mindenkinek, hogy nem koldus, nem hajléktalan, hanem vándor. Ilyen kibírhatatlan stílusban magyaráz, okoskodik, és meséli, hogy itt van papíron a kézzel írt verse, szívesen megosztja bárkivel, de cserébe pár forintot elfogadna, hogy vándorolhasson tovább. Nem adtunk neki első alkalommal, tényleg nem volt nálunk készpénz, de ezután olyan szinten kibírhatatlan lett, hogy hihetetlen. Pedig előtte legalább hússzor elmondta, ha nincs módunkban segíteni neki, semmi gond.
De a legnagyobb poén, hogy az eset óta legalább 5-6 alkalommal jött oda a vándor 😀Deny
és merre vándorol? Lehetőleg a fő utcán vagy csak elfekvőben Nádorváros-Marcalváros környékén? 😀 Még a végén kivándorol Abdára is az öreg...Amadeus91
Aha, majdnem 😊 Inkább Baross út, Rábapart, színház, széchenyi tér, király utca kombókban találkoztunk eddig vele 😀
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...catattack
Előfordul azért. Engem pl. úgy neveltek (és az élet még nem teljesen verte ki belőlem), hogy ilyen helyzetben segítek. Hiába 99%-ban átbaszás, ha netán én ilyen helyzetbe kerülnék, blabla. Pl. a pár évvel ezelőtti közös draftnézésről hazafelé a vasúton a balatonra utazó fiataloknak adtam 2-3 ezret 😀

De olyan is volt már, hogy egy faszi mesélte el szétvert fejjel, hogy a felesége kirakta otthonról satöbbi, először adtam, mikor másodszor akarta pár hónappal később előadni akkor már nem. De ami még durvább, hogy úgy 6-7 éve adtunk valakinek párszáz forintot, merthogy lerobbant a kocsija, és nem tud hazamenni mittudomén hova, majd tavaly újra belefutottunk, amikor előadta tökugyanazt a történetet...fetomy
Itt Győrben van egy fószer, aki úgy mutatkozik be mindenkinek, hogy nem koldus, nem hajléktalan, hanem vándor. Ilyen kibírhatatlan stílusban magyaráz, okoskodik, és meséli, hogy itt van papíron a kézzel írt verse, szívesen megosztja bárkivel, de cserébe pár forintot elfogadna, hogy vándorolhasson tovább. Nem adtunk neki első alkalommal, tényleg nem volt nálunk készpénz, de ezután olyan szinten kibírhatatlan lett, hogy hihetetlen. Pedig előtte legalább hússzor elmondta, ha nincs módunkban segíteni neki, semmi gond.
De a legnagyobb poén, hogy az eset óta legalább 5-6 alkalommal jött oda a vándor 😀Deny
és merre vándorol? Lehetőleg a fő utcán vagy csak elfekvőben Nádorváros-Marcalváros környékén? 😀 Még a végén kivándorol Abdára is az öreg...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...catattack
Előfordul azért. Engem pl. úgy neveltek (és az élet még nem teljesen verte ki belőlem), hogy ilyen helyzetben segítek. Hiába 99%-ban átbaszás, ha netán én ilyen helyzetbe kerülnék, blabla. Pl. a pár évvel ezelőtti közös draftnézésről hazafelé a vasúton a balatonra utazó fiataloknak adtam 2-3 ezret 😀

De olyan is volt már, hogy egy faszi mesélte el szétvert fejjel, hogy a felesége kirakta otthonról satöbbi, először adtam, mikor másodszor akarta pár hónappal később előadni akkor már nem. De ami még durvább, hogy úgy 6-7 éve adtunk valakinek párszáz forintot, merthogy lerobbant a kocsija, és nem tud hazamenni mittudomén hova, majd tavaly újra belefutottunk, amikor előadta tökugyanazt a történetet...fetomy
Itt Győrben van egy fószer, aki úgy mutatkozik be mindenkinek, hogy nem koldus, nem hajléktalan, hanem vándor. Ilyen kibírhatatlan stílusban magyaráz, okoskodik, és meséli, hogy itt van papíron a kézzel írt verse, szívesen megosztja bárkivel, de cserébe pár forintot elfogadna, hogy vándorolhasson tovább. Nem adtunk neki első alkalommal, tényleg nem volt nálunk készpénz, de ezután olyan szinten kibírhatatlan lett, hogy hihetetlen. Pedig előtte legalább hússzor elmondta, ha nincs módunkban segíteni neki, semmi gond.
De a legnagyobb poén, hogy az eset óta legalább 5-6 alkalommal jött oda a vándor 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...catattack
Előfordul azért. Engem pl. úgy neveltek (és az élet még nem teljesen verte ki belőlem), hogy ilyen helyzetben segítek. Hiába 99%-ban átbaszás, ha netán én ilyen helyzetbe kerülnék, blabla. Pl. a pár évvel ezelőtti közös draftnézésről hazafelé a vasúton a balatonra utazó fiataloknak adtam 2-3 ezret 😀

De olyan is volt már, hogy egy faszi mesélte el szétvert fejjel, hogy a felesége kirakta otthonról satöbbi, először adtam, mikor másodszor akarta pár hónappal később előadni akkor már nem. De ami még durvább, hogy úgy 6-7 éve adtunk valakinek párszáz forintot, merthogy lerobbant a kocsija, és nem tud hazamenni mittudomén hova, majd tavaly újra belefutottunk, amikor előadta tökugyanazt a történetet...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Tegnapelőtt egy férfi a szemem előtt segített ki egy lepukkant csókát 7000 forinttal, hogy Kecskemétről hazajuthasson Zalaegerszegre.
Nem hittem a szememnek. Megkérdeztem, hogy miért, mire ő: Csak haza kell jutnia valahogy, nem?
Nem tudtam megszólalni! Szívesen elbeszélgettem volna vele... különleges...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
nem a soccer topicba teszem, mert kerülöm már a hangulatkeltést, és úgyse olvassa el senki ezt a cikket (hosszú is, angol is), de ettől függetlenül iszonyat jó 😀
http://www.grantland.com/story/_/id/7472021/brian-phillips-soccer-boredom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
LOL divatdrukker ismerősöm kiírta FB-ra hogy hajrá Pats pusztuljon a Denver.
szóljak neki ,hogy felvétel? 😀eaglesmcnabb
Remélem a sárba tiportad.Hanni
én fogadást ajánlottam volna neki

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
LOL divatdrukker ismerősöm kiírta FB-ra hogy hajrá Pats pusztuljon a Denver.
szóljak neki ,hogy felvétel? 😀eaglesmcnabb
Remélem a sárba tiportad.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
LOL divatdrukker ismerősöm kiírta FB-ra hogy hajrá Pats pusztuljon a Denver.
szóljak neki ,hogy felvétel? 😀eaglesmcnabb
Én is szurkolok,hátha most Tebow nyer 😛

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
LOL divatdrukker ismerősöm kiírta FB-ra hogy hajrá Pats pusztuljon a Denver.
szóljak neki ,hogy felvétel? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most olyan idegállapotban vagyok, hogy legszívesebben szétverném a polcos szekrényt a koliban, de edzettem egy picit és jobban vagyok....de azért veszek majd egy boxzsákot, az a biztos 😛
Ja igen, ekkora egy fos hulladék 2 napot, mint ez a tegnapi meg a mai...Newman
utóbbi napokban sokat szól nálam 😀
http://www.youtube.com/watch?v=DymRP8ssL_M&feature=relatedBébé
egyik kedvenc magyar számom... 😊 (és még csak nem is a témája miatt 😀 )
de am szerintem kedden jöhet nekem majd a gyűlölködjünk topik legnépszerűbb linkelése is....Newman
Kedd van, érdekes sztori. Nem is tudom, hogy a gyűlölködjünkbe írjam vagy ide, egyelőre ide. Nagyon furi ez. :/